Glony też muszą czasem pić - debiut Moniki Skrzypek

 

Nakładem wydawnictwa e-bookowo.pl ukazała się książka, w której znajdziecie życie. Życie w barwach codzienności i codziennych borykań z kolejami nie zawsze przychylnego losu.

Przyjaźń i miłość - czy przetrwają próbę czasu i zakręty na drodze dwóch przyjaciółek?

Tematy bliskie każdemu, co w powieści o rzeczach ludzkich jest atutem. Ale jest również inny - język, który wciąga w fabułę. Pełen wigoru i własnego kolorytu, konkretny, pokazujący, że nie mamy do czynienia z mdłymi bohaterkami, a tym bardziej na pewno i nie z mdłą Autorką.

Zapraszam do czytania.                                                              

Glony też muszą czasem pić - Monika Skrzypek.

 

Wasinka · 21:48 01.08.2014 · 5 ·
Komentarze
amsa dnia 01.08.2014 23:07
Gratulacje, kapitalny tytuł :)
Wasinka dnia 01.08.2014 23:12
I ma swoją kontynuację, że tak powiem - skojarzeniową, w treści. :)
Zola111 dnia 02.08.2014 01:19
Gratuluję. W zasadzie nie komentuję prozy. Przyznam jednak, że podczytywałam Twoje teksty.
Z przyjemnością nabędę i przeczytam "Glony...". Pozdrawiam :)

z.
zawsze dnia 02.08.2014 07:21
Gratuluję, przyrodo!:)
przyroda dnia 02.08.2014 09:44
Pięknie dziękuję i zachęcam do czytania :) Wasinko dziękuję za świetne info... lepiej bym tego nie ujęła :yes:
W zasadzie mogę śmiało powiedzieć, że pomysł na książkę zrodził się tutaj na portalu... kilka lat temu w moich publikacjach przewijał się temat poruszany właśnie w "glonach" i mam nadzieję, że i teraz nie zawiodę Czytelników

Pozdrawiam serdecznie:)
Polecane
Ostatnie komentarze
Pokazuj tylko komentarze:
Do tekstów | Do zdjęć
Kobra
24/03/2019 19:06
Świetnie. :) »
pociengiel
24/03/2019 18:53
Serdeczne dzięki - pomyślę. »
Gramofon
24/03/2019 18:38
Ładny obrazek, łatwo czytelny. Tylko ta oblepa obleci… »
SzalonaJulka
24/03/2019 15:57
Zolu, chyba lekka zbieżność doświadczeń nas dopadła - stąd… »
SzalonaJulka
24/03/2019 15:55
Haha, a ja chyba pierwszy raz u Ciebie w pełni widzę ten… »
pociengiel
24/03/2019 14:27
no nie mam aż tyle czasu na tłumaczenia. Ochota odeszła… »
allaska
24/03/2019 14:11
ruiny zamku niestrawione przez zieleń przetarta… »
Wiolin
24/03/2019 10:32
Witaj K z bliska. Ja widziałbym ten wiersz tak: czte­ry… »
Wiolin
24/03/2019 09:48
Serdecznie dziękuję komentującym... »
pociengiel
24/03/2019 08:03
Daleki jestem od oblania się wstydem, łzami tudzież… »
szalonaromantyczna511
23/03/2019 23:38
Ja też nie rozumiem, trochę jakbyś napisał losowe rzeczy.… »
pociengiel
23/03/2019 23:11
Nie. Nawet za opłatą, wielką jak tsunami. »
RChomik
23/03/2019 22:00
Dobra. Może jestem głupi czy coś. Ale czy ktoś mógłby mi… »
szalonaromantyczna511
23/03/2019 21:57
Świetnie piszesz, aż miło czytać »
Yaro
23/03/2019 18:37
Dziękuję bardzo . Miło słyszeć takie słowa. ,piszę od… »
ShoutBox
  • StalowyKruk
  • 24/03/2019 11:16
  • Nie mam pojęcia. Nie moja kategoria. Nie będę ani narzekał, ani pisał złośliwych komentarzy zakończonych "pozdrawiam". Jak koniecznie potrzebujesz sensu, podciągnij to może do emocjonalnego... czegoś.
  • RChomik
  • 24/03/2019 07:41
  • StalowyKruk no ale taki "przystanek na żądanie", o co w nim chodzi?
  • Zola111
  • 24/03/2019 02:14
  • I jak Wam się pisze doZaśrodkowania#30? [link]
  • StalowyKruk
  • 23/03/2019 23:04
  • Wiesz, myślę, że to zależy od punktu widzenia. Z mojego mógłbym zapytać: "Dlaczego nie idzie zrozumieć żadnego wiersza?" ;)
  • RChomik
  • 23/03/2019 22:02
  • Mam pytanie. Dlaczego nie idzie zrozumieć żadnego wiersza z górnej półki?
  • mike17
  • 23/03/2019 21:46
  • Serdecznie zapraszam do udziału w konkursie w prozie MUZO WENY 7, gdzie wystarczy napisać miniaturkę na 5000 znaków. Trudne? Chyba nie. Więc piszcie, bo sława czeka i nagrody :)
  • Kushi
  • 22/03/2019 19:35
  • A na dobry wieczór... [link] miłego Kochani :)
  • Zola111
  • 22/03/2019 01:05
  • Czyżby poetom zacięła się pisawka? [link]
  • Kushi