Wyniki Konkursu Poetyckiego Portalu Pisarskiego "W przebłyskach. Sofizmaty - 2016"

Na konkurs literacki "W przebłyskach. Sofizmaty – 2016" wpłynęło dwadzieścia pięć prac. Wszystkie prace były zgodne z Regulaminem i nawiązywały do tematu konkursu.

Jury w składzie: aleksander81, Bozena B, Esy Floresy oraz gość specjalny – Barbara Janas-Dudek, dokonało oceny tekstów i zdecydowało przyznać:

 

I miejsce

kamyczek - (O)tarcia

II miejsce

Zola111 - Sofizmaty PRL-u

 

Ponadto, Redakcja postanowiła wyróżnić cztery teksty, które zostały wysoko ocenione, otrzymały jednakową ilość punktów i również były blisko podium, a są to:

 

gaga26111 - fotel pachnący księżycem

hopeless - Płoną w ciszy

ks-hp - załom

Nalka31 - Life on the ocean

 

Wszystkie te teksty polecamy - warte są zatrzymania i przeczytania.

Redakcja gratuluje zwycięzcom i wyróżnionym. Nagrody, za pierwsze dwa miejsca prześlemy, pocztą.

Autorzy nagrodzonych wierszy proszeni są o przesłanie danych kontaktowych (imię, nazwisko, adres zamieszkania, e-mail, ewentualnie również telefon) na pw Esy Floresy.

 

Esy Floresy · 21:00 13.10.2016 · 9 ·
Komentarze
Zola111 dnia 13.10.2016 21:51
Kamysiu, gratuluję. Organizatorom i jurorom dziękuję za Hłaskę - na zawsze ukochanego. Wszystkim uczestnikom konkursu - brawo za aktywność na PP. Pozdrawiam.
Nalka31 dnia 13.10.2016 23:08
Ogromne gratulacje dla zwyciężczyń, dla wyróżnionych. Miło mi, że znalazłam się w tak szacownym gronie. Dziękuję. Pozostałym gratuluje odwagi stanięcia w szranki konkursowe.

Pozdrawiam. :)
Ula dnia 14.10.2016 09:13
Najserdeczniejsze gratulacje dla laureatów :)
mike17 dnia 14.10.2016 16:31
Gratulacje dla Zwycięzców i szacun dla całej armii Artystów, którzy tu wystąpili :)
Opheliac dnia 14.10.2016 20:32
Gratuluję Zwycięzcom, Wyróżnionym, jaak i pozostałym uczestnikom konkursu, w tym sobie również, bo to chyba pierwszy konkurs PP, bodajże od 2011, w którym wzięłam udział. :p niestety natchnienie rzadko mnie łapie.

Dziękuję także Organizatorom za interesujący pomysł i organizację konkursu :)
aleksander81 dnia 14.10.2016 21:21
Brawa i wielkie gratulacje dla zwyciężczyni oraz całej plejady nagrodzonych, jak również dla wszystkich uczestników naszego konkursu :-)

Aleks...:-)
Ustiusza dnia 20.10.2016 23:31
Gratulacje :)
kamyczek dnia 22.10.2016 17:55
Gratuluję Zoli, Wyróżnionym, a także pozostałym uczestnikom konkursu.
Serdecznie dziękuję za brawa i gratulacje - miło mi bardzo.

Droga Redakcjo, dlaczego po otwarciu linku http://www.portal-pisarski.pl/news/2016/10/13/wyniki-konkursu-poetyckiego-portalu-pisarskiego-w-przeb%C5%82yskach-sofizmaty-2016 (w panelu bocznym na stronie głównej) zamiast wyników konkursu wyświetla się błąd 404 - "Strona nie została odnaleziona" ?
Esy Floresy dnia 23.10.2016 14:22
Kamyczku, dziękuję za zgłoszenie. Nie wiem, jaki chochlik się tam zaplątał, ale link działa już poprawnie.
Polecane
Ostatnie komentarze
Pokazuj tylko komentarze:
Do tekstów | Do zdjęć
MarcinD
19/10/2019 10:00
A proszę :-). Przyznam szczerze, że zerknąłem również na… »
d.urbanska
19/10/2019 09:45
Brawo! Widzę, że lubisz wyzwania. Wiersz trudny do… »
bruliben
19/10/2019 09:29
Dziękuję MarcinieD za przywędrowanie do tekstu i twoją… »
marzenna
19/10/2019 09:21
allaska tymczasowa podlira, krótka, ale emocje są duże :) »
MarcinD
19/10/2019 09:04
Smutne takie. Oczywiście skojarzenia są oczywiste ;-).… »
allaska
19/10/2019 08:49
Marzenno dziękuję bardzo. Na szczęście to portret tymczasowy… »
marzenna
19/10/2019 08:43
Stare kino, pleśń, grzyb na ścianie. Niemy film,… »
MarcinD
19/10/2019 08:33
Generalnie Duch będzie się spotykał od czasu do czasu z… »
JOLA S.
19/10/2019 08:17
Obiecuję, Al. :) :) :) :) »
marzenna
19/10/2019 07:55
Znów te szarpania serca. Ile jeszcze wytrzyma? Alkohol… »
Gregcem
19/10/2019 07:49
Pięknie i z przesłaniem to opisałeś, życie- umierało i… »
allaska
19/10/2019 07:45
Bardzo ładnie tzw. Wiersz do powrotów:) jeszcze wrócę. »
marzenna
19/10/2019 07:40
Sądziłam, że słońce wstaje bo ziemia otwiera jądro, pęka… »
marzenna
19/10/2019 06:25
Ktoś już napisał, że to nasze życie to drwina. Też mam… »
marzenna
19/10/2019 06:09
Nie pozwalaj jej dorosnąć. Nie słuchaj jak mówią - twój… »
ShoutBox
  • Zola111
  • 19/10/2019 00:18
  • Jak Wam się pisze wiersze do Zaśrodkowania?
  • mike17
  • 18/10/2019 14:04
  • MUZO WENY 8 zapraszają do udziału śmiałków pióra. Podejmijcie wyzwanie i dajcie z siebie wszystko :) [link]
  • bruliben
  • 18/10/2019 09:02
  • Już wiem, ktory utwór najlepiej rozgrzewa do pisania :)
  • bruliben
  • 18/10/2019 04:56
  • Dlaczego tu jestem, czego szukam, skoro większość dreamin’ offline.
  • bruliben
  • 18/10/2019 04:48
  • Aż sześć muzo wen - wypadałoby zajrzeć, zobaczyć, poczuć jak zainspirują.
  • allaska
  • 17/10/2019 16:27
  • Prośba do redakcji przy wysyłaniu tekstu nie wiem co zrobiłam ale wkleiłam dwa na raz proszę o usunięcie jednego one są takie same. Pozdrawiam. Czarodziejka z planety: " nie dorastam wam do pięt ;)"
  • mike17
  • 16/10/2019 19:13
  • Jeśli chcesz zaistnieć w portalowej sławie, nie wahaj się już i pisz śmiało do konkursu dla prozaików MUZO WENY 8, gdzie jedynym wymogiem jest napisanie miniatury. Dużo? Nie, mało. Zatem do boju :)
  • allaska
  • 16/10/2019 16:12
  • Gratulacje :) Vanillivi
  • Vanillivi
  • 16/10/2019 14:36
  • Oprócz mnie jest kilku świetnych autorów, więc polecam, dostępne w Empiku razem z numerem Fabulariów w cenie 8 zł.
Ostatnio widziani
Gości online:14
Najnowszy:ujyceb
Wspierają nas