"Kolejny rodzaj prawdy" - nowa opowieść Tomasza Mularskiego

Tomasz Mularski jest nam znany na PP jako ipsylon. I oto możecie przeczytać jego drugą książkę pt. "Kolejny rodzaj prawdy". To bardzo dobra wiadomość, szczególnie dla miłośników prozy tego Autora.

 

Opis książki

Co dzieje się z człowiekiem, który przechodzi kryzys? Zmęczony tym, co go otacza: głupimi ludźmi, znanym krajobrazem.
Amerykańska prowincja, jej mieszkańcy i coś, co może wydarzyć się każdemu…
Narastająca frustracja doprowadza głównego bohatera do sytuacji, w której bije człowieka, a potem rzuca znienawidzoną robotę.
Nie chcesz wiedzieć, co jest dalej... Ty musisz to wiedzieć!
Czytając „Kolejny rodzaj prawdy” cały czas czujesz, że jest jeszcze coś, że w zanadrzu autor ukrywa jakąś niespodziankę. Czytając nie będziesz wiedział czy cieszyć się na nią, czy też bać... Jak w życiu...
Autor twierdzi, że to rozbudowane opowiadanie, ale jest to minipowieść, z doskonale scharakteryzowanymi bohaterami, plastycznie opisanym tłem. Niezapomniane cytaty z tej opowieści będziesz zamieszczać w internecie!


Autor o książce:


„Pomysł na opowiadanie powstał dość dawno temu, napisałem pierwszą wersję, a później zacząłem od nowa i skończyłem w takiej formie, jak teraz. "Kolejny rodzaj prawdy" to historia o poszukiwaniu własnej drogi, akceptacji i o tym, jak bardzo jeden człowiek może odmienić nasze życie.”


                            

Książkę można nabyć tutaj.

 

Wasinka · 12:36 15.01.2015 · 7 ·
Komentarze
mike17 dnia 15.01.2015 17:24
Gratki, Ipsylonie :)
Wasinka dnia 15.01.2015 18:49
I ja gratuluję (jeszcze raz :)), Ipsylonie!





I dodam, że opis książki pochodzi z sensownie.pl - jakoś nie pokazało się w newsie, że to cytat, więc wyjaśniam. :)
ipsylon dnia 15.01.2015 21:57
Serdeczne dzięki ;-)
Zola111 dnia 15.01.2015 22:20
Gratulacje :)
ipsylon dnia 16.01.2015 15:58
Dziękuję, Zola :)
Quentin dnia 09.02.2015 21:37
A więc mamy odpowiedź na pytanie, dlaczegóż to tak rzadko widujemy twórczość ipsylona na PP :-)
Szczere gratulacje, ipsylonie
Teraz czuję, jakbym opieprzał się całe życie :-)

Pozdrowienia
Quen
ipsylon dnia 10.02.2015 00:25
Dzięki, Quentin!
Quentin napisał:
A więc mamy odpowiedź na pytanie, dlaczegóż to tak rzadko widujemy twórczość ipsylona na PP

Odpowiedź jest prostsza, niż myślisz. Ja po prostu się twórczo kończę :p Acz zapraszam, bo być może są ze trzy historie na PP, których jeszcze nie poznałeś.
Serdeczności :)
tomek
Polecane
Ostatnie komentarze
Pokazuj tylko komentarze:
Do tekstów | Do zdjęć
Decand
17/08/2019 23:53
Nuira - błądzić jest rzeczą ludzką. Przy czym chętnie… »
domofon
17/08/2019 20:13
Jola S. , chyba się dzisiaj upiję. Wielkie dzięki Pulsar,… »
Pulsar
17/08/2019 18:12
Dostosuję się. Nie nadam, na nikogo w życiu nie nadałem.… »
Bartek Otremba
17/08/2019 18:10
Niestety nie mogę zmienić tytułowego pytania :) Dodałem… »
pociengiel
17/08/2019 17:56
Ile razy to robiłeś własnym sumptem? Zwykle pozostaję… »
Pulsar
17/08/2019 17:34
Dla mnie rozpiska , czyli wersyfikacja fatalna. źle się… »
Pulsar
17/08/2019 17:27
" Pola " Muńka . Jeśli o tego samego biega… »
Pulsar
17/08/2019 17:18
Dużo tracimy przesypiając różne sytuacje, c później są nie… »
pociengiel
17/08/2019 17:12
Dla mnie Munkiem. »
Pulsar
17/08/2019 17:05
Znowu Pan Bóg w poezji »
Pulsar
17/08/2019 16:56
kim jest Marcin Sztelak? »
JOLA S.
17/08/2019 12:59
Al, na świecie jest dużo religii, proszę Pani. Gdyby była… »
Dobra Cobra
17/08/2019 12:42
Słodka rzecz, jakże trafnie opisująca rzeczywistość. Choć w… »
al-szamanka
17/08/2019 12:31
Eeech, jestem niepocieszona, wyszło coś dziwnego, a przecież… »
JOLA S.
17/08/2019 11:50
Pierwsza myśl, która przychodzi do głowy. A kim była postać,… »
ShoutBox
  • mike17
  • 15/08/2019 20:25
  • Pozdrówki z wakacji :)
  • czarnanna
  • 15/08/2019 10:14
  • To teraz ja. Zaslyszane podczas pobytu w szpitalu: Błogosławieni ci, którzy wierzą w wypis tego samego dnia
  • Decand
  • 13/08/2019 19:20
  • Niektórzy wierzą też, że maksymalny czas tekstu w poczekalni wynosi pięć dni. Trzeba powoli, małymi kroczkami, jak nauka o nieistniejącym Mikołaju
  • Dobra Cobra
  • 13/08/2019 15:03
  • Niektórzy znow wierzą, że jak zostawisz 40 komentarzy różnym osobom to te 40 osób wróci do ciebie i da tobie takze 40 komentów
  • Dobra Cobra
  • 12/08/2019 18:38
  • Najprostsza rzecz to załatwić sobie klakierów ;)
  • Joefrind1
  • 11/08/2019 00:51
  • Nikt nie komentuje mojego wiersza :(
  • Joefrind1
  • 10/08/2019 20:52
  • A to przepraszam, juz nie przeszkadzam
  • Dobra Cobra
  • 10/08/2019 19:20
  • Prozaicy piszą kolejne wersy, poeci kolejne rymy spisują. Nikt nie ma czasu ma oglądanie pogody, gdy Ojczyzna w potrzebie.
  • Joefrind1
  • 10/08/2019 16:25
  • Ale dzisiaj fajna pogoda
Ostatnio widziani
Gości online:27
Najnowszy:Lawyeres7
Wspierają nas