Debiutancki tomik poezji Justyny Lipińskiej (wiktorii) pt. "Błąd w nawigacji"

Błąd w nawigacji zawiera 73 utwory poetyckie, napisane w konwencji białej oraz wolnej, wyrażają emocje i spostrzeżenia autorki czerpane z własnych doświadczeń oraz obserwacji świata. Wnikają głęboko w strukturę wewnętrznego świata, do którego czytelnik wprowadzany jest poprzez wiersze. Tomik wydany w twardej oprawie, ozdobiony pięknymi grafikami autorstwa Ryszarda Szilera.

Tomik można zamówić pod adresem mailowym wydawnictwa - miniatura@autograf.pl (strona: www.miniatura.info.pl), można też skontaktować się z autorką.

Silvus · 12:03 03.11.2014 · 35 ·
Komentarze
Usunięty dnia 03.11.2014 13:30
Wiktoria, GRATULACJE !!!!!!!!!, super, że debiutujesz na papierze. Twoja poezja na to zasłużyła, pokaż okładkę.

Gratki jeszcze raz ;)
Miladora dnia 03.11.2014 13:31
Serdeczne gratulacje, Wiki. :)
Nareszcie.
A zamieścisz zdjęcie w "Naszych okładkach", żebyśmy mogli zobaczyć tomik?

Powodzenia :)
Zola111 dnia 03.11.2014 14:08
Gratuluję, Wiktorio. Tak właśnie sobie myślałam, kiedy w końcu pojawisz się na papierze. I jesteś :)
Pokaż okładkę :)

z.
alea dnia 03.11.2014 15:26
Przyłączam się do gratulacji!!! Bardzo się cieszę, że Twoje utwory pojawiły się poza pp i to w formie książki. Super sprawa!
Rzecz jasna i ja czekam na zdjęcie okładki :)
wiktoria dnia 03.11.2014 15:32
Tak, jest zdjęcie okładki w galerii. Myślałam, że tu też będzie.

Apollo, dziękuję bardzo za miłe słowa.

Milu, to ja Tobie powinnam podziękować. Gdyby nie Ty, to nie wiem czy kiedykolwiek zebrałabym się na to wydanie.

Zolu, tak wydałam się wreszcie. Az samej mi trudno w to uwierzyć.

Aleo, również dziękuję. Ja też się cieszę.

Dziękuję Wam bardzo:)
Silvus dnia 03.11.2014 17:40
To moja wina, przepraszam, nie zadbałem o to, żeby tu zdjęcie było (zapomniałem).
wiktoria dnia 03.11.2014 17:44
Oj Silvus, nic się nie stało. I tak dużo dla mnie zrobiłeś. Dziękuję:)

A tomik można zobaczyć też tu:

https://www.facebook.com/Tomik.Poezji.Blad.w.nawigacji/timeline?ref=page_internal
akacjowa agnes dnia 03.11.2014 19:14
Gratuluję, gratuluję i podziwiam.
wiktoria dnia 03.11.2014 19:43
Akacjowa, nie wiem czy jest tu co podziwiać, ale cieszę się z tego, bo to zawsze jakiś pozytywny krok na przód.

Dziękuję bardzo:)
akacjowa agnes dnia 03.11.2014 19:52
Ja dotąd podrukowałam siebie samą na własnym papierze, na własnej drukarce i z okładką wg własnego pomysłu i wykonania. Większej odwagi nie mam a i świadomość poziomu mojej tfurczości poważnie mnie blokuje :) Dlatego podziwiam.
wiktoria dnia 03.11.2014 19:55
O pod tym względem to też siebie podziwiam. Pokazałam się wizualnie, nawet imię i nazwisko podałam publicznie, gdzie mało kto z mojego otoczenia wie, że piszę. Normalnie cud!;)
alkestis dnia 03.11.2014 19:58
Gratulacje Wiki! Cudownie! Poproszę wersję z autografem, napisz jak i gdzie zamówić.
wiktoria dnia 03.11.2014 20:01
Dobrze Kochana, będziesz mieć autograf i co tylko zechcesz:)
ajw dnia 03.11.2014 20:02
I ja gratuluję z całego serducha :)
wiktoria dnia 03.11.2014 20:11
Dziękuję Ci Ajw, również z całego serducha:)
introwerka dnia 04.11.2014 00:33
Gratulacje serdeczne, Wiktorio! :)
wiktoria dnia 04.11.2014 06:32
Dziękuję Introwerko:)
Esy Floresy dnia 04.11.2014 11:10
Gratuluję! I życzę wytrwałości w dystrybucji! ;)
wiktoria dnia 04.11.2014 13:12
O z tym to będzie gorzej. Łatwiej chyba było napisać wiersze, niż je sprzedać:)

Dziękuję bardzo Esy:)
Anastazja Sorpiszewska dnia 05.11.2014 08:20
Najserdeczniejsze gratulacje. :)
wiktoria dnia 05.11.2014 12:41
Bardzo dziękuję Anastazjo:)
julanda dnia 06.11.2014 09:26
:) Teraz rozumiem! Gratuluję serdecznie Autorko tomiku!
wiktoria dnia 06.11.2014 09:49
No, trochę to skomplikowałam i niepotrzebnie, ale zmienię za jakiś czas na imię i nazwisko, bo na razie nie mogę.

Dziękuję Julando:)
blaszka dnia 06.11.2014 14:51
I ode mnie gratulacje!
wiktoria dnia 06.11.2014 16:32
Dziękuję Blaszko, pozdrawiam:)

Do palenieszkodzi,
niestety nie jestem w stanie poprawić błędu ortograficznego, jaki niechybnie popełniłam w jednym z komentarzy, ponieważ nie ma możliwości edycji. Biję się z tego powodu w pierś, bo jakże to tak, żeby wydawać wiersze i robić błędy, prawda?
Dziękuję Ci bardzo strażniczko polskiej ortografii.
Od teraz już zawsze coś będzie krzyczeć we mnie: Naprzód, na przód wiktorio, ku poprawnej polszczyźnie!
Bo cóż innego ważniejsze jest w życiu niż ona....
labedz dnia 07.11.2014 19:53
I ja również staję w ogonku do gratulacji. Brawo!
wiktoria dnia 07.11.2014 21:09
Dziękuję, Łabędziu piękny ptaku:)
palenieszkodzi dnia 07.11.2014 22:57
Wiktorio!
Wielce nieelegancko, że wątek prywatny pomiędzy nami przeniosłaś na forum, odpowiadając mi tutaj, podczas gdy sens mojej wiadomości do Ciebie nie jest nikomu znany. Ponowię więc gratulacje, jakie przesłałam pocztą pod Twym adresem. W przyszłości nie rób mi takich niemiłych psot a ortografię po prostu ćwicz. W sprawie właściwego znaczenia słowa niechybnie posłałam Ci link do poczytania ;)
palcia :)
wiktoria dnia 08.11.2014 07:51
Droga palenieszkodzi,

wielce nieelegancka, to była wiadomość, którą mi przysłałaś. Jaka akacja, taka reakcja.
Dziękuję ponownie za gratulacje i myślę, że na tym powinny się one zakończyć.
Meltemi dnia 10.11.2014 12:44
Gratulacje Wiktorio!!! :)
wiktoria dnia 10.11.2014 18:22
Bardzo dziękuję Meltemi, pozdrawiam:)
Kushi dnia 10.11.2014 20:39
wiktorio Kochana :):)
Moje wielkie, najserdeczniejsze gratulacje :):)
Uśmiech posyłam:):)
wiktoria dnia 10.11.2014 20:41
Kushi, jak mi miło:) ech, Ty to potrafisz serducho rozczulić... dziękuję:)
sheCat dnia 27.11.2014 15:23
wiktorio :) ogromnie się cieszę. Gratuluję i pozdrawiam.
wiktoria dnia 27.11.2014 21:36
Dziękuję sheCat. Miło znów Cię widzieć:) Pozdrawiam.
Polecane
Ostatnie komentarze
Pokazuj tylko komentarze:
Do tekstów | Do zdjęć
Zola111
18/06/2019 01:04
Madowydar: dziękuję Ci bardzo. A no taki mi się wyobraził… »
Kazjuno
17/06/2019 23:08
Odczytałem Twą miniaturkę w ten oto sposób: Jestem młody… »
Opheliac
17/06/2019 20:49
Powtórzenie. Chyba bym zrezygnowała w ogóle z tych drugich… »
AntoniGrycuk
17/06/2019 19:14
Wiosna, taka była moja koncepcja, która nie jest pozbawiona… »
wiosna
17/06/2019 17:21
bardzo podoba mi się cisza, wdzięcząca się na brzegu ust:)»
wiosna
17/06/2019 17:15
Myślę:) Ale, co na to moi bliscy, których codziennie… »
d.urbanska
17/06/2019 17:03
Wiosna - dzięki za przychylność. Pozdrawiam serdecznie.… »
PrzemeK155J
17/06/2019 16:58
Na początku napisałeś trochę za dużo powtórzen - masz… »
RChomik
17/06/2019 12:48
Myślę że to powinno być w górnej półce no nic nie rozumiem… »
AntoniGrycuk
17/06/2019 09:22
Wiosna, dziękuję za kilka ciepłych słów. A pomyśl, jak byś… »
Kazjuno
17/06/2019 09:15
d.urbanska Bardzo sympatyczny tekst. Rzekłbym, wzruszający.… »
Marek Adam Grabowski
17/06/2019 09:09
Dzięki. Błąd poprawie. Pozdrawiam »
wiosna
17/06/2019 08:51
Ująć temat w stu słowach tak, aby zainteresował czytelnika,… »
wiosna
17/06/2019 08:45
nieochrzczone napisałabym razem albo zmieniła szyk nie jest… »
wiosna
17/06/2019 08:35
Tekst, działający na wyobraźnię i wrażliwość. Podpisuję… »
ShoutBox
  • mike17
  • 17/06/2019 19:53
  • Ikona popu w najlepszym wydaniu : [link]
  • StalowyKruk
  • 17/06/2019 00:33
  • Może innym razem. Ale może dałbyś się zainteresować twórczością legendarnego Lemmy'ego Kilmistera? [link]
  • MitomanGej
  • 16/06/2019 21:23
  • [link] Polecam zapoznać się z nową płytą jedynego polskiego wieszcza, największego operatora języka polskiego, tak jak i falusa
  • Husarek20
  • 16/06/2019 15:04
  • Szczerze mówiąc to trudno mi się odnaleźć na tym portalu, ze względu na jego układ.
  • AntoniGrycuk
  • 15/06/2019 09:38
  • Chciałem zauważyć, że, jak przystało na profesjonalny portal, od dwóch dni jest tu więcej reklam niż komentarzy :)
  • Lucja
  • 13/06/2019 16:18
  • Czy ktoś oświeciłby mnie informacją/ wskazał link gdzie znajdę info o prawnej stronie sprzedaży książki?Rejestracja/podatek/VAT/Sprzedaż za granicę/self-empoyed w UK/rozliczenia w obu krajach itd?:)
  • mike17
  • 10/06/2019 20:33
  • Aldonko, to ode mnie dla Ciebie : [link]
Ostatnio widziani
Gości online:15
Najnowszy:Attersonse2
Wspierają nas