Odkrywamy sekrety kamienic - wyniki "Tajemniczego konkursu"

Pora na wielkie obwieszczenie!

Ogłaszam zatem wszem wobec i każdemu z osobna, że punkty w „Tajemniczym konkursie” rozdane, trudne decyzje podjęte, wybory niełatwe dokonane, a co za tym idzie – znamy już Zwycięzcę opowieści pełnych sekretów.

 

Werble…

 

I oto on – ten, który otrzyma nagrodę – książkę Krystyny Habrat „Krzyk o północy” oraz wieczną glorię pośród tekstów konkursowych PP i zapewne nie tylko:

 

IPSYLON!

 

Gratulujemy, potrząsamy mocno prawicą, ściskamy radośnie i fanfarujemy na wszystkie strony!

Prosimy o skontaktowanie się z Sagitariusem, by podać mu kontakt, pod który winna zostać przesłana nagroda.

 

Dziękujemy za udział również innym Uczestnikom konkursu. Dla Was także hip, hip – hura!

 

I jeszcze rezultaty poczynań i trudów jurorów w składzie – Krystyna Habrat i redakcja prozy (Druus, henrykinho, morfina, Wasinka, zawsze):

 

  1. Ipsylon – Goniąc nieuchwytne jutro: 49,5 p.
  2. Zajacanka – Janeczka: 48 p.
  3. Al-szamanka – Kiedy przeszłość się budzi: 45 p.
  4. Fabularia – Portret Mathilde: 41 p.
  5. Wierszybajka – Nieskończona zagadka: Czas i życie: 35,5 p.
  6. Swistakos – Kamienica: 29 p.
  7. Antik – Trzeba mieć oko na wszystko: 28 p. 
  8. Palenieszkodzi – Serce: 28 p.
  9. Gabrysia_S – Historia Amelii: 18 p.

 

 

Nagroda dla Zwycięzcy:

 

 

Gorąco dziękujemy Wszystkim i jeszcze raz gratulujemy Laureatowi.

Szampan otwarty! Wiwaty!

 

Wasinka · 20:26 23.05.2014 · 15 ·
Komentarze
zajacanka dnia 24.05.2014 00:15
Drugie miejsce po Ipsylonie, to jakby pierwsze było ;)
Dziękuje, szanowna komisjo, i gratuluję Ipsylonie! :) :) :)
bekita dnia 24.05.2014 01:39
Podobno "wszem i wobec" to błąd. Powinno być "wszem wobec", czyż nie?
Zawsze atakują mnie takie zagwozdki, gdy czytam jakiekolwiek treści tworzone przez moje autorytety...

Gratuluję wszystkim zwycięzcom :)
Wasinka dnia 24.05.2014 10:13
Bekito, oczywiście. Chciałam sobie trochę zażartować potocznością (na początku było to nawet w kursywie, ale przy wklejaniu umknęła), ale może nie wypada w tak doniosłej chwili. :)


Jeszcze raz gratuluję Ipsylonowi oraz innym Uczestnikom ciekawych tekstów!
ipsylon dnia 24.05.2014 14:04
Się porobiło... :)
Serdecznie dziękuję wszystkim i każdemu z osobna za wyróżnienie oraz ciepłe słowa. Warto było spróbować. Moja biblioteczka chętnie przygarnie kolejną książkową niespodziankę, tym cenniejszą, że (pierwszą) zdobytą w konkursie :)
Jeszcze raz stokrotne dzięki.
Pozdrawiam i gratuluję pozostałym Odkrywcom Sekretu Kamienicy :)
henrykinho dnia 25.05.2014 21:23
Gratulacje dla wszystkich. Miło, że zdecydowaliście się popracować nad kamienicami ;)

Ipsylon - brawo!
antik dnia 26.05.2014 08:56
Gratuluję Wszystkim uczestnikom, a zwłaszcza zwycięzcy :) :yes:
ipsylon dnia 26.05.2014 10:57
Dziękuję :)
Pozdrawiam
mike17 dnia 26.05.2014 11:34
Gratki dla Ipsylona i dla reszty śmiałków :)
pablovsky dnia 26.05.2014 12:08
Również przyłączam się do gratulacji!
Z braku czasu nie miałem mozliwości przeczytania konkursowych prac, ale obiecuję nadrobić zaległości. Lecz teraz, znając wyniki- każdy napisany komentarz pod tekstem jest niczym przysłowiowa musztarda po obiedzie. ;)

Gratuluję, ips!
ipsylon dnia 26.05.2014 17:53
Dzięki serdeczne, Panowie :)
pablovsky napisał:
teraz, znając wyniki- każdy napisany komentarz pod tekstem jest niczym przysłowiowa musztarda po obiedzie
Skądże. Możesz mieć inne zdanie niż Jury, więc każdy komentarz jest na wagę złota :)
Pozdrawiam
Krystyna Habrat dnia 26.05.2014 19:54
Gratuluję wszystkim Autorom. Teksty są piękne. Dziękuję za podchwycenie pomysłu.
Dziękuję Organizatorom konkursu za włożony trud.
Na więcej wzruszenie mi nie pozwala.
Może innym razem.
Krystyna Habrat.
zajacanka dnia 26.05.2014 20:46
Pomysł podchwycony i zrealizowany :) Liczyłam na komentarze od szacownego Jury...
Wasinka dnia 26.05.2014 20:52
Pewnie się pojawią. Ode mnie na pewno, ale muszę nieco z życiem pofiglować, bo mam tyły wciąż. Pomalutku, po kolei... ;)
A i na PP sporo mamy roboty, jak by nie patrzeć. :).
ipsylon dnia 29.05.2014 20:34
Dziękuję za ciekawy pomysł do obróbki. Praca nad tekstem nie należała do najłatwiejszych, ale efekt końcowy sprawił wielką satysfakcję.
Pozdrawiam Autorkę i pozostałych użytkowników :)
Krystyna Habrat dnia 02.06.2014 12:46
Tym razem chyba nie zdobędę się na żaden komentarz, bo wszystkie teksty nadesłane na konkurs bardzo mi się podobają, a ja oceniam bardzo emocjonalnie, jak zwykły, zagorzały czytelnik, który podczas lektury wszystko przeżywa, a czasem nawet płacze.
Za to Autorom opowiadań konkursowych dedykuję spisywane latami wypowiedzi pisarzy, które ujęłam, jako: "Rozmyślania o pracy pisarza", bo Was już do tego grona zaliczam.
Życzę powodzenia w dalszej pracy twórczej.
Polecane
Ostatnie komentarze
Pokazuj tylko komentarze:
Do tekstów | Do zdjęć
Melock
21/11/2017 16:15
Jako ekolog - z wykształcenia, nie jakiś samozwańczy… »
introwerka
21/11/2017 15:59
Dzięki serdeczne, Zolu :) Buziaki :) »
Miladora
21/11/2017 14:57
Na szczęście tytuł okazał się nieprawdziwy. ;) Bo to całkiem… »
Miladora
21/11/2017 14:41
Strona główna, forum dyskusyjne: :)»
dodatek111
21/11/2017 14:36
Gdzie jest ta Altanka? Zauważyłem w komentarzach, że o niej… »
Miladora
21/11/2017 14:32
To nie są jakieś nadzwyczajne wiersze - wtedy dopiero… »
dodatek111
21/11/2017 14:23
Powalczę z tym :) Żeby tak mieć więcej czasu... Bardzo Ci… »
dodatek111
21/11/2017 14:13
Kontynuuję czytanie od końca :) Dodałem do ulubionych, bo… »
Miladora
21/11/2017 14:08
No proszę - nabierasz coraz większej wprawy, Dod. :) Ale… »
Miladora
21/11/2017 13:51
O! Mrówka w Krakowie! :))) Jak miło. Dziękuję… »
JOLA S.
21/11/2017 13:46
Milu, i Ciebie nie mogło zabraknąć. Dzieci lubią smoki.… »
dodatek111
21/11/2017 13:45
Milu, poprawiłem. Bardzo szybko, wiec może nieprecyzyjnie,… »
Miladora
21/11/2017 13:35
Bardzo mnie to cieszy, Dod. :) Daj znać, gdy dopracujesz.… »
Miladora
21/11/2017 13:33
Dziękuję serdecznie, Purpurku. :) Cieszę się, że Cię… »
purpur
21/11/2017 13:21
No nie da się nie uśmiechnąć... Wierz mi, naprawdę… »
ShoutBox
  • mike17
  • 20/11/2017 22:35
  • Już odebrałem. Zdanie przez Ciebie zasugerowane, okroiłem. Ale po przejrzeniu tekstu raz jeszcze zmian już raczej nie przewiduję.
  • Zola111
  • 20/11/2017 22:01
  • Miku, masz pw.
  • Zola111
  • 20/11/2017 21:49
  • Ok, to dobrze, bo bez potrzeby wchodziłabym w ten sam tekst wielokrotnie :)
  • mike17
  • 20/11/2017 21:08
  • A co tam - zmiany poczynione, Zolu :)
  • Miladora
  • 20/11/2017 21:05
  • Mrówcia - masz pw. :)
  • Zola111
  • 20/11/2017 20:57
  • Proszę bardzo. Czekam.
  • mike17
  • 20/11/2017 20:53
  • Już przeczytałem :) Dwie zmiany już wprowadziłem, resztę wprowadzę jutro. Dzięki, Zolu, za pochylenie się nad moim debiucikiem :)
  • Zola111
  • 20/11/2017 20:44
  • Mike, masz mail na privie <3
  • Niczyja
  • 20/11/2017 20:05
  • Dostałam ją dzisiaj w prezencie. Piękna, prawda?:) [link]
  • mike17
  • 20/11/2017 18:19
  • Wierzę w to :)
Ostatnio widziani
Gości online:39
Najnowszy:KimberleeOdell
Wspierają nas