"No coś ty!" - książkę Moniki Skrzypek już można mieć!

Kochani, stało się to, co stać się musiało. Książka Moniki Skrzypek (przyroda) już w sprzedaży. Nie mówcie: "No coś ty!" - chyba że kupujecie właśnie powieść o perypetiach Sabiny Wandy Gułkowskiej z domu Czerwińskiej.

To dobry wybór.

 

Książkę "No coś ty!" objęła patronatem Sofa - dwumiesięcznik literacki. Redakcja dwumiesięcznika, wydawnictwo PWN i oczywiście Autorka zachęcają do poznania losów głównej bohaterki. "No coś ty!" to opowieść o prawdziwych ludziach, zwykłych zjadaczach chleba, tych niedocenianych, którzy nie zaznaczyli się na kartach historii wielkim bohaterstwem. Sabina, kobieta czterech pokoleń, przeniesie Was w rzeczywistość lat trzydziestych, gdzie życie na wsi kręciło się wokół kiszenia kapusty i wiejskich ploteczek. Poznacie też wojenne losy rodziny Czerwińskich i lęk, kryjący się w ludzkich sercach.

 

Książkę można kupić na przykład tutaj:

księgarnia PWN

nieprzeczytane.pl

bonito.pl                                                              

gildia.pl

tania książka.pl 

Papierowe Książki.pl                                                    

                                           

 

 

Zapraszamy do lektury!

Wasinka · 17:11 11.12.2015 · 22 ·
Komentarze
Wasinka dnia 11.12.2015 17:37
Przyrodo droga, gratuluję i w tym miejscu. Bardzo mocno!

:)
Zola111 dnia 11.12.2015 19:45
Przyrodo, serdecznie gratuluję :)
Dobra Cobra dnia 11.12.2015 19:51
Piękna wiadomość! imponuje szeroka lista punktów dystrybucji. Brawo!


Gratulacje,


DoCo
mike17 dnia 12.12.2015 11:41
Gratuluję i życzę dobrej sprzedaży :)
przyroda dnia 12.12.2015 19:31
Dziękuję za miłe słowa i gratulacje :) Oczywiście zapraszam do poczytania "No coś ty!". Więcej informacji na facebooku:

https://www.facebook.com/NO-CO%C5%9A-TY-717290321736327/?ref=aymt_homepage_panel
purpur dnia 13.12.2015 13:49
Gratulacje!

Świetnie trafiłaś również z terminem publikacji, tak więc: kolorowy papier - jest! wstążeczka - jest! I tym sposobem skróciłaś mi listę prezentowych todo :).

Dzięki!
Izolda dnia 13.12.2015 23:02
Przyrodo, No coś Ty, naprawdę? Taki zgrabny surprise, aż miło popatrzeć jak pisarze z PP się wysypują z worka św. Miłołaja. Kuźnia Autorów. Gratulacje!
przyroda dnia 13.12.2015 23:48
Książka to udany prezent pod choinkę, a jeśli to No coś ty! - tym bardziej udany:)
Cała przyjemność zatem po mojej stronie ;)

Po tylu latach na pp nadszedł wreszcie czas na rozwiązanie wora... hehe. Innymi słowy pora postać na półce w domach czytelników:) Izoldo... ustąpiliśmy miejsca tym, którzy weszli na portal z nadziejami i pragnieniami... nasze właśnie się spełniają:)

purpur, Izolda... dzięki serdeczne :)

Pozdrawiam przed północą :upset:
Wasyl dnia 14.12.2015 23:18
Gratuluję:)
introwerka dnia 14.12.2015 23:21
Gratuluję bardzo serdecznie! :)
kamyczek dnia 14.12.2015 23:26
I ja gratuluję serdecznie.
przyroda dnia 15.12.2015 11:56
Dziękuję Wszystkim bardzo, bardzo... widząc tak miłe wpisy, radość ma Wielka :)

Pozdrawiam ciepło
ajw dnia 15.12.2015 12:05
Gratulacje :) A nową Sofę jak można zakupić?
przyroda dnia 15.12.2015 12:19
Dziękuję i Tobie ajw... a po Sofę po prostu sięgasz:)

http://www.beezar.pl/ksiazki/sofa-grudzien-2015
Wasinka dnia 15.12.2015 13:46
Tak, ajw, Sofa powstała z literackiej pasji i tymczasem wciąż rozdajemy ;)
Almari dnia 16.12.2015 11:14
Moje gratulacje, przyrodo! Wyciśniemy wspólnie z tej szansy wszystkie soki :)


PS: Nie zmuszajcie mnie do tego, bym zaczęła z dziewczynami myśleć o druku SOFY. Tyle roboty :D
ipsylon dnia 16.12.2015 16:51
Moje gratulacje :)
Pozdrawiam!
przyroda dnia 16.12.2015 20:12
Dzięki Almari... no to ciśniemy! Dzięki bardzo :)

Ipsylon... dziękuję :yes:

Pozdrawiam serdecznie
amsa dnia 16.12.2015 21:29
Gratulacje! Ogromnie się cieszę :).

B)
przyroda dnia 17.12.2015 08:54
Dzięki amso... mam nadzieję, że sięgniesz po książkę:)

Pozdrawiam :)
akacjowa agnes dnia 18.12.2015 16:57
Gratulacje olbrzymie :) Chyba już wiem, co dostanę na Gwiazdkę :)
przyroda dnia 19.12.2015 21:02
Dziękuję serdecznie:)
Polecane
Ostatnie komentarze
Pokazuj tylko komentarze:
Do tekstów | Do zdjęć
Zola111
17/01/2019 18:55
wiojaw: dziękuję, że wróciłaś. Serdeczności. mike17:… »
ClakierCat
17/01/2019 18:40
masz rację wiojaw, ślicznie dziękuję, że jesteś, Twoje… »
mike17
17/01/2019 18:24
Nic gorszego jak bezradność... To śmierć za życia. I nic… »
wiojaw
17/01/2019 18:23
Nawet z tymi moimi klapkami? Widzę, że Ty po prostu… »
ClakierCat
17/01/2019 18:16
Masz rację wjiojaw, pięknie dziękuję za komentarz - bardzo… »
wiojaw
17/01/2019 18:01
chyba nie rozumieją? A dwa, nie widzę związku między… »
ClakierCat
17/01/2019 17:45
Marta Podgórnik rocznik 1994, klasa francuska. biblią jest… »
Kemilk
17/01/2019 17:36
Jedno z lepszych opowiadań, jakie tutaj czytałem. Jedyne co… »
Jaworski
17/01/2019 17:26
Dzięki wielkie. Jak coś napiszę to wrzucę. »
wiojaw
17/01/2019 17:18
Buziam :rol: za słowa Mike17! :) »
wiojaw
17/01/2019 17:15
Jestem kobietą, zdecydowanie muszę zmienić nick na bardziej… »
mike17
17/01/2019 17:01
Wiersz w konwencji czystej formy, pełen abstrakcyjnych… »
Zola111
17/01/2019 16:57
Blanche: dziękuję za wysoką ocenę i piękne rozumienie… »
wiojaw
17/01/2019 16:44
Dzięki Janku! Właśnie tak, Norwid sam w sobie nie był celem. »
AntoniGrycuk
17/01/2019 16:27
No pojechałeś. Przyznam. Klimat stworzyłeś naprawdę "z… »
ShoutBox
  • Ananke
  • 15/01/2019 23:26
  • oby ten konsensus wychodził zawsze, wszędzie i wszystkim.
  • mike17
  • 15/01/2019 23:24
  • Miło mi się z Tobą rozmawiało, Ananke, ale łóżko mnie wzywa - na dziś chyba starczy. Życzę Ci kolorowych snów i jak zwykle cieszę się, że udało się nam dojść do konsensusu :) Dobranoc.
  • Ananke
  • 15/01/2019 23:22
  • znam i lubię :)
  • Niczyja
  • 15/01/2019 23:19
  • Nic lepiej nie pasuje do tej śnieżnej ciszy... [link]
  • Ananke
  • 15/01/2019 23:18
  • właśnie, plusy i minusy. Żeby je dostrzec, trzeba mieć jakąś wiedzę, warsztat, doświadczenie i CZAS. O tym nie mówiliśmy, trzeba poświęcić trochę czasu, żeby powstał rzeczowy komentarz
  • mike17
  • 15/01/2019 23:15
  • Absolutnie masz rację. Chwalić grafomanów nie wolno, ale tym tuzom też słodzić nie powinno się. Dobrze wytknąć plusy i minusy. ale czasem krytyka musi być jak i euforyczne pochwalenie :)
  • Ananke
  • 15/01/2019 23:11
  • czasem można kogoś niesłusznie wpędzić w poczucie, że nie jest nic wart, a z drugiej strony pisać pochwalne peany pod bohomazami
  • Ananke
  • 15/01/2019 23:09
  • Mike - czy oby na pewno wszystkiego ? czy jakaś część komentatorów nie jest nazbyt złośliwa? niekompetentna? z drugiej strony nazbyt pochlebna ? bezkrytyczna ?
  • mike17
  • 15/01/2019 23:06
  • Na portalu można dowiedzieć się wszystkiego o swoim pisaniu. Komentatorzy zawsze się znajdą. A ci w realu mają wieczorki literackie, gdzie raczej tłumy nie walą, są to imprezy niszowe.
  • Ananke
  • 15/01/2019 23:01
  • prawie każdy tego chce. Tak uważam. Jak ludzie wydają na papierze swoje utwory, mają ograniczoną możliwość interakcji z Czytelnikiem.
Ostatnio widziani
Gości online:14
Najnowszy:Wqgj54
Wspierają nas