"No coś ty!" - książkę Moniki Skrzypek już można mieć!

Kochani, stało się to, co stać się musiało. Książka Moniki Skrzypek (przyroda) już w sprzedaży. Nie mówcie: "No coś ty!" - chyba że kupujecie właśnie powieść o perypetiach Sabiny Wandy Gułkowskiej z domu Czerwińskiej.

To dobry wybór.

 

Książkę "No coś ty!" objęła patronatem Sofa - dwumiesięcznik literacki. Redakcja dwumiesięcznika, wydawnictwo PWN i oczywiście Autorka zachęcają do poznania losów głównej bohaterki. "No coś ty!" to opowieść o prawdziwych ludziach, zwykłych zjadaczach chleba, tych niedocenianych, którzy nie zaznaczyli się na kartach historii wielkim bohaterstwem. Sabina, kobieta czterech pokoleń, przeniesie Was w rzeczywistość lat trzydziestych, gdzie życie na wsi kręciło się wokół kiszenia kapusty i wiejskich ploteczek. Poznacie też wojenne losy rodziny Czerwińskich i lęk, kryjący się w ludzkich sercach.

 

Książkę można kupić na przykład tutaj:

księgarnia PWN

nieprzeczytane.pl

bonito.pl                                                              

gildia.pl

tania książka.pl 

Papierowe Książki.pl                                                    

                                           

 

 

Zapraszamy do lektury!

Wasinka · 17:11 11.12.2015 · 22 ·
Komentarze
Wasinka dnia 11.12.2015 17:37
Przyrodo droga, gratuluję i w tym miejscu. Bardzo mocno!

:)
Zola111 dnia 11.12.2015 19:45
Przyrodo, serdecznie gratuluję :)
Dobra Cobra dnia 11.12.2015 19:51
Piękna wiadomość! imponuje szeroka lista punktów dystrybucji. Brawo!


Gratulacje,


DoCo
mike17 dnia 12.12.2015 11:41
Gratuluję i życzę dobrej sprzedaży :)
przyroda dnia 12.12.2015 19:31
Dziękuję za miłe słowa i gratulacje :) Oczywiście zapraszam do poczytania "No coś ty!". Więcej informacji na facebooku:

https://www.facebook.com/NO-CO%C5%9A-TY-717290321736327/?ref=aymt_homepage_panel
purpur dnia 13.12.2015 13:49
Gratulacje!

Świetnie trafiłaś również z terminem publikacji, tak więc: kolorowy papier - jest! wstążeczka - jest! I tym sposobem skróciłaś mi listę prezentowych todo :).

Dzięki!
Izolda dnia 13.12.2015 23:02
Przyrodo, No coś Ty, naprawdę? Taki zgrabny surprise, aż miło popatrzeć jak pisarze z PP się wysypują z worka św. Miłołaja. Kuźnia Autorów. Gratulacje!
przyroda dnia 13.12.2015 23:48
Książka to udany prezent pod choinkę, a jeśli to No coś ty! - tym bardziej udany:)
Cała przyjemność zatem po mojej stronie ;)

Po tylu latach na pp nadszedł wreszcie czas na rozwiązanie wora... hehe. Innymi słowy pora postać na półce w domach czytelników:) Izoldo... ustąpiliśmy miejsca tym, którzy weszli na portal z nadziejami i pragnieniami... nasze właśnie się spełniają:)

purpur, Izolda... dzięki serdeczne :)

Pozdrawiam przed północą :upset:
Wasyl dnia 14.12.2015 23:18
Gratuluję:)
introwerka dnia 14.12.2015 23:21
Gratuluję bardzo serdecznie! :)
kamyczek dnia 14.12.2015 23:26
I ja gratuluję serdecznie.
przyroda dnia 15.12.2015 11:56
Dziękuję Wszystkim bardzo, bardzo... widząc tak miłe wpisy, radość ma Wielka :)

Pozdrawiam ciepło
ajw dnia 15.12.2015 12:05
Gratulacje :) A nową Sofę jak można zakupić?
przyroda dnia 15.12.2015 12:19
Dziękuję i Tobie ajw... a po Sofę po prostu sięgasz:)

http://www.beezar.pl/ksiazki/sofa-grudzien-2015
Wasinka dnia 15.12.2015 13:46
Tak, ajw, Sofa powstała z literackiej pasji i tymczasem wciąż rozdajemy ;)
Almari dnia 16.12.2015 11:14
Moje gratulacje, przyrodo! Wyciśniemy wspólnie z tej szansy wszystkie soki :)


PS: Nie zmuszajcie mnie do tego, bym zaczęła z dziewczynami myśleć o druku SOFY. Tyle roboty :D
ipsylon dnia 16.12.2015 16:51
Moje gratulacje :)
Pozdrawiam!
przyroda dnia 16.12.2015 20:12
Dzięki Almari... no to ciśniemy! Dzięki bardzo :)

Ipsylon... dziękuję :yes:

Pozdrawiam serdecznie
amsa dnia 16.12.2015 21:29
Gratulacje! Ogromnie się cieszę :).

B)
przyroda dnia 17.12.2015 08:54
Dzięki amso... mam nadzieję, że sięgniesz po książkę:)

Pozdrawiam :)
akacjowa agnes dnia 18.12.2015 16:57
Gratulacje olbrzymie :) Chyba już wiem, co dostanę na Gwiazdkę :)
przyroda dnia 19.12.2015 21:02
Dziękuję serdecznie:)
Polecane
Ostatnie komentarze
Pokazuj tylko komentarze:
Do tekstów | Do zdjęć
RChomik
17/06/2019 12:48
Myślę że to powinno być w górnej półce no nic nie rozumiem… »
AntoniGrycuk
17/06/2019 09:22
Wiosna, dziękuję za kilka ciepłych słów. A pomyśl, jak byś… »
Kazjuno
17/06/2019 09:15
d.urbanska Bardzo sympatyczny tekst. Rzekłbym, wzruszający.… »
Marek Adam Grabowski
17/06/2019 09:09
Dzięki. Błąd poprawie. Pozdrawiam »
wiosna
17/06/2019 08:51
Ująć temat w stu słowach tak, aby zainteresował czytelnika,… »
wiosna
17/06/2019 08:45
nieochrzczone napisałabym razem albo zmieniła szyk nie jest… »
wiosna
17/06/2019 08:35
Tekst, działający na wyobraźnię i wrażliwość. Podpisuję… »
Madawydar
17/06/2019 05:45
Trzyma czytelnika w napięciu od samego początku poprzez… »
Kazjuno
16/06/2019 23:30
Otóż Peteronie. Podobnie jak Marek Grabowski jestem zdania,… »
Madawydar
16/06/2019 21:14
Dzięki. »
mike17
16/06/2019 18:19
Pięknie, Kasiu, jak to zwykle u Ciebie :) Jak słowa cicho… »
Artur Dubis
16/06/2019 18:15
Dziękuję, cieszę się, że wierszydło się spodobało :) »
Kushi
16/06/2019 17:17
Witaj :) Lubie takie wiersze, cicho, nostalgicznie płynące… »
Zdzislaw
16/06/2019 15:46
Wodniczko, miło, że się podobało :) Wyślę jeszcze... hmm...… »
Dobra Cobra
16/06/2019 14:30
Baw się pisaniem , bo najważniejszy jest pomysł. Wykonanie… »
ShoutBox
  • StalowyKruk
  • 17/06/2019 00:33
  • Może innym razem. Ale może dałbyś się zainteresować twórczością legendarnego Lemmy'ego Kilmistera? [link]
  • MitomanGej
  • 16/06/2019 21:23
  • [link] Polecam zapoznać się z nową płytą jedynego polskiego wieszcza, największego operatora języka polskiego, tak jak i falusa
  • Husarek20
  • 16/06/2019 15:04
  • Szczerze mówiąc to trudno mi się odnaleźć na tym portalu, ze względu na jego układ.
  • AntoniGrycuk
  • 15/06/2019 09:38
  • Chciałem zauważyć, że, jak przystało na profesjonalny portal, od dwóch dni jest tu więcej reklam niż komentarzy :)
  • Lucja
  • 13/06/2019 16:18
  • Czy ktoś oświeciłby mnie informacją/ wskazał link gdzie znajdę info o prawnej stronie sprzedaży książki?Rejestracja/podatek/VAT/Sprzedaż za granicę/self-empoyed w UK/rozliczenia w obu krajach itd?:)
  • mike17
  • 10/06/2019 20:33
  • Aldonko, to ode mnie dla Ciebie : [link]
Ostatnio widziani
Gości online:18
Najnowszy:Gtour79
Wspierają nas