Tęczowa Julenka - debiut Aldony Urbaniak

Tęczowa Julenka (e-book)- Aldona Urbaniak

Wydawnictwo: Psychoskok

 

 

Tęczowa Julenka Aldony Urbaniak to książeczka, którą z powodzeniem można polecić i dzieciom i dorosłym. Najmłodsi czytelnicy znajdą w niej przygody dziewczynki spędzającej wakacje z mamą w domku w lesie. Julenka przyjaźni się ze wszystkimi zwierzętami z lasu, a także z bajkowymi postaciami jej własnej wyobraźni. Codziennie zachwyca się otaczającym ją światem i komentuje go. Jej przygody na pewno wchłoną całkowicie młodych czytelników.

A dorośli? Ci odnajdą w książce Aldony Urbaniak czysty świat dziecięcych spostrzeżeń, fantazji i wrażliwości, czyli krainę, którą wielu z nich już dawno opuściło. Na szczęście nie bezpowrotnie.

Czytając Tęczową Julenkę, można odnieść wrażenie, że Aldona Urbaniak każde zapisane słowo zanurzała wcześniej w rozłożonych na palecie farbach, ponieważ język jej opowiadań jest piękny i barwny, zdradzający malarskie zamiłowania autorki. Co zatem przedstawiają te literackie obrazy? Przygody dziewczynki spędzającej wakacje z mamą w domku w lesie. Przede wszystkim jednak „Tęczowa Julenka“ to piękne historie o miłości i szacunku do otaczającego nas świata. A przez to również do nas samych.

 

Źródło: Tęczowa Julenka, e-book.

 

Wasinka · 19:01 29.05.2014 · 23 ·
Komentarze
Krystyna Habrat dnia 29.05.2014 19:58
Gratuluję mojej ulubionej autorce.
ipsylon dnia 29.05.2014 20:33
Moje gratulacje ;)
tyria dnia 29.05.2014 20:53
I moje dorzucę! :)
Wasinka dnia 29.05.2014 20:59
Oczywiście i ja gratuluję. Teraz czekamy na obiecaną wersję papierową. ;) Będę zabiegać o autograf.
zajacanka dnia 29.05.2014 21:28
Gratulacje, Al! Cieszę się razem z Tobą! :):):) Czekam z niecierpliwością na wydanie drukiem :) Może z autografem mi sie uda zdobyć? :) Pozdrawiam bardzo ciepło :)
ajw dnia 29.05.2014 22:26
Ja też gratuluję! Ale fajowo :)
mike17 dnia 30.05.2014 09:39
Raz jeszcze - BRAVO!
al-szamanka dnia 30.05.2014 10:11
Przyjemnie mi czytać tak miłe słowa. Dziękuję:)
kamyczek dnia 30.05.2014 17:39
Gratuluję , Al-szamanko.
Dobra Cobra dnia 30.05.2014 18:59
Gratulacje!

Czy to zawsze tak jest, że jak się coś wyda to od razu trzeba to podpisywać imieniem i nazwiskiem? a nie można pseudonimem?

DoCo
al-szamanka dnia 31.05.2014 19:25
Wolałabym pseudonimem, DoCo, bardziej pasuje do treści:D
Dziękuję, Kamyczku:)

Papierowa premiera wyznaczona jest na 15.6 :)
maarynarz dnia 01.06.2014 02:42
Opowiadasz historie z-tuż -za progiem i z tuż-za węgłem świadomości, tak prawdziwe i tak pełne nadziei, oby wiatry sprzyjały Twojemu sercu i Twojej wyobraźni!!

I do pioruna z recenzentami i lizodupami!
al-szamanka dnia 01.06.2014 09:24
Ot, siarczysty post, jak na wilka morskiego przystało.
Dziękuję, Maarynarzu, za odwiedziny i dobre życzenia:)
Miladora dnia 01.06.2014 12:54
Serdeczne gratulacje, Al! :)

Natychmiast staję w kolejce po książkę z autografem. :)

Buziaki :)
Esy Floresy dnia 03.06.2014 12:42
Gratuluję! :)
Zola111 dnia 03.06.2014 21:41
Gratulacje, Alu! Brawo! I ja - z autografem :)
agnieszka3201 dnia 04.06.2014 10:19
Również gratuluję!!!!!!!!!!!!!!! :)
amsa dnia 04.06.2014 22:59
gratulowałam na SB, ale tutaj też sobie pozwolę :)
pablovsky dnia 08.06.2014 21:12
Dopiero zauważyłem. Jestem z Ciebie dumny, Al! :) Gratuluję serdecznie! Teraz nie pozostaje nic innego jak czekać na książkę o Julence z dedykacją od autorki (ustawiam się w kolejce) oraz za następnym wydanym dziełem, tym razem o "moim"... Chłystku! :)
al-szamanka dnia 10.06.2014 21:45
Dzięki Miladoro, Esy, Zolu, Agnieszko, Amso i Pablo :)
Będę się dopiero cieszyć, gdy wezmę książeczkę do ręki... bo co papier, to nie e-book;)
wienczyslaw dnia 10.06.2014 23:25
gratulejszyn:)
dariusz54 dnia 26.06.2014 14:04
Gratuluje!
Kushi dnia 11.07.2014 20:34
Pogratuluję i ja szamanko chociaż bardziej kojarzę Cię z poezji:)
Cieszę się razem z Tobą:):)
Polecane
Ostatnie komentarze
Pokazuj tylko komentarze:
Do tekstów | Do zdjęć
pociengiel
25/03/2019 08:53
Dzięki. »
Madawydar
25/03/2019 08:14
Dobre. Takiej akcji rzeczywiście w filmach nie widziałem.… »
ajw
25/03/2019 08:00
Jak niedospany, niedośniony do końca sen.. A mogłoby być tak… »
ajw
25/03/2019 07:55
Ładny obrazek. Wręcz poczułam słodycz zapachów i ciepło tego… »
ajw
25/03/2019 07:50
Świetnie napisany, mądry, refleksyjny. Nic dodać, nic ująć.… »
Tomek i Agatka
24/03/2019 23:31
Och, jak dawno mnie tutaj nie było. Zolu, Kamyczku,… »
Zola111
24/03/2019 22:30
Szalonko, Florianie Konradzie, dziękuję bardzo.… »
Florian Konrad
24/03/2019 20:53
podoba mi siię »
Kobra
24/03/2019 19:06
Świetnie. :) »
pociengiel
24/03/2019 18:53
Serdeczne dzięki - pomyślę. »
Gramofon
24/03/2019 18:38
Ładny obrazek, łatwo czytelny. Tylko ta oblepa obleci… »
SzalonaJulka
24/03/2019 15:57
Zolu, chyba lekka zbieżność doświadczeń nas dopadła - stąd… »
SzalonaJulka
24/03/2019 15:55
Haha, a ja chyba pierwszy raz u Ciebie w pełni widzę ten… »
pociengiel
24/03/2019 14:27
no nie mam aż tyle czasu na tłumaczenia. Ochota odeszła… »
allaska
24/03/2019 14:11
ruiny zamku niestrawione przez zieleń przetarta… »
ShoutBox
  • StalowyKruk
  • 24/03/2019 11:16
  • Nie mam pojęcia. Nie moja kategoria. Nie będę ani narzekał, ani pisał złośliwych komentarzy zakończonych "pozdrawiam". Jak koniecznie potrzebujesz sensu, podciągnij to może do emocjonalnego... czegoś.
  • RChomik
  • 24/03/2019 07:41
  • StalowyKruk no ale taki "przystanek na żądanie", o co w nim chodzi?
  • Zola111
  • 24/03/2019 02:14
  • I jak Wam się pisze doZaśrodkowania#30? [link]
  • StalowyKruk
  • 23/03/2019 23:04
  • Wiesz, myślę, że to zależy od punktu widzenia. Z mojego mógłbym zapytać: "Dlaczego nie idzie zrozumieć żadnego wiersza?" ;)
  • RChomik
  • 23/03/2019 22:02
  • Mam pytanie. Dlaczego nie idzie zrozumieć żadnego wiersza z górnej półki?
  • mike17
  • 23/03/2019 21:46
  • Serdecznie zapraszam do udziału w konkursie w prozie MUZO WENY 7, gdzie wystarczy napisać miniaturkę na 5000 znaków. Trudne? Chyba nie. Więc piszcie, bo sława czeka i nagrody :)
  • Kushi
  • 22/03/2019 19:35
  • A na dobry wieczór... [link] miłego Kochani :)
Ostatnio widziani
Gości online:9
Najnowszy:oznakujb2
Wspierają nas