"Amerykański sen" nowa książka Michała Majewskiego (mike17)

„Amerykański sen” Michała Majewskiego to zbiór 10 miniatur, których wspólnym mianownikiem jest miłość, zmysłowość, lecz także liryzm i ciepło, towarzyszące kochaniu oraz przemożny wpływ, jaki uczucie wywiera na życie człowieka, na to, iż pod jego wpływem gotów jest na wszystko.

W książce znajdziemy utwory stonowane, nastrojowe i klimatyczne, jak i pełne ognia i akcji, niczym filmy sensacyjne. Cechą charakterystyczną tej prozy jest zaskakiwanie, gdyż wiele rzeczy nie jest do końca oczywistych, są sprawy niedopowiedziane, dzięki czemu autor pozostawia czytelnikowi otwartą furtkę do własnych interpretacji. Michał Majewski w swoich opowiadaniach zgrabnie balansuje od nastrojów ciepłych i sielankowych, po te mroczne i odarte z magii, jaka towarzyszy uczuciu. Jednakże za każdym razem, już od pierwszych zdań wciąga w swój świat i trzyma w nim aż do ostatniego słowa. 

Znakomita proza dla miłośników głębokich, przemyślanych historii, wielopłaszczyznowych i niejednoznacznych. Książka stanowi barwną całość, gdzie każdy bez trudu znajdzie coś dla siebie.

 

okładka

 

Tu kupisz „Amerykański sen” Michała Majewskiego: http://www.ebooki123.pl/amerykanski-sen_p533

 

Wkrótce do nabycia we wszystkich księgarniach internetowych.

 

Polecam :)

akacjowa agnes · 20:33 02.05.2016 · 55 ·
Komentarze
ipsylon dnia 02.05.2016 21:43
Moje gratulacje, Mike :) Widzę, że nie stoisz w miejscu, to się ceni. Cieszę się bardzo i życzę powodzenia :)
Serdeczności!
tomek
Niczyja dnia 02.05.2016 22:04
Mike17,
Moje gratulacje!:) Szczere i zasłużone. Szkoda, że papieru nie będzie, ja tak lubię papier:) Wtedy mogłabym poprosić Ciebie o autograf i móc go czytać wielokrotnie w przerwach między jednym opowiadaniem, a drugim. Na pewno, znająć Ciebie, będą świetne.
Może jednak się przełamię w kierunku nowoczesności, kto wie;)
Pozdrawiam prawie nocą,
Niczyja
mike17 dnia 02.05.2016 22:12
Ipsylonie, Niczyja, bardzo dziękuję :) za tak przychylne słowa!
Zapraszam do czytania i kupowania :)
Aronia23 dnia 02.05.2016 22:40
Dziękuję Mike17 za wiadomość i oczywiście gratuluję. Fajnie, że książka się ukaże tylko tak, jak Niczyja, ja wolę tradycyjne wydania. Jednak pewnie zakupię. Pozdrawiam Cię i dobranoc. Aronia23
mike17 dnia 02.05.2016 22:45
Miło mi, że zajrzałaś, Aronio :)
Co do książek papierowych mam jedną w moim repertuarze, chętnie polecę :)
Pozdrawiam nocnie.
alkestis dnia 03.05.2016 08:19
Super, Mike :). Moje gratulacje :).
esere dnia 03.05.2016 08:43
Mike17,

gratulacje za wydanie kolejnej książki. Szkoda, że nie w wersji papierowej, ale książki elektroniczne też są niczego sobie ;)

Pozdrawiam!
mike17 dnia 03.05.2016 09:52
Alka
Esere


Bardzo dziękuję za gratulacje, Dziewczyny i pojawienie się :)
E-booki mają przed sobą wielką przyszłość, ale mam nadzieję, że nie wyprą "papieru".
Usunięty dnia 03.05.2016 10:21
Gratulacje
mike17 dnia 03.05.2016 10:27
Dzięki wielkie, Sanai, miła Koleżanko :)
introwerka dnia 03.05.2016 13:36
Gratulacje serdeczne, Michale :)
mike17 dnia 03.05.2016 13:52
Jakże fajnie Cię widzieć, Werko, kłaniam się w pas :)
Opheliac dnia 03.05.2016 14:58
Cytat:
E-booki mają przed sobą wielką przyszłość, ale mam nadzieję, że nie wyprą "papieru".

Oby! Papierowej wersji nic nie zastąpi.

Mike, gratulacje!
mike17 dnia 03.05.2016 15:14
Dziękuję, Ophelio, cudownie, że jesteś :)
Tak, "papier" musi się ostać, choć wydawanie e-booków to świetna frajda, a i czytelnictwo rośnie w stopniu lawinowym.
Miejmy nadzieję, że każdy nurt wydawniczy przetrwa :)
Lilah dnia 03.05.2016 18:20
Najserdeczniejsze gratulacje, mike!

Serdeczności :)
notoco dnia 03.05.2016 18:22
Mike, gratulacje z tytułu wydania e-booka! To spory wyczyn - trzeba mieć pomysły, trzeba je ubrać w słowa i zapisać, potem dokonać korekty i znaleźć wydawcę. Zapewne nie jest to ani proste ani łatwe, sądząc po skromniutkich tekstach, jakie sami tu umieszczamy (a wiemy, ile z nimi roboty). Do tego czytelnicy także są wybredni. Niech się powiedzie, dodatkowo w parze z kasą :).
Pozdrowienia!
ajw dnia 03.05.2016 18:32
Świetnie :) Gratuluję, Michale :)
mike17 dnia 03.05.2016 18:33
Lilu, z mojej strony ukłony i szacun, że znów byłaś blisko :)
To już tyle lat, kiedy się wzajemnie czytamy, dla mnie to piękne.

Notoco, bardzo Ci dziękuję za tak miłe słowa.
Jakoś się udało, a ja chciałbym prosić Was, o czytanie i kupowanie.
Staram się jak mogę, więc zapraszam do mojego kramiku z opowiadaniami :)

Pozdro dla Pań :)

IWONKO - WIELKIE DZIĘKI!!!
Pięknie, że mam takie przyjaciółki :)
akacjowa agnes dnia 03.05.2016 21:43
Gratuluję, Michale, z całego serca. Coś czuję, że Twoje książki, choćby e-, trafią do mojej biblioteczki :)

Pozdrawiam
AgA
mike17 dnia 03.05.2016 22:32
A niech trafiają, już czuję się tam zadomowiony :)
Dzięki za newsa i za całokształt :)

Michał
jasna69 dnia 04.05.2016 00:04
Michale, serce rośnie, gdy widzę jak Twoja pasja rodzi tyle soczystych owoców i jak stają się dostępne dla coraz szerszej rzeszy smakoszy. Gratuluję serdecznie i cieszę się, że mogę Cię nazwać swoim "starym" znajomym

Pozdrawiam
mike17 dnia 04.05.2016 09:27
Renato, jakże się cieszę, że Cię widzę po tak długiej przerwie! :)
Nie ustaję w twórczych staraniach, czego dowodem jest ta książka, na pewno nie ostatnia.
Gorąco Ci ją polecam - my "stara ekipa" musimy się trzymać razem, nie?

Całuski :)
faith dnia 04.05.2016 13:40
Gratuluję z całego serducha:) Cieszy mnie Twój kolejny sukces :)
mike17 dnia 04.05.2016 13:53
A ja z głębi mego serducha bardzo Ci, Kasiu, dziękuję za gratulacje :)
I zachęcam do czytania i kupowania "Amerykańskiego snu" :)
DamianL dnia 04.05.2016 23:10
Człek limeryki pisze i nawet nie wie do końca z kim... Gratulacje mike! Oby nie ostatnia wydana książka! :)
mike17 dnia 05.05.2016 09:22
Dzięki wielkie, Damianie! :)
Ano nie sposób wszystkich poznać, tyle tu ludzików :)
Miroslaw Sliwa dnia 05.05.2016 09:45
Jeśli już coś czytać, to porządną, dobrze napisaną i ciekawą literaturę.
Twoje teksty Michale spełniają wszystkie te warunki.
Gratuluję kolejnego wydawnictwa i życzę sukcesu aktualnie i powodzenia w przyszłości.

Pozdrawiam bardzo. Trzymaj się. :)

Mirek
mike17 dnia 05.05.2016 09:56
Kłaniam się, Mirku, i bardzo dziękuję za wizytę i miłe słowo :)
Zwłaszcza z usta takiego konesera jak Ty.
Twoje zdanie zawsze jest dla mnie bardzo cenne i obiektywne.
Bardzo się cieszę, że się pojawiłeś!

Pozdrawiam wesoło :)
kamyczek dnia 05.05.2016 20:38
Gratuluję kolejnego wydania, Michale.
mike17 dnia 05.05.2016 20:50
Bardzo dziękuję, Łucjo, i serdecznie pozdrawiam :)
Slavek dnia 05.05.2016 21:06
Prawie piję piwko, więc Twoje zdrowie panie Michale i gratuluję :)
a wydanie książkowe kupię bo eboki to mi jakoś tak..
Lenix dnia 05.05.2016 21:07
Mike, gratulacje. Jak się u mnie uspokoi, to może będę zaglądał tu częściej. :)
mike17 dnia 05.05.2016 21:11
Slavek, ja też uzupełniam płyny :)
Dzięki wielkie i smacznego!

Leniś,
Dziękuję za zajrzenie :)
I za gratki :)

Piję Wasze zdrowie, Panowie!
Zola111 dnia 05.05.2016 23:36
Michale,

serdeczne gratulacje. To piękne, że nie stoisz w miejscu, ciągle piszesz i wydajesz. Powodzenia.
mike17 dnia 06.05.2016 09:30
Bardzo dziękuję, Zolu, za odwiedziny i gratulacje :)
Staram się nie stać w miejscu, to fakt, robić jakiś użytek z mojej pisaniny.
Stąd kolejna książka.

Pozdrawiam kawowo :)
Usunięty dnia 06.05.2016 13:09
Gratulacje
mike17 dnia 06.05.2016 13:35
Jakże się cieszę, że wpadłeś, Grain, dzięki wielkie za dobre słowo :)
Tenebris dnia 06.05.2016 18:23
To jeszcze raz, gratuluję ;)
Przydałaby się jeszcze papierowa. Na pewno świetnie prezentowałaby się na półce.
mike17 dnia 06.05.2016 18:35
Tenebris, bardzo mi miło, że jesteś :)
Papierowa na pewno fajna, ale póki co trzymam się e-booków, to rynek w wielkim rozwoju.
A i cena niska, atrakcyjna, czytać można w sumie ze wszystkiego.
Tenebris dnia 09.05.2016 19:54
To fakt, że e-booki mają przed sobą świetlaną przyszłość, ale obiecaj, że kiedyś załatwisz nam też papierową :)
mike17 dnia 10.05.2016 09:27
Obiecuję, bo mam zamiar regularnie coś wydawać :)
Chcę, by moje pisanie poszło do ludzi.
A "papier" mam już w dorobku.
rysik12 dnia 11.05.2016 21:15
Ojej! Gratulacje! No i... szacun, ma się rozumieć :)
mike17 dnia 12.05.2016 10:36
A dzięki ogromniaste, Rysiku - zapraszam do czytania i kupowania :)
bened dnia 15.05.2016 00:34
Michale,
idziesz jak burza :)

Brawo!
https://www.youtube.com/watch?v=gn5b9tHbP2s
mike17 dnia 15.05.2016 09:53
Ano idę, Beniu, i bardzo mi z tym dobrze :)
Dziękuję za pojawienie się :)
msh dnia 20.05.2016 20:05
Michał, gratulacje! Dopiero mam czas, by zajrzeć na PP, a minęło tyle czasu... Nie wiem jak się kupuje e-booki, ale postaram się ogarnąć temat, by zostać właścicielem Twojego "Amerykańskiego snu".
mike17 dnia 20.05.2016 20:46
Witaj, Artur!

Podaj mi na PW swojego mejla, a e-booka zaraz Ci wyślę :)
W końcu wypada się odwdzięczyć :)
Anastazja Sorpiszewska dnia 05.06.2016 13:07
Spóźnione, najserdeczniejsze gratulacje, Drogi Michale! :)
mike17 dnia 05.06.2016 14:32
Bardzo dziękuję, Anastazjo, i kłaniam się nisko :)
Quentin dnia 05.06.2016 22:23
Spóźnione, ale jednak gratulacje :)

Miło znać wartość twórców, z którymi mam zaszczyt obcować.
Do zobaczenia więc "w tekście".

Pozdrawiam
Quen
mike17 dnia 06.06.2016 10:16
Dzięki wielkie, Quentinie, za gratulacje :)
Miroslaw Niepamietny dnia 08.06.2016 20:52
GRATULACJE MIKE :) :) :)
mike17 dnia 08.06.2016 21:34
Mirku, nawet nie wiesz, jak się cieszę :)
marukja dnia 19.06.2016 12:27
Mike, serdeczne gratulacje! :)
mike17 dnia 19.06.2016 12:28
Good Woman, jakże się cieszę, że Cię widzę i z gratulacji :)
Polecane
Ostatnie komentarze
Pokazuj tylko komentarze:
Do tekstów | Do zdjęć
mike17
24/06/2019 19:58
Jako katolik, lubię uczestniczyć w procesjach. Czy na Boże… »
al-szamanka
24/06/2019 19:06
Przyszłam tu za wiosną, i od razu zaskoczenie, ponieważ… »
mike17
24/06/2019 18:53
Bardzo cieszę się, że Cię widzę pod tym tekstem, Aniu, bo… »
Gramofon
24/06/2019 14:45
Niezmiernie miło mi czytać takie rzeczy. Serce rośnie. :)»
Kazjuno
24/06/2019 12:48
Cześć Szacowny Madawydarze Wiesz, jestem Ci podwójnie… »
Krystyna Habrat
24/06/2019 12:18
Naprawdę ładny wiersz. »
Madawydar
24/06/2019 11:42
Witaj Kaz Powiem krótko. Temat mnie wciągnął i teraz… »
wiosna
24/06/2019 10:33
Świetny tekst. Świetne opisy postaci męża, które… »
Kazjuno
24/06/2019 10:03
Uffff, odetchnąłem... Byłem pewien, że jesteś uroczą osóbką,… »
wiosna
24/06/2019 09:59
uniesienia? Przyznam, że lubię uczestniczyć w procesji na… »
al-szamanka
24/06/2019 09:23
Te bociany rzeczywiście istnieją, także przedszkole po… »
al-szamanka
24/06/2019 09:20
Potrafię sobie doskonale wyobrazić Twojego skrzata, Michale.… »
al-szamanka
24/06/2019 09:12
Nie latam, ale jako dziewuszka często próbowałam i...… »
Ania_Basnik
23/06/2019 23:30
Mike, dawno mnie tu nie było. Śpieszę nadrobić zaległości.… »
ghost--writer
23/06/2019 23:04
to jednak czarne dziury wypełniły. Tak, wydaje się to na… »
ShoutBox
  • mike17
  • 24/06/2019 19:01
  • Dla wszystkich zakochanych : [link]
  • Kushi
  • 23/06/2019 21:36
  • To miłego wieczorku moi kochani, a ja od siebie zostawiam coś, co bardzo za mną "chodzi" ostatnio:):)... [link]
  • mike17
  • 20/06/2019 18:17
  • Elvis podobno żyje - niedawno widziano go w barze mlecznym w alejach Jerozolimskich, Ciekawe co zamawiał :) : [link]
  • AntoniGrycuk
  • 20/06/2019 17:12
  • StalowyKruku, wyczuwam w Twoich słowach swego rodzaju szantaż emocjonalny. Jak możesz? ;)
  • StalowyKruk
  • 20/06/2019 16:55
  • Skoro w regulaminie w dalszym ciągu jest napisane "tydzień", czuję się upoważniony do narzekania.
  • Kushi
  • 19/06/2019 19:41
  • Również pozdrawiam serdecznie Berele :), a to ode mnie dla Was :):) [link]
  • mike17
  • 19/06/2019 15:48
  • Pozdrawiam serdecznie, Berele :)
Ostatnio widziani
Gości online:27
Najnowszy:avofiv
Wspierają nas