Wybarwianie

Portal prężnie się rozwija, ewoluuje. W związku z powyższym szykuje się kilka zmian - mniejszych i większych. Z rękawów redakcji sypią się konkursy i... magiczny, barwiący pyłek.

Tym sposobem nicki użytkowników mienią się w różach, niebieskościach, "nieznośnym wręcz odcieniu zieleni" i w bojowych czerwieniach. Na czerwono zabarwione zostały ponownie Kaero i mruczol, w zielone szeregi zaś wkroczył Druus.

Na szczęście zmiana kamuflażu nie oznacza dla nikogo przejścia na Ciemną Stronę Mocy.

Od teraz Druus działał będzie na prozatorskim zapleczu, Dziewczęta zaś wracają na front. Trzymamy za Druusa kciuki, by nie stracił zapału, Kaero i mruczolowi zaś dziękujemy za dzielne wsparcie redakcji.

Na cześć wspaniałej trójki - hip-hip, hurra!

To jeszcze nie koniec niespodzianek, które przygotowujemy. Czuwajcie ;-)

zawsze · 15:55 10.04.2014 · 13 ·
Komentarze
WholeTruth dnia 10.04.2014 16:08
hurra! hurra! hurra! :D

niespodziewanki ostatnio często się Portalowi przydarzają. ;)
morfina dnia 10.04.2014 16:50
Druus, mordo Ty moja!

A dziewczynom się nie dziwię. Strasznie słabo tu płacą.
Almari dnia 10.04.2014 17:10
Powodzenia na nowych drogach życia ;p
Wasinka dnia 10.04.2014 17:37
Witaj, Druusie, na zielonym pokładzie, wesołej trawce! :)

Dziewczęta, do widywania na czerwonym dywanie. :)
Druus dnia 10.04.2014 17:48
Drogie Panie, dziękuję za ciepłe przyjęcie. Delikatna trema mnie dopadła, ale powinno być dobrze. :)
shinobi dnia 10.04.2014 17:52
Również powodzenia. I zielonemu, i czerwonym. :)
http://www.youtube.com/watch?v=Idv_UpFUJWs
pablovsky dnia 10.04.2014 18:41
Druus, przyjacielu!
Jak dobrze widzieć Cię w Zielonych Szeregach! W tym układzie postanowiłem wzmocnić (bezinteresownie rzecz jasna!) naszą przyjaźń. :p :p :p

p.s. Nadal mogę zwracać się Druus, czy już bardziej wypada redaktorze? Obiecuję się dostosować :p

Gratuluję!
mike17 dnia 10.04.2014 18:46
Stary, mam nadzieję dość nieskromną, że nie przestaniesz nawiedzać moich tforów, hm?
Gratki od mika z dalekich stron :)
I poginaj aż się spalą hamulce!
darek i mania dnia 10.04.2014 19:46
a mnie to kolory nie ruszają i i tak jestem daltonistąplus na PP :))
hurraa dla różnokolorowych :)
akacjowa agnes dnia 10.04.2014 20:34
Co to się teraz będzie działo?! :)
Druus dnia 10.04.2014 20:47
Shinobi, genialny fragment wybrałeś.

Pablo, wszystko pozostaje bez zmian, no może oprócz naszej przyjaźni, której wróżę rozkwit. :p :)

Mike, nie żartuj. Mam nadzieje, że niedługo spotkamy się pod Twoim nowym opowiadaniem.

Dzięki Panowie!
green dnia 11.04.2014 22:10
Druus gratki:) a dziewczynom dzięki:)
amsa dnia 19.04.2014 17:53
W ogóle nie zwracam uwagi na kolorystykę otocznia ludzkiego, ale skoro to co powyżej jest prawdą to i ja wszystkim zmiany barw gratuluję, cokolwiek ona znaczy:)
Polecane
Ostatnie komentarze
Pokazuj tylko komentarze:
Do tekstów | Do zdjęć
JOLA S.
25/04/2017 14:09
Nalko, dziękuję bardzo za dobre słowo. Miło mi, że ktoś… »
OWSIANKO
25/04/2017 13:52
Skorek80 Twój tekst jest na tyle obiecujący, że z chęcią… »
JOLA S.
25/04/2017 12:33
Masz rację. Czy czytałeś " Jak Kurczak Blady chciał… »
Carvedilol
25/04/2017 12:13
Dziękuję JOLU Hmm, z tym kurnikiem to różnie bywa Jeśli… »
JOLA S.
25/04/2017 11:58
Fajnie zaczynasz, dobrze piszesz, uśmiałam się szczerze… »
Vigo
25/04/2017 11:55
Witaj Maurycy, bardzo interesujący tekst, który pobudza… »
Josef Hosek
25/04/2017 11:53
Pięknie dziękuję za komentarze! Niczyja, to rzeczywiście… »
Nalka31
25/04/2017 10:45
Uśmiechnął mnie ten wiersz z rana. Lekko płynie przy… »
Carvedilol
25/04/2017 10:03
Dziękuję! Te słodycze to mam nadzieję marchewka, a nie… »
Niczyja
25/04/2017 07:43
Swietne!:) Tyle slodyczy z rana do schrupania:) Bardzo mi… »
JOLA S.
25/04/2017 06:05
Procesjo, Nalko, Aronio, "Czasem stoję przed… »
Aronia23
25/04/2017 05:32
Jolu pozdrawiam. Chodziłaś za mną jak cień, Jakieś… »
Aronia23
25/04/2017 05:24
Jolu i ty piszesz baśnie? Nalko reniferku idź zmień rogi »
Aronia23
25/04/2017 01:08
Slavku Dziękuję za wizytę. Gdzie tu masz pochwałę aborcji… »
Zola111
25/04/2017 00:22
Introwerko, dziękuję za ciepły, mądry komentarz. Jest nam… »
ShoutBox
  • mike17
  • 25/04/2017 11:16
  • Kawka z rana jak śmietana, czyli dzień rozpocząć czas :) Pozdruffki znad Wisły :)
  • JOLA S.
  • 25/04/2017 05:44
  • Aronio, Nalko dobrego dnia:)
  • Aronia23
  • 25/04/2017 05:40
  • Grain słaby jesteś w manipulacjach. Serdecznie pozdrawiam
  • Aronia23
  • 25/04/2017 05:37
  • spadam, jeszcze czegoś takiego nie widziałam. Szanty
  • Aronia23
  • 25/04/2017 05:34
  • NO WIEM W TAKIM TOWARZYSTWIE.
  • Nalka31
  • 25/04/2017 05:26
  • U Ciebie się snują tacy z krzywym karkiem?
  • Nalka31
  • 25/04/2017 05:25
  • A z czego mam być zadowolona? jeśli z życia to owszem bo jest piękne
  • Aronia23