Dobra Cobra w sprzedaży!

Audiobook.pl - największa w Polsce dystrybucja książki czytanej - doceniła i zaprosiła Dobrą Cobrę do stałej współpracy w zakresie rozpowszechniania jego audiobooków.

To niezwykłe wyróżnienie potwierdza i nobilituje starania autora Opowieści Dziwnej Treści.

Księgarnia internetowa Audiobook.pl działa na polskim rynku ksiażki od 2005 i jest w tej chwili największym dystrybutorem książek audio.  ofercie Audiobook.pl niemal 4000 tytułów - większość wydanych do tej pory w Polsce audiobooków. Szeroka oferta książek mówionych dostępnych w formacie CD oraz plików do bezpośredniego pobrania i odtwarzania na komputerze oraz przenośnych odtwarzaczach pozwala miłośnikom czytania obcować z największymi dziełami literatury. 

Dobra Cobra - ukrywający się pod pseudonimem autor nieco surrealistycznych opowiadań, publikowanych od lat na Portalu Pisarskim oraz YouTube (gdzie posiada kanał z pięknie wyprodukowanymi audiobookami) realizuje w swojej twórczości motto Bohumila Hrabala "Zycie jest straszne,, ale ja postanowiłem:, że jest piękne".

Różnorodny humor (od swojskiego począwszy, na surrealistycznym kończąc), dynamiczna fabuła, zaskakujace zwroty akcji i nieprzewidywalne zakończenia - to cechy charakterystyczne dzieł Dobrej Cobry, które w głębszej  warstwie znaczeniowej poruszają istotne dla współczesnego człowieka problemy społeczno-obyczajowe. Mniej istotne też.

Niezwykła wyobraźnia pisarza sprawia, że jest on przez niektórych porównywany do francuskiego surrealisty Borisa Viana.

Niezorientowani winni wiedzieć, że Dobra Cobra jest także gorącym promotorem wywalenia raz na zawsze z naszego pięknego języka tych wszystkich podwójnych liter: ż - rz, h - ch, u - ó! Są absolutnie niepotrzebne! Można się umówić społecznie i to zrobić. Potrzebna jest tylko cywilna odwaga, by uprościć nasz piękny język, niepotrzebnie skomplikowany zawiłymi zasadami.

Wszyscy polscy uczniowie pięknie by nam za to dziękowali owacjami na stojąco, uwielbieniowymi wpisami na portalach społecznych, a być może nawet laurką! Starsi też z pewnością by odsapnęli z powody tej wielkiej ulgi ortograficznej.

W chwilach wolnych od boskiego natchnienia autor prowadzi z wielkim powodzeniem doradztwo w zakresie skreśleń właściwych liczb na najbliższe losowanie Totolotka. Zajmuje się także praktycznym podejściem do nadawania imion dopiero co narodzonym. Satysfakcja gwarantowana!

Życzymy Dobrej Cobrze powodzenia w trudnej sztuce tworzenia oraz przekładu słowa pisanego na słowo mówione! Oraz rzeszy zadowolonych czytelników i słuchaczy.

 

Więcej:

 

audiobook.pl/dobra cobra

youtube/dobra cobra

facebook/dobra cobra

Heisenberg · 20:38 19.11.2015 · 23 ·
Komentarze
amsa dnia 19.11.2015 20:53
No, no, no... cóż za wspaniałe i dziwne w swojej wymowie treści:). Gratulacje :).
Dobra Cobra dnia 19.11.2015 21:19
Opowieści Dziwnej Treści to i wymowa dziwna!


Pięknie dziękuję!


Pozdrawiam,

DoCo
Wasinka dnia 20.11.2015 08:21
Dobra Cobro, no gratuluję bardzo mocno!
Niezmiernie się cieszę, że Twoja praca, nagrania zostały dostrzeżone.

Pozdrawiam z porankiem.
Dobra Cobra dnia 20.11.2015 08:59
Wasinko,

Pięknie dziękuję.

Bardzo mi miło, że cieszysz się ze mną.


Pozdrawiam
ipsylon dnia 20.11.2015 16:48
Moje gratulacje!
Serdeczności :)
akacjowa agnes dnia 20.11.2015 17:14
DoCo, nie dziwię się, że doceniono Twoje dzieła. Takih cudnyh i cudacznyh tworuw jak Twoje nie spotkałam nigdzie indziej.
Jeśli zaś hodzi o pisownię, to poszłabym nieco dalej. Otóż iż gdyż jestem za całkowitom sfobodom pisania. Njeh karzdy se pisze jak hce :)

Pozdrawiam serdecznie
swistakos dnia 20.11.2015 17:25
Ta jest! Gratki Cobruś i kolej(owych)nych sukcesów. ;p
Dobra Cobra dnia 21.11.2015 12:59
ipsylon,

pięknie dziękuję!

-----

akacjowa agnes,

marzy mi się taki polski świat, gdzie nie ma tych podwójnych liter, eh, marzy...

myślę, że nadal będzie cudnie!

paaaa

------------

swistakos,

tak 3mam, dzięki za dobre słowa i odwagę do wpisania się!



pozdrawiam wszystkich,

DoCo
Heisenberg dnia 21.11.2015 17:26
Gratulowałem już wprawdzie, ale i tu pogratuluję, i się wspólnie ze wszystkimi pocieszę :)
blaszka dnia 21.11.2015 20:24
Szczerze gratuluję! Życzę wielu nowych słuchaczy i czytelników. Powodzenia ;)
zawsze dnia 22.11.2015 01:55
:) cieszę się i gratuluję.
Dobra Cobra dnia 22.11.2015 10:16
Dziękuję Heisenbergu za gratulacje i wspólne pocieszenie!


-----


blaszko,

dziękuję, że jesteś!


--------

Droga zawsze,

bardzo dziękuję za gratulacje!




Pozdrawiam wszystkich serdecznie,

DoCo
jasna69 dnia 25.11.2015 01:25
To była tylko kwestia czasu, kiedy wypłyniesz na szerokie wody, Dobra Cobro. Jestem z Ciebie dumna i z siebie przy okazji, bo w końcu łączy nas PP :)
Nieustannie podziwiam Twoją wenę twórczą i konsekwencję działania.
Gratuluję!
Dobra Cobra dnia 26.11.2015 20:41
Niech żyje PP!


Dziękuję za gratulacje. I za podziw. I za szerokie wody tez dziękuję pięknie! I za to, że jesteś ze mną w tej radosnej chwili.


Pozdrawiam,

DoCo
ajw dnia 27.11.2015 18:06
To było do przewidzenia i to nie tylko przez wróżki i jasnowidzów. DoCo jest skazany na sukces :) Buziaki. Wielka radość! :)
wiktoria dnia 28.11.2015 07:37
Gratuluję i pozdrawiam :)
faith dnia 28.11.2015 09:17
Ogromne gratulacjie DoCo! Zazdroszczę talentu;) Ale tak przyjaźnie zazdroszczę i podziwiam ;)
Dobra Cobra dnia 28.11.2015 16:20
Droga ajw,

Radość wielką podzielam, zwłaszcza, że szczera i prosto z serca płynąca!

Obiecuję nadal nie ustawać w wysiłkach.

---------------

wiktorio,

Pieknie dziękuję za gratulacje. Postaram sie nie zawieść zaufania.

----------------

Faith,

Ogromnie dziękuję za skreślenie tych, jakże dla mnie waznych, słów.



Slodko pozdrawiam Czytelnikow jak i Słuchaczy,

Dobra Cobra
hannacze dnia 30.11.2015 21:55
no i jeszcze życzę ci wygranej w totka ;)
Dobra Cobra dnia 30.11.2015 23:28
Już wygrałam cztery kumulacje! Mam wygrać piątą???? Jak to przeżyć? Jak?


DoCo
przyroda dnia 12.12.2015 19:35
Noooo... także serdecznie gratuluję! Wielki sukces murowany:)

Pozdro!
minimalpkaa dnia 12.12.2015 22:55
Gratuluję i kłaniam się nisko :D
Dobra Cobra dnia 13.12.2015 19:27
przyrodo,

Bardzo dziękuję za piękne gratulacje. Wielki sukces jest zawsze sprawą przypadku. Czy zaistnieje on (sukces i przypadek) - nie wiadomo. Czlowiek strzela a Pan Bóg kule nosi - jest wiele prawdy w tym powiedzeniu.


Pozdrawiam,

DoCo

------

minimalpkoo,

Dziękuję i odkłaniam!


Cobra Dobra
Polecane
Ostatnie komentarze
Pokazuj tylko komentarze:
Do tekstów | Do zdjęć
AntoniGrycuk
18/06/2019 13:00
Kazjuno, nie zawsze trzeba wszystko tłumaczyć. Czasem… »
wiosna
18/06/2019 12:56
Zaczęłam czytanie od czwartej części i mam jeszcze sporo do… »
AntoniGrycuk
18/06/2019 12:53
Wiosna, specjalnie pisałem to nieco "na opak",… »
wiosna
18/06/2019 12:38
Zastanawiam się... piszesz, że nie myślałem o nikim… »
StalowyKruk
18/06/2019 12:07
Konstruktywne opinie? Może i tak, ale mało kto komentuje w… »
wiosna
18/06/2019 12:07
Oczywiście, że Twoja koncepcja ma sens i miło było… »
Madawydar
18/06/2019 11:58
Niemal połowę życia dane mi było spędzić w PRL-u, więc… »
Kazjuno
18/06/2019 09:42
Dzięki Antoni za wyjaśnienie. Może przydałaby się informacja… »
AntoniGrycuk
18/06/2019 08:03
Tak... inteligentni się nie nudzą... Ja bym raczej napisał:… »
AntoniGrycuk
18/06/2019 07:38
Kazjuno, całe szczęście, że ludzie reagują tak różnie na… »
Zola111
18/06/2019 01:04
Madowydar: dziękuję Ci bardzo. A no taki mi się wyobraził… »
Kazjuno
17/06/2019 23:08
Odczytałem Twą miniaturkę w ten oto sposób: Jestem młody… »
Opheliac
17/06/2019 20:49
Powtórzenie. Chyba bym zrezygnowała w ogóle z tych drugich… »
AntoniGrycuk
17/06/2019 19:14
Wiosna, taka była moja koncepcja, która nie jest pozbawiona… »
wiosna
17/06/2019 17:21
bardzo podoba mi się cisza, wdzięcząca się na brzegu ust:)»
ShoutBox
  • AntoniGrycuk
  • 18/06/2019 13:23
  • A co, Kazjuno, ile już czekasz? :) Teraz tutaj teksty w poczekalni muszą nabrać mocy urzędowej :) No, chyba że trafią na półki z dnia na dzień, co miało miejsce ;)
  • Kazjuno
  • 18/06/2019 12:00
  • Redakcjo! Litości!!
  • mike17
  • 17/06/2019 19:53
  • Ikona popu w najlepszym wydaniu : [link]
  • StalowyKruk
  • 17/06/2019 00:33
  • Może innym razem. Ale może dałbyś się zainteresować twórczością legendarnego Lemmy'ego Kilmistera? [link]
  • MitomanGej
  • 16/06/2019 21:23
  • [link] Polecam zapoznać się z nową płytą jedynego polskiego wieszcza, największego operatora języka polskiego, tak jak i falusa
  • Husarek20
  • 16/06/2019 15:04
  • Szczerze mówiąc to trudno mi się odnaleźć na tym portalu, ze względu na jego układ.
  • AntoniGrycuk
  • 15/06/2019 09:38
  • Chciałem zauważyć, że, jak przystało na profesjonalny portal, od dwóch dni jest tu więcej reklam niż komentarzy :)
  • Lucja
  • 13/06/2019 16:18
  • Czy ktoś oświeciłby mnie informacją/ wskazał link gdzie znajdę info o prawnej stronie sprzedaży książki?Rejestracja/podatek/VAT/Sprzedaż za granicę/self-empoyed w UK/rozliczenia w obu krajach itd?:)
Ostatnio widziani
Gości online:18
Najnowszy:oxubaq
Wspierają nas