Rotacje

Tym razem zmiany dokonują się w Redakcji Poezji - marcie raczynskiej dziękujemy za współpracę i poświęcony czas, zarazem mając nadzieję, iż jako użytkownik wiele jeszcze zdziała na Portalu; życzymy wielu sukcesów na polu poezji!

Dobrą wiadomością jest wstąpienie w Szeregi Zielonych gwiazdy zrodlanej oraz powrót wielkiej, niezastąpionej Esy Floresy. Szanownym paniom życzymy samych pozytywnych chwil spędzonych na współredagowaniu działu Poezji i nieograniczonej pomysłowości. Powodzenia!

ks-hp · 02:06 21.11.2013 · 16 ·
Komentarze
Leszek Sobeczko dnia 21.11.2013 03:25
Marto - dziękuję i witaj w cywilu :)

Esko i gwiazdeczko - powodzenia w redaktorowaniu :)
Wasinka dnia 21.11.2013 09:15
Dziewczęta - ach! Super, że jesteście na zielonym pokładzie. :)


Marto, realizacji celów wszelakich! :)
Usunięty dnia 21.11.2013 10:12
Marto - realizacji nie tylko (acz egoistycznie mam nadzieję, że również :) w poezji :)

Leszku - dziękuję serdecznie :)

Wasinko - i ja się bardzo, bardzo cieszę! :)
Zachary Ann dnia 21.11.2013 13:41
Oficjalnie zawitowywuję powracającą Floresową i nową Gwiazde.

To musi się udać! ; )
Usunięty dnia 21.11.2013 13:53
Dzięki za optymizm! ; )
WholeTruth dnia 21.11.2013 14:34
Eska! :-P super, że znów nas pilnujesz :-)
Gwiazdko, w zielonym kubraczku. Powodzenia!:-)

Marto, miło było :-)
alleluja con dnia 21.11.2013 14:38
Eska, ja sobie już nie wyobrażam PP bez ciebie na zielono :)
Gwiazdo, powodzenia!
Usunięty dnia 21.11.2013 14:41
WholeTruth napisała:
Gwiazdko, Powodzenia!:-)

Dziękuję! :)

Dzięki, Alleluja! :)
coca_monka dnia 21.11.2013 23:23
Gwazdko,Esy,
zapożyczam u Zacharego zawitowywanie i cieszę się niezmiernie!

Marto,
może innym razem czas pozwoli :)
Usunięty dnia 22.11.2013 00:24
Dzięki, Coco :)
mike17 dnia 22.11.2013 10:13
Gratuluję :)
Usunięty dnia 22.11.2013 11:53
Dzięki, Michaelu :)
Esy Floresy dnia 22.11.2013 14:03
Ja również witam witających i dziękuję wiwatującym. ;)

Alle, ja żałuję, że nam nie było nigdy dane spotkać się po drugiej stronie, kto wie może kiedyś los będzie nam bardziej przychylny. Tymczasem, cieszę się, że więcej Cię na PP, bo potrzeba nam dobrej poezji i dobrych, mądrych komentarzy, jak najwięcej, jeśli wiesz co chcę powiedzieć. :)
zajacanka dnia 22.11.2013 23:57
Esy - zmiana warty? :) Cieszę się! Bardzo! Powodzenia dziewczyny :)
Miladora dnia 27.11.2013 13:26
Gratulacje, Dziewczyny. :)
Usunięty dnia 27.11.2013 19:59
zajacanka napisała:
Powodzenia dziewczyny :)

Miladora napisała:
Gratulacje, Dziewczyny. :)

Dzięki serdeczne, Dziewczyny! :)
Polecane
Ostatnie komentarze
Pokazuj tylko komentarze:
Do tekstów | Do zdjęć
allaska
20/07/2018 18:42
Dziękuję za odpowiedź, żeby nie było, jest tu jakaś… »
Zola111
20/07/2018 18:27
Kamysiu, a bo wiesz, rymować do byłeś to jakoś... Dziękuję… »
liathia
20/07/2018 18:25
Dziękuję, że wróciłaś, a że z wątpliwościami, kto ich nie… »
Lilah
20/07/2018 17:50
Dziękuję bardzo, kamyczku. :) »
allaska
20/07/2018 17:47
Ciężki bo jest nadmiar wszystkiego , mamy tutaj i blawatki i… »
Silvus
20/07/2018 17:33
No bo tak: "dzielni" oznaczałoby w tym kontekście… »
kamyczek
20/07/2018 16:51
Witaj, Zolu, Jest jeden dystych bez tytułowych rymów… »
22227
20/07/2018 16:04
Bardzo dobry wiersz. Atrament wlewający się do krwiobiegu… »
22227
20/07/2018 15:56
Wiersz mi się podoba, na początku miałem wrażenie, że… »
Wiolin
20/07/2018 15:45
Witaj Abi. Chyba z tysiąc lat Ciebie nie czytałem! Po to… »
liathia
20/07/2018 15:32
Przyznaję, że nie wiem, jak odczytać Twój komentarz (?)… »
Wiolin
20/07/2018 15:29
Witaj Abi. Przepraszam za półroczne spóźnienie... No… »
Ania_Basnik
20/07/2018 15:23
Piękny wiersz! końcówka bardzo mi się spodobała. Zabieram.… »
allaska
20/07/2018 15:06
Wiolin, dzięki za czytanie i ślad pod wierszem :)»
allaska
20/07/2018 15:06
Świetny, spójny tekst pozdrawiam:) »
ShoutBox
  • Fuksiarz
  • 19/07/2018 07:45
  • Hejka, jak widzicie mój nowy wiersz? Wprowadziłem poprawki, raczej wiedzę, którą nabyłem dzięki podzieleniu się komentatora przy wcześniejszym moim wierszu w komentarzu, dziękuję : )
  • mariaczekanska
  • 18/07/2018 23:26
  • Silvus - dokładnie tak, że przydatne dla czytelnika :)
  • allaska
  • 18/07/2018 22:01
  • dziś poczytałam o niepełnosprawnym dziecku pewnej znanej poetki. straszne myślę sobie... a poetka wysyła mi zdjęcie chorego synka i z uśmiechem pisze: zobacz jaki słodziak, no wzruszające kurka wodna
  • allaska
  • 18/07/2018 21:59
  • pada. i pada. dziś zabawa- dziecka stopa nadepnęła na kretowisko, z kolejnego kretowiska wytrysnęła woda. wzlatywały jeden za drugim w górę wodne wulkany. płonę. dzięki dziecku dotarłam do jądra :)
  • Silvus
  • 18/07/2018 21:53
  • Content-marketingowe? W sensie, przydatne? Będę pisać, jeśli coś mi przyjdzie do głowy. Dziękuję. :) :)
  • mariaczekanska
  • 18/07/2018 20:57
  • Ale fajnie, poradnikowe. Mocno content marketingowe Silvus. Good job. Pisz dalej.
  • Silvus
  • 18/07/2018 19:15
  • Mario, dziękuję. :) Nie nazywałbym tego blogiem, ot, luźne przemyślenia.
  • Silvus
  • 18/07/2018 16:54
  • Chciałbym pochwalić się, że wreszcie udało mi się stworzyć coś jak blog (całość po angielsku): [link] :) Tematyka: głównie programowanie. Zresztą nie wiem, czy jeszcze coś napiszę.
  • Silvus
  • 18/07/2018 02:48
  • @all, no mnie smaku narobiłaś, aczkolwiek nie lubię chyba cukinii, zresztą nie wiem. Co do oszukania, to trudno mi powiedzieć.
Ostatnio widziani
Gości online:20
Najnowszy:Arnwineaq5d
Wspierają nas