Macierzyństwo bez lukru 3: Co powie Tata - akcja charytatywna

Tym razem wśród autorów są m.in. autorka książki "Huśtawka" Agnieszka Sujata, dziennikarz TVP Krzysztof Ziemiec, blogerki i blogerzy: Małgorzata Dawid-Mróz,Aleksandra MichalakPierwsza ŻonaMałgorzata Rybarczyk-BończakDorota SmoleńŁukasz KielbanPaweł LipiecSebastian Łukomski i wielu, wielu innych. Oprawę graficzną zapewnili Anna BetlejewskaKatarzyna Pac-Raszewska (autorka okładki) i Maciej Mazurek. Do współpracy przystąpili również: Marcin Kamiński - tata Mikołaja i Maciej Ślużyński - reprezentant wydawnictwa!

Specjalne podziękowania należą się oczywiście Chudej, która walczyła dzielnie, nie zważając na trudności związane z oczekiwaniem na trzeciego synka. Oraz - stojącej zwykle w cieniu - Joannie Ślużyńskiej z RW2010, tytanowi pracy twórczej i odtwórczej.

Podobnie jak w przypadku pierwszej i drugiej części wszyscy Autorzy zrezygnowali z honorariów, by pomóc Mikołajkowi, który cierpi na rdzeniowy zanik mięśni typu 1. Dzięki życzliwości i szlachetności naszego wydawcy, Oficyny Wydawniczej RW2010, całość wpływów z e-booka trafi na jego konto w Fundacji Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”. Pamiętajcie - każda złotówka, którą wydacie na publikacje Macierzyństwa bez lukru, dokłada się do stosika. A z niego korzysta Mikołajek! Bardzo Wam za to jestem wdzięczny, wiecie?

A na koniec chcę tylko powiedzieć, że mój tekst również znajduje się w tym e-booku i serdecznie zapraszam do zakupienia i przeczytania!

MarcinD · 20:39 10.12.2013 · 5 ·
Komentarze
Usunięty dnia 15.12.2013 00:19
Zastanawiałem się dlaczego w gronie kilku tysięcy userów portalu nikt, ale to nikt się nie pofatygował żeby przeczytać ten post. Ze wstydem przyznam, że zajęło mi to cztery dni. Zabieram się więc teraz i zamierzam zrobić właściwą rzecz. Marcin? Tak trzymaj. Szacunek dal Ciebie za to, że chcesz partycypować w takich przedsięwzięciach i propagujesz je.
Kłaniam się nisko i potrząsam sakiewką.
Wasinka dnia 15.12.2013 09:41
Nie dziwię się, że Dyduch się dziwi.
Sama ostatnio miałam całą masę czasu... brakującego, może więc o to chodzi...
Jednakowoż zostawiłam tu słów parę, których nie widzę, i znowu się dziwię. Niedziela zadziwień. Choć w moim przypadku całkiem możliwe, że zapomniałam kliknąć "dodaj komentarz".
Zaczynam od wytłumaczeń, a przecież chciałam pogratulować.
Ostatnio się żegnałeś i smutkiem zapachniało. Teraz wracasz z takimi informacjami, a ja cieszę się jak głupia, że są ludzie, którzy chcą i potrafią.
Powodzenia na tej drodze. I na każdej innej.

Pozdrawiam z uśmiechem gratulacyjnym; i nie tylko.
MarcinD dnia 16.12.2013 12:21
Wróciłem tutaj, bo jako jeden ze współautorów trzeciej części "Macierzyństwa..." chcę propagować tą książkę, tego e-booka, wszędzie tam, gdzie tylko mogę ;). Poza tym, tak, jak pisałem w moim pożegnalnym poście, o tym miejscu będę pamiętał zawsze, bo było moim pierwszym ;).
Usunięty dnia 16.12.2013 23:33
Marcin. Podpowiedz proszę jak w normalny sposób kupić tego e-booka? Mieszkam za granicą i za cholerę nie mogę się dobrać do płatności. Podobnie moi znajomi z którymi rozmawiałem na ten temat.
Pozdrawiam.
MarcinD dnia 17.12.2013 08:23
No właśnie wiem, że pojawiają się problemy z zakupem, dlatego przygotowana zostałą instrukcja zakupu: http://www.rw2010.pl/go.live.php/.../kupowanie-utworow.html.
Polecane
Ostatnie komentarze
Pokazuj tylko komentarze:
Do tekstów | Do zdjęć
Tymczasem1972
17/01/2019 10:45
Dziękuję za komentarze. Tak tematyka smutna i ciągle… »
wiojaw
17/01/2019 10:31
Padłam, leżem i kwiczem :D Aleś pojechaał! Rozumiem,… »
Wiktor Mazurkiewicz
17/01/2019 09:52
Vanillivi Tym razem nie zgadzam się z Tobą ABSOLUTNIE, może… »
wiojaw
17/01/2019 09:16
Dzięki Blanche. Coś z człowieka ma, zapewniam. Jeśli najdzie… »
wiojaw
17/01/2019 09:10
A mnie kojarzy się ostatni czas wydarzeń. Gdzie właśnie… »
Blanche
17/01/2019 07:52
Nie wiem dlaczego, ale na myśl przychodzi mi tu przysłowie -… »
Blanche
17/01/2019 07:50
Wiersz do bardzo głębokiego przemyślenia. Nie wiem czemu ta… »
Blanche
17/01/2019 07:48
Czasami trzeba sobie pomóc, uruchomić własne ja, nie czekać… »
Blanche
17/01/2019 07:46
Jak na wiersz, to trochę skąpy, ale... Temat młodości i… »
Blanche
17/01/2019 07:45
Stanowczo za mało, chce się więcej. Obraz namalowany jak… »
Blanche
17/01/2019 07:43
Tak, zgadzam się. Czegoś mi tutaj brakuje. Może faktycznie… »
Blanche
17/01/2019 07:05
Dziękuję za pozytywny odbiór :) »
Vanillivi
17/01/2019 06:16
Niestety nie mogę się zgodzić, że wiersz jest dopracowany.… »
mike17
16/01/2019 22:36
Nie lubię takich wierszy, gdzie Wiara jest jak pośmiewisko.… »
Hubert Z
16/01/2019 22:00
Yaro Zgadzam się z Czarną. Masz pomysł ale brakuje trochę… »
ShoutBox
  • Ananke
  • 15/01/2019 23:26
  • oby ten konsensus wychodził zawsze, wszędzie i wszystkim.
  • mike17
  • 15/01/2019 23:24
  • Miło mi się z Tobą rozmawiało, Ananke, ale łóżko mnie wzywa - na dziś chyba starczy. Życzę Ci kolorowych snów i jak zwykle cieszę się, że udało się nam dojść do konsensusu :) Dobranoc.
  • Ananke
  • 15/01/2019 23:22
  • znam i lubię :)
  • Niczyja
  • 15/01/2019 23:19
  • Nic lepiej nie pasuje do tej śnieżnej ciszy... [link]
  • Ananke
  • 15/01/2019 23:18
  • właśnie, plusy i minusy. Żeby je dostrzec, trzeba mieć jakąś wiedzę, warsztat, doświadczenie i CZAS. O tym nie mówiliśmy, trzeba poświęcić trochę czasu, żeby powstał rzeczowy komentarz
  • mike17
  • 15/01/2019 23:15
  • Absolutnie masz rację. Chwalić grafomanów nie wolno, ale tym tuzom też słodzić nie powinno się. Dobrze wytknąć plusy i minusy. ale czasem krytyka musi być jak i euforyczne pochwalenie :)
  • Ananke
  • 15/01/2019 23:11
  • czasem można kogoś niesłusznie wpędzić w poczucie, że nie jest nic wart, a z drugiej strony pisać pochwalne peany pod bohomazami
  • Ananke
  • 15/01/2019 23:09
  • Mike - czy oby na pewno wszystkiego ? czy jakaś część komentatorów nie jest nazbyt złośliwa? niekompetentna? z drugiej strony nazbyt pochlebna ? bezkrytyczna ?
  • mike17
  • 15/01/2019 23:06
  • Na portalu można dowiedzieć się wszystkiego o swoim pisaniu. Komentatorzy zawsze się znajdą. A ci w realu mają wieczorki literackie, gdzie raczej tłumy nie walą, są to imprezy niszowe.
  • Ananke
  • 15/01/2019 23:01
  • prawie każdy tego chce. Tak uważam. Jak ludzie wydają na papierze swoje utwory, mają ograniczoną możliwość interakcji z Czytelnikiem.
Ostatnio widziani
Gości online:14
Najnowszy:ycedy
Wspierają nas