Książka poetycka Arkadiusza Kwaczka pt. "Światy równoległe"

"Światy równoległe" to wydana przez Fundację Duży Format druga książka poetycka młodego warszawskiego poety, Arkadiusza Kwaczka. Składa się z pięciu części zatytułowanych imionami kobiecymi: "Madeleine", "Yuki", "Bianka", "Rose", "Rebeka". Tom Kwaczka, jak pisze w "Posłowiu - Romantyzmie wcieleń" Iga Reczyńska, otwiera przed czytelnikiem "piękny świat nowotestamentowego chrześcijaństwa opierający się na miłości, tolerancji i przebaczeniu. Pierwsze cztery części przynoszą rekwizyty pełne pokory i nadziei; (...) w piątej części zmieniają się one w złowróżbne i niepewne (...). W każdej części pozostaje jednak stała wartość - miłość. Jeden mężczyzna i jedna kobieta, mimo różnych światów, różnych miast, różnych imion (...). Największym romantycznym Biblijnym dziełem jest Pieśń nad pieśniami i jej zapachy odnajdujemy w każdym z wcieleń".

Książkę można zamówić przez stronę Fundacji Duży Format , bądź kontaktując się z autorem.

Esy Floresy · 21:46 11.12.2014 · 7 ·
Komentarze
introwerka dnia 11.12.2014 22:47
Arku, raz jeszcze - serdeczne gratulacje! :) I czekam z dużą ciekawością na Twoje kolejne tak piękne książki :)
Arkadiusz Kwaczek dnia 12.12.2014 09:45
Hm,

Bardzo dziękuję Wam, droga redakcjo, że nigdy nie zapominacie wesprzeć mnie, kiedy trzeba :)

Prawidłowy link do sklepiku wydawcy wklejam tutaj: http://fundacjadf.pl/publikacje/.../ksiazki-fundacji/

Ponieważ liznąłem trochę marketing w pięknych czasach studenckich, mogę tylko dodać, że książka ta jest o niezwykłej miłości i idealnie nadaje się na niedrogi prezent pod choinkę :)

Zachęcam i pozdrawiam wszystkich, którzy tworzą wizerunek portalu.

To tyle. Do zobaczenia.
Wasinka dnia 12.12.2014 18:40
Gratuluję bardzo!
Zola111 dnia 12.12.2014 21:51
Serdeczne gratulacje, Arkadiuszu :)
Arkadiusz Kwaczek dnia 16.12.2014 16:59
Dzięki za wsparcie.

Skupiam się już na trzeciej książce, za kilka lat powinna być gotowa xd
Vanillivi dnia 18.12.2014 04:07
Gratuluję Arku. Cenię Twoje wiersze, więc będę musiała zajrzeć w końcu do twoich książek poetyckich
p dnia 28.01.2015 17:44
Ten delikatny rytm i płynąca narracja. Piękna książka.
Polecane
Ostatnie komentarze
Pokazuj tylko komentarze:
Do tekstów | Do zdjęć
RChomik
17/06/2019 12:48
Myślę że to powinno być w górnej półce no nic nie rozumiem… »
AntoniGrycuk
17/06/2019 09:22
Wiosna, dziękuję za kilka ciepłych słów. A pomyśl, jak byś… »
Kazjuno
17/06/2019 09:15
d.urbanska Bardzo sympatyczny tekst. Rzekłbym, wzruszający.… »
Marek Adam Grabowski
17/06/2019 09:09
Dzięki. Błąd poprawie. Pozdrawiam »
wiosna
17/06/2019 08:51
Ująć temat w stu słowach tak, aby zainteresował czytelnika,… »
wiosna
17/06/2019 08:45
nieochrzczone napisałabym razem albo zmieniła szyk nie jest… »
wiosna
17/06/2019 08:35
Tekst, działający na wyobraźnię i wrażliwość. Podpisuję… »
Madawydar
17/06/2019 05:45
Trzyma czytelnika w napięciu od samego początku poprzez… »
Kazjuno
16/06/2019 23:30
Otóż Peteronie. Podobnie jak Marek Grabowski jestem zdania,… »
Madawydar
16/06/2019 21:14
Dzięki. »
mike17
16/06/2019 18:19
Pięknie, Kasiu, jak to zwykle u Ciebie :) Jak słowa cicho… »
Artur Dubis
16/06/2019 18:15
Dziękuję, cieszę się, że wierszydło się spodobało :) »
Kushi
16/06/2019 17:17
Witaj :) Lubie takie wiersze, cicho, nostalgicznie płynące… »
Zdzislaw
16/06/2019 15:46
Wodniczko, miło, że się podobało :) Wyślę jeszcze... hmm...… »
Dobra Cobra
16/06/2019 14:30
Baw się pisaniem , bo najważniejszy jest pomysł. Wykonanie… »
ShoutBox
  • StalowyKruk
  • 17/06/2019 00:33
  • Może innym razem. Ale może dałbyś się zainteresować twórczością legendarnego Lemmy'ego Kilmistera? [link]
  • MitomanGej
  • 16/06/2019 21:23
  • [link] Polecam zapoznać się z nową płytą jedynego polskiego wieszcza, największego operatora języka polskiego, tak jak i falusa
  • Husarek20
  • 16/06/2019 15:04
  • Szczerze mówiąc to trudno mi się odnaleźć na tym portalu, ze względu na jego układ.
  • AntoniGrycuk
  • 15/06/2019 09:38
  • Chciałem zauważyć, że, jak przystało na profesjonalny portal, od dwóch dni jest tu więcej reklam niż komentarzy :)
  • Lucja
  • 13/06/2019 16:18
  • Czy ktoś oświeciłby mnie informacją/ wskazał link gdzie znajdę info o prawnej stronie sprzedaży książki?Rejestracja/podatek/VAT/Sprzedaż za granicę/self-empoyed w UK/rozliczenia w obu krajach itd?:)
  • mike17
  • 10/06/2019 20:33
  • Aldonko, to ode mnie dla Ciebie : [link]
Ostatnio widziani
Gości online:25
Najnowszy:ulopymuc
Wspierają nas