Wybarwianie

Portal prężnie się rozwija, ewoluuje. W związku z powyższym szykuje się kilka zmian - mniejszych i większych. Z rękawów redakcji sypią się konkursy i... magiczny, barwiący pyłek.

Tym sposobem nicki użytkowników mienią się w różach, niebieskościach, "nieznośnym wręcz odcieniu zieleni" i w bojowych czerwieniach. Na czerwono zabarwione zostały ponownie Kaero i mruczol, w zielone szeregi zaś wkroczył Druus.

Na szczęście zmiana kamuflażu nie oznacza dla nikogo przejścia na Ciemną Stronę Mocy.

Od teraz Druus działał będzie na prozatorskim zapleczu, Dziewczęta zaś wracają na front. Trzymamy za Druusa kciuki, by nie stracił zapału, Kaero i mruczolowi zaś dziękujemy za dzielne wsparcie redakcji.

Na cześć wspaniałej trójki - hip-hip, hurra!

To jeszcze nie koniec niespodzianek, które przygotowujemy. Czuwajcie ;-)

zawsze · 15:55 10.04.2014 · 13 ·
Komentarze
WholeTruth dnia 10.04.2014 16:08
hurra! hurra! hurra! :D

niespodziewanki ostatnio często się Portalowi przydarzają. ;)
morfina dnia 10.04.2014 16:50
Druus, mordo Ty moja!

A dziewczynom się nie dziwię. Strasznie słabo tu płacą.
Almari dnia 10.04.2014 17:10
Powodzenia na nowych drogach życia ;p
Wasinka dnia 10.04.2014 17:37
Witaj, Druusie, na zielonym pokładzie, wesołej trawce! :)

Dziewczęta, do widywania na czerwonym dywanie. :)
Druus dnia 10.04.2014 17:48
Drogie Panie, dziękuję za ciepłe przyjęcie. Delikatna trema mnie dopadła, ale powinno być dobrze. :)
shinobi dnia 10.04.2014 17:52
Również powodzenia. I zielonemu, i czerwonym. :)
http://www.youtube.com/watch?v=Idv_UpFUJWs
pablovsky dnia 10.04.2014 18:41
Druus, przyjacielu!
Jak dobrze widzieć Cię w Zielonych Szeregach! W tym układzie postanowiłem wzmocnić (bezinteresownie rzecz jasna!) naszą przyjaźń. :p :p :p

p.s. Nadal mogę zwracać się Druus, czy już bardziej wypada redaktorze? Obiecuję się dostosować :p

Gratuluję!
mike17 dnia 10.04.2014 18:46
Stary, mam nadzieję dość nieskromną, że nie przestaniesz nawiedzać moich tforów, hm?
Gratki od mika z dalekich stron :)
I poginaj aż się spalą hamulce!
darek i mania dnia 10.04.2014 19:46
a mnie to kolory nie ruszają i i tak jestem daltonistąplus na PP :))
hurraa dla różnokolorowych :)
akacjowa agnes dnia 10.04.2014 20:34
Co to się teraz będzie działo?! :)
Druus dnia 10.04.2014 20:47
Shinobi, genialny fragment wybrałeś.

Pablo, wszystko pozostaje bez zmian, no może oprócz naszej przyjaźni, której wróżę rozkwit. :p :)

Mike, nie żartuj. Mam nadzieje, że niedługo spotkamy się pod Twoim nowym opowiadaniem.

Dzięki Panowie!
green dnia 11.04.2014 22:10
Druus gratki:) a dziewczynom dzięki:)
amsa dnia 19.04.2014 17:53
W ogóle nie zwracam uwagi na kolorystykę otocznia ludzkiego, ale skoro to co powyżej jest prawdą to i ja wszystkim zmiany barw gratuluję, cokolwiek ona znaczy:)
Polecane
Ostatnie komentarze
Pokazuj tylko komentarze:
Do tekstów | Do zdjęć
Aronia23
26/03/2017 23:43
Maurycy, śliczną baśń ułożyłeś. Podałeś pierwsze nuty, ja… »
alos
26/03/2017 23:35
Nie znam się za bardzo na villanellach. Może rzeczywiście… »
bruliben
26/03/2017 23:33
Ta rozciągnięta wersja rzeczywiście zadziałała. Zagęściła… »
alos
26/03/2017 23:29
Elegancko, sięgnęłaś Introwertko do źródeł piękna, skrytego… »
alos
26/03/2017 23:23
Ładny wiersz, ale w drugiej cząstce jest jakiś nadmiar, to… »
alos
26/03/2017 23:14
Dzięki za podzielenie się ciekawymi refleksjami. Pozdrawiam… »
Niczyja
26/03/2017 22:36
Piękny wiersz, hopeless:) Nic więcej nie chcę i nie muszę… »
gabi
26/03/2017 22:12
No cóż – masz prawo do wyrażenia swojego zdania. Polemikę z… »
Opheliac
26/03/2017 21:28
Zgodzę się zdecydowanie z Wiktorią. Przyznam, że nawet… »
Opheliac
26/03/2017 21:12
Hope, jak zwykle z dużą przyjemnością czytam i odbieram Twój… »
Opheliac
26/03/2017 21:00
Oj, bliski Ci jest motyw lata, ale to dobrze, bo to bardzo… »
Opheliac
26/03/2017 20:53
A u mnie z kolei czcionka jest nienaturalnie duża, hm ;)»
aleksander81
26/03/2017 20:21
Miałem napisać już wczoraj, ale niestety nie znalazłem czasu… »
KoRd
26/03/2017 20:00
Dzięki za komentarz :O Z tej " historyjki" to… »
Jacek Podgorski
26/03/2017 19:50
Jej, jaki to ciepły i silny wiersz! »
ShoutBox
  • wiktoria
  • 26/03/2017 23:50
  • A ja właśnie przeczytałam, ze to fake news i Tina żyje. Ostatnio tez czytałam o śmierci Wojewódzkiego, ktory ma sie całkiem dobrze. Moze lepiej nie wierzyć tak szybko we wszystko co piszą w sieci?
  • Niczyja
  • 26/03/2017 22:18
  • Dziś, co ja robiłam dziś ok 19? Nie pamiętam. Dlaczego najważniejsi, najlepsi odchodzą? Leonard, Michael, teraz Tina. Po nich będą płakać miliony. Już płaczą. Kap, kap, kap...
  • Aronia23
  • 26/03/2017 22:11
  • Miała wylew, od paru dni była w szpitalu - lekarze naprawdę robili wszystko, aby Ją uratować. Niestety. Zmarła ok 19: 00, naszego czasu. Takie Niczyjko jest życie. Kogosie w drodze. Hej
  • Niczyja
  • 26/03/2017 21:58
  • Naprawdę? Bardzo ją lubiłam, zawsze. Wielka szkoda... [link]
  • Aronia23
  • 26/03/2017 21:20
  • Tina Turner nie żyje. Dla mnie zawsze będzie ikoną muzyki, czarodziejskiego głosu. Spoczywaj w spokoju, Tino.
  • mike17
  • 26/03/2017 20:21
  • No to powoli transferuję się na meczyk. Mam nadzieję, że nie będzie lipy :)
  • gabi
  • 26/03/2017 17:08
  • dziękuję Aronio za smacznego ale przede wszystkim za pomoc - udało się wkleić!!!
  • Aronia23
  • 26/03/2017 13:33
  • Smacznego Koleżanki. Przypomniało mi się przedszkole:hi, hi. "Mam 3 latka, 3 i pół, sięgam głową ponad stół. Mam fartuszek z muchomorkiem.Do przedszkola chodzę z workiem. SZybko zjadam z talerzyka.."
Ostatnio widziani
Gości online:16
Najnowszy:kertynager4