Glony też muszą czasem pić - debiut Moniki Skrzypek

 

Nakładem wydawnictwa e-bookowo.pl ukazała się książka, w której znajdziecie życie. Życie w barwach codzienności i codziennych borykań z kolejami nie zawsze przychylnego losu.

Przyjaźń i miłość - czy przetrwają próbę czasu i zakręty na drodze dwóch przyjaciółek?

Tematy bliskie każdemu, co w powieści o rzeczach ludzkich jest atutem. Ale jest również inny - język, który wciąga w fabułę. Pełen wigoru i własnego kolorytu, konkretny, pokazujący, że nie mamy do czynienia z mdłymi bohaterkami, a tym bardziej na pewno i nie z mdłą Autorką.

Zapraszam do czytania.                                                              

Glony też muszą czasem pić - Monika Skrzypek.

 

Wasinka · 21:48 01.08.2014 · 5 ·
Komentarze
amsa dnia 01.08.2014 23:07
Gratulacje, kapitalny tytuł :)
Wasinka dnia 01.08.2014 23:12
I ma swoją kontynuację, że tak powiem - skojarzeniową, w treści. :)
Zola111 dnia 02.08.2014 01:19
Gratuluję. W zasadzie nie komentuję prozy. Przyznam jednak, że podczytywałam Twoje teksty.
Z przyjemnością nabędę i przeczytam "Glony...". Pozdrawiam :)

z.
zawsze dnia 02.08.2014 07:21
Gratuluję, przyrodo!:)
przyroda dnia 02.08.2014 09:44
Pięknie dziękuję i zachęcam do czytania :) Wasinko dziękuję za świetne info... lepiej bym tego nie ujęła :yes:
W zasadzie mogę śmiało powiedzieć, że pomysł na książkę zrodził się tutaj na portalu... kilka lat temu w moich publikacjach przewijał się temat poruszany właśnie w "glonach" i mam nadzieję, że i teraz nie zawiodę Czytelników

Pozdrawiam serdecznie:)
Polecane
Ostatnie komentarze
Pokazuj tylko komentarze:
Do tekstów | Do zdjęć
AntoniGrycuk
18/06/2019 13:00
Kazjuno, nie zawsze trzeba wszystko tłumaczyć. Czasem… »
wiosna
18/06/2019 12:56
Zaczęłam czytanie od czwartej części i mam jeszcze sporo do… »
AntoniGrycuk
18/06/2019 12:53
Wiosna, specjalnie pisałem to nieco "na opak",… »
wiosna
18/06/2019 12:38
Zastanawiam się... piszesz, że nie myślałem o nikim… »
StalowyKruk
18/06/2019 12:07
Konstruktywne opinie? Może i tak, ale mało kto komentuje w… »
wiosna
18/06/2019 12:07
Oczywiście, że Twoja koncepcja ma sens i miło było… »
Madawydar
18/06/2019 11:58
Niemal połowę życia dane mi było spędzić w PRL-u, więc… »
Kazjuno
18/06/2019 09:42
Dzięki Antoni za wyjaśnienie. Może przydałaby się informacja… »
AntoniGrycuk
18/06/2019 08:03
Tak... inteligentni się nie nudzą... Ja bym raczej napisał:… »
AntoniGrycuk
18/06/2019 07:38
Kazjuno, całe szczęście, że ludzie reagują tak różnie na… »
Zola111
18/06/2019 01:04
Madowydar: dziękuję Ci bardzo. A no taki mi się wyobraził… »
Kazjuno
17/06/2019 23:08
Odczytałem Twą miniaturkę w ten oto sposób: Jestem młody… »
Opheliac
17/06/2019 20:49
Powtórzenie. Chyba bym zrezygnowała w ogóle z tych drugich… »
AntoniGrycuk
17/06/2019 19:14
Wiosna, taka była moja koncepcja, która nie jest pozbawiona… »
wiosna
17/06/2019 17:21
bardzo podoba mi się cisza, wdzięcząca się na brzegu ust:)»
ShoutBox
  • AntoniGrycuk
  • 18/06/2019 13:23
  • A co, Kazjuno, ile już czekasz? :) Teraz tutaj teksty w poczekalni muszą nabrać mocy urzędowej :) No, chyba że trafią na półki z dnia na dzień, co miało miejsce ;)
  • Kazjuno
  • 18/06/2019 12:00
  • Redakcjo! Litości!!
  • mike17
  • 17/06/2019 19:53
  • Ikona popu w najlepszym wydaniu : [link]
  • StalowyKruk
  • 17/06/2019 00:33
  • Może innym razem. Ale może dałbyś się zainteresować twórczością legendarnego Lemmy'ego Kilmistera? [link]
  • MitomanGej
  • 16/06/2019 21:23
  • [link] Polecam zapoznać się z nową płytą jedynego polskiego wieszcza, największego operatora języka polskiego, tak jak i falusa
  • Husarek20
  • 16/06/2019 15:04
  • Szczerze mówiąc to trudno mi się odnaleźć na tym portalu, ze względu na jego układ.
  • AntoniGrycuk
  • 15/06/2019 09:38
  • Chciałem zauważyć, że, jak przystało na profesjonalny portal, od dwóch dni jest tu więcej reklam niż komentarzy :)
  • Lucja
  • 13/06/2019 16:18
  • Czy ktoś oświeciłby mnie informacją/ wskazał link gdzie znajdę info o prawnej stronie sprzedaży książki?Rejestracja/podatek/VAT/Sprzedaż za granicę/self-empoyed w UK/rozliczenia w obu krajach itd?:)
Ostatnio widziani
Gości online:15
Najnowszy:oxubaq
Wspierają nas