Wybarwianie

Portal prężnie się rozwija, ewoluuje. W związku z powyższym szykuje się kilka zmian - mniejszych i większych. Z rękawów redakcji sypią się konkursy i... magiczny, barwiący pyłek.

Tym sposobem nicki użytkowników mienią się w różach, niebieskościach, "nieznośnym wręcz odcieniu zieleni" i w bojowych czerwieniach. Na czerwono zabarwione zostały ponownie Kaero i mruczol, w zielone szeregi zaś wkroczył Druus.

Na szczęście zmiana kamuflażu nie oznacza dla nikogo przejścia na Ciemną Stronę Mocy.

Od teraz Druus działał będzie na prozatorskim zapleczu, Dziewczęta zaś wracają na front. Trzymamy za Druusa kciuki, by nie stracił zapału, Kaero i mruczolowi zaś dziękujemy za dzielne wsparcie redakcji.

Na cześć wspaniałej trójki - hip-hip, hurra!

To jeszcze nie koniec niespodzianek, które przygotowujemy. Czuwajcie ;-)

zawsze · 15:55 10.04.2014 · 13 ·
Komentarze
WholeTruth dnia 10.04.2014 16:08
hurra! hurra! hurra! :D

niespodziewanki ostatnio często się Portalowi przydarzają. ;)
morfina dnia 10.04.2014 16:50
Druus, mordo Ty moja!

A dziewczynom się nie dziwię. Strasznie słabo tu płacą.
Almari dnia 10.04.2014 17:10
Powodzenia na nowych drogach życia ;p
Wasinka dnia 10.04.2014 17:37
Witaj, Druusie, na zielonym pokładzie, wesołej trawce! :)

Dziewczęta, do widywania na czerwonym dywanie. :)
Druus dnia 10.04.2014 17:48
Drogie Panie, dziękuję za ciepłe przyjęcie. Delikatna trema mnie dopadła, ale powinno być dobrze. :)
shinobi dnia 10.04.2014 17:52
Również powodzenia. I zielonemu, i czerwonym. :)
http://www.youtube.com/watch?v=Idv_UpFUJWs
pablovsky dnia 10.04.2014 18:41
Druus, przyjacielu!
Jak dobrze widzieć Cię w Zielonych Szeregach! W tym układzie postanowiłem wzmocnić (bezinteresownie rzecz jasna!) naszą przyjaźń. :p :p :p

p.s. Nadal mogę zwracać się Druus, czy już bardziej wypada redaktorze? Obiecuję się dostosować :p

Gratuluję!
mike17 dnia 10.04.2014 18:46
Stary, mam nadzieję dość nieskromną, że nie przestaniesz nawiedzać moich tforów, hm?
Gratki od mika z dalekich stron :)
I poginaj aż się spalą hamulce!
darek i mania dnia 10.04.2014 19:46
a mnie to kolory nie ruszają i i tak jestem daltonistąplus na PP :))
hurraa dla różnokolorowych :)
akacjowa agnes dnia 10.04.2014 20:34
Co to się teraz będzie działo?! :)
Druus dnia 10.04.2014 20:47
Shinobi, genialny fragment wybrałeś.

Pablo, wszystko pozostaje bez zmian, no może oprócz naszej przyjaźni, której wróżę rozkwit. :p :)

Mike, nie żartuj. Mam nadzieje, że niedługo spotkamy się pod Twoim nowym opowiadaniem.

Dzięki Panowie!
green dnia 11.04.2014 22:10
Druus gratki:) a dziewczynom dzięki:)
amsa dnia 19.04.2014 17:53
W ogóle nie zwracam uwagi na kolorystykę otocznia ludzkiego, ale skoro to co powyżej jest prawdą to i ja wszystkim zmiany barw gratuluję, cokolwiek ona znaczy:)
Polecane
Ostatnie komentarze
Pokazuj tylko komentarze:
Do tekstów | Do zdjęć
mike17
17/01/2018 12:11
Witaj, Aniu, pod tą opowieścią sklerotyczną :) Dobrze… »
Vanillivi
17/01/2018 12:06
Zolu, podoba mi się ten wiersz i zgadzam się z jego… »
purpur
17/01/2018 11:56
Witaj ponownie! - coś mi się kołacze po głowie, że… »
purpur
17/01/2018 11:34
Wiesz... raczej nie wyszło to w ogóle :) Skoro autor musi… »
retro
17/01/2018 11:12
DoCo, gdzieś już widziałam ten tytuł... Czy to możliwe? Czy… »
retro
17/01/2018 11:09
Darcon, Purpur - dziękuję :) »
retro
17/01/2018 11:07
Michał, dziękuję za zaproszenie, bo Twoja humoreska… »
braparb
17/01/2018 10:24
Pragnienie podmiotowości bywa naprawdę potężne. Cudny tekst.… »
JOLA S.
17/01/2018 10:18
Przeczytałem z niekłamanym zainteresowaniem Twoją opowieść,… »
JOLA S.
17/01/2018 09:40
Kamyczku, ciągle czuję niedosyt. Jest jeszcze kilka… »
Miladora
17/01/2018 08:59
Właśnie. :) A jak widzi go sfrustrowany bohater… »
Darcon
17/01/2018 07:46
To kwestia pomysłu, Miladoro. Możliwe, że mój bohater… »
Felicjanna
17/01/2018 07:43
przeczytałam też kilka komentów i Twych odpowiedzi. Raczej… »
kamyczek
17/01/2018 07:22
Fajnie, że dopisałaś fragment, a właściwie dwa fragmenty… »
Felicjanna
17/01/2018 06:47
przeczytałam sobie Twój tekścik luzacki... Przyczepić się… »
ShoutBox
  • trawa1965
  • 17/01/2018 04:18
  • Dzięki, Przyjaciele! Kupujcie.
  • JOLA S.
  • 16/01/2018 21:11
  • Trawo, gratulacje.:)
  • Krzysztof Konrad
  • 16/01/2018 20:20
  • Też sądzę, że zasługuje na notkę na stronie głównej.
  • Silvus
  • 16/01/2018 19:19
  • Co to się dzieje! A może to jednak zasługuje na news na stronie głównej. :) Brawo, @Trawo. :) Dzięki, @Mike.
  • mike17
  • 16/01/2018 19:06
  • Pragnę poinformować, że nasz portalowy kolega trawa1965 właśnie wydał w końcu swego upragnionego e-booka :) Brawa za determinację i upór w dążeniu do celu.
  • Miladora
  • 16/01/2018 16:58
  • Dzięki - już widzę poprawkę. :)
  • Miladora
  • 16/01/2018 16:41
  • Dod - masz pw! :)
  • Dobra Cobra
  • 15/01/2018 23:10
  • Słodka pjosenka zespołu Elektryczne Gitary na piekny wjeczór: [link]
  • Zola111