Życzenia świąteczne

Jest w moim Kraju...

Jest w moim Kraju zwyczaj, że w dzień wigilijny,
Przy wzejściu pierwszej gwiazdy wieczornej na niebie,
Ludzie gniazda wspólnego łamią chleb biblijny,
Najtkliwsze przekazując uczucia w tym chlebie.

- Cyprian Kamil Norwid

Wszystkim portalowiczom życzymy wspaniałej rodzinnej atmosfery wypełnionej melodią staropolskich kolęd oraz mnóstwa prezentów pod zieloną choinką i pyszności na wigilijnym stole, a także wystrzałowego Sylwestra i spełnienia marzeń w nowym roku.

Redakcja

Esy Floresy · 12:53 24.12.2013 · 6 ·
Komentarze
zajacanka dnia 24.12.2013 13:51
Wesołych i spokojnych, kochani! Najlepszego! :)
coca_monka dnia 24.12.2013 14:15
Kochani, życzę wam spokoju ducha i szczęścia ponad miarę! i spełnienia marzeń wszelakich!
Wesołych, Najweselszych Świąt! ;) ;) ;)
Silvus dnia 24.12.2013 17:07
Co z tego, że w shoucie, tu też wszystkim składam, radości z narodzenia Pana Jezusa! :)
Bozena B dnia 24.12.2013 23:26
Życzę Wam spokojnego snu i radosnego przebudzenia, abyście czasami mogli sobie pozwolić na to, czego od dawna pragnęliście, a nie tylko na to, co musi wystarczyć. Tylu dobrych chwil/wspomnień, abyście dzięki nim mogli przetrwać złe chwile. Wiosny – tego zachwytu, który ciągle przerasta Wasze oczekiwania, abyście zawsze byli komuś potrzebni. Tej radości, gdy czyjaś twarz rozjaśnia się na Wasz widok i abyście znaleźli to szczęście, którego szukacie. I jeszcze tego, żeby każdy dzień Waszego życia był świąteczny. Zdrowych, pogodnych i spokojnych Świąt :)
Zachary Ann dnia 24.12.2013 23:57
Dużo placków, bo to dużo szczęścia!
Stardust dnia 26.12.2013 11:50
Ooo odnalazłam wątek w drugi dzień Świąt, więc życzę wystrzałowego Sylwestria i pięknego Nowego Roku!
Polecane
Ostatnie komentarze
Pokazuj tylko komentarze:
Do tekstów | Do zdjęć
Aronia23
26/03/2017 23:43
Maurycy, śliczną baśń ułożyłeś. Podałeś pierwsze nuty, ja… »
alos
26/03/2017 23:35
Nie znam się za bardzo na villanellach. Może rzeczywiście… »
bruliben
26/03/2017 23:33
Ta rozciągnięta wersja rzeczywiście zadziałała. Zagęściła… »
alos
26/03/2017 23:29
Elegancko, sięgnęłaś Introwertko do źródeł piękna, skrytego… »
alos
26/03/2017 23:23
Ładny wiersz, ale w drugiej cząstce jest jakiś nadmiar, to… »
alos
26/03/2017 23:14
Dzięki za podzielenie się ciekawymi refleksjami. Pozdrawiam… »
Niczyja
26/03/2017 22:36
Piękny wiersz, hopeless:) Nic więcej nie chcę i nie muszę… »
gabi
26/03/2017 22:12
No cóż – masz prawo do wyrażenia swojego zdania. Polemikę z… »
Opheliac
26/03/2017 21:28
Zgodzę się zdecydowanie z Wiktorią. Przyznam, że nawet… »
Opheliac
26/03/2017 21:12
Hope, jak zwykle z dużą przyjemnością czytam i odbieram Twój… »
Opheliac
26/03/2017 21:00
Oj, bliski Ci jest motyw lata, ale to dobrze, bo to bardzo… »
Opheliac
26/03/2017 20:53
A u mnie z kolei czcionka jest nienaturalnie duża, hm ;)»
aleksander81
26/03/2017 20:21
Miałem napisać już wczoraj, ale niestety nie znalazłem czasu… »
KoRd
26/03/2017 20:00
Dzięki za komentarz :O Z tej " historyjki" to… »
Jacek Podgorski
26/03/2017 19:50
Jej, jaki to ciepły i silny wiersz! »
ShoutBox
  • wiktoria
  • 26/03/2017 23:50
  • A ja właśnie przeczytałam, ze to fake news i Tina żyje. Ostatnio tez czytałam o śmierci Wojewódzkiego, ktory ma sie całkiem dobrze. Moze lepiej nie wierzyć tak szybko we wszystko co piszą w sieci?
  • Niczyja
  • 26/03/2017 22:18
  • Dziś, co ja robiłam dziś ok 19? Nie pamiętam. Dlaczego najważniejsi, najlepsi odchodzą? Leonard, Michael, teraz Tina. Po nich będą płakać miliony. Już płaczą. Kap, kap, kap...
  • Aronia23
  • 26/03/2017 22:11
  • Miała wylew, od paru dni była w szpitalu - lekarze naprawdę robili wszystko, aby Ją uratować. Niestety. Zmarła ok 19: 00, naszego czasu. Takie Niczyjko jest życie. Kogosie w drodze. Hej
  • Niczyja
  • 26/03/2017 21:58
  • Naprawdę? Bardzo ją lubiłam, zawsze. Wielka szkoda... [link]
  • Aronia23
  • 26/03/2017 21:20
  • Tina Turner nie żyje. Dla mnie zawsze będzie ikoną muzyki, czarodziejskiego głosu. Spoczywaj w spokoju, Tino.
  • mike17
  • 26/03/2017 20:21
  • No to powoli transferuję się na meczyk. Mam nadzieję, że nie będzie lipy :)
  • gabi
  • 26/03/2017 17:08
  • dziękuję Aronio za smacznego ale przede wszystkim za pomoc - udało się wkleić!!!
  • Aronia23
  • 26/03/2017 13:33
  • Smacznego Koleżanki. Przypomniało mi się przedszkole:hi, hi. "Mam 3 latka, 3 i pół, sięgam głową ponad stół. Mam fartuszek z muchomorkiem.Do przedszkola chodzę z workiem. SZybko zjadam z talerzyka.."
Ostatnio widziani
Gości online:17
Najnowszy:kertynager4