Rotacje

Tym razem zmiany dokonują się w Redakcji Poezji - marcie raczynskiej dziękujemy za współpracę i poświęcony czas, zarazem mając nadzieję, iż jako użytkownik wiele jeszcze zdziała na Portalu; życzymy wielu sukcesów na polu poezji!

Dobrą wiadomością jest wstąpienie w Szeregi Zielonych gwiazdy zrodlanej oraz powrót wielkiej, niezastąpionej Esy Floresy. Szanownym paniom życzymy samych pozytywnych chwil spędzonych na współredagowaniu działu Poezji i nieograniczonej pomysłowości. Powodzenia!

ks-hp · 02:06 21.11.2013 · 16 ·
Komentarze
Leszek Sobeczko dnia 21.11.2013 03:25
Marto - dziękuję i witaj w cywilu :)

Esko i gwiazdeczko - powodzenia w redaktorowaniu :)
Wasinka dnia 21.11.2013 09:15
Dziewczęta - ach! Super, że jesteście na zielonym pokładzie. :)


Marto, realizacji celów wszelakich! :)
Usunięty dnia 21.11.2013 10:12
Marto - realizacji nie tylko (acz egoistycznie mam nadzieję, że również :) w poezji :)

Leszku - dziękuję serdecznie :)

Wasinko - i ja się bardzo, bardzo cieszę! :)
Zachary Ann dnia 21.11.2013 13:41
Oficjalnie zawitowywuję powracającą Floresową i nową Gwiazde.

To musi się udać! ; )
Usunięty dnia 21.11.2013 13:53
Dzięki za optymizm! ; )
WholeTruth dnia 21.11.2013 14:34
Eska! :-P super, że znów nas pilnujesz :-)
Gwiazdko, w zielonym kubraczku. Powodzenia!:-)

Marto, miło było :-)
alleluja con dnia 21.11.2013 14:38
Eska, ja sobie już nie wyobrażam PP bez ciebie na zielono :)
Gwiazdo, powodzenia!
Usunięty dnia 21.11.2013 14:41
WholeTruth napisała:
Gwiazdko, Powodzenia!:-)

Dziękuję! :)

Dzięki, Alleluja! :)
coca_monka dnia 21.11.2013 23:23
Gwazdko,Esy,
zapożyczam u Zacharego zawitowywanie i cieszę się niezmiernie!

Marto,
może innym razem czas pozwoli :)
Usunięty dnia 22.11.2013 00:24
Dzięki, Coco :)
mike17 dnia 22.11.2013 10:13
Gratuluję :)
Usunięty dnia 22.11.2013 11:53
Dzięki, Michaelu :)
Esy Floresy dnia 22.11.2013 14:03
Ja również witam witających i dziękuję wiwatującym. ;)

Alle, ja żałuję, że nam nie było nigdy dane spotkać się po drugiej stronie, kto wie może kiedyś los będzie nam bardziej przychylny. Tymczasem, cieszę się, że więcej Cię na PP, bo potrzeba nam dobrej poezji i dobrych, mądrych komentarzy, jak najwięcej, jeśli wiesz co chcę powiedzieć. :)
zajacanka dnia 22.11.2013 23:57
Esy - zmiana warty? :) Cieszę się! Bardzo! Powodzenia dziewczyny :)
Miladora dnia 27.11.2013 13:26
Gratulacje, Dziewczyny. :)
Usunięty dnia 27.11.2013 19:59
zajacanka napisała:
Powodzenia dziewczyny :)

Miladora napisała:
Gratulacje, Dziewczyny. :)

Dzięki serdeczne, Dziewczyny! :)
Polecane
Ostatnie komentarze
Pokazuj tylko komentarze:
Do tekstów | Do zdjęć
Jacek Podgorski
27/03/2017 23:32
Kiedy wracam do tego tekstu, zawsze nachodzi mnie podobna… »
Jacek Podgorski
27/03/2017 23:31
Niezmiernie mi miło :) »
kamyczek
27/03/2017 23:28
Witaj, byłam już pod tym wierszem, ale „chroniczny brak… »
Zingara
27/03/2017 23:22
gabi dziękuję za miły komentarz :) »
Izabea Bocian
27/03/2017 22:33
Szkoda. »
Izabea Bocian
27/03/2017 22:29
no i gitara. Kupuję wszystko. »
Grain
27/03/2017 21:46
Pomyślę kusicielko. Serdeczne dzięki. »
gabi
27/03/2017 21:42
Ciekawy tekst, ale warto się pokusić o inna… »
gabi
27/03/2017 21:35
Aleksandrze - Zaręczam Ci, że opinie nieraz „brałam na… »
gabi
27/03/2017 21:31
Niezwykle urokliwy i malowniczy wiersz (zwłaszcza druga… »
GregoryJ
27/03/2017 20:32
Witaj ponownie Aronio. Gregory Peck powiadasz. Nie wiem, czy… »
aleksander81
27/03/2017 20:07
Hej, Gabi - jasne, że gdy przypatruję się własnym tworom, to… »
skroplami
27/03/2017 19:03
Alfred Kubin "Po tamtej stronie" w wersji mikro… »
trawa1965
27/03/2017 18:57
Do tego wiersza mam najbardziej krytyczny stosunek ze… »
introwerka
27/03/2017 18:33
Gabi, cieszę się, że zaglądasz, tym bardziej, że wskutek… »
ShoutBox
  • Zola111
  • 27/03/2017 23:40
  • Głosujcie na wiersze w Zaśrodkowaniu. Jest w czym wybrać, proszę mi wierzyć :)
  • Aronia23
  • 27/03/2017 23:11
  • W tym miejscu, w którym wysiadłam z pocią, aby kupić wsch. marki. Tam była granica, ale nie można było wysiadać. Awantura ,ło, matko. A ja tam pracowałam na polach, zbierałam pory. Sniły się w nocyPA
  • Aronia23
  • 27/03/2017 23:01
  • Marka stała b. wysoko. Pamiętam zarobki mojej mamy 36 tyś. zł. A marka zach. koszt. 4 tyś. Tato mówił, że kiedy zużyło się pastę do oddania było to opak. - zużytej, dopiero mogłeś opakow. n. pasty.
  • Aronia23
  • 27/03/2017 22:51
  • miki, takie określenia? Wszem i wobec! Och, nie. Czyli z butami nie tylko ja miałam problem, to śmieszne było. A kiedyś jechałam pociągiem z Niemiec zach. Miałam bilet tylko do ostatniego miasta zacho
  • mike17
  • 27/03/2017 22:36
  • Miejmy nadzieję, że Albin się solidnie wysrał.
  • Gramofon
  • 27/03/2017 21:07
  • też kiedyś miałem w szkole jeden trampek swój a drugi brata o 3 numery większy :p
  • Aronia23
  • 27/03/2017 18:36
  • [link] No jajca były, buty na kartki. Raz wzięłam do szkoły but mojej siostry a drugi. Były takie same, różniły się numerami. A papieru też nie było. Albin S. Dno
  • mike17
  • 27/03/2017 18:30
  • Widziałem kiedyś foto Albina Siwaka przepasanego papierem toaletowym z napisem - MAM JESZCZE KUPĘ DO ZROBIENIA :)
  • Aronia23
  • 27/03/2017 18:19
  • Ernesto Che Guevara, ten nie żył zbyt długo. Kiedyś śmiano się z środka antykoncepcyjnego. Na ścianie napisać "I ty możesz urodzić Albina Siwaka'a ZARAZ PIOSNKE ZAPODAM.
Ostatnio widziani
Gości online:30
Najnowszy:julittasokolows