Glony też muszą czasem pić - debiut Moniki Skrzypek

 

Nakładem wydawnictwa e-bookowo.pl ukazała się książka, w której znajdziecie życie. Życie w barwach codzienności i codziennych borykań z kolejami nie zawsze przychylnego losu.

Przyjaźń i miłość - czy przetrwają próbę czasu i zakręty na drodze dwóch przyjaciółek?

Tematy bliskie każdemu, co w powieści o rzeczach ludzkich jest atutem. Ale jest również inny - język, który wciąga w fabułę. Pełen wigoru i własnego kolorytu, konkretny, pokazujący, że nie mamy do czynienia z mdłymi bohaterkami, a tym bardziej na pewno i nie z mdłą Autorką.

Zapraszam do czytania.                                                              

Glony też muszą czasem pić - Monika Skrzypek.

 

Wasinka · 21:48 01.08.2014 · 5 ·
Komentarze
amsa dnia 01.08.2014 23:07
Gratulacje, kapitalny tytuł :)
Wasinka dnia 01.08.2014 23:12
I ma swoją kontynuację, że tak powiem - skojarzeniową, w treści. :)
Zola111 dnia 02.08.2014 01:19
Gratuluję. W zasadzie nie komentuję prozy. Przyznam jednak, że podczytywałam Twoje teksty.
Z przyjemnością nabędę i przeczytam "Glony...". Pozdrawiam :)

z.
zawsze dnia 02.08.2014 07:21
Gratuluję, przyrodo!:)
przyroda dnia 02.08.2014 09:44
Pięknie dziękuję i zachęcam do czytania :) Wasinko dziękuję za świetne info... lepiej bym tego nie ujęła :yes:
W zasadzie mogę śmiało powiedzieć, że pomysł na książkę zrodził się tutaj na portalu... kilka lat temu w moich publikacjach przewijał się temat poruszany właśnie w "glonach" i mam nadzieję, że i teraz nie zawiodę Czytelników

Pozdrawiam serdecznie:)
Polecane
Ostatnie komentarze
Pokazuj tylko komentarze:
Do tekstów | Do zdjęć
Skuul
22/01/2019 13:54
Świetny tekst, czytało się z przyjemnością i szybko. Wszyscy… »
mike17
22/01/2019 13:18
Niewidzialna, smutny to wiersz, ale nie każda miłość kończy… »
Skuul
22/01/2019 12:31
Zgadzam się klimat spoko, aż mnie w plecach kuje teraz.… »
Blanche
22/01/2019 07:50
Heh. Nie lubię odnosić się krytycznie do wierszy - chociaż… »
pociengiel
22/01/2019 07:46
Dzięki. Niech i tak będzie. »
Blanche
22/01/2019 07:44
Trzeba się ogarnąć, jak nie ta to inna. "Miłość to… »
Blanche
22/01/2019 07:42
Niestety... wirtualny ogród zapomnienia bywa baaardzo… »
Blanche
22/01/2019 07:40
Treść może i zacna, ale panuje tu taki chaos, że nie pozwala… »
Blanche
22/01/2019 07:38
Fajnie o uczuciach i relacjach - dziadek - wnuczka. A to… »
Blanche
22/01/2019 07:36
Świetny utwór o ... PIS-ie? :) »
Blanche
22/01/2019 07:12
Dzięki wielkie. »
OWSIANKO
22/01/2019 00:41
amaranta tekst bardzo dobry, więc pisz, bo warto. W prozie… »
natalia99
21/01/2019 23:53
@Vanillivi Jeśli Cię to interesuje to mam 20 lat. W życiu… »
Zola111
21/01/2019 23:47
Alosie, bo pani od polskiego była zawsze autorytetem,… »
Noescritura
21/01/2019 23:18
Szkoda, że elektronika wchodzi na salony poezji, ale co… »
ShoutBox
  • czarnanna
  • 22/01/2019 07:29
  • Miłego przebudzenia. To się nazywa dobrze komuś życzyć : ) do zobaczenia pod tekstami!
  • mike17
  • 21/01/2019 22:34
  • Kolorowych snów i miłego przebudzenia :)
  • pociengiel
  • 21/01/2019 10:06
  • Moja babcia aż spod Krosna z teleranka coś wyrosła. Zamiast zbierać się do piachu, wchodzi na tych cienkich gachów, na każdego niemal posła.
  • Niczyja
  • 21/01/2019 00:03
  • I tym ciepłym gestem mówię dobranoc :) [link]
  • Esy Floresy
  • 20/01/2019 22:14
  • Dzięki, Kushi i wzajemnie :)
  • Kushi
  • 20/01/2019 22:12
  • Styczeń prawie się już kończy, ale wszystkiego dobrego w Nowym Roku kochani:), Weny i mnóstwa nowych, dobrych tekstów :):)
  • mike17
  • 20/01/2019 14:19
  • Nie tylko ducha, bo i w naturze dziś spokój, harmonia i nieśmiało wyglądające słoneczko. Miłej niedzieli wszystkim :)
  • czarnanna
  • 20/01/2019 13:53
  • Niejedna sobota zazdrości dziś niedzieli takiej pogody ducha : )
Ostatnio widziani
Gości online:18
Najnowszy:praw014tg
Wspierają nas