Rzeka przemienienia nagrodzona

Z przyjemnością informujemy, że nasz Portalowy kolega Artur Wodarski (msh) został wyróżniony główną nagrodą w konkursie Fundacji Elbląg, na Elbląski Rękopis Roku. Powieść była wcześniej we fragmentach publikowana na Portalu Pisarskim, a już niebawem zostanie wydana! Gratulujemy!

Jak głosi werdykt Jury: Laureatem Elbląskiego Rękopisu Roku został Artur Wodarski za „Rzekę przemienienia" czyli „interesującą, dojrzałą prozę obyczajową z wątkiem rozrachunkowym, w niebanalny sposób opowiadającą historię, która mogła się wydarzyć". 

 

Wiktor Orzel · 14:59 03.11.2015 · 13 ·
Komentarze
przyroda dnia 03.11.2015 15:09
Super :) Gratulacje! I życzę dalszych sukcesów :yes:
Esy Floresy dnia 03.11.2015 19:08
Gratuluję! Koniecznie muszę ją mieć, daj znać, kiedy i gdzie będzie można kupić :)
blaszka dnia 03.11.2015 20:53
W pełni zasłużona nagroda. Gratulacje!
Wasinka dnia 03.11.2015 21:16
Arturze, gratulowałam już, ale tego nigdy za wiele. Gratuluję więc i czekam niecierpliwie. :)
msh dnia 04.11.2015 17:31
Bardzo wszystkim dziękuję! Kolejny raz powtórzę: wszystkie moje nagrody, publikacje i inne osiągnięcia są również, w jakimś stopniu, Waszą zasługą, więc i za to dziękuję!
amsa dnia 04.11.2015 21:50
msh - łoj, człowiek zalatany, nie może nawet w komputerowe oczy spojrzeć, a tu taką wiadomość by przegapił. Gratulacje!

B)
mike17 dnia 06.11.2015 13:06
Gratuluję, należało się :)
faith dnia 06.11.2015 19:24
Dołączam do gratulacji! Świetna wiadomość :)
msh dnia 07.11.2015 14:05
Ponownie bardzo dziękuję! Powiem szczerze, że nie mogę się doczekać, kiedy książka się ukaże. I nie dlatego, że spragniony jestem "sławy", ale ze względu na temat. Mam nadzieję, że kogoś zaciekawi.
ipsylon dnia 07.11.2015 19:00
Serdecznie gratuluję, zapowiada się interesująca historia :)
Przyjemności!
Izolda dnia 12.11.2015 23:05
Przepięknie! Gorące gratulacje!
coca_monka dnia 16.11.2015 22:13
msh, najszczersze i najmocniejsze gratulacje! :)
voytek72 dnia 26.12.2015 18:32
Również wielkie gratulacje Arturze. :)
Trochę mi głupio tylko z tego powodu, że byłem na tej gali ale w całym tym zamieszaniu nie dosłyszałem twojego nazwiska, a była okazja pogratulować osobiście ;)
Polecane
Ostatnie komentarze
Pokazuj tylko komentarze:
Do tekstów | Do zdjęć
Zola111
17/01/2019 18:55
wiojaw: dziękuję, że wróciłaś. Serdeczności. mike17:… »
ClakierCat
17/01/2019 18:40
masz rację wiojaw, ślicznie dziękuję, że jesteś, Twoje… »
mike17
17/01/2019 18:24
Nic gorszego jak bezradność... To śmierć za życia. I nic… »
wiojaw
17/01/2019 18:23
Nawet z tymi moimi klapkami? Widzę, że Ty po prostu… »
ClakierCat
17/01/2019 18:16
Masz rację wjiojaw, pięknie dziękuję za komentarz - bardzo… »
wiojaw
17/01/2019 18:01
chyba nie rozumieją? A dwa, nie widzę związku między… »
ClakierCat
17/01/2019 17:45
Marta Podgórnik rocznik 1994, klasa francuska. biblią jest… »
Kemilk
17/01/2019 17:36
Jedno z lepszych opowiadań, jakie tutaj czytałem. Jedyne co… »
Jaworski
17/01/2019 17:26
Dzięki wielkie. Jak coś napiszę to wrzucę. »
wiojaw
17/01/2019 17:18
Buziam :rol: za słowa Mike17! :) »
wiojaw
17/01/2019 17:15
Jestem kobietą, zdecydowanie muszę zmienić nick na bardziej… »
mike17
17/01/2019 17:01
Wiersz w konwencji czystej formy, pełen abstrakcyjnych… »
Zola111
17/01/2019 16:57
Blanche: dziękuję za wysoką ocenę i piękne rozumienie… »
wiojaw
17/01/2019 16:44
Dzięki Janku! Właśnie tak, Norwid sam w sobie nie był celem. »
AntoniGrycuk
17/01/2019 16:27
No pojechałeś. Przyznam. Klimat stworzyłeś naprawdę "z… »
ShoutBox
  • Ananke
  • 15/01/2019 23:26
  • oby ten konsensus wychodził zawsze, wszędzie i wszystkim.
  • mike17
  • 15/01/2019 23:24
  • Miło mi się z Tobą rozmawiało, Ananke, ale łóżko mnie wzywa - na dziś chyba starczy. Życzę Ci kolorowych snów i jak zwykle cieszę się, że udało się nam dojść do konsensusu :) Dobranoc.
  • Ananke
  • 15/01/2019 23:22
  • znam i lubię :)
  • Niczyja
  • 15/01/2019 23:19
  • Nic lepiej nie pasuje do tej śnieżnej ciszy... [link]
  • Ananke
  • 15/01/2019 23:18
  • właśnie, plusy i minusy. Żeby je dostrzec, trzeba mieć jakąś wiedzę, warsztat, doświadczenie i CZAS. O tym nie mówiliśmy, trzeba poświęcić trochę czasu, żeby powstał rzeczowy komentarz
  • mike17
  • 15/01/2019 23:15
  • Absolutnie masz rację. Chwalić grafomanów nie wolno, ale tym tuzom też słodzić nie powinno się. Dobrze wytknąć plusy i minusy. ale czasem krytyka musi być jak i euforyczne pochwalenie :)
  • Ananke
  • 15/01/2019 23:11
  • czasem można kogoś niesłusznie wpędzić w poczucie, że nie jest nic wart, a z drugiej strony pisać pochwalne peany pod bohomazami
  • Ananke
  • 15/01/2019 23:09
  • Mike - czy oby na pewno wszystkiego ? czy jakaś część komentatorów nie jest nazbyt złośliwa? niekompetentna? z drugiej strony nazbyt pochlebna ? bezkrytyczna ?
  • mike17
  • 15/01/2019 23:06
  • Na portalu można dowiedzieć się wszystkiego o swoim pisaniu. Komentatorzy zawsze się znajdą. A ci w realu mają wieczorki literackie, gdzie raczej tłumy nie walą, są to imprezy niszowe.
  • Ananke
  • 15/01/2019 23:01
  • prawie każdy tego chce. Tak uważam. Jak ludzie wydają na papierze swoje utwory, mają ograniczoną możliwość interakcji z Czytelnikiem.
Ostatnio widziani
Gości online:24
Najnowszy:budowa2a5542lzc
Wspierają nas