Życzenia świąteczne

Jest w moim Kraju...

Jest w moim Kraju zwyczaj, że w dzień wigilijny,
Przy wzejściu pierwszej gwiazdy wieczornej na niebie,
Ludzie gniazda wspólnego łamią chleb biblijny,
Najtkliwsze przekazując uczucia w tym chlebie.

- Cyprian Kamil Norwid

Wszystkim portalowiczom życzymy wspaniałej rodzinnej atmosfery wypełnionej melodią staropolskich kolęd oraz mnóstwa prezentów pod zieloną choinką i pyszności na wigilijnym stole, a także wystrzałowego Sylwestra i spełnienia marzeń w nowym roku.

Redakcja

Esy Floresy · 12:53 24.12.2013 · 6 ·
Komentarze
zajacanka dnia 24.12.2013 13:51
Wesołych i spokojnych, kochani! Najlepszego! :)
coca_monka dnia 24.12.2013 14:15
Kochani, życzę wam spokoju ducha i szczęścia ponad miarę! i spełnienia marzeń wszelakich!
Wesołych, Najweselszych Świąt! ;) ;) ;)
Silvus dnia 24.12.2013 17:07
Co z tego, że w shoucie, tu też wszystkim składam, radości z narodzenia Pana Jezusa! :)
Bozena B dnia 24.12.2013 23:26
Życzę Wam spokojnego snu i radosnego przebudzenia, abyście czasami mogli sobie pozwolić na to, czego od dawna pragnęliście, a nie tylko na to, co musi wystarczyć. Tylu dobrych chwil/wspomnień, abyście dzięki nim mogli przetrwać złe chwile. Wiosny – tego zachwytu, który ciągle przerasta Wasze oczekiwania, abyście zawsze byli komuś potrzebni. Tej radości, gdy czyjaś twarz rozjaśnia się na Wasz widok i abyście znaleźli to szczęście, którego szukacie. I jeszcze tego, żeby każdy dzień Waszego życia był świąteczny. Zdrowych, pogodnych i spokojnych Świąt :)
Zachary Ann dnia 24.12.2013 23:57
Dużo placków, bo to dużo szczęścia!
Stardust dnia 26.12.2013 11:50
Ooo odnalazłam wątek w drugi dzień Świąt, więc życzę wystrzałowego Sylwestria i pięknego Nowego Roku!
Ostatnie komentarze
Pokazuj tylko komentarze:
Do tekstów | Do zdjęć
Projekt MaddAddam
27/07/2017 19:37
Miło mi :) »
Projekt MaddAddam
27/07/2017 19:36
Dziękuję :) »
introwerka
27/07/2017 19:22
Świetny wiersz, oniryczny i psychedeliczny (powiedziałabym:… »
introwerka
27/07/2017 17:37
Zolu, świetna recenzja. Za Jolą S.: „Może Twój stosunek… »
Krzysztof Konrad
27/07/2017 16:15
Wyeliminuje je :) dzięki i pozdrawiam. »
wiktoria
27/07/2017 16:12
Introwerko, masz dobre odczucia odnośnie wiersza.… »
JOLA S.
27/07/2017 15:58
Zolu, czytam kolejną twoją recenzję, przy każdej nasuwa mi… »
Slovia
27/07/2017 15:56
Hm... bardzo dobrze się to czyta... prosta i głęboka… »
introwerka
27/07/2017 15:53
Bardzo ciekawy wiersz, podejmujący temat uwikłania w… »
skinnywords
27/07/2017 15:48
Dobrze się czyta. Czuję Bukowskiego i Salingera. Ciekawe, bo… »
wiktoria
27/07/2017 15:38
Zolu, zwykle nie komentuję recenzji, bo nie potrafię ich… »
introwerka
27/07/2017 15:38
Bardzo ciekawy wiersz. Podoba mi się bardzo już otwarcie -… »
Krzysztof Konrad
27/07/2017 15:07
Dziękuję. Akcja w końcu ruszyła, choć nie uda mi się… »
JOLA S.
27/07/2017 14:52
Witaj Niczyjko, To nie moja bajka, raczej omijam taką… »
Slovia
27/07/2017 13:04
Wkradła się literówka, ale już wszystko na miejscu. :) S. »
ShoutBox
  • chawendyk
  • 26/07/2017 22:44
  • rulez czyli że ruletka?:)
  • Niczyja
  • 26/07/2017 20:39
  • Czy ktoś jadł parówkę z czerwonymi porzeczkami? Pyyycha:) Sprawdziłam:)
  • chawendyk
  • 26/07/2017 16:17
  • "dla mnie" fajniejszy bo tu nie liczą się obrazki tylko treśći przekaz a na FB obrazki, zdjęcia itd
  • Silvus
  • 26/07/2017 11:14
  • Coś w tym jest.
  • chawendyk
  • 25/07/2017 21:53
  • wiecie co...ten portal jest fajniejszy od FB:)
  • Toya
  • 25/07/2017 15:54
  • Myślę, ale nie lubię kiedy jest mi mokro :(
  • pociengiel
  • 25/07/2017 15:35
  • Blisko mnie są wsie / jeszcze niewymarłe / miejscowości, gdzie się dowozi pitną wodę.
  • pociengiel
  • 25/07/2017 15:34
  • Pomyśl, generalnie od kilku lat jeszt susza, poziom wód gruntowych się obniżył. W niektórych rejonach podgórskich niebezpiecznie.
  • Toya
  • 25/07/2017 15:12
  • Woda. Nie ziemia.
Ostatnio widziani
Gości online:46
Najnowszy:ApoloniuszBronisz
Wspierają nas