"Kolejny rodzaj prawdy" - nowa opowieść Tomasza Mularskiego

Tomasz Mularski jest nam znany na PP jako ipsylon. I oto możecie przeczytać jego drugą książkę pt. "Kolejny rodzaj prawdy". To bardzo dobra wiadomość, szczególnie dla miłośników prozy tego Autora.

 

Opis książki

Co dzieje się z człowiekiem, który przechodzi kryzys? Zmęczony tym, co go otacza: głupimi ludźmi, znanym krajobrazem.
Amerykańska prowincja, jej mieszkańcy i coś, co może wydarzyć się każdemu…
Narastająca frustracja doprowadza głównego bohatera do sytuacji, w której bije człowieka, a potem rzuca znienawidzoną robotę.
Nie chcesz wiedzieć, co jest dalej... Ty musisz to wiedzieć!
Czytając „Kolejny rodzaj prawdy” cały czas czujesz, że jest jeszcze coś, że w zanadrzu autor ukrywa jakąś niespodziankę. Czytając nie będziesz wiedział czy cieszyć się na nią, czy też bać... Jak w życiu...
Autor twierdzi, że to rozbudowane opowiadanie, ale jest to minipowieść, z doskonale scharakteryzowanymi bohaterami, plastycznie opisanym tłem. Niezapomniane cytaty z tej opowieści będziesz zamieszczać w internecie!


Autor o książce:


„Pomysł na opowiadanie powstał dość dawno temu, napisałem pierwszą wersję, a później zacząłem od nowa i skończyłem w takiej formie, jak teraz. "Kolejny rodzaj prawdy" to historia o poszukiwaniu własnej drogi, akceptacji i o tym, jak bardzo jeden człowiek może odmienić nasze życie.”


                            

Książkę można nabyć tutaj.

 

Wasinka · 12:36 15.01.2015 · 7 ·
Komentarze
mike17 dnia 15.01.2015 17:24
Gratki, Ipsylonie :)
Wasinka dnia 15.01.2015 18:49
I ja gratuluję (jeszcze raz :)), Ipsylonie!





I dodam, że opis książki pochodzi z sensownie.pl - jakoś nie pokazało się w newsie, że to cytat, więc wyjaśniam. :)
ipsylon dnia 15.01.2015 21:57
Serdeczne dzięki ;-)
Zola111 dnia 15.01.2015 22:20
Gratulacje :)
ipsylon dnia 16.01.2015 15:58
Dziękuję, Zola :)
Quentin dnia 09.02.2015 21:37
A więc mamy odpowiedź na pytanie, dlaczegóż to tak rzadko widujemy twórczość ipsylona na PP :-)
Szczere gratulacje, ipsylonie
Teraz czuję, jakbym opieprzał się całe życie :-)

Pozdrowienia
Quen
ipsylon dnia 10.02.2015 00:25
Dzięki, Quentin!
Quentin napisał:
A więc mamy odpowiedź na pytanie, dlaczegóż to tak rzadko widujemy twórczość ipsylona na PP

Odpowiedź jest prostsza, niż myślisz. Ja po prostu się twórczo kończę :p Acz zapraszam, bo być może są ze trzy historie na PP, których jeszcze nie poznałeś.
Serdeczności :)
tomek
Polecane
Ostatnie komentarze
Pokazuj tylko komentarze:
Do tekstów | Do zdjęć
Zola111
17/01/2019 18:55
wiojaw: dziękuję, że wróciłaś. Serdeczności. mike17:… »
ClakierCat
17/01/2019 18:40
masz rację wiojaw, ślicznie dziękuję, że jesteś, Twoje… »
mike17
17/01/2019 18:24
Nic gorszego jak bezradność... To śmierć za życia. I nic… »
wiojaw
17/01/2019 18:23
Nawet z tymi moimi klapkami? Widzę, że Ty po prostu… »
ClakierCat
17/01/2019 18:16
Masz rację wjiojaw, pięknie dziękuję za komentarz - bardzo… »
wiojaw
17/01/2019 18:01
chyba nie rozumieją? A dwa, nie widzę związku między… »
ClakierCat
17/01/2019 17:45
Marta Podgórnik rocznik 1994, klasa francuska. biblią jest… »
Kemilk
17/01/2019 17:36
Jedno z lepszych opowiadań, jakie tutaj czytałem. Jedyne co… »
Jaworski
17/01/2019 17:26
Dzięki wielkie. Jak coś napiszę to wrzucę. »
wiojaw
17/01/2019 17:18
Buziam :rol: za słowa Mike17! :) »
wiojaw
17/01/2019 17:15
Jestem kobietą, zdecydowanie muszę zmienić nick na bardziej… »
mike17
17/01/2019 17:01
Wiersz w konwencji czystej formy, pełen abstrakcyjnych… »
Zola111
17/01/2019 16:57
Blanche: dziękuję za wysoką ocenę i piękne rozumienie… »
wiojaw
17/01/2019 16:44
Dzięki Janku! Właśnie tak, Norwid sam w sobie nie był celem. »
AntoniGrycuk
17/01/2019 16:27
No pojechałeś. Przyznam. Klimat stworzyłeś naprawdę "z… »
ShoutBox
  • Ananke
  • 15/01/2019 23:26
  • oby ten konsensus wychodził zawsze, wszędzie i wszystkim.
  • mike17
  • 15/01/2019 23:24
  • Miło mi się z Tobą rozmawiało, Ananke, ale łóżko mnie wzywa - na dziś chyba starczy. Życzę Ci kolorowych snów i jak zwykle cieszę się, że udało się nam dojść do konsensusu :) Dobranoc.
  • Ananke
  • 15/01/2019 23:22
  • znam i lubię :)
  • Niczyja
  • 15/01/2019 23:19
  • Nic lepiej nie pasuje do tej śnieżnej ciszy... [link]
  • Ananke
  • 15/01/2019 23:18
  • właśnie, plusy i minusy. Żeby je dostrzec, trzeba mieć jakąś wiedzę, warsztat, doświadczenie i CZAS. O tym nie mówiliśmy, trzeba poświęcić trochę czasu, żeby powstał rzeczowy komentarz
  • mike17
  • 15/01/2019 23:15
  • Absolutnie masz rację. Chwalić grafomanów nie wolno, ale tym tuzom też słodzić nie powinno się. Dobrze wytknąć plusy i minusy. ale czasem krytyka musi być jak i euforyczne pochwalenie :)
  • Ananke
  • 15/01/2019 23:11
  • czasem można kogoś niesłusznie wpędzić w poczucie, że nie jest nic wart, a z drugiej strony pisać pochwalne peany pod bohomazami
  • Ananke
  • 15/01/2019 23:09
  • Mike - czy oby na pewno wszystkiego ? czy jakaś część komentatorów nie jest nazbyt złośliwa? niekompetentna? z drugiej strony nazbyt pochlebna ? bezkrytyczna ?
  • mike17
  • 15/01/2019 23:06
  • Na portalu można dowiedzieć się wszystkiego o swoim pisaniu. Komentatorzy zawsze się znajdą. A ci w realu mają wieczorki literackie, gdzie raczej tłumy nie walą, są to imprezy niszowe.
  • Ananke
  • 15/01/2019 23:01
  • prawie każdy tego chce. Tak uważam. Jak ludzie wydają na papierze swoje utwory, mają ograniczoną możliwość interakcji z Czytelnikiem.
Ostatnio widziani
Gości online:22
Najnowszy:Wqgj54
Wspierają nas