Wyniki Konkursu Poetyckiego Portalu Pisarskiego „W gdybaniach. Niepewności - 2016”

Na kon­kurs poetycki „W gdybaniach. Niepewności - 2016” wpły­nę­ły dwadzieścia dwie prace. Cztery z nich nie były utworami poetyckimi, w związku z tym, decyzją jury, zostały zdyskwalifikowane.

Jury w skła­dzie: Bo­ze­na B, Esy Flo­re­sy oraz gość spe­cjal­ny - Rafał Czachorowski, do­ko­na­ło oceny tek­stów i zde­cy­do­wa­ło przy­znać:

I miej­sce

kamyczekŚlady istnień

II miej­sce

Strunastruktura

III miej­sce

Jakint - Rapid Eye Movement

 

Nagrodzone wiersze warte są za­trzy­ma­nia i prze­czy­ta­nia.

Redakcja pragnie wyróżnić również następujące wiersze:

ks-hpsala 138

introwerkagdzieś ponad tęczą

aleksander81o krok od impresjonizmu

Zola111widok z murów


Re­dak­cja gra­tu­lu­je zwy­cięz­com oraz wyróżnionym, a wszystkim bardzo dziękuje za udział w konkursie. Na­gro­dy prze­śle­my, pocz­tą.

Au­to­rzy na­gro­dzo­nych wier­szy (I, II oraz III miejsce) pro­sze­ni są o prze­sła­nie da­nych kon­tak­to­wych (imię, na­zwi­sko, adres za­miesz­ka­nia, e-ma­il) na pw Bozena B.

Bozena B · 22:41 17.05.2016 · 20 ·
Komentarze
Esy Floresy dnia 17.05.2016 22:53
Gratuluję zwycięzcom i wyróżnionym! Brawo! :)
introwerka dnia 17.05.2016 23:59
Kamyczku, Struno, Jakincie - gratuluję serdecznie zasłużonego zwycięstwa! :) Wszystkim Współuczestnikom i Współwyróżnionym dziękuję za thrill rywalizacji, a Jury - za ogrom wykonanej pracy i za niespodziewane, acz bardzo miłe wyróżnienie :)
wiktoria dnia 18.05.2016 08:46
Gratulacje :)
Jakint dnia 18.05.2016 10:09
Zasłużone I miejsce kamyczka. Dziękuję za podium. Pozdrawiam pozostałych uczestników i jury.
Miladora dnia 18.05.2016 10:34
Gratulacje dla zwycięzców i wyróżnionych. :)
Brawo!
Na pewno przeczytam. :)
aleksander81 dnia 18.05.2016 17:29
Gratulacje w kolejności najdostojniejszej dla Kamyczka, Struny i Jakinta, ks-hp, Intro i Zoli a także dla wszystkich, którzy wzięli udział w tym ciekawym konkursie, pozdrawiam serdecznie:-) a do wierszy wrócę w wolnym czasie:-)
Bozena B dnia 18.05.2016 21:28
A ja jeszcze raz gratuluję wszystkim i oczekuję pw z danymi do wysyłki nagród :)
Zola111 dnia 19.05.2016 23:19
Bardzo serdecznie gratuluję zwycięzcom. Cieszę się z wyróżnienia. Serdeczności organizatorom i jurorom za pracę przy konkursie :) z.
kamyczek dnia 19.05.2016 23:50
Gratuluję Jakintowi, Strunie i wyróżnionym ks-hp, introwerce, aleksandrowi i Zoli. Cieszę się ze zwycięstwa, dziękuję Jurom za dostrzeżenie mojego wiersza.
sheCat dnia 22.05.2016 10:41
Zwycięstwo w takim gronie liczy się podwójnie )) Brawo, kamyczku.
Struna dnia 23.05.2016 07:28
Gratulacje dla kamyczka i Jakinta oraz wyróżnionych. Dziekuję organizatorom i jurorom.
Usunięty dnia 24.05.2016 06:48
Moim skromnym zdaniem miejsce II powinien otrzymać aleksander81.
Wiersz (?) Struny odbiega wyrażnie poziomem od I i III miejsca.
Nie wiem co takiego zachwyciło oceniających
ale mnie taka ,, poezja ,, w ogóle ani nie porusza ani nie zatrzymuje
pozdrawiam
i gratuluję pozostałym laureatom
Kasia
Esy Floresy dnia 24.05.2016 10:43
Każdy ma prawo do własnej opinii/oceny. Jury również. ;)
Usunięty dnia 25.05.2016 06:10
Oczywiście , także do zdziwienia. ;-)
Aronia23 dnia 26.05.2016 22:41
Gratulacje dla zwycięzców konkursu. Duże osiągnięcie. W ogóle duża odwaga, aby zgłosić swój utwór ć wnikliwej analizie. Czekać następnie na werdykt. Pozdrawiam też Szanowne Jury. A23
Haos dnia 06.06.2016 10:05
Gratuluję wszystkim!
kamyczek dnia 11.06.2016 22:28
Miło mi poinformować, że wczoraj dotarła do mnie przesyłka z nagrodą - tomikiem wierszy Judyty Bednarczyk pt. "kwazar".

Dziękuję Sponsorom, pozdrawiam serdecznie.
Esy Floresy dnia 14.06.2016 16:40
Cieszymy się :)
JOLA S. dnia 18.06.2016 20:40
Gratulacje! : :) yes:
Usunięty dnia 29.08.2016 20:34
Gratuluję.
Polecane
Ostatnie komentarze
Pokazuj tylko komentarze:
Do tekstów | Do zdjęć
wiosna
14/10/2019 21:08
Bardzo melodyjny, przynoszący wspomnienia wiersz:) »
wiosna
14/10/2019 21:00
ApisTaur dziękuję:) allaska, dziwnie Ci się przeczytało.… »
ApisTaur
14/10/2019 20:53
wspomnienia sepią zabarwione których nie zniszczy nawet… »
Lilah
14/10/2019 20:48
:) »
ApisTaur
14/10/2019 20:34
Lilah Jasne że razem! :) Muszę się przyznać, że to… »
ApisTaur
14/10/2019 20:23
w jej włosach wiatr słoneczny szalał nieujarzmionych pląs… »
Lilah
14/10/2019 20:23
Ze starej szuflady wiersz, ale jakże aktualny, Apisie.… »
Arkady
14/10/2019 20:17
:) :) :) »
Yaro
14/10/2019 20:16
Wiosenko ja już bym cię nominował do nagrody Nobla , Spoko… »
Lilah
14/10/2019 20:13
Bardzo dziękuję, Mike. Pozdrawiam :) Arkady, to… »
Arkady
14/10/2019 19:56
Przepiękne są twoje tłumaczenia... Mój kolega doskonale zna… »
allaska
14/10/2019 19:54
Bardzo dobry :) skarbonka przeczytała mi się jak… »
Arkady
14/10/2019 19:50
Dzięki Lilah, lubię wyprowadzać gwiazdy na spacer...… »
allaska
14/10/2019 19:49
Niestety pogubilam się :) ubierala rękawiczki raczej… »
ApisTaur
14/10/2019 19:46
po domu chodził wciąż w ostrogach w nim każde słowo… »
ShoutBox
  • mike17
  • 14/10/2019 19:35
  • Zapraszam do udziału w konkursie dla prozaików MUZO WENY 8, gdzie piszemy miniaturę na 5000 znaków i wchodzimy do historii: [link]
  • bruliben
  • 14/10/2019 02:15
  • No, no, co za linki ;)
  • Vanillivi
  • 12/10/2019 15:46
  • Ryzykowny tytuł :) Ale dziękuję za informację, zobaczę jak to wygląda :)
  • bruliben
  • 11/10/2019 02:45
  • Wszyscy śpią? Grzeczne brzdące :)
  • mike17
  • 10/10/2019 17:11
  • Hej, ho, do konkursu by się szło! A więc MUZO WENY 8 zapraszają i pragną zmotywować Was do napisania miniatury : [link]
  • chawendyk
  • 10/10/2019 16:07
  • Vanillivi Nie miałem kiedy odpisać. Tytuł "To nie jest czas dla poetów" Michał Andruk Jest na lportalu aukcyjnym i "Lubimy czytać".
  • Kazjuno
  • 10/10/2019 14:43
  • A Olga to moja znajoma! Wysłałem gratulacyjnego mejla. A może chcielibyśta jej adres? A wieta jaką opinię napisała o mojej książce? Super! Nie bądźta zazdrosne. To nie ładnie...
  • Kazjuno
  • 10/10/2019 14:39
  • Mamy Nobla!
  • zawsze
  • 10/10/2019 13:53
  • Tokarczuk dostała Nobla!
Ostatnio widziani
Gości online:26
Najnowszy:icygur
Wspierają nas