Wybarwianie

Portal prężnie się rozwija, ewoluuje. W związku z powyższym szykuje się kilka zmian - mniejszych i większych. Z rękawów redakcji sypią się konkursy i... magiczny, barwiący pyłek.

Tym sposobem nicki użytkowników mienią się w różach, niebieskościach, "nieznośnym wręcz odcieniu zieleni" i w bojowych czerwieniach. Na czerwono zabarwione zostały ponownie Kaero i mruczol, w zielone szeregi zaś wkroczył Druus.

Na szczęście zmiana kamuflażu nie oznacza dla nikogo przejścia na Ciemną Stronę Mocy.

Od teraz Druus działał będzie na prozatorskim zapleczu, Dziewczęta zaś wracają na front. Trzymamy za Druusa kciuki, by nie stracił zapału, Kaero i mruczolowi zaś dziękujemy za dzielne wsparcie redakcji.

Na cześć wspaniałej trójki - hip-hip, hurra!

To jeszcze nie koniec niespodzianek, które przygotowujemy. Czuwajcie ;-)

zawsze · 15:55 10.04.2014 · 13 ·
Komentarze
WholeTruth dnia 10.04.2014 16:08
hurra! hurra! hurra! :D

niespodziewanki ostatnio często się Portalowi przydarzają. ;)
morfina dnia 10.04.2014 16:50
Druus, mordo Ty moja!

A dziewczynom się nie dziwię. Strasznie słabo tu płacą.
Almari dnia 10.04.2014 17:10
Powodzenia na nowych drogach życia ;p
Wasinka dnia 10.04.2014 17:37
Witaj, Druusie, na zielonym pokładzie, wesołej trawce! :)

Dziewczęta, do widywania na czerwonym dywanie. :)
Druus dnia 10.04.2014 17:48
Drogie Panie, dziękuję za ciepłe przyjęcie. Delikatna trema mnie dopadła, ale powinno być dobrze. :)
shinobi dnia 10.04.2014 17:52
Również powodzenia. I zielonemu, i czerwonym. :)
http://www.youtube.com/watch?v=Idv_UpFUJWs
pablovsky dnia 10.04.2014 18:41
Druus, przyjacielu!
Jak dobrze widzieć Cię w Zielonych Szeregach! W tym układzie postanowiłem wzmocnić (bezinteresownie rzecz jasna!) naszą przyjaźń. :p :p :p

p.s. Nadal mogę zwracać się Druus, czy już bardziej wypada redaktorze? Obiecuję się dostosować :p

Gratuluję!
mike17 dnia 10.04.2014 18:46
Stary, mam nadzieję dość nieskromną, że nie przestaniesz nawiedzać moich tforów, hm?
Gratki od mika z dalekich stron :)
I poginaj aż się spalą hamulce!
darek i mania dnia 10.04.2014 19:46
a mnie to kolory nie ruszają i i tak jestem daltonistąplus na PP :))
hurraa dla różnokolorowych :)
akacjowa agnes dnia 10.04.2014 20:34
Co to się teraz będzie działo?! :)
Druus dnia 10.04.2014 20:47
Shinobi, genialny fragment wybrałeś.

Pablo, wszystko pozostaje bez zmian, no może oprócz naszej przyjaźni, której wróżę rozkwit. :p :)

Mike, nie żartuj. Mam nadzieje, że niedługo spotkamy się pod Twoim nowym opowiadaniem.

Dzięki Panowie!
green dnia 11.04.2014 22:10
Druus gratki:) a dziewczynom dzięki:)
amsa dnia 19.04.2014 17:53
W ogóle nie zwracam uwagi na kolorystykę otocznia ludzkiego, ale skoro to co powyżej jest prawdą to i ja wszystkim zmiany barw gratuluję, cokolwiek ona znaczy:)
Ostatnie komentarze
Pokazuj tylko komentarze:
Do tekstów | Do zdjęć
gabi
22/09/2017 23:19
Z doświadczenia wiem, że taki zlepek twórczy jest nie lada… »
gabi
22/09/2017 23:16
Pożartowały sobie dziewczyny z bogini Luny i chyba nie tylko… »
Carvedilol
22/09/2017 23:16
Nalko, Ustiuszo - dziękuję za odwiedziny i ciepłe komentarze… »
Carvedilol
22/09/2017 23:12
Witaj Jago Chętni i ja bym taki tomik zobaczył, ale wiele… »
gabi
22/09/2017 23:11
Czytelne i odczuwalne wierszydło. Tytuł - palce lizać :)»
Nalka31
22/09/2017 23:08
Zolu, bardzo dziękuję za ciepłe słowo dla wiersza. :)»
Lilah
22/09/2017 22:46
Już w Altance zwrócił moją uwagę, Nalko. Bardzo mi miło, że… »
starysta
22/09/2017 22:46
...a to mi zupełnie wylatuje poza, skąd nagle rym… »
Zola111
22/09/2017 22:39
Nalko, pięknie potraktowałaś wrzesień w tym wierszu. W… »
Lady Winter
22/09/2017 22:39
Za moje dobre słowo już było dziękowanie, w innym miejscu.… »
Tjereszkowa
22/09/2017 22:38
Będę czekać :D »
Tjereszkowa
22/09/2017 22:24
Nalko, dziękuję za odwiedziny i słowo. Ciepłe skarpety… »
Nalka31
22/09/2017 20:48
Wezmę pod uwagę powyższą prośbę, jak znajdziemy się sam… »
Opheliac
22/09/2017 20:12
Te trzy "się" obok siebie jednak trochę źle… »
mike17
22/09/2017 19:24
Ulu, bardzo dziękuję za czytanie i pojawienie się :) Zmianę… »
ShoutBox
  • Silvus
  • 23/09/2017 00:12
  • O, mnie nie dotyka obecnie tworzenie wierszy, ale chętnie się dowiem, kto coś wygrał. :)
  • Nalka31
  • 23/09/2017 00:10
  • na dobranoc :) kawałek bezbłedny jest. [link]
  • Nalka31
  • 23/09/2017 00:06
  • Zatem czekamy na werdykty. :)
  • Niczyja
  • 22/09/2017 23:26
  • Usłyszałam dziś na liście u Niedźwiedzia. Piękne... [link]
  • Nalka31