Odkrywamy sekrety kamienic - wyniki "Tajemniczego konkursu"

Pora na wielkie obwieszczenie!

Ogłaszam zatem wszem wobec i każdemu z osobna, że punkty w „Tajemniczym konkursie” rozdane, trudne decyzje podjęte, wybory niełatwe dokonane, a co za tym idzie – znamy już Zwycięzcę opowieści pełnych sekretów.

 

Werble…

 

I oto on – ten, który otrzyma nagrodę – książkę Krystyny Habrat „Krzyk o północy” oraz wieczną glorię pośród tekstów konkursowych PP i zapewne nie tylko:

 

IPSYLON!

 

Gratulujemy, potrząsamy mocno prawicą, ściskamy radośnie i fanfarujemy na wszystkie strony!

Prosimy o skontaktowanie się z Sagitariusem, by podać mu kontakt, pod który winna zostać przesłana nagroda.

 

Dziękujemy za udział również innym Uczestnikom konkursu. Dla Was także hip, hip – hura!

 

I jeszcze rezultaty poczynań i trudów jurorów w składzie – Krystyna Habrat i redakcja prozy (Druus, henrykinho, morfina, Wasinka, zawsze):

 

  1. Ipsylon – Goniąc nieuchwytne jutro: 49,5 p.
  2. Zajacanka – Janeczka: 48 p.
  3. Al-szamanka – Kiedy przeszłość się budzi: 45 p.
  4. Fabularia – Portret Mathilde: 41 p.
  5. Wierszybajka – Nieskończona zagadka: Czas i życie: 35,5 p.
  6. Swistakos – Kamienica: 29 p.
  7. Antik – Trzeba mieć oko na wszystko: 28 p. 
  8. Palenieszkodzi – Serce: 28 p.
  9. Gabrysia_S – Historia Amelii: 18 p.

 

 

Nagroda dla Zwycięzcy:

 

 

Gorąco dziękujemy Wszystkim i jeszcze raz gratulujemy Laureatowi.

Szampan otwarty! Wiwaty!

 

Wasinka · 20:26 23.05.2014 · 15 ·
Komentarze
zajacanka dnia 24.05.2014 00:15
Drugie miejsce po Ipsylonie, to jakby pierwsze było ;)
Dziękuje, szanowna komisjo, i gratuluję Ipsylonie! :) :) :)
bekita dnia 24.05.2014 01:39
Podobno "wszem i wobec" to błąd. Powinno być "wszem wobec", czyż nie?
Zawsze atakują mnie takie zagwozdki, gdy czytam jakiekolwiek treści tworzone przez moje autorytety...

Gratuluję wszystkim zwycięzcom :)
Wasinka dnia 24.05.2014 10:13
Bekito, oczywiście. Chciałam sobie trochę zażartować potocznością (na początku było to nawet w kursywie, ale przy wklejaniu umknęła), ale może nie wypada w tak doniosłej chwili. :)


Jeszcze raz gratuluję Ipsylonowi oraz innym Uczestnikom ciekawych tekstów!
ipsylon dnia 24.05.2014 14:04
Się porobiło... :)
Serdecznie dziękuję wszystkim i każdemu z osobna za wyróżnienie oraz ciepłe słowa. Warto było spróbować. Moja biblioteczka chętnie przygarnie kolejną książkową niespodziankę, tym cenniejszą, że (pierwszą) zdobytą w konkursie :)
Jeszcze raz stokrotne dzięki.
Pozdrawiam i gratuluję pozostałym Odkrywcom Sekretu Kamienicy :)
henrykinho dnia 25.05.2014 21:23
Gratulacje dla wszystkich. Miło, że zdecydowaliście się popracować nad kamienicami ;)

Ipsylon - brawo!
antik dnia 26.05.2014 08:56
Gratuluję Wszystkim uczestnikom, a zwłaszcza zwycięzcy :) :yes:
ipsylon dnia 26.05.2014 10:57
Dziękuję :)
Pozdrawiam
mike17 dnia 26.05.2014 11:34
Gratki dla Ipsylona i dla reszty śmiałków :)
pablovsky dnia 26.05.2014 12:08
Również przyłączam się do gratulacji!
Z braku czasu nie miałem mozliwości przeczytania konkursowych prac, ale obiecuję nadrobić zaległości. Lecz teraz, znając wyniki- każdy napisany komentarz pod tekstem jest niczym przysłowiowa musztarda po obiedzie. ;)

Gratuluję, ips!
ipsylon dnia 26.05.2014 17:53
Dzięki serdeczne, Panowie :)
pablovsky napisał:
teraz, znając wyniki- każdy napisany komentarz pod tekstem jest niczym przysłowiowa musztarda po obiedzie
Skądże. Możesz mieć inne zdanie niż Jury, więc każdy komentarz jest na wagę złota :)
Pozdrawiam
Krystyna Habrat dnia 26.05.2014 19:54
Gratuluję wszystkim Autorom. Teksty są piękne. Dziękuję za podchwycenie pomysłu.
Dziękuję Organizatorom konkursu za włożony trud.
Na więcej wzruszenie mi nie pozwala.
Może innym razem.
Krystyna Habrat.
zajacanka dnia 26.05.2014 20:46
Pomysł podchwycony i zrealizowany :) Liczyłam na komentarze od szacownego Jury...
Wasinka dnia 26.05.2014 20:52
Pewnie się pojawią. Ode mnie na pewno, ale muszę nieco z życiem pofiglować, bo mam tyły wciąż. Pomalutku, po kolei... ;)
A i na PP sporo mamy roboty, jak by nie patrzeć. :).
ipsylon dnia 29.05.2014 20:34
Dziękuję za ciekawy pomysł do obróbki. Praca nad tekstem nie należała do najłatwiejszych, ale efekt końcowy sprawił wielką satysfakcję.
Pozdrawiam Autorkę i pozostałych użytkowników :)
Krystyna Habrat dnia 02.06.2014 12:46
Tym razem chyba nie zdobędę się na żaden komentarz, bo wszystkie teksty nadesłane na konkurs bardzo mi się podobają, a ja oceniam bardzo emocjonalnie, jak zwykły, zagorzały czytelnik, który podczas lektury wszystko przeżywa, a czasem nawet płacze.
Za to Autorom opowiadań konkursowych dedykuję spisywane latami wypowiedzi pisarzy, które ujęłam, jako: "Rozmyślania o pracy pisarza", bo Was już do tego grona zaliczam.
Życzę powodzenia w dalszej pracy twórczej.
Polecane
Ostatnie komentarze
Pokazuj tylko komentarze:
Do tekstów | Do zdjęć
Alen Dagam
23/02/2018 02:09
Cześć, Esy :) Widzę, że przeprowadziłaś tutaj ekshumację… »
Maly
23/02/2018 01:03
To bardzo proste, zabijasz wszystkich tych bohaterów,… »
Maly
23/02/2018 00:44
Zapowiada się na jakąś jatkę rodem z Tarantino ;) Dobrze… »
Maly
23/02/2018 00:24
Wprowadzić, nawet nie pytaj :) »
Gatsby
22/02/2018 23:44
Przeczytałem jednym tchem! Jeszcze inna fantastyka niż… »
Gatsby
22/02/2018 23:31
Dziękuję bardzo za czytanie i za komentarz! :) Myślę,… »
introwerka
22/02/2018 23:25
Kamyczku, Zolu, Lilu, dziękuję Wam bardzo serdecznie za… »
Maly
22/02/2018 23:02
Podoba się. Zaskakujesz na sam koniec, jak ci scenarzysci,… »
ClakierCat
22/02/2018 22:53
Czytelnik nie zawsze wie co w trawie piszczy, a ja tak… »
albertyna
22/02/2018 22:42
ClakierCat, niezmiernie dziękuję za komentarz, który… »
Lilah
22/02/2018 22:20
Zainteresował mnie tytuł (raczej nietypowy dla Ciebie,… »
Niczyja
22/02/2018 21:50
Podoba mi się zajawka Twojej powieści, autorze o dziwnym… »
mike17
22/02/2018 21:37
Chorwacki nazizm był okrutniejszy od hitlerowskiego.… »
Darcon
22/02/2018 21:25
Nie podeszło mi, Zulo. Z dwóch powodów. Po pierwsze zadajesz… »
Ania_Basnik
22/02/2018 21:18
Jasenovac - aż musiałam się dokształcić w tej dziedzinie.… »
ShoutBox
  • Alen Dagam
  • 23/02/2018 02:16
  • Czytajcie i komentujcie wirtajki, kochani! Mamy sporo debiutów :) Pokażcie, że to nasz wspólny projekt, napiszcie choć parę słow! [link]
  • dodatek111
  • 22/02/2018 12:46
  • Dzięki Silvus, czekam cierpliwie aż wróci:)
  • Silvus
  • 22/02/2018 12:12
  • Z tego, co ja wiem, @Dod, to zdjęcia dodaje Wiktor, a widać, go nie ma.
  • dodatek111
  • 22/02/2018 12:04
  • Co się dzieje ze zdjęciami? Dodałem ponad tydzień temu, jako ilustracje do wierszy. Wiersze się zestarzały, a zdjęć nie ma:)
  • kamyczek
  • 21/02/2018 16:20
  • Panel użytkownika - utwór, który chcesz przenieść klikasz edytuj. Edycja artykułu, kategoria np. masz kategoria: wiersze - zmieniasz na kategorię Wirtajki.pl. Na koniec klikasz na pasek: Zapisz zmiany
  • Hubert Z
  • 21/02/2018 16:06
  • Jak zgłosić opublikowany już wiersz do Wirtajek?
  • mike17
  • 17/02/2018 19:07
  • Jeden z najbardziej kultowych duetów wszech czasów. Pamiętam go z wczesnego dzieciństwa, to dopiero był hicior : [link] Oni do dziś go wykonują, co jest zacne :)
  • Darcon
  • 17/02/2018 13:04
  • Zgodnie z regulaminem, nie może poczekać. Każdy użytkownik patrzy ze swojego punktu widzenia. A gdyby każdy z użytkowników wrzucał teksty tak, jak chciał, to co byśmy mieli w poczekalni, Dodatku?
  • dodatek111
  • 16/02/2018 22:09
  • Dlaczego drugi tekst, dodany w tym samym dniu, nie może czekać w poczekalni, tylko zostaje odrzucony. Salon odrzuconych.
Ostatnio widziani
Gości online:12
Najnowszy:dertysawero
Wspierają nas