Wyniki Konkursu Poetyckiego Portalu Pisarskiego "W przebłyskach. Sofizmaty - 2016"

Na konkurs literacki "W przebłyskach. Sofizmaty – 2016" wpłynęło dwadzieścia pięć prac. Wszystkie prace były zgodne z Regulaminem i nawiązywały do tematu konkursu.

Jury w składzie: aleksander81, Bozena B, Esy Floresy oraz gość specjalny – Barbara Janas-Dudek, dokonało oceny tekstów i zdecydowało przyznać:

 

I miejsce

kamyczek - (O)tarcia

II miejsce

Zola111 - Sofizmaty PRL-u

 

Ponadto, Redakcja postanowiła wyróżnić cztery teksty, które zostały wysoko ocenione, otrzymały jednakową ilość punktów i również były blisko podium, a są to:

 

gaga26111 - fotel pachnący księżycem

hopeless - Płoną w ciszy

ks-hp - załom

Nalka31 - Life on the ocean

 

Wszystkie te teksty polecamy - warte są zatrzymania i przeczytania.

Redakcja gratuluje zwycięzcom i wyróżnionym. Nagrody, za pierwsze dwa miejsca prześlemy, pocztą.

Autorzy nagrodzonych wierszy proszeni są o przesłanie danych kontaktowych (imię, nazwisko, adres zamieszkania, e-mail, ewentualnie również telefon) na pw Esy Floresy.

 

Esy Floresy · 21:00 13.10.2016 · 9 ·
Komentarze
Zola111 dnia 13.10.2016 21:51
Kamysiu, gratuluję. Organizatorom i jurorom dziękuję za Hłaskę - na zawsze ukochanego. Wszystkim uczestnikom konkursu - brawo za aktywność na PP. Pozdrawiam.
Nalka31 dnia 13.10.2016 23:08
Ogromne gratulacje dla zwyciężczyń, dla wyróżnionych. Miło mi, że znalazłam się w tak szacownym gronie. Dziękuję. Pozostałym gratuluje odwagi stanięcia w szranki konkursowe.

Pozdrawiam. :)
Ula dnia 14.10.2016 09:13
Najserdeczniejsze gratulacje dla laureatów :)
mike17 dnia 14.10.2016 16:31
Gratulacje dla Zwycięzców i szacun dla całej armii Artystów, którzy tu wystąpili :)
Opheliac dnia 14.10.2016 20:32
Gratuluję Zwycięzcom, Wyróżnionym, jaak i pozostałym uczestnikom konkursu, w tym sobie również, bo to chyba pierwszy konkurs PP, bodajże od 2011, w którym wzięłam udział. :p niestety natchnienie rzadko mnie łapie.

Dziękuję także Organizatorom za interesujący pomysł i organizację konkursu :)
aleksander81 dnia 14.10.2016 21:21
Brawa i wielkie gratulacje dla zwyciężczyni oraz całej plejady nagrodzonych, jak również dla wszystkich uczestników naszego konkursu :-)

Aleks...:-)
Ustiusza dnia 20.10.2016 23:31
Gratulacje :)
kamyczek dnia 22.10.2016 17:55
Gratuluję Zoli, Wyróżnionym, a także pozostałym uczestnikom konkursu.
Serdecznie dziękuję za brawa i gratulacje - miło mi bardzo.

Droga Redakcjo, dlaczego po otwarciu linku http://www.portal-pisarski.pl/news/2016/10/13/wyniki-konkursu-poetyckiego-portalu-pisarskiego-w-przeb%C5%82yskach-sofizmaty-2016 (w panelu bocznym na stronie głównej) zamiast wyników konkursu wyświetla się błąd 404 - "Strona nie została odnaleziona" ?
Esy Floresy dnia 23.10.2016 14:22
Kamyczku, dziękuję za zgłoszenie. Nie wiem, jaki chochlik się tam zaplątał, ale link działa już poprawnie.
Polecane
Ostatnie komentarze
Pokazuj tylko komentarze:
Do tekstów | Do zdjęć
Dobra Cobra
15/07/2019 23:12
Madawydar, Jak celnie się domyslasz to tylko opowiesc.… »
Marek Adam Grabowski
15/07/2019 22:25
Chodziło mi o to, czemu zabił i co łączyło go z tą… »
PrzemeK155J
15/07/2019 20:39
Pod koniec chciałem nieco wspomnieć o naszym trybie życia,… »
StalowyKruk
15/07/2019 18:04
Dziękuję. Pracuję nad rozdziałem drugim, ale jak zwykle… »
22227
15/07/2019 17:57
Ciekawy tekst, tylko z tym mózgiem to o wiele bardziej… »
DanielKurowski1
15/07/2019 16:11
Komentarz dopiero po miesiącu, ale sesja nie wybacza.… »
czarnanna
15/07/2019 15:36
Bardzo dziękuję za odkurzenie mojego tekstu, Antoni :) Od… »
czarnanna
15/07/2019 15:31
Cieszę się, że rymowanka wpadła Ci w oko/ucho :D Lubię… »
wiosna
15/07/2019 15:14
I jeszcze rymy wewnętrzne:) Lubię czasem się tak pobawić,… »
wiosna
15/07/2019 15:02
Ładnie o wiośnie:) »
wiosna
15/07/2019 14:53
E tam. Na pewno nie jesteś gruboskórny ;) Za to ja, mimo… »
wiosna
15/07/2019 14:48
Dziękuję za wspólną podróż:) Pozdrawiam z uśmiechem:) »
wiosna
15/07/2019 14:46
To dla mnie wielki komplement. Dziękuję i pozdrawiam:) »
wiosna
15/07/2019 14:44
Hubercie dziękuję za wzruszenie i również pozdrawiam:) »
wiosna
15/07/2019 14:40
Dzięki za wizytę Marku:) A mógłbyś zdradzić które to… »
ShoutBox
  • mike17
  • 15/07/2019 15:55
  • Przelotem w stolicy, na dobre wrócę pod koniec sierpnia. Pozdrawiam Was i życzę dobrych, udanych tekstów, no i wakacji rzecz jasna :)
  • czarnanna
  • 14/07/2019 14:53
  • Miłej niedzieli! Leniwej lub aktywnej (co kto woli) :D
  • czarnanna
  • 14/07/2019 14:46
  • Naturalnie, Antoni!
  • AntoniGrycuk
  • 12/07/2019 23:28
  • I mam nadzieję, że pochwalisz się efektami?
  • AntoniGrycuk
  • 12/07/2019 23:03
  • No, tego jeszcze nie grali :) Super mi miło! Tylko uważaj, bo sporo w tej mojej muzyce jest niepokoju, czy wręcz krzyku, jak w niektórych. Choć uważam, że tylko kilka jest naprawdę dobrych.
  • czarnanna
  • 12/07/2019 22:59
  • Super!!! Bardzo mi się podobają serio, chyba będę do nich malować :D
  • AntoniGrycuk
  • 12/07/2019 22:56
  • Albo zupełnie moje, albo te z opisem Projekt to z zespołem sprzed lat.
  • czarnanna
  • 12/07/2019 22:50
  • Ale to te wszystkie utwory są Twoje?!
  • czarnanna
  • 12/07/2019 22:41
  • Antoni, bardzo intrygująca ta Twoja kompozycja. Gratuluję :)
  • Dobra Cobra
  • 12/07/2019 13:01
  • I dzięki życzeniem Vanillivi wypoczywala dobrze. Bo gdyby ich nie było....
Ostatnio widziani
Gości online:12
Najnowszy:coralieb5a
Wspierają nas