Dobra Cobra w sprzedaży!

Audiobook.pl - największa w Polsce dystrybucja książki czytanej - doceniła i zaprosiła Dobrą Cobrę do stałej współpracy w zakresie rozpowszechniania jego audiobooków.

To niezwykłe wyróżnienie potwierdza i nobilituje starania autora Opowieści Dziwnej Treści.

Księgarnia internetowa Audiobook.pl działa na polskim rynku ksiażki od 2005 i jest w tej chwili największym dystrybutorem książek audio.  ofercie Audiobook.pl niemal 4000 tytułów - większość wydanych do tej pory w Polsce audiobooków. Szeroka oferta książek mówionych dostępnych w formacie CD oraz plików do bezpośredniego pobrania i odtwarzania na komputerze oraz przenośnych odtwarzaczach pozwala miłośnikom czytania obcować z największymi dziełami literatury. 

Dobra Cobra - ukrywający się pod pseudonimem autor nieco surrealistycznych opowiadań, publikowanych od lat na Portalu Pisarskim oraz YouTube (gdzie posiada kanał z pięknie wyprodukowanymi audiobookami) realizuje w swojej twórczości motto Bohumila Hrabala "Zycie jest straszne,, ale ja postanowiłem:, że jest piękne".

Różnorodny humor (od swojskiego począwszy, na surrealistycznym kończąc), dynamiczna fabuła, zaskakujace zwroty akcji i nieprzewidywalne zakończenia - to cechy charakterystyczne dzieł Dobrej Cobry, które w głębszej  warstwie znaczeniowej poruszają istotne dla współczesnego człowieka problemy społeczno-obyczajowe. Mniej istotne też.

Niezwykła wyobraźnia pisarza sprawia, że jest on przez niektórych porównywany do francuskiego surrealisty Borisa Viana.

Niezorientowani winni wiedzieć, że Dobra Cobra jest także gorącym promotorem wywalenia raz na zawsze z naszego pięknego języka tych wszystkich podwójnych liter: ż - rz, h - ch, u - ó! Są absolutnie niepotrzebne! Można się umówić społecznie i to zrobić. Potrzebna jest tylko cywilna odwaga, by uprościć nasz piękny język, niepotrzebnie skomplikowany zawiłymi zasadami.

Wszyscy polscy uczniowie pięknie by nam za to dziękowali owacjami na stojąco, uwielbieniowymi wpisami na portalach społecznych, a być może nawet laurką! Starsi też z pewnością by odsapnęli z powody tej wielkiej ulgi ortograficznej.

W chwilach wolnych od boskiego natchnienia autor prowadzi z wielkim powodzeniem doradztwo w zakresie skreśleń właściwych liczb na najbliższe losowanie Totolotka. Zajmuje się także praktycznym podejściem do nadawania imion dopiero co narodzonym. Satysfakcja gwarantowana!

Życzymy Dobrej Cobrze powodzenia w trudnej sztuce tworzenia oraz przekładu słowa pisanego na słowo mówione! Oraz rzeszy zadowolonych czytelników i słuchaczy.

 

Więcej:

 

audiobook.pl/dobra cobra

youtube/dobra cobra

facebook/dobra cobra

Heisenberg · 20:38 19.11.2015 · 23 ·
Komentarze
amsa dnia 19.11.2015 20:53
No, no, no... cóż za wspaniałe i dziwne w swojej wymowie treści:). Gratulacje :).
Dobra Cobra dnia 19.11.2015 21:19
Opowieści Dziwnej Treści to i wymowa dziwna!


Pięknie dziękuję!


Pozdrawiam,

DoCo
Wasinka dnia 20.11.2015 08:21
Dobra Cobro, no gratuluję bardzo mocno!
Niezmiernie się cieszę, że Twoja praca, nagrania zostały dostrzeżone.

Pozdrawiam z porankiem.
Dobra Cobra dnia 20.11.2015 08:59
Wasinko,

Pięknie dziękuję.

Bardzo mi miło, że cieszysz się ze mną.


Pozdrawiam
ipsylon dnia 20.11.2015 16:48
Moje gratulacje!
Serdeczności :)
akacjowa agnes dnia 20.11.2015 17:14
DoCo, nie dziwię się, że doceniono Twoje dzieła. Takih cudnyh i cudacznyh tworuw jak Twoje nie spotkałam nigdzie indziej.
Jeśli zaś hodzi o pisownię, to poszłabym nieco dalej. Otóż iż gdyż jestem za całkowitom sfobodom pisania. Njeh karzdy se pisze jak hce :)

Pozdrawiam serdecznie
swistakos dnia 20.11.2015 17:25
Ta jest! Gratki Cobruś i kolej(owych)nych sukcesów. ;p
Dobra Cobra dnia 21.11.2015 12:59
ipsylon,

pięknie dziękuję!

-----

akacjowa agnes,

marzy mi się taki polski świat, gdzie nie ma tych podwójnych liter, eh, marzy...

myślę, że nadal będzie cudnie!

paaaa

------------

swistakos,

tak 3mam, dzięki za dobre słowa i odwagę do wpisania się!



pozdrawiam wszystkich,

DoCo
Heisenberg dnia 21.11.2015 17:26
Gratulowałem już wprawdzie, ale i tu pogratuluję, i się wspólnie ze wszystkimi pocieszę :)
blaszka dnia 21.11.2015 20:24
Szczerze gratuluję! Życzę wielu nowych słuchaczy i czytelników. Powodzenia ;)
zawsze dnia 22.11.2015 01:55
:) cieszę się i gratuluję.
Dobra Cobra dnia 22.11.2015 10:16
Dziękuję Heisenbergu za gratulacje i wspólne pocieszenie!


-----


blaszko,

dziękuję, że jesteś!


--------

Droga zawsze,

bardzo dziękuję za gratulacje!




Pozdrawiam wszystkich serdecznie,

DoCo
jasna69 dnia 25.11.2015 01:25
To była tylko kwestia czasu, kiedy wypłyniesz na szerokie wody, Dobra Cobro. Jestem z Ciebie dumna i z siebie przy okazji, bo w końcu łączy nas PP :)
Nieustannie podziwiam Twoją wenę twórczą i konsekwencję działania.
Gratuluję!
Dobra Cobra dnia 26.11.2015 20:41
Niech żyje PP!


Dziękuję za gratulacje. I za podziw. I za szerokie wody tez dziękuję pięknie! I za to, że jesteś ze mną w tej radosnej chwili.


Pozdrawiam,

DoCo
ajw dnia 27.11.2015 18:06
To było do przewidzenia i to nie tylko przez wróżki i jasnowidzów. DoCo jest skazany na sukces :) Buziaki. Wielka radość! :)
wiktoria dnia 28.11.2015 07:37
Gratuluję i pozdrawiam :)
faith dnia 28.11.2015 09:17
Ogromne gratulacjie DoCo! Zazdroszczę talentu;) Ale tak przyjaźnie zazdroszczę i podziwiam ;)
Dobra Cobra dnia 28.11.2015 16:20
Droga ajw,

Radość wielką podzielam, zwłaszcza, że szczera i prosto z serca płynąca!

Obiecuję nadal nie ustawać w wysiłkach.

---------------

wiktorio,

Pieknie dziękuję za gratulacje. Postaram sie nie zawieść zaufania.

----------------

Faith,

Ogromnie dziękuję za skreślenie tych, jakże dla mnie waznych, słów.



Slodko pozdrawiam Czytelnikow jak i Słuchaczy,

Dobra Cobra
hannacze dnia 30.11.2015 21:55
no i jeszcze życzę ci wygranej w totka ;)
Dobra Cobra dnia 30.11.2015 23:28
Już wygrałam cztery kumulacje! Mam wygrać piątą???? Jak to przeżyć? Jak?


DoCo
przyroda dnia 12.12.2015 19:35
Noooo... także serdecznie gratuluję! Wielki sukces murowany:)

Pozdro!
minimalpkaa dnia 12.12.2015 22:55
Gratuluję i kłaniam się nisko :D
Dobra Cobra dnia 13.12.2015 19:27
przyrodo,

Bardzo dziękuję za piękne gratulacje. Wielki sukces jest zawsze sprawą przypadku. Czy zaistnieje on (sukces i przypadek) - nie wiadomo. Czlowiek strzela a Pan Bóg kule nosi - jest wiele prawdy w tym powiedzeniu.


Pozdrawiam,

DoCo

------

minimalpkoo,

Dziękuję i odkłaniam!


Cobra Dobra
Polecane
Ostatnie komentarze
Pokazuj tylko komentarze:
Do tekstów | Do zdjęć
Zola111
17/01/2019 18:55
wiojaw: dziękuję, że wróciłaś. Serdeczności. mike17:… »
ClakierCat
17/01/2019 18:40
masz rację wiojaw, ślicznie dziękuję, że jesteś, Twoje… »
mike17
17/01/2019 18:24
Nic gorszego jak bezradność... To śmierć za życia. I nic… »
wiojaw
17/01/2019 18:23
Nawet z tymi moimi klapkami? Widzę, że Ty po prostu… »
ClakierCat
17/01/2019 18:16
Masz rację wjiojaw, pięknie dziękuję za komentarz - bardzo… »
wiojaw
17/01/2019 18:01
chyba nie rozumieją? A dwa, nie widzę związku między… »
ClakierCat
17/01/2019 17:45
Marta Podgórnik rocznik 1994, klasa francuska. biblią jest… »
Kemilk
17/01/2019 17:36
Jedno z lepszych opowiadań, jakie tutaj czytałem. Jedyne co… »
Jaworski
17/01/2019 17:26
Dzięki wielkie. Jak coś napiszę to wrzucę. »
wiojaw
17/01/2019 17:18
Buziam :rol: za słowa Mike17! :) »
wiojaw
17/01/2019 17:15
Jestem kobietą, zdecydowanie muszę zmienić nick na bardziej… »
mike17
17/01/2019 17:01
Wiersz w konwencji czystej formy, pełen abstrakcyjnych… »
Zola111
17/01/2019 16:57
Blanche: dziękuję za wysoką ocenę i piękne rozumienie… »
wiojaw
17/01/2019 16:44
Dzięki Janku! Właśnie tak, Norwid sam w sobie nie był celem. »
AntoniGrycuk
17/01/2019 16:27
No pojechałeś. Przyznam. Klimat stworzyłeś naprawdę "z… »
ShoutBox
  • Ananke
  • 15/01/2019 23:26
  • oby ten konsensus wychodził zawsze, wszędzie i wszystkim.
  • mike17
  • 15/01/2019 23:24
  • Miło mi się z Tobą rozmawiało, Ananke, ale łóżko mnie wzywa - na dziś chyba starczy. Życzę Ci kolorowych snów i jak zwykle cieszę się, że udało się nam dojść do konsensusu :) Dobranoc.
  • Ananke
  • 15/01/2019 23:22
  • znam i lubię :)
  • Niczyja
  • 15/01/2019 23:19
  • Nic lepiej nie pasuje do tej śnieżnej ciszy... [link]
  • Ananke
  • 15/01/2019 23:18
  • właśnie, plusy i minusy. Żeby je dostrzec, trzeba mieć jakąś wiedzę, warsztat, doświadczenie i CZAS. O tym nie mówiliśmy, trzeba poświęcić trochę czasu, żeby powstał rzeczowy komentarz
  • mike17
  • 15/01/2019 23:15
  • Absolutnie masz rację. Chwalić grafomanów nie wolno, ale tym tuzom też słodzić nie powinno się. Dobrze wytknąć plusy i minusy. ale czasem krytyka musi być jak i euforyczne pochwalenie :)
  • Ananke
  • 15/01/2019 23:11
  • czasem można kogoś niesłusznie wpędzić w poczucie, że nie jest nic wart, a z drugiej strony pisać pochwalne peany pod bohomazami
  • Ananke
  • 15/01/2019 23:09
  • Mike - czy oby na pewno wszystkiego ? czy jakaś część komentatorów nie jest nazbyt złośliwa? niekompetentna? z drugiej strony nazbyt pochlebna ? bezkrytyczna ?
  • mike17
  • 15/01/2019 23:06
  • Na portalu można dowiedzieć się wszystkiego o swoim pisaniu. Komentatorzy zawsze się znajdą. A ci w realu mają wieczorki literackie, gdzie raczej tłumy nie walą, są to imprezy niszowe.
  • Ananke
  • 15/01/2019 23:01
  • prawie każdy tego chce. Tak uważam. Jak ludzie wydają na papierze swoje utwory, mają ograniczoną możliwość interakcji z Czytelnikiem.
Ostatnio widziani
Gości online:17
Najnowszy:Wqgj54
Wspierają nas