Życzenia świąteczne

Jest w moim Kraju...

Jest w moim Kraju zwyczaj, że w dzień wigilijny,
Przy wzejściu pierwszej gwiazdy wieczornej na niebie,
Ludzie gniazda wspólnego łamią chleb biblijny,
Najtkliwsze przekazując uczucia w tym chlebie.

- Cyprian Kamil Norwid

Wszystkim portalowiczom życzymy wspaniałej rodzinnej atmosfery wypełnionej melodią staropolskich kolęd oraz mnóstwa prezentów pod zieloną choinką i pyszności na wigilijnym stole, a także wystrzałowego Sylwestra i spełnienia marzeń w nowym roku.

Redakcja

Esy Floresy · 12:53 24.12.2013 · 6 ·
Komentarze
zajacanka dnia 24.12.2013 13:51
Wesołych i spokojnych, kochani! Najlepszego! :)
coca_monka dnia 24.12.2013 14:15
Kochani, życzę wam spokoju ducha i szczęścia ponad miarę! i spełnienia marzeń wszelakich!
Wesołych, Najweselszych Świąt! ;) ;) ;)
Silvus dnia 24.12.2013 17:07
Co z tego, że w shoucie, tu też wszystkim składam, radości z narodzenia Pana Jezusa! :)
Bozena B dnia 24.12.2013 23:26
Życzę Wam spokojnego snu i radosnego przebudzenia, abyście czasami mogli sobie pozwolić na to, czego od dawna pragnęliście, a nie tylko na to, co musi wystarczyć. Tylu dobrych chwil/wspomnień, abyście dzięki nim mogli przetrwać złe chwile. Wiosny – tego zachwytu, który ciągle przerasta Wasze oczekiwania, abyście zawsze byli komuś potrzebni. Tej radości, gdy czyjaś twarz rozjaśnia się na Wasz widok i abyście znaleźli to szczęście, którego szukacie. I jeszcze tego, żeby każdy dzień Waszego życia był świąteczny. Zdrowych, pogodnych i spokojnych Świąt :)
Zachary Ann dnia 24.12.2013 23:57
Dużo placków, bo to dużo szczęścia!
Stardust dnia 26.12.2013 11:50
Ooo odnalazłam wątek w drugi dzień Świąt, więc życzę wystrzałowego Sylwestria i pięknego Nowego Roku!
Ostatnie komentarze
Pokazuj tylko komentarze:
Do tekstów | Do zdjęć
Procesja
22/02/2017 09:07
Coraz ciekawiej się robi, atmosfera gęstnieje, ujawnia się… »
Procesja
21/02/2017 23:53
Jago, nie wiesz nawet jak mi dodałaś skrzydeł swoim… »
mike17
21/02/2017 22:54
Witaj,Jago, pod tym tekstem o ludzkich wyborach :) Nie były… »
Aronia23
21/02/2017 22:50
Dziękuję, Skroplami. Tych znanych postaci tyle wymieniłam,… »
Dobra Cobra
21/02/2017 22:23
Życie w związku przerasta coraz większą ilosc ludzi.… »
faith
21/02/2017 22:18
Witaj, Krzysztofie, z uwagą przeczytałam Twoje opowiadanie… »
Dobra Cobra
21/02/2017 22:11
Prawdziwy menszczyzna zna słowo: nie. euterpe,… »
Jaga
21/02/2017 22:10
Piękny, poetycki i poruszający tekst! Bardzo się wzruszyłam.… »
Dobra Cobra
21/02/2017 22:03
Tylko mogę przyklasnąć, gdy czytam, iż chciałabys stawac na… »
Antabuss
21/02/2017 21:55
dzięki za uwagi i odzew. pozdrawiam ciepło :) »
Jaga
21/02/2017 21:45
Mike, bardzo miło mnie zaskoczyłeś tym, iż pamiętasz mój… »
Gorgiasz
21/02/2017 21:43
al-szamanka, bardzo dziękuję. »
mike17
21/02/2017 21:38
Witaj, Piotrze, w tej krainie dziwnych uczuć :) Nie lubię… »
Pallas
21/02/2017 21:15
Ciekawy teks jak zawsze. Podoba mi się to przeplatanie z… »
Jaga
21/02/2017 21:10
DoCo, mam Cię w ulubionych, więc czytałam, czytam i czytać… »
ShoutBox
  • Dobra Cobra
  • 21/02/2017 22:05
  • Tak, Trawa kultywuje niezwykły rodzaj prozy.
  • Jaga
  • 21/02/2017 21:03
  • Aronio, pozdrów proszę Trawę również ode mnie. Choroba to paskudna sprawa. Po wielu przemyśleniach doszłam do wniosku, że to pozytywnie zakręcony człowiek.
  • mike17
  • 21/02/2017 20:21
  • Królowie w ostatniej odsłonie : [link]
  • Bellona
  • 21/02/2017 13:40
  • Mikus mnie ucieszył ze znów coś napisał, zabieram sie do czytania.
  • Aronia23
  • 21/02/2017 13:19
  • Utiuszo, dziękuję w Jego imieniu. Na pewno będzie Mu miło. Pozdrawiam.
  • Ustiusza
  • 21/02/2017 08:12
  • Przykre to, Aronio. :((( Życz mu ode mnie powrotu do zdrowia.
  • Aronia23
  • 20/02/2017 21:10
  • faith, pytasz o Trawę. Ja nie wiem, co z nim. Ale wiem b. smutną rzecz. Powiem, bo to kolega. Apis Taur - Tomek, jest b. chory. Smutno mi.
  • Aronia23
  • 20/02/2017 20:56
  • [link] A to jest to, co kocham najbardziej. faith. Góry. Dziękuję za piękną piosenkę.
Ostatnio widziani
Gości online:25
Najnowszy:zastepczywroc165