"Światy równoległe" Arkadiusza Kwaczka

 

 

Autor

Arkadiusz Kwaczek – urodzony 11 listopada, 1988 roku. W 2013 roku debiutował książką poetycką pod tytułem Arkadiament ("Zeszyty Poetyckie"). Oprócz poezji, stara się również pisać prozę poetycką oraz aforyzmy. Duży wpływ na jego twórczość ma muzyka i kultura japońska. Mieszka w Warszawie.

 

Światy równoległe

To druga książka poetycka młodego, warszawskiego poety. Jego debiut Arkadiament został zauważony przez krytyków i przychylnie przyjęty przez czytelników.

Światy równoległe - to przemyślana, przygotowana, dojrzała propozycja poetycka.

 

Źródło: "Światy równoległe" - projekt

 

 

Wasinka · 09:09 28.05.2014 · 7 ·
Komentarze
Arkadiusz Kwaczek dnia 03.06.2014 16:07
Gdyby ktoś chciał posłuchać audycji radiowej z maja, to proszę bardzo:

http://www.mixcloud.com/rafalczachorowski/literacki-wolny-eter-arkadiusz-kwaczek-i-jego-światy-równoległe/

Może moje jąkanie zachęci was do nabycia książki.

Jestem dłużnikiem redakcji tego portalu. Dzięki wszystkim za wsparcie.

Jak wydam książkę, to na pewno przeznaczę kilka egzemplarzy na konkursy przez was organizowane.
Wasinka dnia 03.06.2014 20:51
Życzymy powodzenia! :)

(Audycji już sobie słuchałam wcześniej nawet).
Arkadiusz Kwaczek dnia 03.06.2014 21:18
Tamten link nagle przestał działać:

http://www.radiownet.pl/#/.../literacki-wolny-eter-arkadiusz-kwaczek-i-jego-swiaty-rownolegle

Wersja bez muzyki, ale jąkanie zostało, więc zapraszam.
Usunięty dnia 06.06.2014 17:24
Życzę powodzenia!!!
Arkadiusz Kwaczek dnia 07.06.2014 13:34
Esy Floresy dnia 27.06.2014 18:41
Powodzenia ;)
Arkadiusz Kwaczek dnia 27.06.2014 19:46
Hm, ponieważ projekt nie wypalił, to tutaj już niewiele się da zrobić.

Tak czy inaczej książka zostanie wydana przez wydawnictwo Duży Format. Może w trochę mniejszym nakładzie, ale jednak.

Gdyby ktoś chciał nabyć książkę na podobnych warunkach, tylko że już nieoficjalnie, to zapraszam po informację na skrzynkę prywatną.
Chodzi dokładnie o to, że trzeba zapłacić za okładkę, a ja nie mam całej tej sumy. Stąd nieoficjalnie ciągle można wesprzeć projekt, kupując książkę :)
Polecane
Ostatnie komentarze
Pokazuj tylko komentarze:
Do tekstów | Do zdjęć
Dobra Cobra
15/07/2019 23:12
Madawydar, Jak celnie się domyslasz to tylko opowiesc.… »
Marek Adam Grabowski
15/07/2019 22:25
Chodziło mi o to, czemu zabił i co łączyło go z tą… »
PrzemeK155J
15/07/2019 20:39
Pod koniec chciałem nieco wspomnieć o naszym trybie życia,… »
StalowyKruk
15/07/2019 18:04
Dziękuję. Pracuję nad rozdziałem drugim, ale jak zwykle… »
22227
15/07/2019 17:57
Ciekawy tekst, tylko z tym mózgiem to o wiele bardziej… »
DanielKurowski1
15/07/2019 16:11
Komentarz dopiero po miesiącu, ale sesja nie wybacza.… »
czarnanna
15/07/2019 15:36
Bardzo dziękuję za odkurzenie mojego tekstu, Antoni :) Od… »
czarnanna
15/07/2019 15:31
Cieszę się, że rymowanka wpadła Ci w oko/ucho :D Lubię… »
wiosna
15/07/2019 15:14
I jeszcze rymy wewnętrzne:) Lubię czasem się tak pobawić,… »
wiosna
15/07/2019 15:02
Ładnie o wiośnie:) »
wiosna
15/07/2019 14:53
E tam. Na pewno nie jesteś gruboskórny ;) Za to ja, mimo… »
wiosna
15/07/2019 14:48
Dziękuję za wspólną podróż:) Pozdrawiam z uśmiechem:) »
wiosna
15/07/2019 14:46
To dla mnie wielki komplement. Dziękuję i pozdrawiam:) »
wiosna
15/07/2019 14:44
Hubercie dziękuję za wzruszenie i również pozdrawiam:) »
wiosna
15/07/2019 14:40
Dzięki za wizytę Marku:) A mógłbyś zdradzić które to… »
ShoutBox
  • mike17
  • 15/07/2019 15:55
  • Przelotem w stolicy, na dobre wrócę pod koniec sierpnia. Pozdrawiam Was i życzę dobrych, udanych tekstów, no i wakacji rzecz jasna :)
  • czarnanna
  • 14/07/2019 14:53
  • Miłej niedzieli! Leniwej lub aktywnej (co kto woli) :D
  • czarnanna
  • 14/07/2019 14:46
  • Naturalnie, Antoni!
  • AntoniGrycuk
  • 12/07/2019 23:28
  • I mam nadzieję, że pochwalisz się efektami?
  • AntoniGrycuk
  • 12/07/2019 23:03
  • No, tego jeszcze nie grali :) Super mi miło! Tylko uważaj, bo sporo w tej mojej muzyce jest niepokoju, czy wręcz krzyku, jak w niektórych. Choć uważam, że tylko kilka jest naprawdę dobrych.
  • czarnanna
  • 12/07/2019 22:59
  • Super!!! Bardzo mi się podobają serio, chyba będę do nich malować :D
  • AntoniGrycuk
  • 12/07/2019 22:56
  • Albo zupełnie moje, albo te z opisem Projekt to z zespołem sprzed lat.
  • czarnanna
  • 12/07/2019 22:50
  • Ale to te wszystkie utwory są Twoje?!
  • czarnanna
  • 12/07/2019 22:41
  • Antoni, bardzo intrygująca ta Twoja kompozycja. Gratuluję :)
  • Dobra Cobra
  • 12/07/2019 13:01
  • I dzięki życzeniem Vanillivi wypoczywala dobrze. Bo gdyby ich nie było....
Ostatnio widziani
Gości online:12
Najnowszy:coralieb5a
Wspierają nas