"Kochanka królewskiego rzeźbiarza"

Na stronach niniejszego portalu publikowałam swego czasu fragmenty powieści historycznej, którą nazwałam "Kochałam Dżehutimesa". Rzecz działa się w Starożytnym Egipcie za czasów panowania króla Amenhotepa IV.

Od tamtego momentu upłynęło sporo czasu. Przeszłam długą drogę. Pokonałam wiele trudności i niezrażona zamykającymi się przed moim nosem drzwiami, pukałam do następnych. Dzięki wytrwałości i przekonaniu, że powieść ma potencjał, udało mi się zainteresować nią znane polskie wydawnictwo z długą tradycję. Wydawnictwo Bellona stoi bowiem za moim papierowym debiutem pisarskim. To dzięki Bellonie powieść ukaże się w księgarniach już 17 lutego tego roku. Powieść opublikowana została pod nieco zmienionym tytułem, który brzmi "Kochanka królewskiego rzeźbiarza".

Chciałam przy okazji, z tego miejsca, podziękować wszystkim, którzy czytając jej fragmenty dzielili się ze mną swoimi spostrzeżeniami oraz zostawiali miłe słowa w postaci komentarzy. Przypuszczam, że taka zachęta, również stała za moją niesłabnącą determinacją. I oto jest. Udało się. Moja pierwsza papierowa powieść.

Wszystkich, którzy lubią książki historyczne zapraszam do księgarń. Książka jest już do kupienia, między innymi, w sprzedaży przedpremierowej, w Empiku.

Victoria Gische

Victoria Gische · 23:31 07.02.2014 · 8 ·
Komentarze
Esy Floresy dnia 07.02.2014 23:36
Gratuluję, Victorio!
gabstone dnia 08.02.2014 00:14
Ciężka droga:) Ale warto. Gratuluję
Wasinka dnia 08.02.2014 00:20
Baaardzo gratuluję! :)
Miladora dnia 08.02.2014 01:42
Ja też gratuluję. :)

A mogłabyś zdradzić, kiedy i pod jakim nickiem publikowałaś tutaj fragmenty powieści? :)
Victoria Gische dnia 08.02.2014 08:38
Jako Victoria Gische
;)
Anima dnia 08.02.2014 14:43
Pamiętam te fragmenty! ;) Serdeczne gratulacje!
al-szamanka dnia 08.02.2014 18:24
Pamiętam doskonale fragmenty Twojej książki.
Podobały się.
Gratuluję z całego serca:)
Victoria Gische dnia 08.02.2014 20:00
Dziękuję Wszystkim :)
Polecane
Ostatnie komentarze
Pokazuj tylko komentarze:
Do tekstów | Do zdjęć
mike17
26/03/2019 20:44
Ilekroć czytam takie teksty, coś łapie mnie za gardło :)»
Kushi
26/03/2019 20:32
Pięknie wymalowałeś słowami ten rodzinny obrazek. Ująłeś w… »
Zola111
26/03/2019 20:30
Wiolinie, a no właśnie tak, albo jakoś tak. Zawsze na… »
mike17
26/03/2019 19:36
No lecisz po calaku, całość jest tak odlotowa, że trza… »
Berele
26/03/2019 18:23
Jarek pochodzi z mych rozmyślań nt zjawiska autorytetu. Co… »
dodatek111
26/03/2019 15:37
Kushi, bardzo się cieszę, że wiersz Cię zatrzymał:)»
szalonaromantyczna511
26/03/2019 15:32
Powiem ci, że na pewno ten tekst wymaga doszlifowania (może… »
Abi-syn
26/03/2019 14:32
Hejka Panie D Aleś poleciał! chcę Tobie coś dowalić… »
Abi-syn
26/03/2019 14:19
Jolie Walczymy: stereotyp, przekonanie, religia, byt -… »
Florian Konrad
26/03/2019 12:53
mam skrzywienie, imię Jarek kojarzy mi się bardo źle,… »
allaska
26/03/2019 12:12
Bardzo mi sie podoba. Jest lirycznie, inteligentny tekst.… »
pociengiel
26/03/2019 11:30
Dzięki. Powiedzmy, że to się stało tydzień temu. Ale tekst… »
Wiolin
26/03/2019 11:17
Witam. Za wszelkie dobro ukryte w Waszym słowie,… »
Wiolin
26/03/2019 11:13
Witaj Zolu. No właśnie! Ależ powiedziałaś...Nawet… »
Wiolin
26/03/2019 10:58
Koziorowska. Duża litera w poezji to krzyk, to chęć -… »
ShoutBox
  • Zola111
  • 26/03/2019 20:19
  • Berele, wybieraj, przysyłaj. Śmiało. Zaśrodkowanie czeka.
  • mike17
  • 26/03/2019 19:45
  • Kochani! Macie jeszcze 3 tygodnie na napisanie miniaturki na konkurs w prozie MUZO WENY 7, gdzie piszemy utworek na 5000 znaków i wysyłamy mnie. Myślę, że damy radę, prawda? To kwestia silnej woli :)
  • Esy Floresy
  • 26/03/2019 19:08
  • Marcyjki jeszcze kolekcjonują teksty przez 5 dni :) [link]
  • mike17
  • 26/03/2019 19:06
  • Friday, dzięki :)
  • allaska
  • 26/03/2019 16:16
  • Bo głosowanie nie jest jawne, wszystko anonimowe i na PW Zoli.
  • allaska
  • 26/03/2019 16:15
  • Nie wysyłam, i nie głosuję, bo ...
  • Berele
  • 26/03/2019 13:33
  • Mam trzy teksty na zaśrodkowania i muszę wybrać dwa. A Wy czemu nie wysyłacie? :)
  • allaska
  • 26/03/2019 11:57
  • * niech ludziom ulzy, spadnie ciśnienie w wersach, miało być, Zaśrodkowanie to wielka sprawa, ale ileż mozna? Po prostu z czasem to stsje sie nudne.. dobra rekla ma?:) pa ecie, pecie,ciocie,klocie
Ostatnio widziani
Gości online:12
Najnowszy:Ligginse6
Wspierają nas