Wybarwianie

Portal prężnie się rozwija, ewoluuje. W związku z powyższym szykuje się kilka zmian - mniejszych i większych. Z rękawów redakcji sypią się konkursy i... magiczny, barwiący pyłek.

Tym sposobem nicki użytkowników mienią się w różach, niebieskościach, "nieznośnym wręcz odcieniu zieleni" i w bojowych czerwieniach. Na czerwono zabarwione zostały ponownie Kaero i mruczol, w zielone szeregi zaś wkroczył Druus.

Na szczęście zmiana kamuflażu nie oznacza dla nikogo przejścia na Ciemną Stronę Mocy.

Od teraz Druus działał będzie na prozatorskim zapleczu, Dziewczęta zaś wracają na front. Trzymamy za Druusa kciuki, by nie stracił zapału, Kaero i mruczolowi zaś dziękujemy za dzielne wsparcie redakcji.

Na cześć wspaniałej trójki - hip-hip, hurra!

To jeszcze nie koniec niespodzianek, które przygotowujemy. Czuwajcie ;-)

zawsze · 15:55 10.04.2014 · 13 ·
Komentarze
WholeTruth dnia 10.04.2014 16:08
hurra! hurra! hurra! :D

niespodziewanki ostatnio często się Portalowi przydarzają. ;)
morfina dnia 10.04.2014 16:50
Druus, mordo Ty moja!

A dziewczynom się nie dziwię. Strasznie słabo tu płacą.
Almari dnia 10.04.2014 17:10
Powodzenia na nowych drogach życia ;p
Wasinka dnia 10.04.2014 17:37
Witaj, Druusie, na zielonym pokładzie, wesołej trawce! :)

Dziewczęta, do widywania na czerwonym dywanie. :)
Druus dnia 10.04.2014 17:48
Drogie Panie, dziękuję za ciepłe przyjęcie. Delikatna trema mnie dopadła, ale powinno być dobrze. :)
shinobi dnia 10.04.2014 17:52
Również powodzenia. I zielonemu, i czerwonym. :)
http://www.youtube.com/watch?v=Idv_UpFUJWs
pablovsky dnia 10.04.2014 18:41
Druus, przyjacielu!
Jak dobrze widzieć Cię w Zielonych Szeregach! W tym układzie postanowiłem wzmocnić (bezinteresownie rzecz jasna!) naszą przyjaźń. :p :p :p

p.s. Nadal mogę zwracać się Druus, czy już bardziej wypada redaktorze? Obiecuję się dostosować :p

Gratuluję!
mike17 dnia 10.04.2014 18:46
Stary, mam nadzieję dość nieskromną, że nie przestaniesz nawiedzać moich tforów, hm?
Gratki od mika z dalekich stron :)
I poginaj aż się spalą hamulce!
darek i mania dnia 10.04.2014 19:46
a mnie to kolory nie ruszają i i tak jestem daltonistąplus na PP :))
hurraa dla różnokolorowych :)
akacjowa agnes dnia 10.04.2014 20:34
Co to się teraz będzie działo?! :)
Druus dnia 10.04.2014 20:47
Shinobi, genialny fragment wybrałeś.

Pablo, wszystko pozostaje bez zmian, no może oprócz naszej przyjaźni, której wróżę rozkwit. :p :)

Mike, nie żartuj. Mam nadzieje, że niedługo spotkamy się pod Twoim nowym opowiadaniem.

Dzięki Panowie!
green dnia 11.04.2014 22:10
Druus gratki:) a dziewczynom dzięki:)
amsa dnia 19.04.2014 17:53
W ogóle nie zwracam uwagi na kolorystykę otocznia ludzkiego, ale skoro to co powyżej jest prawdą to i ja wszystkim zmiany barw gratuluję, cokolwiek ona znaczy:)
Polecane
Ostatnie komentarze
Pokazuj tylko komentarze:
Do tekstów | Do zdjęć
MasterYoda
17/11/2017 22:10
I co że tekst stary haha. Czyta się przyjemnie, szybko i… »
Alen Dagam
17/11/2017 21:57
Kochana szamanka. Dziękuję. Czytałam tekst przed… »
Alen Dagam
17/11/2017 21:51
Dziękuję ślicznie, panowie. Przemyślę sobie wszystko,… »
JOLA S.
17/11/2017 21:43
Michale, dzięki. :) Bardzo gęsty, wzruszający tekst,… »
al-szamanka
17/11/2017 21:43
Tadeuszu, teraz sam możesz podarować Isi stokrotki. »
Niczyja
17/11/2017 21:25
Mi też się podobało. Coś jeszcze potrafię czuć. »
Melock
17/11/2017 21:25
Jeśli to byłby index, czy coś na wzór spisu treści to… »
Lilah
17/11/2017 21:23
Pięknie napisane, delikatnie, wzruszająco. Dzięki, Michale,… »
Melock
17/11/2017 21:17
Hahahaha, znakomite, masz człowieku dystans do siebie. Na… »
Gaston Bachelard
17/11/2017 21:15
Nie wiem o co próbujesz mnie zapytać, Szanowny Panie… »
hopeless
17/11/2017 21:02
Gaston Bachelard tak naprawdę każde pokolenie ma swoją… »
Jacek Londyn
17/11/2017 20:54
"I co ja teraz mam zrobić?" Myślę, że jeszcze… »
Gaston Bachelard
17/11/2017 20:45
Moje Pokolenie pojechało by po takiej bandzie. A może nawet… »
Jacek Londyn
17/11/2017 20:44
Pewnie jest tak, że lubisz opisywaną w tym tekście okolicę.… »
Carvedilol
17/11/2017 19:54
Witaj JL Pierwsza miniatura to lekka opowieść, tutaj… »
ShoutBox
  • mike17
  • 17/11/2017 21:43
  • Z Tadeuszem byliśmy bardzo blisko, i teraz, kiedy Go zabrakło, coś w duszy płacze. Wracam do Jego wierszy, do Jego spuścizny. I uśmiecham się, że dane mi było mieć takiego Przyjaciela.
  • Alen Dagam
  • 17/11/2017 21:23
  • Oj, przysnęło mnie się. Dzień dobry wieczór ponownie. Przemycam raz jeszcze naszą forumową burzę mózgów - raj dla giętkich języków. Zapraszamy do pomocy! [link]
  • al-szamanka
  • 17/11/2017 21:18
  • Michale, dziękuję, że przypomniałeś tę miniaturę - popłakałam się. Isia na pewno dostała stokrotki... na pewno!
  • mike17
  • 17/11/2017 20:03
  • Chciałbym polecić piękną i wzruszającą miniaturę Tadeusza : [link]
  • mike17
  • 17/11/2017 18:43
  • Ostatnie dni GŁOSOWANIA zapraszają i wzywają do obywatelskiego obowiązku - głosujcie, a poznamy zwycięzcę : [link]
  • SanaiStark
  • 17/11/2017 18:15
  • A na wieczór podsyłam taki oto śliczny utworek: [link]
  • BeNeK
  • 17/11/2017 17:48
  • A ja w taki już zimny wieczór zapraszam na grzańca :D i honorowa kolejka dla @Alen ;)
  • Alen Dagam
  • 17/11/2017 17:04
  • Dobry wieczór, ludziki, w piąteczek. Zapraszamy do dyskusji o nowej stronie, jej nazwie i nowych kategoriach na PP! Zaintrygowani? [link]
  • Silvus