Dobra Cobra w sprzedaży!

Audiobook.pl - największa w Polsce dystrybucja książki czytanej - doceniła i zaprosiła Dobrą Cobrę do stałej współpracy w zakresie rozpowszechniania jego audiobooków.

To niezwykłe wyróżnienie potwierdza i nobilituje starania autora Opowieści Dziwnej Treści.

Księgarnia internetowa Audiobook.pl działa na polskim rynku ksiażki od 2005 i jest w tej chwili największym dystrybutorem książek audio.  ofercie Audiobook.pl niemal 4000 tytułów - większość wydanych do tej pory w Polsce audiobooków. Szeroka oferta książek mówionych dostępnych w formacie CD oraz plików do bezpośredniego pobrania i odtwarzania na komputerze oraz przenośnych odtwarzaczach pozwala miłośnikom czytania obcować z największymi dziełami literatury. 

Dobra Cobra - ukrywający się pod pseudonimem autor nieco surrealistycznych opowiadań, publikowanych od lat na Portalu Pisarskim oraz YouTube (gdzie posiada kanał z pięknie wyprodukowanymi audiobookami) realizuje w swojej twórczości motto Bohumila Hrabala "Zycie jest straszne,, ale ja postanowiłem:, że jest piękne".

Różnorodny humor (od swojskiego począwszy, na surrealistycznym kończąc), dynamiczna fabuła, zaskakujace zwroty akcji i nieprzewidywalne zakończenia - to cechy charakterystyczne dzieł Dobrej Cobry, które w głębszej  warstwie znaczeniowej poruszają istotne dla współczesnego człowieka problemy społeczno-obyczajowe. Mniej istotne też.

Niezwykła wyobraźnia pisarza sprawia, że jest on przez niektórych porównywany do francuskiego surrealisty Borisa Viana.

Niezorientowani winni wiedzieć, że Dobra Cobra jest także gorącym promotorem wywalenia raz na zawsze z naszego pięknego języka tych wszystkich podwójnych liter: ż - rz, h - ch, u - ó! Są absolutnie niepotrzebne! Można się umówić społecznie i to zrobić. Potrzebna jest tylko cywilna odwaga, by uprościć nasz piękny język, niepotrzebnie skomplikowany zawiłymi zasadami.

Wszyscy polscy uczniowie pięknie by nam za to dziękowali owacjami na stojąco, uwielbieniowymi wpisami na portalach społecznych, a być może nawet laurką! Starsi też z pewnością by odsapnęli z powody tej wielkiej ulgi ortograficznej.

W chwilach wolnych od boskiego natchnienia autor prowadzi z wielkim powodzeniem doradztwo w zakresie skreśleń właściwych liczb na najbliższe losowanie Totolotka. Zajmuje się także praktycznym podejściem do nadawania imion dopiero co narodzonym. Satysfakcja gwarantowana!

Życzymy Dobrej Cobrze powodzenia w trudnej sztuce tworzenia oraz przekładu słowa pisanego na słowo mówione! Oraz rzeszy zadowolonych czytelników i słuchaczy.

 

Więcej:

 

audiobook.pl/dobra cobra

youtube/dobra cobra

facebook/dobra cobra

Heisenberg · 20:38 19.11.2015 · 23 ·
Komentarze
amsa dnia 19.11.2015 20:53
No, no, no... cóż za wspaniałe i dziwne w swojej wymowie treści:). Gratulacje :).
Dobra Cobra dnia 19.11.2015 21:19
Opowieści Dziwnej Treści to i wymowa dziwna!


Pięknie dziękuję!


Pozdrawiam,

DoCo
Wasinka dnia 20.11.2015 08:21
Dobra Cobro, no gratuluję bardzo mocno!
Niezmiernie się cieszę, że Twoja praca, nagrania zostały dostrzeżone.

Pozdrawiam z porankiem.
Dobra Cobra dnia 20.11.2015 08:59
Wasinko,

Pięknie dziękuję.

Bardzo mi miło, że cieszysz się ze mną.


Pozdrawiam
ipsylon dnia 20.11.2015 16:48
Moje gratulacje!
Serdeczności :)
akacjowa agnes dnia 20.11.2015 17:14
DoCo, nie dziwię się, że doceniono Twoje dzieła. Takih cudnyh i cudacznyh tworuw jak Twoje nie spotkałam nigdzie indziej.
Jeśli zaś hodzi o pisownię, to poszłabym nieco dalej. Otóż iż gdyż jestem za całkowitom sfobodom pisania. Njeh karzdy se pisze jak hce :)

Pozdrawiam serdecznie
swistakos dnia 20.11.2015 17:25
Ta jest! Gratki Cobruś i kolej(owych)nych sukcesów. ;p
Dobra Cobra dnia 21.11.2015 12:59
ipsylon,

pięknie dziękuję!

-----

akacjowa agnes,

marzy mi się taki polski świat, gdzie nie ma tych podwójnych liter, eh, marzy...

myślę, że nadal będzie cudnie!

paaaa

------------

swistakos,

tak 3mam, dzięki za dobre słowa i odwagę do wpisania się!



pozdrawiam wszystkich,

DoCo
Heisenberg dnia 21.11.2015 17:26
Gratulowałem już wprawdzie, ale i tu pogratuluję, i się wspólnie ze wszystkimi pocieszę :)
blaszka dnia 21.11.2015 20:24
Szczerze gratuluję! Życzę wielu nowych słuchaczy i czytelników. Powodzenia ;)
zawsze dnia 22.11.2015 01:55
:) cieszę się i gratuluję.
Dobra Cobra dnia 22.11.2015 10:16
Dziękuję Heisenbergu za gratulacje i wspólne pocieszenie!


-----


blaszko,

dziękuję, że jesteś!


--------

Droga zawsze,

bardzo dziękuję za gratulacje!




Pozdrawiam wszystkich serdecznie,

DoCo
jasna69 dnia 25.11.2015 01:25
To była tylko kwestia czasu, kiedy wypłyniesz na szerokie wody, Dobra Cobro. Jestem z Ciebie dumna i z siebie przy okazji, bo w końcu łączy nas PP :)
Nieustannie podziwiam Twoją wenę twórczą i konsekwencję działania.
Gratuluję!
Dobra Cobra dnia 26.11.2015 20:41
Niech żyje PP!


Dziękuję za gratulacje. I za podziw. I za szerokie wody tez dziękuję pięknie! I za to, że jesteś ze mną w tej radosnej chwili.


Pozdrawiam,

DoCo
ajw dnia 27.11.2015 18:06
To było do przewidzenia i to nie tylko przez wróżki i jasnowidzów. DoCo jest skazany na sukces :) Buziaki. Wielka radość! :)
wiktoria dnia 28.11.2015 07:37
Gratuluję i pozdrawiam :)
faith dnia 28.11.2015 09:17
Ogromne gratulacjie DoCo! Zazdroszczę talentu;) Ale tak przyjaźnie zazdroszczę i podziwiam ;)
Dobra Cobra dnia 28.11.2015 16:20
Droga ajw,

Radość wielką podzielam, zwłaszcza, że szczera i prosto z serca płynąca!

Obiecuję nadal nie ustawać w wysiłkach.

---------------

wiktorio,

Pieknie dziękuję za gratulacje. Postaram sie nie zawieść zaufania.

----------------

Faith,

Ogromnie dziękuję za skreślenie tych, jakże dla mnie waznych, słów.



Slodko pozdrawiam Czytelnikow jak i Słuchaczy,

Dobra Cobra
hannacze dnia 30.11.2015 21:55
no i jeszcze życzę ci wygranej w totka ;)
Dobra Cobra dnia 30.11.2015 23:28
Już wygrałam cztery kumulacje! Mam wygrać piątą???? Jak to przeżyć? Jak?


DoCo
przyroda dnia 12.12.2015 19:35
Noooo... także serdecznie gratuluję! Wielki sukces murowany:)

Pozdro!
minimalpkaa dnia 12.12.2015 22:55
Gratuluję i kłaniam się nisko :D
Dobra Cobra dnia 13.12.2015 19:27
przyrodo,

Bardzo dziękuję za piękne gratulacje. Wielki sukces jest zawsze sprawą przypadku. Czy zaistnieje on (sukces i przypadek) - nie wiadomo. Czlowiek strzela a Pan Bóg kule nosi - jest wiele prawdy w tym powiedzeniu.


Pozdrawiam,

DoCo

------

minimalpkoo,

Dziękuję i odkłaniam!


Cobra Dobra
Polecane
Ostatnie komentarze
Pokazuj tylko komentarze:
Do tekstów | Do zdjęć
pociengiel
25/03/2019 08:53
Dzięki. »
Madawydar
25/03/2019 08:14
Dobre. Takiej akcji rzeczywiście w filmach nie widziałem.… »
ajw
25/03/2019 08:00
Jak niedospany, niedośniony do końca sen.. A mogłoby być tak… »
ajw
25/03/2019 07:55
Ładny obrazek. Wręcz poczułam słodycz zapachów i ciepło tego… »
ajw
25/03/2019 07:50
Świetnie napisany, mądry, refleksyjny. Nic dodać, nic ująć.… »
Tomek i Agatka
24/03/2019 23:31
Och, jak dawno mnie tutaj nie było. Zolu, Kamyczku,… »
Zola111
24/03/2019 22:30
Szalonko, Florianie Konradzie, dziękuję bardzo.… »
Florian Konrad
24/03/2019 20:53
podoba mi siię »
Kobra
24/03/2019 19:06
Świetnie. :) »
pociengiel
24/03/2019 18:53
Serdeczne dzięki - pomyślę. »
Gramofon
24/03/2019 18:38
Ładny obrazek, łatwo czytelny. Tylko ta oblepa obleci… »
SzalonaJulka
24/03/2019 15:57
Zolu, chyba lekka zbieżność doświadczeń nas dopadła - stąd… »
SzalonaJulka
24/03/2019 15:55
Haha, a ja chyba pierwszy raz u Ciebie w pełni widzę ten… »
pociengiel
24/03/2019 14:27
no nie mam aż tyle czasu na tłumaczenia. Ochota odeszła… »
allaska
24/03/2019 14:11
ruiny zamku niestrawione przez zieleń przetarta… »
ShoutBox
  • StalowyKruk
  • 24/03/2019 11:16
  • Nie mam pojęcia. Nie moja kategoria. Nie będę ani narzekał, ani pisał złośliwych komentarzy zakończonych "pozdrawiam". Jak koniecznie potrzebujesz sensu, podciągnij to może do emocjonalnego... czegoś.
  • RChomik
  • 24/03/2019 07:41
  • StalowyKruk no ale taki "przystanek na żądanie", o co w nim chodzi?
  • Zola111
  • 24/03/2019 02:14
  • I jak Wam się pisze doZaśrodkowania#30? [link]
  • StalowyKruk
  • 23/03/2019 23:04
  • Wiesz, myślę, że to zależy od punktu widzenia. Z mojego mógłbym zapytać: "Dlaczego nie idzie zrozumieć żadnego wiersza?" ;)
  • RChomik
  • 23/03/2019 22:02
  • Mam pytanie. Dlaczego nie idzie zrozumieć żadnego wiersza z górnej półki?
  • mike17
  • 23/03/2019 21:46
  • Serdecznie zapraszam do udziału w konkursie w prozie MUZO WENY 7, gdzie wystarczy napisać miniaturkę na 5000 znaków. Trudne? Chyba nie. Więc piszcie, bo sława czeka i nagrody :)
  • Kushi
  • 22/03/2019 19:35
  • A na dobry wieczór... [link] miłego Kochani :)
Ostatnio widziani
Gości online:10
Najnowszy:oznakujb2
Wspierają nas