Książka poetycka Arkadiusza Kwaczka pt. "Światy równoległe"

"Światy równoległe" to wydana przez Fundację Duży Format druga książka poetycka młodego warszawskiego poety, Arkadiusza Kwaczka. Składa się z pięciu części zatytułowanych imionami kobiecymi: "Madeleine", "Yuki", "Bianka", "Rose", "Rebeka". Tom Kwaczka, jak pisze w "Posłowiu - Romantyzmie wcieleń" Iga Reczyńska, otwiera przed czytelnikiem "piękny świat nowotestamentowego chrześcijaństwa opierający się na miłości, tolerancji i przebaczeniu. Pierwsze cztery części przynoszą rekwizyty pełne pokory i nadziei; (...) w piątej części zmieniają się one w złowróżbne i niepewne (...). W każdej części pozostaje jednak stała wartość - miłość. Jeden mężczyzna i jedna kobieta, mimo różnych światów, różnych miast, różnych imion (...). Największym romantycznym Biblijnym dziełem jest Pieśń nad pieśniami i jej zapachy odnajdujemy w każdym z wcieleń".

Książkę można zamówić przez stronę Fundacji Duży Format , bądź kontaktując się z autorem.

Esy Floresy · 21:46 11.12.2014 · 7 ·
Komentarze
introwerka dnia 11.12.2014 22:47
Arku, raz jeszcze - serdeczne gratulacje! :) I czekam z dużą ciekawością na Twoje kolejne tak piękne książki :)
Arkadiusz Kwaczek dnia 12.12.2014 09:45
Hm,

Bardzo dziękuję Wam, droga redakcjo, że nigdy nie zapominacie wesprzeć mnie, kiedy trzeba :)

Prawidłowy link do sklepiku wydawcy wklejam tutaj: http://fundacjadf.pl/publikacje/.../ksiazki-fundacji/

Ponieważ liznąłem trochę marketing w pięknych czasach studenckich, mogę tylko dodać, że książka ta jest o niezwykłej miłości i idealnie nadaje się na niedrogi prezent pod choinkę :)

Zachęcam i pozdrawiam wszystkich, którzy tworzą wizerunek portalu.

To tyle. Do zobaczenia.
Wasinka dnia 12.12.2014 18:40
Gratuluję bardzo!
Zola111 dnia 12.12.2014 21:51
Serdeczne gratulacje, Arkadiuszu :)
Arkadiusz Kwaczek dnia 16.12.2014 16:59
Dzięki za wsparcie.

Skupiam się już na trzeciej książce, za kilka lat powinna być gotowa xd
Vanillivi dnia 18.12.2014 04:07
Gratuluję Arku. Cenię Twoje wiersze, więc będę musiała zajrzeć w końcu do twoich książek poetyckich
p dnia 28.01.2015 17:44
Ten delikatny rytm i płynąca narracja. Piękna książka.
Polecane
Ostatnie komentarze
Pokazuj tylko komentarze:
Do tekstów | Do zdjęć
pociengiel
25/03/2019 08:53
Dzięki. »
Madawydar
25/03/2019 08:14
Dobre. Takiej akcji rzeczywiście w filmach nie widziałem.… »
ajw
25/03/2019 08:00
Jak niedospany, niedośniony do końca sen.. A mogłoby być tak… »
ajw
25/03/2019 07:55
Ładny obrazek. Wręcz poczułam słodycz zapachów i ciepło tego… »
ajw
25/03/2019 07:50
Świetnie napisany, mądry, refleksyjny. Nic dodać, nic ująć.… »
Tomek i Agatka
24/03/2019 23:31
Och, jak dawno mnie tutaj nie było. Zolu, Kamyczku,… »
Zola111
24/03/2019 22:30
Szalonko, Florianie Konradzie, dziękuję bardzo.… »
Florian Konrad
24/03/2019 20:53
podoba mi siię »
Kobra
24/03/2019 19:06
Świetnie. :) »
pociengiel
24/03/2019 18:53
Serdeczne dzięki - pomyślę. »
Gramofon
24/03/2019 18:38
Ładny obrazek, łatwo czytelny. Tylko ta oblepa obleci… »
SzalonaJulka
24/03/2019 15:57
Zolu, chyba lekka zbieżność doświadczeń nas dopadła - stąd… »
SzalonaJulka
24/03/2019 15:55
Haha, a ja chyba pierwszy raz u Ciebie w pełni widzę ten… »
pociengiel
24/03/2019 14:27
no nie mam aż tyle czasu na tłumaczenia. Ochota odeszła… »
allaska
24/03/2019 14:11
ruiny zamku niestrawione przez zieleń przetarta… »
ShoutBox
  • StalowyKruk
  • 24/03/2019 11:16
  • Nie mam pojęcia. Nie moja kategoria. Nie będę ani narzekał, ani pisał złośliwych komentarzy zakończonych "pozdrawiam". Jak koniecznie potrzebujesz sensu, podciągnij to może do emocjonalnego... czegoś.
  • RChomik
  • 24/03/2019 07:41
  • StalowyKruk no ale taki "przystanek na żądanie", o co w nim chodzi?
  • Zola111
  • 24/03/2019 02:14
  • I jak Wam się pisze doZaśrodkowania#30? [link]
  • StalowyKruk
  • 23/03/2019 23:04
  • Wiesz, myślę, że to zależy od punktu widzenia. Z mojego mógłbym zapytać: "Dlaczego nie idzie zrozumieć żadnego wiersza?" ;)
  • RChomik
  • 23/03/2019 22:02
  • Mam pytanie. Dlaczego nie idzie zrozumieć żadnego wiersza z górnej półki?
  • mike17
  • 23/03/2019 21:46
  • Serdecznie zapraszam do udziału w konkursie w prozie MUZO WENY 7, gdzie wystarczy napisać miniaturkę na 5000 znaków. Trudne? Chyba nie. Więc piszcie, bo sława czeka i nagrody :)
  • Kushi
  • 22/03/2019 19:35
  • A na dobry wieczór... [link] miłego Kochani :)
Ostatnio widziani
Gości online:9
Najnowszy:oznakujb2
Wspierają nas