"Kochanka królewskiego rzeźbiarza"

Na stronach niniejszego portalu publikowałam swego czasu fragmenty powieści historycznej, którą nazwałam "Kochałam Dżehutimesa". Rzecz działa się w Starożytnym Egipcie za czasów panowania króla Amenhotepa IV.

Od tamtego momentu upłynęło sporo czasu. Przeszłam długą drogę. Pokonałam wiele trudności i niezrażona zamykającymi się przed moim nosem drzwiami, pukałam do następnych. Dzięki wytrwałości i przekonaniu, że powieść ma potencjał, udało mi się zainteresować nią znane polskie wydawnictwo z długą tradycję. Wydawnictwo Bellona stoi bowiem za moim papierowym debiutem pisarskim. To dzięki Bellonie powieść ukaże się w księgarniach już 17 lutego tego roku. Powieść opublikowana została pod nieco zmienionym tytułem, który brzmi "Kochanka królewskiego rzeźbiarza".

Chciałam przy okazji, z tego miejsca, podziękować wszystkim, którzy czytając jej fragmenty dzielili się ze mną swoimi spostrzeżeniami oraz zostawiali miłe słowa w postaci komentarzy. Przypuszczam, że taka zachęta, również stała za moją niesłabnącą determinacją. I oto jest. Udało się. Moja pierwsza papierowa powieść.

Wszystkich, którzy lubią książki historyczne zapraszam do księgarń. Książka jest już do kupienia, między innymi, w sprzedaży przedpremierowej, w Empiku.

Victoria Gische

Victoria Gische · 23:31 07.02.2014 · 8 ·
Komentarze
Esy Floresy dnia 07.02.2014 23:36
Gratuluję, Victorio!
gabstone dnia 08.02.2014 00:14
Ciężka droga:) Ale warto. Gratuluję
Wasinka dnia 08.02.2014 00:20
Baaardzo gratuluję! :)
Miladora dnia 08.02.2014 01:42
Ja też gratuluję. :)

A mogłabyś zdradzić, kiedy i pod jakim nickiem publikowałaś tutaj fragmenty powieści? :)
Victoria Gische dnia 08.02.2014 08:38
Jako Victoria Gische
;)
Anima dnia 08.02.2014 14:43
Pamiętam te fragmenty! ;) Serdeczne gratulacje!
al-szamanka dnia 08.02.2014 18:24
Pamiętam doskonale fragmenty Twojej książki.
Podobały się.
Gratuluję z całego serca:)
Victoria Gische dnia 08.02.2014 20:00
Dziękuję Wszystkim :)
Polecane
Ostatnie komentarze
Pokazuj tylko komentarze:
Do tekstów | Do zdjęć
Zola111
18/06/2019 01:04
Madowydar: dziękuję Ci bardzo. A no taki mi się wyobraził… »
Kazjuno
17/06/2019 23:08
Odczytałem Twą miniaturkę w ten oto sposób: Jestem młody… »
Opheliac
17/06/2019 20:49
Powtórzenie. Chyba bym zrezygnowała w ogóle z tych drugich… »
AntoniGrycuk
17/06/2019 19:14
Wiosna, taka była moja koncepcja, która nie jest pozbawiona… »
wiosna
17/06/2019 17:21
bardzo podoba mi się cisza, wdzięcząca się na brzegu ust:)»
wiosna
17/06/2019 17:15
Myślę:) Ale, co na to moi bliscy, których codziennie… »
d.urbanska
17/06/2019 17:03
Wiosna - dzięki za przychylność. Pozdrawiam serdecznie.… »
PrzemeK155J
17/06/2019 16:58
Na początku napisałeś trochę za dużo powtórzen - masz… »
RChomik
17/06/2019 12:48
Myślę że to powinno być w górnej półce no nic nie rozumiem… »
AntoniGrycuk
17/06/2019 09:22
Wiosna, dziękuję za kilka ciepłych słów. A pomyśl, jak byś… »
Kazjuno
17/06/2019 09:15
d.urbanska Bardzo sympatyczny tekst. Rzekłbym, wzruszający.… »
Marek Adam Grabowski
17/06/2019 09:09
Dzięki. Błąd poprawie. Pozdrawiam »
wiosna
17/06/2019 08:51
Ująć temat w stu słowach tak, aby zainteresował czytelnika,… »
wiosna
17/06/2019 08:45
nieochrzczone napisałabym razem albo zmieniła szyk nie jest… »
wiosna
17/06/2019 08:35
Tekst, działający na wyobraźnię i wrażliwość. Podpisuję… »
ShoutBox
  • mike17
  • 17/06/2019 19:53
  • Ikona popu w najlepszym wydaniu : [link]
  • StalowyKruk
  • 17/06/2019 00:33
  • Może innym razem. Ale może dałbyś się zainteresować twórczością legendarnego Lemmy'ego Kilmistera? [link]
  • MitomanGej
  • 16/06/2019 21:23
  • [link] Polecam zapoznać się z nową płytą jedynego polskiego wieszcza, największego operatora języka polskiego, tak jak i falusa
  • Husarek20
  • 16/06/2019 15:04
  • Szczerze mówiąc to trudno mi się odnaleźć na tym portalu, ze względu na jego układ.
  • AntoniGrycuk
  • 15/06/2019 09:38
  • Chciałem zauważyć, że, jak przystało na profesjonalny portal, od dwóch dni jest tu więcej reklam niż komentarzy :)
  • Lucja
  • 13/06/2019 16:18
  • Czy ktoś oświeciłby mnie informacją/ wskazał link gdzie znajdę info o prawnej stronie sprzedaży książki?Rejestracja/podatek/VAT/Sprzedaż za granicę/self-empoyed w UK/rozliczenia w obu krajach itd?:)
  • mike17
  • 10/06/2019 20:33
  • Aldonko, to ode mnie dla Ciebie : [link]
Ostatnio widziani
Gości online:18
Najnowszy:Attersonse2
Wspierają nas