"No coś ty!" - książkę Moniki Skrzypek już można mieć!

Kochani, stało się to, co stać się musiało. Książka Moniki Skrzypek (przyroda) już w sprzedaży. Nie mówcie: "No coś ty!" - chyba że kupujecie właśnie powieść o perypetiach Sabiny Wandy Gułkowskiej z domu Czerwińskiej.

To dobry wybór.

 

Książkę "No coś ty!" objęła patronatem Sofa - dwumiesięcznik literacki. Redakcja dwumiesięcznika, wydawnictwo PWN i oczywiście Autorka zachęcają do poznania losów głównej bohaterki. "No coś ty!" to opowieść o prawdziwych ludziach, zwykłych zjadaczach chleba, tych niedocenianych, którzy nie zaznaczyli się na kartach historii wielkim bohaterstwem. Sabina, kobieta czterech pokoleń, przeniesie Was w rzeczywistość lat trzydziestych, gdzie życie na wsi kręciło się wokół kiszenia kapusty i wiejskich ploteczek. Poznacie też wojenne losy rodziny Czerwińskich i lęk, kryjący się w ludzkich sercach.

 

Książkę można kupić na przykład tutaj:

księgarnia PWN

nieprzeczytane.pl

bonito.pl                                                              

gildia.pl

tania książka.pl 

Papierowe Książki.pl                                                    

                                           

 

 

Zapraszamy do lektury!

Wasinka · 17:11 11.12.2015 · 22 ·
Komentarze
Wasinka dnia 11.12.2015 17:37
Przyrodo droga, gratuluję i w tym miejscu. Bardzo mocno!

:)
Zola111 dnia 11.12.2015 19:45
Przyrodo, serdecznie gratuluję :)
Dobra Cobra dnia 11.12.2015 19:51
Piękna wiadomość! imponuje szeroka lista punktów dystrybucji. Brawo!


Gratulacje,


DoCo
mike17 dnia 12.12.2015 11:41
Gratuluję i życzę dobrej sprzedaży :)
przyroda dnia 12.12.2015 19:31
Dziękuję za miłe słowa i gratulacje :) Oczywiście zapraszam do poczytania "No coś ty!". Więcej informacji na facebooku:

https://www.facebook.com/NO-CO%C5%9A-TY-717290321736327/?ref=aymt_homepage_panel
purpur dnia 13.12.2015 13:49
Gratulacje!

Świetnie trafiłaś również z terminem publikacji, tak więc: kolorowy papier - jest! wstążeczka - jest! I tym sposobem skróciłaś mi listę prezentowych todo :).

Dzięki!
Izolda dnia 13.12.2015 23:02
Przyrodo, No coś Ty, naprawdę? Taki zgrabny surprise, aż miło popatrzeć jak pisarze z PP się wysypują z worka św. Miłołaja. Kuźnia Autorów. Gratulacje!
przyroda dnia 13.12.2015 23:48
Książka to udany prezent pod choinkę, a jeśli to No coś ty! - tym bardziej udany:)
Cała przyjemność zatem po mojej stronie ;)

Po tylu latach na pp nadszedł wreszcie czas na rozwiązanie wora... hehe. Innymi słowy pora postać na półce w domach czytelników:) Izoldo... ustąpiliśmy miejsca tym, którzy weszli na portal z nadziejami i pragnieniami... nasze właśnie się spełniają:)

purpur, Izolda... dzięki serdeczne :)

Pozdrawiam przed północą :upset:
Wasyl dnia 14.12.2015 23:18
Gratuluję:)
introwerka dnia 14.12.2015 23:21
Gratuluję bardzo serdecznie! :)
kamyczek dnia 14.12.2015 23:26
I ja gratuluję serdecznie.
przyroda dnia 15.12.2015 11:56
Dziękuję Wszystkim bardzo, bardzo... widząc tak miłe wpisy, radość ma Wielka :)

Pozdrawiam ciepło
ajw dnia 15.12.2015 12:05
Gratulacje :) A nową Sofę jak można zakupić?
przyroda dnia 15.12.2015 12:19
Dziękuję i Tobie ajw... a po Sofę po prostu sięgasz:)

http://www.beezar.pl/ksiazki/sofa-grudzien-2015
Wasinka dnia 15.12.2015 13:46
Tak, ajw, Sofa powstała z literackiej pasji i tymczasem wciąż rozdajemy ;)
Almari dnia 16.12.2015 11:14
Moje gratulacje, przyrodo! Wyciśniemy wspólnie z tej szansy wszystkie soki :)


PS: Nie zmuszajcie mnie do tego, bym zaczęła z dziewczynami myśleć o druku SOFY. Tyle roboty :D
ipsylon dnia 16.12.2015 16:51
Moje gratulacje :)
Pozdrawiam!
przyroda dnia 16.12.2015 20:12
Dzięki Almari... no to ciśniemy! Dzięki bardzo :)

Ipsylon... dziękuję :yes:

Pozdrawiam serdecznie
amsa dnia 16.12.2015 21:29
Gratulacje! Ogromnie się cieszę :).

B)
przyroda dnia 17.12.2015 08:54
Dzięki amso... mam nadzieję, że sięgniesz po książkę:)

Pozdrawiam :)
akacjowa agnes dnia 18.12.2015 16:57
Gratulacje olbrzymie :) Chyba już wiem, co dostanę na Gwiazdkę :)
przyroda dnia 19.12.2015 21:02
Dziękuję serdecznie:)
Polecane
Ostatnie komentarze
Pokazuj tylko komentarze:
Do tekstów | Do zdjęć
Zola111
24/03/2019 22:30
Szalonko, Florianie Konradzie, dziękuję bardzo.… »
Florian Konrad
24/03/2019 20:53
podoba mi siię »
Kobra
24/03/2019 19:06
Świetnie. :) »
pociengiel
24/03/2019 18:53
Serdeczne dzięki - pomyślę. »
Gramofon
24/03/2019 18:38
Ładny obrazek, łatwo czytelny. Tylko ta oblepa obleci… »
SzalonaJulka
24/03/2019 15:57
Zolu, chyba lekka zbieżność doświadczeń nas dopadła - stąd… »
SzalonaJulka
24/03/2019 15:55
Haha, a ja chyba pierwszy raz u Ciebie w pełni widzę ten… »
pociengiel
24/03/2019 14:27
no nie mam aż tyle czasu na tłumaczenia. Ochota odeszła… »
allaska
24/03/2019 14:11
ruiny zamku niestrawione przez zieleń przetarta… »
Wiolin
24/03/2019 10:32
Witaj K z bliska. Ja widziałbym ten wiersz tak: czte­ry… »
Wiolin
24/03/2019 09:48
Serdecznie dziękuję komentującym... »
pociengiel
24/03/2019 08:03
Daleki jestem od oblania się wstydem, łzami tudzież… »
szalonaromantyczna511
23/03/2019 23:38
Ja też nie rozumiem, trochę jakbyś napisał losowe rzeczy.… »
pociengiel
23/03/2019 23:11
Nie. Nawet za opłatą, wielką jak tsunami. »
RChomik
23/03/2019 22:00
Dobra. Może jestem głupi czy coś. Ale czy ktoś mógłby mi… »
ShoutBox
  • StalowyKruk
  • 24/03/2019 11:16
  • Nie mam pojęcia. Nie moja kategoria. Nie będę ani narzekał, ani pisał złośliwych komentarzy zakończonych "pozdrawiam". Jak koniecznie potrzebujesz sensu, podciągnij to może do emocjonalnego... czegoś.
  • RChomik
  • 24/03/2019 07:41
  • StalowyKruk no ale taki "przystanek na żądanie", o co w nim chodzi?
  • Zola111
  • 24/03/2019 02:14
  • I jak Wam się pisze doZaśrodkowania#30? [link]
  • StalowyKruk
  • 23/03/2019 23:04
  • Wiesz, myślę, że to zależy od punktu widzenia. Z mojego mógłbym zapytać: "Dlaczego nie idzie zrozumieć żadnego wiersza?" ;)
  • RChomik
  • 23/03/2019 22:02
  • Mam pytanie. Dlaczego nie idzie zrozumieć żadnego wiersza z górnej półki?
  • mike17
  • 23/03/2019 21:46
  • Serdecznie zapraszam do udziału w konkursie w prozie MUZO WENY 7, gdzie wystarczy napisać miniaturkę na 5000 znaków. Trudne? Chyba nie. Więc piszcie, bo sława czeka i nagrody :)
  • Kushi
  • 22/03/2019 19:35
  • A na dobry wieczór... [link] miłego Kochani :)
  • Zola111
  • 22/03/2019 01:05
  • Czyżby poetom zacięła się pisawka? [link]
Ostatnio widziani
Gości online:11
Najnowszy:gtyjuy67
Wspierają nas