"Kolejny rodzaj prawdy" - nowa opowieść Tomasza Mularskiego

Tomasz Mularski jest nam znany na PP jako ipsylon. I oto możecie przeczytać jego drugą książkę pt. "Kolejny rodzaj prawdy". To bardzo dobra wiadomość, szczególnie dla miłośników prozy tego Autora.

 

Opis książki

Co dzieje się z człowiekiem, który przechodzi kryzys? Zmęczony tym, co go otacza: głupimi ludźmi, znanym krajobrazem.
Amerykańska prowincja, jej mieszkańcy i coś, co może wydarzyć się każdemu…
Narastająca frustracja doprowadza głównego bohatera do sytuacji, w której bije człowieka, a potem rzuca znienawidzoną robotę.
Nie chcesz wiedzieć, co jest dalej... Ty musisz to wiedzieć!
Czytając „Kolejny rodzaj prawdy” cały czas czujesz, że jest jeszcze coś, że w zanadrzu autor ukrywa jakąś niespodziankę. Czytając nie będziesz wiedział czy cieszyć się na nią, czy też bać... Jak w życiu...
Autor twierdzi, że to rozbudowane opowiadanie, ale jest to minipowieść, z doskonale scharakteryzowanymi bohaterami, plastycznie opisanym tłem. Niezapomniane cytaty z tej opowieści będziesz zamieszczać w internecie!


Autor o książce:


„Pomysł na opowiadanie powstał dość dawno temu, napisałem pierwszą wersję, a później zacząłem od nowa i skończyłem w takiej formie, jak teraz. "Kolejny rodzaj prawdy" to historia o poszukiwaniu własnej drogi, akceptacji i o tym, jak bardzo jeden człowiek może odmienić nasze życie.”


                            

Książkę można nabyć tutaj.

 

Wasinka · 12:36 15.01.2015 · 7 ·
Komentarze
mike17 dnia 15.01.2015 17:24
Gratki, Ipsylonie :)
Wasinka dnia 15.01.2015 18:49
I ja gratuluję (jeszcze raz :)), Ipsylonie!





I dodam, że opis książki pochodzi z sensownie.pl - jakoś nie pokazało się w newsie, że to cytat, więc wyjaśniam. :)
ipsylon dnia 15.01.2015 21:57
Serdeczne dzięki ;-)
Zola111 dnia 15.01.2015 22:20
Gratulacje :)
ipsylon dnia 16.01.2015 15:58
Dziękuję, Zola :)
Quentin dnia 09.02.2015 21:37
A więc mamy odpowiedź na pytanie, dlaczegóż to tak rzadko widujemy twórczość ipsylona na PP :-)
Szczere gratulacje, ipsylonie
Teraz czuję, jakbym opieprzał się całe życie :-)

Pozdrowienia
Quen
ipsylon dnia 10.02.2015 00:25
Dzięki, Quentin!
Quentin napisał:
A więc mamy odpowiedź na pytanie, dlaczegóż to tak rzadko widujemy twórczość ipsylona na PP

Odpowiedź jest prostsza, niż myślisz. Ja po prostu się twórczo kończę :p Acz zapraszam, bo być może są ze trzy historie na PP, których jeszcze nie poznałeś.
Serdeczności :)
tomek
Polecane
Ostatnie komentarze
Pokazuj tylko komentarze:
Do tekstów | Do zdjęć
pociengiel
25/03/2019 08:53
Dzięki. »
Madawydar
25/03/2019 08:14
Dobre. Takiej akcji rzeczywiście w filmach nie widziałem.… »
ajw
25/03/2019 08:00
Jak niedospany, niedośniony do końca sen.. A mogłoby być tak… »
ajw
25/03/2019 07:55
Ładny obrazek. Wręcz poczułam słodycz zapachów i ciepło tego… »
ajw
25/03/2019 07:50
Świetnie napisany, mądry, refleksyjny. Nic dodać, nic ująć.… »
Tomek i Agatka
24/03/2019 23:31
Och, jak dawno mnie tutaj nie było. Zolu, Kamyczku,… »
Zola111
24/03/2019 22:30
Szalonko, Florianie Konradzie, dziękuję bardzo.… »
Florian Konrad
24/03/2019 20:53
podoba mi siię »
Kobra
24/03/2019 19:06
Świetnie. :) »
pociengiel
24/03/2019 18:53
Serdeczne dzięki - pomyślę. »
Gramofon
24/03/2019 18:38
Ładny obrazek, łatwo czytelny. Tylko ta oblepa obleci… »
SzalonaJulka
24/03/2019 15:57
Zolu, chyba lekka zbieżność doświadczeń nas dopadła - stąd… »
SzalonaJulka
24/03/2019 15:55
Haha, a ja chyba pierwszy raz u Ciebie w pełni widzę ten… »
pociengiel
24/03/2019 14:27
no nie mam aż tyle czasu na tłumaczenia. Ochota odeszła… »
allaska
24/03/2019 14:11
ruiny zamku niestrawione przez zieleń przetarta… »
ShoutBox
  • StalowyKruk
  • 24/03/2019 11:16
  • Nie mam pojęcia. Nie moja kategoria. Nie będę ani narzekał, ani pisał złośliwych komentarzy zakończonych "pozdrawiam". Jak koniecznie potrzebujesz sensu, podciągnij to może do emocjonalnego... czegoś.
  • RChomik
  • 24/03/2019 07:41
  • StalowyKruk no ale taki "przystanek na żądanie", o co w nim chodzi?
  • Zola111
  • 24/03/2019 02:14
  • I jak Wam się pisze doZaśrodkowania#30? [link]
  • StalowyKruk
  • 23/03/2019 23:04
  • Wiesz, myślę, że to zależy od punktu widzenia. Z mojego mógłbym zapytać: "Dlaczego nie idzie zrozumieć żadnego wiersza?" ;)
  • RChomik
  • 23/03/2019 22:02
  • Mam pytanie. Dlaczego nie idzie zrozumieć żadnego wiersza z górnej półki?
  • mike17
  • 23/03/2019 21:46
  • Serdecznie zapraszam do udziału w konkursie w prozie MUZO WENY 7, gdzie wystarczy napisać miniaturkę na 5000 znaków. Trudne? Chyba nie. Więc piszcie, bo sława czeka i nagrody :)
  • Kushi
  • 22/03/2019 19:35
  • A na dobry wieczór... [link] miłego Kochani :)
Ostatnio widziani
Gości online:14
Najnowszy:oznakujb2
Wspierają nas