Książka poetycka Arkadiusza Kwaczka pt. "Światy równoległe"

"Światy równoległe" to wydana przez Fundację Duży Format druga książka poetycka młodego warszawskiego poety, Arkadiusza Kwaczka. Składa się z pięciu części zatytułowanych imionami kobiecymi: "Madeleine", "Yuki", "Bianka", "Rose", "Rebeka". Tom Kwaczka, jak pisze w "Posłowiu - Romantyzmie wcieleń" Iga Reczyńska, otwiera przed czytelnikiem "piękny świat nowotestamentowego chrześcijaństwa opierający się na miłości, tolerancji i przebaczeniu. Pierwsze cztery części przynoszą rekwizyty pełne pokory i nadziei; (...) w piątej części zmieniają się one w złowróżbne i niepewne (...). W każdej części pozostaje jednak stała wartość - miłość. Jeden mężczyzna i jedna kobieta, mimo różnych światów, różnych miast, różnych imion (...). Największym romantycznym Biblijnym dziełem jest Pieśń nad pieśniami i jej zapachy odnajdujemy w każdym z wcieleń".

Książkę można zamówić przez stronę Fundacji Duży Format , bądź kontaktując się z autorem.

Esy Floresy · 21:46 11.12.2014 · 7 ·
Komentarze
introwerka dnia 11.12.2014 22:47
Arku, raz jeszcze - serdeczne gratulacje! :) I czekam z dużą ciekawością na Twoje kolejne tak piękne książki :)
Arkadiusz Kwaczek dnia 12.12.2014 09:45
Hm,

Bardzo dziękuję Wam, droga redakcjo, że nigdy nie zapominacie wesprzeć mnie, kiedy trzeba :)

Prawidłowy link do sklepiku wydawcy wklejam tutaj: http://fundacjadf.pl/publikacje/.../ksiazki-fundacji/

Ponieważ liznąłem trochę marketing w pięknych czasach studenckich, mogę tylko dodać, że książka ta jest o niezwykłej miłości i idealnie nadaje się na niedrogi prezent pod choinkę :)

Zachęcam i pozdrawiam wszystkich, którzy tworzą wizerunek portalu.

To tyle. Do zobaczenia.
Wasinka dnia 12.12.2014 18:40
Gratuluję bardzo!
Zola111 dnia 12.12.2014 21:51
Serdeczne gratulacje, Arkadiuszu :)
Arkadiusz Kwaczek dnia 16.12.2014 16:59
Dzięki za wsparcie.

Skupiam się już na trzeciej książce, za kilka lat powinna być gotowa xd
Vanillivi dnia 18.12.2014 04:07
Gratuluję Arku. Cenię Twoje wiersze, więc będę musiała zajrzeć w końcu do twoich książek poetyckich
p dnia 28.01.2015 17:44
Ten delikatny rytm i płynąca narracja. Piękna książka.
Polecane
Ostatnie komentarze
Pokazuj tylko komentarze:
Do tekstów | Do zdjęć
Zola111
17/01/2019 18:55
wiojaw: dziękuję, że wróciłaś. Serdeczności. mike17:… »
ClakierCat
17/01/2019 18:40
masz rację wiojaw, ślicznie dziękuję, że jesteś, Twoje… »
mike17
17/01/2019 18:24
Nic gorszego jak bezradność... To śmierć za życia. I nic… »
wiojaw
17/01/2019 18:23
Nawet z tymi moimi klapkami? Widzę, że Ty po prostu… »
ClakierCat
17/01/2019 18:16
Masz rację wjiojaw, pięknie dziękuję za komentarz - bardzo… »
wiojaw
17/01/2019 18:01
chyba nie rozumieją? A dwa, nie widzę związku między… »
ClakierCat
17/01/2019 17:45
Marta Podgórnik rocznik 1994, klasa francuska. biblią jest… »
Kemilk
17/01/2019 17:36
Jedno z lepszych opowiadań, jakie tutaj czytałem. Jedyne co… »
Jaworski
17/01/2019 17:26
Dzięki wielkie. Jak coś napiszę to wrzucę. »
wiojaw
17/01/2019 17:18
Buziam :rol: za słowa Mike17! :) »
wiojaw
17/01/2019 17:15
Jestem kobietą, zdecydowanie muszę zmienić nick na bardziej… »
mike17
17/01/2019 17:01
Wiersz w konwencji czystej formy, pełen abstrakcyjnych… »
Zola111
17/01/2019 16:57
Blanche: dziękuję za wysoką ocenę i piękne rozumienie… »
wiojaw
17/01/2019 16:44
Dzięki Janku! Właśnie tak, Norwid sam w sobie nie był celem. »
AntoniGrycuk
17/01/2019 16:27
No pojechałeś. Przyznam. Klimat stworzyłeś naprawdę "z… »
ShoutBox
  • Ananke
  • 15/01/2019 23:26
  • oby ten konsensus wychodził zawsze, wszędzie i wszystkim.
  • mike17
  • 15/01/2019 23:24
  • Miło mi się z Tobą rozmawiało, Ananke, ale łóżko mnie wzywa - na dziś chyba starczy. Życzę Ci kolorowych snów i jak zwykle cieszę się, że udało się nam dojść do konsensusu :) Dobranoc.
  • Ananke
  • 15/01/2019 23:22
  • znam i lubię :)
  • Niczyja
  • 15/01/2019 23:19
  • Nic lepiej nie pasuje do tej śnieżnej ciszy... [link]
  • Ananke
  • 15/01/2019 23:18
  • właśnie, plusy i minusy. Żeby je dostrzec, trzeba mieć jakąś wiedzę, warsztat, doświadczenie i CZAS. O tym nie mówiliśmy, trzeba poświęcić trochę czasu, żeby powstał rzeczowy komentarz
  • mike17
  • 15/01/2019 23:15
  • Absolutnie masz rację. Chwalić grafomanów nie wolno, ale tym tuzom też słodzić nie powinno się. Dobrze wytknąć plusy i minusy. ale czasem krytyka musi być jak i euforyczne pochwalenie :)
  • Ananke
  • 15/01/2019 23:11
  • czasem można kogoś niesłusznie wpędzić w poczucie, że nie jest nic wart, a z drugiej strony pisać pochwalne peany pod bohomazami
  • Ananke
  • 15/01/2019 23:09
  • Mike - czy oby na pewno wszystkiego ? czy jakaś część komentatorów nie jest nazbyt złośliwa? niekompetentna? z drugiej strony nazbyt pochlebna ? bezkrytyczna ?
  • mike17
  • 15/01/2019 23:06
  • Na portalu można dowiedzieć się wszystkiego o swoim pisaniu. Komentatorzy zawsze się znajdą. A ci w realu mają wieczorki literackie, gdzie raczej tłumy nie walą, są to imprezy niszowe.
  • Ananke
  • 15/01/2019 23:01
  • prawie każdy tego chce. Tak uważam. Jak ludzie wydają na papierze swoje utwory, mają ograniczoną możliwość interakcji z Czytelnikiem.
Ostatnio widziani
Gości online:16
Najnowszy:Wqgj54
Wspierają nas