Wyniki Konkursu Poetyckiego Portalu Pisarskiego „W gdybaniach. Niepewności - 2016”

Na kon­kurs poetycki „W gdybaniach. Niepewności - 2016” wpły­nę­ły dwadzieścia dwie prace. Cztery z nich nie były utworami poetyckimi, w związku z tym, decyzją jury, zostały zdyskwalifikowane.

Jury w skła­dzie: Bo­ze­na B, Esy Flo­re­sy oraz gość spe­cjal­ny - Rafał Czachorowski, do­ko­na­ło oceny tek­stów i zde­cy­do­wa­ło przy­znać:

I miej­sce

kamyczekŚlady istnień

II miej­sce

Strunastruktura

III miej­sce

Jakint - Rapid Eye Movement

 

Nagrodzone wiersze warte są za­trzy­ma­nia i prze­czy­ta­nia.

Redakcja pragnie wyróżnić również następujące wiersze:

ks-hpsala 138

introwerkagdzieś ponad tęczą

aleksander81o krok od impresjonizmu

Zola111widok z murów


Re­dak­cja gra­tu­lu­je zwy­cięz­com oraz wyróżnionym, a wszystkim bardzo dziękuje za udział w konkursie. Na­gro­dy prze­śle­my, pocz­tą.

Au­to­rzy na­gro­dzo­nych wier­szy (I, II oraz III miejsce) pro­sze­ni są o prze­sła­nie da­nych kon­tak­to­wych (imię, na­zwi­sko, adres za­miesz­ka­nia, e-ma­il) na pw Bozena B.

Bozena B · 22:41 17.05.2016 · 20 ·
Komentarze
Esy Floresy dnia 17.05.2016 22:53
Gratuluję zwycięzcom i wyróżnionym! Brawo! :)
introwerka dnia 17.05.2016 23:59
Kamyczku, Struno, Jakincie - gratuluję serdecznie zasłużonego zwycięstwa! :) Wszystkim Współuczestnikom i Współwyróżnionym dziękuję za thrill rywalizacji, a Jury - za ogrom wykonanej pracy i za niespodziewane, acz bardzo miłe wyróżnienie :)
wiktoria dnia 18.05.2016 08:46
Gratulacje :)
Jakint dnia 18.05.2016 10:09
Zasłużone I miejsce kamyczka. Dziękuję za podium. Pozdrawiam pozostałych uczestników i jury.
Miladora dnia 18.05.2016 10:34
Gratulacje dla zwycięzców i wyróżnionych. :)
Brawo!
Na pewno przeczytam. :)
aleksander81 dnia 18.05.2016 17:29
Gratulacje w kolejności najdostojniejszej dla Kamyczka, Struny i Jakinta, ks-hp, Intro i Zoli a także dla wszystkich, którzy wzięli udział w tym ciekawym konkursie, pozdrawiam serdecznie:-) a do wierszy wrócę w wolnym czasie:-)
Bozena B dnia 18.05.2016 21:28
A ja jeszcze raz gratuluję wszystkim i oczekuję pw z danymi do wysyłki nagród :)
Zola111 dnia 19.05.2016 23:19
Bardzo serdecznie gratuluję zwycięzcom. Cieszę się z wyróżnienia. Serdeczności organizatorom i jurorom za pracę przy konkursie :) z.
kamyczek dnia 19.05.2016 23:50
Gratuluję Jakintowi, Strunie i wyróżnionym ks-hp, introwerce, aleksandrowi i Zoli. Cieszę się ze zwycięstwa, dziękuję Jurom za dostrzeżenie mojego wiersza.
sheCat dnia 22.05.2016 10:41
Zwycięstwo w takim gronie liczy się podwójnie )) Brawo, kamyczku.
Struna dnia 23.05.2016 07:28
Gratulacje dla kamyczka i Jakinta oraz wyróżnionych. Dziekuję organizatorom i jurorom.
Usunięty dnia 24.05.2016 06:48
Moim skromnym zdaniem miejsce II powinien otrzymać aleksander81.
Wiersz (?) Struny odbiega wyrażnie poziomem od I i III miejsca.
Nie wiem co takiego zachwyciło oceniających
ale mnie taka ,, poezja ,, w ogóle ani nie porusza ani nie zatrzymuje
pozdrawiam
i gratuluję pozostałym laureatom
Kasia
Esy Floresy dnia 24.05.2016 10:43
Każdy ma prawo do własnej opinii/oceny. Jury również. ;)
Usunięty dnia 25.05.2016 06:10
Oczywiście , także do zdziwienia. ;-)
Aronia23 dnia 26.05.2016 22:41
Gratulacje dla zwycięzców konkursu. Duże osiągnięcie. W ogóle duża odwaga, aby zgłosić swój utwór ć wnikliwej analizie. Czekać następnie na werdykt. Pozdrawiam też Szanowne Jury. A23
Haos dnia 06.06.2016 10:05
Gratuluję wszystkim!
kamyczek dnia 11.06.2016 22:28
Miło mi poinformować, że wczoraj dotarła do mnie przesyłka z nagrodą - tomikiem wierszy Judyty Bednarczyk pt. "kwazar".

Dziękuję Sponsorom, pozdrawiam serdecznie.
Esy Floresy dnia 14.06.2016 16:40
Cieszymy się :)
JOLA S. dnia 18.06.2016 20:40
Gratulacje! : :) yes:
Usunięty dnia 29.08.2016 20:34
Gratuluję.
Polecane
Ostatnie komentarze
Pokazuj tylko komentarze:
Do tekstów | Do zdjęć
SzalonaJulka
16/07/2019 12:52
alos, dziękuję. Celnie rozszyfrowane. Tak, chyba o to mi… »
Hubert Z
16/07/2019 08:14
Cieszę mnie, że się podoba. »
Hubert Z
16/07/2019 08:13
Dzięki wiosno. Pozdrowionka »
Dobra Cobra
15/07/2019 23:12
Madawydar, Jak celnie się domyslasz to tylko opowiesc.… »
Marek Adam Grabowski
15/07/2019 22:25
Chodziło mi o to, czemu zabił i co łączyło go z tą… »
PrzemeK155J
15/07/2019 20:39
Pod koniec chciałem nieco wspomnieć o naszym trybie życia,… »
StalowyKruk
15/07/2019 18:04
Dziękuję. Pracuję nad rozdziałem drugim, ale jak zwykle… »
22227
15/07/2019 17:57
Ciekawy tekst, tylko z tym mózgiem to o wiele bardziej… »
DanielKurowski1
15/07/2019 16:11
Komentarz dopiero po miesiącu, ale sesja nie wybacza.… »
czarnanna
15/07/2019 15:36
Bardzo dziękuję za odkurzenie mojego tekstu, Antoni :) Od… »
czarnanna
15/07/2019 15:31
Cieszę się, że rymowanka wpadła Ci w oko/ucho :D Lubię… »
wiosna
15/07/2019 15:14
I jeszcze rymy wewnętrzne:) Lubię czasem się tak pobawić,… »
wiosna
15/07/2019 15:02
Ładnie o wiośnie:) »
wiosna
15/07/2019 14:53
E tam. Na pewno nie jesteś gruboskórny ;) Za to ja, mimo… »
wiosna
15/07/2019 14:48
Dziękuję za wspólną podróż:) Pozdrawiam z uśmiechem:) »
ShoutBox
  • mike17
  • 15/07/2019 15:55
  • Przelotem w stolicy, na dobre wrócę pod koniec sierpnia. Pozdrawiam Was i życzę dobrych, udanych tekstów, no i wakacji rzecz jasna :)
  • czarnanna
  • 14/07/2019 14:53
  • Miłej niedzieli! Leniwej lub aktywnej (co kto woli) :D
  • czarnanna
  • 14/07/2019 14:46
  • Naturalnie, Antoni!
  • AntoniGrycuk
  • 12/07/2019 23:28
  • I mam nadzieję, że pochwalisz się efektami?
  • AntoniGrycuk
  • 12/07/2019 23:03
  • No, tego jeszcze nie grali :) Super mi miło! Tylko uważaj, bo sporo w tej mojej muzyce jest niepokoju, czy wręcz krzyku, jak w niektórych. Choć uważam, że tylko kilka jest naprawdę dobrych.
  • czarnanna
  • 12/07/2019 22:59
  • Super!!! Bardzo mi się podobają serio, chyba będę do nich malować :D
  • AntoniGrycuk
  • 12/07/2019 22:56
  • Albo zupełnie moje, albo te z opisem Projekt to z zespołem sprzed lat.
  • czarnanna
  • 12/07/2019 22:50
  • Ale to te wszystkie utwory są Twoje?!
  • czarnanna
  • 12/07/2019 22:41
  • Antoni, bardzo intrygująca ta Twoja kompozycja. Gratuluję :)
  • Dobra Cobra
  • 12/07/2019 13:01
  • I dzięki życzeniem Vanillivi wypoczywala dobrze. Bo gdyby ich nie było....
Ostatnio widziani
Gości online:24
Najnowszy:Shuckhartaq20
Wspierają nas