Tęczowa Julenka - debiut Aldony Urbaniak

Tęczowa Julenka (e-book)- Aldona Urbaniak

Wydawnictwo: Psychoskok

 

 

Tęczowa Julenka Aldony Urbaniak to książeczka, którą z powodzeniem można polecić i dzieciom i dorosłym. Najmłodsi czytelnicy znajdą w niej przygody dziewczynki spędzającej wakacje z mamą w domku w lesie. Julenka przyjaźni się ze wszystkimi zwierzętami z lasu, a także z bajkowymi postaciami jej własnej wyobraźni. Codziennie zachwyca się otaczającym ją światem i komentuje go. Jej przygody na pewno wchłoną całkowicie młodych czytelników.

A dorośli? Ci odnajdą w książce Aldony Urbaniak czysty świat dziecięcych spostrzeżeń, fantazji i wrażliwości, czyli krainę, którą wielu z nich już dawno opuściło. Na szczęście nie bezpowrotnie.

Czytając Tęczową Julenkę, można odnieść wrażenie, że Aldona Urbaniak każde zapisane słowo zanurzała wcześniej w rozłożonych na palecie farbach, ponieważ język jej opowiadań jest piękny i barwny, zdradzający malarskie zamiłowania autorki. Co zatem przedstawiają te literackie obrazy? Przygody dziewczynki spędzającej wakacje z mamą w domku w lesie. Przede wszystkim jednak „Tęczowa Julenka“ to piękne historie o miłości i szacunku do otaczającego nas świata. A przez to również do nas samych.

 

Źródło: Tęczowa Julenka, e-book.

 

Wasinka · 19:01 29.05.2014 · 23 ·
Komentarze
Krystyna Habrat dnia 29.05.2014 19:58
Gratuluję mojej ulubionej autorce.
ipsylon dnia 29.05.2014 20:33
Moje gratulacje ;)
tyria dnia 29.05.2014 20:53
I moje dorzucę! :)
Wasinka dnia 29.05.2014 20:59
Oczywiście i ja gratuluję. Teraz czekamy na obiecaną wersję papierową. ;) Będę zabiegać o autograf.
zajacanka dnia 29.05.2014 21:28
Gratulacje, Al! Cieszę się razem z Tobą! :):):) Czekam z niecierpliwością na wydanie drukiem :) Może z autografem mi sie uda zdobyć? :) Pozdrawiam bardzo ciepło :)
ajw dnia 29.05.2014 22:26
Ja też gratuluję! Ale fajowo :)
mike17 dnia 30.05.2014 09:39
Raz jeszcze - BRAVO!
al-szamanka dnia 30.05.2014 10:11
Przyjemnie mi czytać tak miłe słowa. Dziękuję:)
kamyczek dnia 30.05.2014 17:39
Gratuluję , Al-szamanko.
Dobra Cobra dnia 30.05.2014 18:59
Gratulacje!

Czy to zawsze tak jest, że jak się coś wyda to od razu trzeba to podpisywać imieniem i nazwiskiem? a nie można pseudonimem?

DoCo
al-szamanka dnia 31.05.2014 19:25
Wolałabym pseudonimem, DoCo, bardziej pasuje do treści:D
Dziękuję, Kamyczku:)

Papierowa premiera wyznaczona jest na 15.6 :)
maarynarz dnia 01.06.2014 02:42
Opowiadasz historie z-tuż -za progiem i z tuż-za węgłem świadomości, tak prawdziwe i tak pełne nadziei, oby wiatry sprzyjały Twojemu sercu i Twojej wyobraźni!!

I do pioruna z recenzentami i lizodupami!
al-szamanka dnia 01.06.2014 09:24
Ot, siarczysty post, jak na wilka morskiego przystało.
Dziękuję, Maarynarzu, za odwiedziny i dobre życzenia:)
Miladora dnia 01.06.2014 12:54
Serdeczne gratulacje, Al! :)

Natychmiast staję w kolejce po książkę z autografem. :)

Buziaki :)
Esy Floresy dnia 03.06.2014 12:42
Gratuluję! :)
Zola111 dnia 03.06.2014 21:41
Gratulacje, Alu! Brawo! I ja - z autografem :)
agnieszka3201 dnia 04.06.2014 10:19
Również gratuluję!!!!!!!!!!!!!!! :)
amsa dnia 04.06.2014 22:59
gratulowałam na SB, ale tutaj też sobie pozwolę :)
pablovsky dnia 08.06.2014 21:12
Dopiero zauważyłem. Jestem z Ciebie dumny, Al! :) Gratuluję serdecznie! Teraz nie pozostaje nic innego jak czekać na książkę o Julence z dedykacją od autorki (ustawiam się w kolejce) oraz za następnym wydanym dziełem, tym razem o "moim"... Chłystku! :)
al-szamanka dnia 10.06.2014 21:45
Dzięki Miladoro, Esy, Zolu, Agnieszko, Amso i Pablo :)
Będę się dopiero cieszyć, gdy wezmę książeczkę do ręki... bo co papier, to nie e-book;)
wienczyslaw dnia 10.06.2014 23:25
gratulejszyn:)
dariusz54 dnia 26.06.2014 14:04
Gratuluje!
Kushi dnia 11.07.2014 20:34
Pogratuluję i ja szamanko chociaż bardziej kojarzę Cię z poezji:)
Cieszę się razem z Tobą:):)
Polecane
Ostatnie komentarze
Pokazuj tylko komentarze:
Do tekstów | Do zdjęć
AntoniGrycuk
18/06/2019 13:00
Kazjuno, nie zawsze trzeba wszystko tłumaczyć. Czasem… »
wiosna
18/06/2019 12:56
Zaczęłam czytanie od czwartej części i mam jeszcze sporo do… »
AntoniGrycuk
18/06/2019 12:53
Wiosna, specjalnie pisałem to nieco "na opak",… »
wiosna
18/06/2019 12:38
Zastanawiam się... piszesz, że nie myślałem o nikim… »
StalowyKruk
18/06/2019 12:07
Konstruktywne opinie? Może i tak, ale mało kto komentuje w… »
wiosna
18/06/2019 12:07
Oczywiście, że Twoja koncepcja ma sens i miło było… »
Madawydar
18/06/2019 11:58
Niemal połowę życia dane mi było spędzić w PRL-u, więc… »
Kazjuno
18/06/2019 09:42
Dzięki Antoni za wyjaśnienie. Może przydałaby się informacja… »
AntoniGrycuk
18/06/2019 08:03
Tak... inteligentni się nie nudzą... Ja bym raczej napisał:… »
AntoniGrycuk
18/06/2019 07:38
Kazjuno, całe szczęście, że ludzie reagują tak różnie na… »
Zola111
18/06/2019 01:04
Madowydar: dziękuję Ci bardzo. A no taki mi się wyobraził… »
Kazjuno
17/06/2019 23:08
Odczytałem Twą miniaturkę w ten oto sposób: Jestem młody… »
Opheliac
17/06/2019 20:49
Powtórzenie. Chyba bym zrezygnowała w ogóle z tych drugich… »
AntoniGrycuk
17/06/2019 19:14
Wiosna, taka była moja koncepcja, która nie jest pozbawiona… »
wiosna
17/06/2019 17:21
bardzo podoba mi się cisza, wdzięcząca się na brzegu ust:)»
ShoutBox
  • AntoniGrycuk
  • 18/06/2019 13:23
  • A co, Kazjuno, ile już czekasz? :) Teraz tutaj teksty w poczekalni muszą nabrać mocy urzędowej :) No, chyba że trafią na półki z dnia na dzień, co miało miejsce ;)
  • Kazjuno
  • 18/06/2019 12:00
  • Redakcjo! Litości!!
  • mike17
  • 17/06/2019 19:53
  • Ikona popu w najlepszym wydaniu : [link]
  • StalowyKruk
  • 17/06/2019 00:33
  • Może innym razem. Ale może dałbyś się zainteresować twórczością legendarnego Lemmy'ego Kilmistera? [link]
  • MitomanGej
  • 16/06/2019 21:23
  • [link] Polecam zapoznać się z nową płytą jedynego polskiego wieszcza, największego operatora języka polskiego, tak jak i falusa
  • Husarek20
  • 16/06/2019 15:04
  • Szczerze mówiąc to trudno mi się odnaleźć na tym portalu, ze względu na jego układ.
  • AntoniGrycuk
  • 15/06/2019 09:38
  • Chciałem zauważyć, że, jak przystało na profesjonalny portal, od dwóch dni jest tu więcej reklam niż komentarzy :)
  • Lucja
  • 13/06/2019 16:18
  • Czy ktoś oświeciłby mnie informacją/ wskazał link gdzie znajdę info o prawnej stronie sprzedaży książki?Rejestracja/podatek/VAT/Sprzedaż za granicę/self-empoyed w UK/rozliczenia w obu krajach itd?:)
Ostatnio widziani
Gości online:16
Najnowszy:oxubaq
Wspierają nas