Odkrywamy sekrety kamienic - wyniki "Tajemniczego konkursu"

Pora na wielkie obwieszczenie!

Ogłaszam zatem wszem wobec i każdemu z osobna, że punkty w „Tajemniczym konkursie” rozdane, trudne decyzje podjęte, wybory niełatwe dokonane, a co za tym idzie – znamy już Zwycięzcę opowieści pełnych sekretów.

 

Werble…

 

I oto on – ten, który otrzyma nagrodę – książkę Krystyny Habrat „Krzyk o północy” oraz wieczną glorię pośród tekstów konkursowych PP i zapewne nie tylko:

 

IPSYLON!

 

Gratulujemy, potrząsamy mocno prawicą, ściskamy radośnie i fanfarujemy na wszystkie strony!

Prosimy o skontaktowanie się z Sagitariusem, by podać mu kontakt, pod który winna zostać przesłana nagroda.

 

Dziękujemy za udział również innym Uczestnikom konkursu. Dla Was także hip, hip – hura!

 

I jeszcze rezultaty poczynań i trudów jurorów w składzie – Krystyna Habrat i redakcja prozy (Druus, henrykinho, morfina, Wasinka, zawsze):

 

  1. Ipsylon – Goniąc nieuchwytne jutro: 49,5 p.
  2. Zajacanka – Janeczka: 48 p.
  3. Al-szamanka – Kiedy przeszłość się budzi: 45 p.
  4. Fabularia – Portret Mathilde: 41 p.
  5. Wierszybajka – Nieskończona zagadka: Czas i życie: 35,5 p.
  6. Swistakos – Kamienica: 29 p.
  7. Antik – Trzeba mieć oko na wszystko: 28 p. 
  8. Palenieszkodzi – Serce: 28 p.
  9. Gabrysia_S – Historia Amelii: 18 p.

 

 

Nagroda dla Zwycięzcy:

 

 

Gorąco dziękujemy Wszystkim i jeszcze raz gratulujemy Laureatowi.

Szampan otwarty! Wiwaty!

 

Wasinka · 20:26 23.05.2014 · 15 ·
Komentarze
zajacanka dnia 24.05.2014 00:15
Drugie miejsce po Ipsylonie, to jakby pierwsze było ;)
Dziękuje, szanowna komisjo, i gratuluję Ipsylonie! :) :) :)
bekita dnia 24.05.2014 01:39
Podobno "wszem i wobec" to błąd. Powinno być "wszem wobec", czyż nie?
Zawsze atakują mnie takie zagwozdki, gdy czytam jakiekolwiek treści tworzone przez moje autorytety...

Gratuluję wszystkim zwycięzcom :)
Wasinka dnia 24.05.2014 10:13
Bekito, oczywiście. Chciałam sobie trochę zażartować potocznością (na początku było to nawet w kursywie, ale przy wklejaniu umknęła), ale może nie wypada w tak doniosłej chwili. :)


Jeszcze raz gratuluję Ipsylonowi oraz innym Uczestnikom ciekawych tekstów!
ipsylon dnia 24.05.2014 14:04
Się porobiło... :)
Serdecznie dziękuję wszystkim i każdemu z osobna za wyróżnienie oraz ciepłe słowa. Warto było spróbować. Moja biblioteczka chętnie przygarnie kolejną książkową niespodziankę, tym cenniejszą, że (pierwszą) zdobytą w konkursie :)
Jeszcze raz stokrotne dzięki.
Pozdrawiam i gratuluję pozostałym Odkrywcom Sekretu Kamienicy :)
henrykinho dnia 25.05.2014 21:23
Gratulacje dla wszystkich. Miło, że zdecydowaliście się popracować nad kamienicami ;)

Ipsylon - brawo!
antik dnia 26.05.2014 08:56
Gratuluję Wszystkim uczestnikom, a zwłaszcza zwycięzcy :) :yes:
ipsylon dnia 26.05.2014 10:57
Dziękuję :)
Pozdrawiam
mike17 dnia 26.05.2014 11:34
Gratki dla Ipsylona i dla reszty śmiałków :)
pablovsky dnia 26.05.2014 12:08
Również przyłączam się do gratulacji!
Z braku czasu nie miałem mozliwości przeczytania konkursowych prac, ale obiecuję nadrobić zaległości. Lecz teraz, znając wyniki- każdy napisany komentarz pod tekstem jest niczym przysłowiowa musztarda po obiedzie. ;)

Gratuluję, ips!
ipsylon dnia 26.05.2014 17:53
Dzięki serdeczne, Panowie :)
pablovsky napisał:
teraz, znając wyniki- każdy napisany komentarz pod tekstem jest niczym przysłowiowa musztarda po obiedzie
Skądże. Możesz mieć inne zdanie niż Jury, więc każdy komentarz jest na wagę złota :)
Pozdrawiam
Krystyna Habrat dnia 26.05.2014 19:54
Gratuluję wszystkim Autorom. Teksty są piękne. Dziękuję za podchwycenie pomysłu.
Dziękuję Organizatorom konkursu za włożony trud.
Na więcej wzruszenie mi nie pozwala.
Może innym razem.
Krystyna Habrat.
zajacanka dnia 26.05.2014 20:46
Pomysł podchwycony i zrealizowany :) Liczyłam na komentarze od szacownego Jury...
Wasinka dnia 26.05.2014 20:52
Pewnie się pojawią. Ode mnie na pewno, ale muszę nieco z życiem pofiglować, bo mam tyły wciąż. Pomalutku, po kolei... ;)
A i na PP sporo mamy roboty, jak by nie patrzeć. :).
ipsylon dnia 29.05.2014 20:34
Dziękuję za ciekawy pomysł do obróbki. Praca nad tekstem nie należała do najłatwiejszych, ale efekt końcowy sprawił wielką satysfakcję.
Pozdrawiam Autorkę i pozostałych użytkowników :)
Krystyna Habrat dnia 02.06.2014 12:46
Tym razem chyba nie zdobędę się na żaden komentarz, bo wszystkie teksty nadesłane na konkurs bardzo mi się podobają, a ja oceniam bardzo emocjonalnie, jak zwykły, zagorzały czytelnik, który podczas lektury wszystko przeżywa, a czasem nawet płacze.
Za to Autorom opowiadań konkursowych dedykuję spisywane latami wypowiedzi pisarzy, które ujęłam, jako: "Rozmyślania o pracy pisarza", bo Was już do tego grona zaliczam.
Życzę powodzenia w dalszej pracy twórczej.
Polecane
Ostatnie komentarze
Pokazuj tylko komentarze:
Do tekstów | Do zdjęć
pociengiel
23/05/2018 08:35
Ciekawa nienachalna poezja, nawet niewymagająca… »
allaska
23/05/2018 08:23
Żółć nic więcej. To peel ma problem nie krzywdzący. Niech… »
allaska
23/05/2018 06:20
Dojechałam do początku :) nic ciekawego jednak tu nie… »
allaska
23/05/2018 06:15
Słodkie użalanie, tak to odbieram :) Pozdrawiam »
allaska
23/05/2018 06:11
Ciekawie tutaj jest. Aczkolwiek Florianie myślę, że ostatnio… »
AntoniGrycuk
23/05/2018 04:41
Hej, Przeczytałem Twój tekst, bo wspomniałaś w jakimś… »
robert_augustyn
22/05/2018 22:55
Zaliczyłem już wpis w wikipedii o Austerze :) Ja czytałem… »
robert_augustyn
22/05/2018 22:36
Dziękuję. Z ortografią jest łatwo - mechanizacja. Czasami… »
Jaga
22/05/2018 20:44
Gorąco polecam. Ja zaczęłam od "Trylogii… »
Niczyja
22/05/2018 20:29
Jago, witaj:) Taką staroć mi przypomniałaś, kiedy to… »
Decand
22/05/2018 18:24
Niby miniatura, niby grafomaństwo, niby słówko podąża za… »
Decand
22/05/2018 18:14
Straszliwie niechlujna praca, może tak powiem. Epopei mi się… »
Zola111
22/05/2018 15:40
Tak, masz rację. Ale pepitą, proszę :) Dziękuję, Intro.… »
mike17
22/05/2018 13:33
Kaz, to nie miała być karkołomnie udziwniona opowiastka, a… »
introwerka
22/05/2018 11:31
Wiersz pięknie oddający odczucia sporej części… »
ShoutBox
  • mike17
  • 21/05/2018 21:11
  • Aga, gorrrrąco pozdrawiam :)
  • akacjowa agnes
  • 21/05/2018 20:44
  • Głosujcie w Zaśrodkowaniu#28. Nawet ja już to zrobiłam ;) Pozdrawiam
  • Gramofon
  • 21/05/2018 11:19
  • Dzień dobry!
  • Zola111
  • 19/05/2018 22:59
  • Głosujcie na wiersze Zaśrodkowania#28, proszę.
  • Zola111
  • 17/05/2018 21:13
  • A tak, Gramofonie. Przyznam, że jestem bardzo zadowolona z frekwencji wierszy w Zaśrodkowaniu#28.
  • Carvedilol
  • 17/05/2018 19:07
  • Jakby co, dajcie znać na PW, prześlę mailem.
  • Carvedilol
  • 17/05/2018 19:05
  • Uwaga - kryptoreklama!napisałem opowiadanie kryminalne, które zamierzam zgłosić na konkurs, dlatego póki co, nie mogę go umieścić na PP Czy jest ktoś chętny na przeczytanie i wyrażenie opinii?
  • Gramofon
  • 16/05/2018 22:11
  • Tak się bałaś, a jest więcej wierszy niż w poprzedniej edycji :D
  • Zola111
  • 16/05/2018 21:41
  • Teksty Zaśrodkowania#28 są już w głosowaniu! :)
Ostatnio widziani
Gości online:14
Najnowszy:Letteneyse5h
Wspierają nas