Adela - debiut Tomik poezji Milion kawałków

Drogie koleżanki, szanowni koledzy po piórze, tudzież klawiaturze:)

Zapraszam do relaksu przy 41 wierszach (jeśli dobrze policzyłam) mojego debiutanckiego tomiku

„Milion kawałków". Mam nadzieję, że się skusicie.

Książka wraz z przesyłką kosztuje 15 złotych, pod warunkiem, że zamówienie będzie przesłane na email:

napoleonv@o2.pl
(realizacja zamówienia po 24 kwietnia)

Przez stronę, którą przesyłam niżej, koszty wysyłki są droższe.

http://napoleonv.pl/opis/7618154/milion ... oezji.html

 

Serdecznie pozdrawiam,

Adela

Adela · 20:59 10.04.2015 · 27 ·
Komentarze
alea dnia 10.04.2015 21:54
Gratulacje!
Jestem na stronie wydawnictwa i muszę przyznać, że Twoja książka wyróżnia się na tle pozostałych, a po kliknięciu opcji "Podobne" robi się jeszcze ciekawiej ;)

Nie jest to jednak tak ważne. Najważniejsze, że masz czym się pochwalić, bo wydanie książki to piękna rzecz.
Życzę Ci wielu czytelników i mnóstwo pozytywnych recenzji w internecie i prasie,

Jeszcze raz: Gratulacje!
Zola111 dnia 10.04.2015 23:06
Gratuluję, Adelu. Brawo.
Heisenberg dnia 10.04.2015 23:21
No, wyróżnia się ;) Gratki
Adela dnia 11.04.2015 09:06
Dziękuję za gratulacje:) Si, si wyróżnia się, niewątpliwie:)
marukja dnia 11.04.2015 09:59
Serdeczne gratulacje! :)
Usunięty dnia 11.04.2015 10:13
Gratki ;), każda publikacja książkowa osoby z PP pokazuje że jest to świetne miejsce do rozwoju warsztatu. Pozdrawiam ;)
Esy Floresy dnia 11.04.2015 10:29
Gratuluję! I, przede wszystkim, życzę sprzedania całego nakładu i kolejnego dodruku! :)
Adela dnia 11.04.2015 10:29
Dziękuję za gratulacje. Ano, na PP dużo się nauczyłam (nadal się uczę) Nie ukrywam, że w tomiku, w notce o autorce jest wspomniany również PP, jako portal, w którym publikuje:)
A.
kamyczek dnia 11.04.2015 19:08
Gratuluję!
ipsylon dnia 11.04.2015 23:28
Moje gratulacje :)
Bernierdh dnia 11.04.2015 23:34
I moje również :)
Arenen dnia 12.04.2015 12:16
Gratuluję, super!
alkestis dnia 12.04.2015 16:14
Gratulacje Adelo:)
swistakos dnia 12.04.2015 20:27
Chętnie zakupiłbym jeden tomik. Proszę o info jak mogę to zrobić. ( może jakiś numer konta, na który wpłacić pieniądze, i t.p., wszystkie przydatne informacje)
al-szamanka dnia 12.04.2015 20:42
Szczere gratulacje :)
Adela dnia 12.04.2015 21:32
Bardzo i jeszcze więcej ;) dziękuję Wszystkim za gratulacje!

swistakos, proszę napisz na email napoleonv@o2.pl. Strasznie mi miło, że zakupisz. Źyczę miłej lektury i będę niezmiernie wdzięczna za opinię.

Pozdrawiam niedzielnie, wiosennie i wieczorowo,
A.
swistakos dnia 13.04.2015 17:12
Napisałem Ci wiadomość na podany email.
Adela dnia 13.04.2015 22:34
Great, bardzo i jeszcze bardziej;) mi miło, wydawca odpisze i poda info (to jego email):).
Będę niezmiernie wdzięczna za opinię.
Kłaniam się,
A.
ajw dnia 14.04.2015 22:12
Świetnie :) Gratuluję z serducha :)
Adela dnia 14.04.2015 23:36
Z serducha dziękuję:)
A.
Wasinka dnia 14.04.2015 23:50
Już gratulowałam, ale tego nigdy za wiele. Gratuluję więc bardzo!
Adela dnia 15.04.2015 20:17
Nigdy za wiele podziękowań:)
Niezmiernie dziękuję i serdecznie pozdrawiam:)
A.
swistakos dnia 23.04.2015 22:53
Właśnie otrzymałem tomik poezji, niedługo przeczytam wiersze. :)Gratuluję wydania ich.
Adela dnia 25.04.2015 21:02
Super! Zycze milej lektury, mam nadzieje ze bedzie ok:)
P.S. Przepraszam za brak polskich znakow w wiadomosci, ale pisze z innego komputera.
Pozdrawiam,
A.
swistakos dnia 26.04.2015 20:17
Ciekawe wiersze, choć w dużej mierze przepełnione nutą smutku. Dobrze się czyta.
Adela dnia 30.04.2015 16:58
Swistakos, fajnie, że dobrze się czyta:) Dziękuję.
A.
swistakos dnia 30.04.2015 21:46
Dobrą poezję zawsze dobrze się czyta.:)
Polecane
Ostatnie komentarze
Pokazuj tylko komentarze:
Do tekstów | Do zdjęć
RafalSulikovski
23/08/2019 11:34
:-) Dzięki! Ja dopiero jestem stale "zapowiadającym… »
MP642
23/08/2019 11:22
Jeżeli by rok '68 rozumieć wąsko, to faktycznie za… »
JOLA S.
23/08/2019 10:21
Darconie, mów dalej, proszę :) Czytanie książek to… »
Darcon
23/08/2019 07:14
Cóż, bardzo mi się podobało. Piszę cóż, gdyż po dłuższej… »
Darcon
23/08/2019 06:57
Zastanawiałem się, gdzie zabrniesz z pomysłem typowej traumy… »
Darcon
23/08/2019 06:51
Bardzo dobry finał, właśnie on broni to krótkie opowiadanie.… »
Thomas Zevski
23/08/2019 06:39
Dziekuje bardzo za pomoc z bledami. To byl zawsze moj… »
Dobra Cobra
23/08/2019 06:08
Z zainteresowaniem przeczytałam ów szkic o jakże szalenie… »
al-szamanka
22/08/2019 22:45
Tu nieco za bardzo nachodzi, Wodniczko. A poza tym… »
wodniczka
22/08/2019 17:54
Kamyczku Jaki piękny komentarz. Odczytał zaczytałam się.… »
wodniczka
22/08/2019 17:47
Kushi Piękny komentarz napisałaś. Piękniejszy od tej mojej… »
wodniczka
22/08/2019 17:41
Kushi Zawsze bardzo miło Cię gościć. Cała przyjemność jest… »
Kazjuno
22/08/2019 15:24
RafaleSulikovski SF nie jest moim ulubionym gatunkiem, ale… »
JOLA S.
22/08/2019 14:35
Ładne, prawdziwe.:) Istnieją słowa, które żyją podwójnym… »
Kushi
22/08/2019 13:48
Ach moja ukochana Poetko... czasem wydaje mi się, że czytasz… »
ShoutBox
  • JOLA S.
  • 23/08/2019 12:22
  • Powodem waśni był smok. Na początku nikt z jadących portalem nie wierzył. „Bo mało to bajek po świecie pędzi” Poczytajcie, Panowie, zdolnego Skuula i basta, bo życie ucieka na bzdurkach.:)
  • Kazjuno
  • 23/08/2019 07:11
  • Coś cię najwyraźniej uwiera, geniuszu, łaszący się do portalowym władz. Tak trudno ci zakończyć insektowo robaczaną połajankę?
  • Decand
  • 22/08/2019 23:25
  • "Ponoć" słowem klucz. Wszyscy czekamy więc i Ty bądź grzeczym i zaczekaj. Świat naprawdę poczeka na Twoje arcydzieła chrabąszczyku
  • Kazjuno
  • 22/08/2019 21:08
  • Ponoć czas oczekiwania to tydzień, kolego robaku. Czekam już dwa.
  • Decand
  • 22/08/2019 20:41
  • Niektórym robaczkom widać spieszy się za bardzo. A chyba powinno spieszyć się powoli, chyba tak to szło. Na pewno wszyscy wytrzymamy jeszcze na tekst jakiegokolwiek żuczka, ba!, nawet i misia
  • Kazjuno
  • 22/08/2019 18:51
  • Oj, chyba urocza red. Vanilivi z przepracowania - wszak jako jedyna jest przytłoczona nawałą prozy - przeoczyła mnie, skromnego żuczka. Ale przepraszam, może namolnie ponaglam? Pozdrawiam...
  • Dobra Cobra
  • 18/08/2019 11:24
  • [link] Pełna wersja pięknej opowieści Ponad czasem w wydaniu dźwiękowym. Interpretuje głosowo najlepszy z polskich aktorów - Jarosław Boberek, znany z wielu ról.
  • mike17
  • 15/08/2019 20:25
  • Pozdrówki z wakacji :)
  • czarnanna
  • 15/08/2019 10:14
  • To teraz ja. Zaslyszane podczas pobytu w szpitalu: Błogosławieni ci, którzy wierzą w wypis tego samego dnia
  • Decand