"Światy równoległe" Arkadiusza Kwaczka

 

 

Autor

Arkadiusz Kwaczek – urodzony 11 listopada, 1988 roku. W 2013 roku debiutował książką poetycką pod tytułem Arkadiament ("Zeszyty Poetyckie"). Oprócz poezji, stara się również pisać prozę poetycką oraz aforyzmy. Duży wpływ na jego twórczość ma muzyka i kultura japońska. Mieszka w Warszawie.

 

Światy równoległe

To druga książka poetycka młodego, warszawskiego poety. Jego debiut Arkadiament został zauważony przez krytyków i przychylnie przyjęty przez czytelników.

Światy równoległe - to przemyślana, przygotowana, dojrzała propozycja poetycka.

 

Źródło: "Światy równoległe" - projekt

 

 

Wasinka · 09:09 28.05.2014 · 7 ·
Komentarze
Arkadiusz Kwaczek dnia 03.06.2014 16:07
Gdyby ktoś chciał posłuchać audycji radiowej z maja, to proszę bardzo:

http://www.mixcloud.com/rafalczachorowski/literacki-wolny-eter-arkadiusz-kwaczek-i-jego-światy-równoległe/

Może moje jąkanie zachęci was do nabycia książki.

Jestem dłużnikiem redakcji tego portalu. Dzięki wszystkim za wsparcie.

Jak wydam książkę, to na pewno przeznaczę kilka egzemplarzy na konkursy przez was organizowane.
Wasinka dnia 03.06.2014 20:51
Życzymy powodzenia! :)

(Audycji już sobie słuchałam wcześniej nawet).
Arkadiusz Kwaczek dnia 03.06.2014 21:18
Tamten link nagle przestał działać:

http://www.radiownet.pl/#/.../literacki-wolny-eter-arkadiusz-kwaczek-i-jego-swiaty-rownolegle

Wersja bez muzyki, ale jąkanie zostało, więc zapraszam.
Usunięty dnia 06.06.2014 17:24
Życzę powodzenia!!!
Arkadiusz Kwaczek dnia 07.06.2014 13:34
Esy Floresy dnia 27.06.2014 18:41
Powodzenia ;)
Arkadiusz Kwaczek dnia 27.06.2014 19:46
Hm, ponieważ projekt nie wypalił, to tutaj już niewiele się da zrobić.

Tak czy inaczej książka zostanie wydana przez wydawnictwo Duży Format. Może w trochę mniejszym nakładzie, ale jednak.

Gdyby ktoś chciał nabyć książkę na podobnych warunkach, tylko że już nieoficjalnie, to zapraszam po informację na skrzynkę prywatną.
Chodzi dokładnie o to, że trzeba zapłacić za okładkę, a ja nie mam całej tej sumy. Stąd nieoficjalnie ciągle można wesprzeć projekt, kupując książkę :)
Polecane
Ostatnie komentarze
Pokazuj tylko komentarze:
Do tekstów | Do zdjęć
bruliben
23/10/2019 07:38
Witam back door mana, mortalnego coila, Pasażera Iggiego i… »
marzenna
23/10/2019 05:40
al-szamanka Skrajne emocje i odczucia-zawiść, niemoc (jaka… »
marzenna
23/10/2019 03:32
shinobi Yaro nie powinnam czytać takich wierszy o 03:18,… »
mike17
22/10/2019 22:07
Witaj, Przemku, po latach niewidzenia :) Twój koment jest… »
Lilah
22/10/2019 22:02
Dziękuję, Al. Miło Cię gościć. Pozdrawiam serdecznie… »
Lenix
22/10/2019 21:29
Cały Mike. ;) Nie uświadczysz tutaj fabuły rodem ze… »
Kazjuno
22/10/2019 20:49
Droga Jolu. Hola, hola! Co znowu za mętnego łba? Właśnie… »
mike17
22/10/2019 20:20
Nie mogę się zgodzić z teorią, że w stanie wojennym wygasło… »
Marek Adam Grabowski
22/10/2019 20:06
Nieco zmieniłeś temat. Ale te wspomnienia z dzieciństwa są… »
Gramofon
22/10/2019 18:56
Tylko proszę nie zapomnieć o jedzeniu z tego wszystkiego. ;)»
al-szamanka
22/10/2019 17:50
O rany, zawstydziłam się, czytając ;) Hehe, nie myślisz, że… »
Yaro
22/10/2019 17:48
moje życie perłą na dnie zagrzebane w piasku mignęło po… »
Yaro
22/10/2019 17:45
Dziękuję Kamilo :) I zapraszam częściej do siebie ;) »
al-szamanka
22/10/2019 17:42
Hmm, wygląda na to, że polowanie na Ducha zakończy się… »
Yaro
22/10/2019 17:40
Lubię pisać teksty pod muzykę . Wszystko co co piszę można… »
ShoutBox
  • Dobra Cobra
  • 23/10/2019 07:59
  • No, już wiemy. Dzięki temu anonsowi, bo tak byśmy przecież nie mogli tego nijak wiedzieć. Ceszę z Twojego szczęścia.
  • AntoniGrycuk
  • 22/10/2019 23:29
  • Zakochałem się. To piękna miłość. Mówię Wam. I ważniejsze jest, aby Wam o tym powiedzieć. Byście wiedzieli! To najważniejsze!!!... Wiecie już?
  • mike17
  • 21/10/2019 13:49
  • Czy 5000 słów to dużo? Nie. Dlatego zapraszam Was do MUZO WEN 8, KONKURSU w prozie - wystarczy napisać miniaturę :) [link]
  • mike17
  • 21/10/2019 13:38
  • Koberko, dziękuję za dodanie do ulubionych :)
  • bruliben
  • 20/10/2019 11:11
  • A gdzie to ześrodkowanie? Gubię się w portalu. Może ktoś, coś podpowiedzieć?
  • Zola111
  • 19/10/2019 00:18
  • Jak Wam się pisze wiersze do Zaśrodkowania?
  • mike17
  • 18/10/2019 14:04
  • MUZO WENY 8 zapraszają do udziału śmiałków pióra. Podejmijcie wyzwanie i dajcie z siebie wszystko :) [link]
  • bruliben
  • 18/10/2019 09:02
  • Już wiem, ktory utwór najlepiej rozgrzewa do pisania :)
Ostatnio widziani
Gości online:16
Najnowszy:Kilberges9
Wspierają nas