"Kolejny rodzaj prawdy" - nowa opowieść Tomasza Mularskiego

Tomasz Mularski jest nam znany na PP jako ipsylon. I oto możecie przeczytać jego drugą książkę pt. "Kolejny rodzaj prawdy". To bardzo dobra wiadomość, szczególnie dla miłośników prozy tego Autora.

 

Opis książki

Co dzieje się z człowiekiem, który przechodzi kryzys? Zmęczony tym, co go otacza: głupimi ludźmi, znanym krajobrazem.
Amerykańska prowincja, jej mieszkańcy i coś, co może wydarzyć się każdemu…
Narastająca frustracja doprowadza głównego bohatera do sytuacji, w której bije człowieka, a potem rzuca znienawidzoną robotę.
Nie chcesz wiedzieć, co jest dalej... Ty musisz to wiedzieć!
Czytając „Kolejny rodzaj prawdy” cały czas czujesz, że jest jeszcze coś, że w zanadrzu autor ukrywa jakąś niespodziankę. Czytając nie będziesz wiedział czy cieszyć się na nią, czy też bać... Jak w życiu...
Autor twierdzi, że to rozbudowane opowiadanie, ale jest to minipowieść, z doskonale scharakteryzowanymi bohaterami, plastycznie opisanym tłem. Niezapomniane cytaty z tej opowieści będziesz zamieszczać w internecie!


Autor o książce:


„Pomysł na opowiadanie powstał dość dawno temu, napisałem pierwszą wersję, a później zacząłem od nowa i skończyłem w takiej formie, jak teraz. "Kolejny rodzaj prawdy" to historia o poszukiwaniu własnej drogi, akceptacji i o tym, jak bardzo jeden człowiek może odmienić nasze życie.”


                            

Książkę można nabyć tutaj.

 

Wasinka · 12:36 15.01.2015 · 7 ·
Komentarze
mike17 dnia 15.01.2015 17:24
Gratki, Ipsylonie :)
Wasinka dnia 15.01.2015 18:49
I ja gratuluję (jeszcze raz :)), Ipsylonie!





I dodam, że opis książki pochodzi z sensownie.pl - jakoś nie pokazało się w newsie, że to cytat, więc wyjaśniam. :)
ipsylon dnia 15.01.2015 21:57
Serdeczne dzięki ;-)
Zola111 dnia 15.01.2015 22:20
Gratulacje :)
ipsylon dnia 16.01.2015 15:58
Dziękuję, Zola :)
Quentin dnia 09.02.2015 21:37
A więc mamy odpowiedź na pytanie, dlaczegóż to tak rzadko widujemy twórczość ipsylona na PP :-)
Szczere gratulacje, ipsylonie
Teraz czuję, jakbym opieprzał się całe życie :-)

Pozdrowienia
Quen
ipsylon dnia 10.02.2015 00:25
Dzięki, Quentin!
Quentin napisał:
A więc mamy odpowiedź na pytanie, dlaczegóż to tak rzadko widujemy twórczość ipsylona na PP

Odpowiedź jest prostsza, niż myślisz. Ja po prostu się twórczo kończę :p Acz zapraszam, bo być może są ze trzy historie na PP, których jeszcze nie poznałeś.
Serdeczności :)
tomek
Polecane
Ostatnie komentarze
Pokazuj tylko komentarze:
Do tekstów | Do zdjęć
AntoniGrycuk
18/06/2019 13:00
Kazjuno, nie zawsze trzeba wszystko tłumaczyć. Czasem… »
wiosna
18/06/2019 12:56
Zaczęłam czytanie od czwartej części i mam jeszcze sporo do… »
AntoniGrycuk
18/06/2019 12:53
Wiosna, specjalnie pisałem to nieco "na opak",… »
wiosna
18/06/2019 12:38
Zastanawiam się... piszesz, że nie myślałem o nikim… »
StalowyKruk
18/06/2019 12:07
Konstruktywne opinie? Może i tak, ale mało kto komentuje w… »
wiosna
18/06/2019 12:07
Oczywiście, że Twoja koncepcja ma sens i miło było… »
Madawydar
18/06/2019 11:58
Niemal połowę życia dane mi było spędzić w PRL-u, więc… »
Kazjuno
18/06/2019 09:42
Dzięki Antoni za wyjaśnienie. Może przydałaby się informacja… »
AntoniGrycuk
18/06/2019 08:03
Tak... inteligentni się nie nudzą... Ja bym raczej napisał:… »
AntoniGrycuk
18/06/2019 07:38
Kazjuno, całe szczęście, że ludzie reagują tak różnie na… »
Zola111
18/06/2019 01:04
Madowydar: dziękuję Ci bardzo. A no taki mi się wyobraził… »
Kazjuno
17/06/2019 23:08
Odczytałem Twą miniaturkę w ten oto sposób: Jestem młody… »
Opheliac
17/06/2019 20:49
Powtórzenie. Chyba bym zrezygnowała w ogóle z tych drugich… »
AntoniGrycuk
17/06/2019 19:14
Wiosna, taka była moja koncepcja, która nie jest pozbawiona… »
wiosna
17/06/2019 17:21
bardzo podoba mi się cisza, wdzięcząca się na brzegu ust:)»
ShoutBox
  • AntoniGrycuk
  • 18/06/2019 13:23
  • A co, Kazjuno, ile już czekasz? :) Teraz tutaj teksty w poczekalni muszą nabrać mocy urzędowej :) No, chyba że trafią na półki z dnia na dzień, co miało miejsce ;)
  • Kazjuno
  • 18/06/2019 12:00
  • Redakcjo! Litości!!
  • mike17
  • 17/06/2019 19:53
  • Ikona popu w najlepszym wydaniu : [link]
  • StalowyKruk
  • 17/06/2019 00:33
  • Może innym razem. Ale może dałbyś się zainteresować twórczością legendarnego Lemmy'ego Kilmistera? [link]
  • MitomanGej
  • 16/06/2019 21:23
  • [link] Polecam zapoznać się z nową płytą jedynego polskiego wieszcza, największego operatora języka polskiego, tak jak i falusa
  • Husarek20
  • 16/06/2019 15:04
  • Szczerze mówiąc to trudno mi się odnaleźć na tym portalu, ze względu na jego układ.
  • AntoniGrycuk
  • 15/06/2019 09:38
  • Chciałem zauważyć, że, jak przystało na profesjonalny portal, od dwóch dni jest tu więcej reklam niż komentarzy :)
  • Lucja
  • 13/06/2019 16:18
  • Czy ktoś oświeciłby mnie informacją/ wskazał link gdzie znajdę info o prawnej stronie sprzedaży książki?Rejestracja/podatek/VAT/Sprzedaż za granicę/self-empoyed w UK/rozliczenia w obu krajach itd?:)
Ostatnio widziani
Gości online:19
Najnowszy:abefepyk
Wspierają nas