Ważne: Nowa Odsłona Portalu Pisarskiego i ankieta dla użytkowników

Drodzy użytkownicy! Mamy dla Was bardzo dobre wieści. Ruszyły prace koncepcyjne nad nową odsłoną Portalu Pisarskiego. Zmieni się wiele, ale żeby te zmiany wszystkim wyszły na dobre, prosimy Was wszystkich o wypełnienie krótkiej ankiety, dzięki której będziemy mogli lepiej wszystko zaplanować. Ankieta znajduje się pod tym linkiem:  https://goo.gl/forms/apYAIax28KhMAgwm2

Będziemy wdzięczni za Waszą pomoc.

Wiktor Orzel · 21:31 25.10.2016 · 9 ·
Komentarze
akacjowa agnes dnia 26.10.2016 20:48
Ankietę wypełniłam :) Pozdrawiam
Wiktor Orzel dnia 27.10.2016 11:44
Dziękujemy :)
Niczyja dnia 28.10.2016 08:41
Ja też już wypełniłam:)
clockworklukis dnia 30.10.2016 13:58
Fajnie, że coś się zmienia ;) mam nadzieję, że zmiany wyjdą na dobre.
Dobra Cobra dnia 03.11.2016 19:00
Badanie opinii publicznej bardzo dobra rzecz! Skorzystałem z szansy na poprawienie Portalu. Co prawda nie mam jakiejś jasnej wizji i klarownej wizji, co ma być w przyszłości. Właściciel chyba ją ma, więc mu ufam, że będzie lepiej.

Dla mnie chyba największą bolączką jest niestabilny serwer (bo nie wiadomo, jak to nazwać), na którym jest zahaczona baza PP. Nie raz się zacina i trza czekać, aż puści, by dalej można było wpisywać komentarz albo pw. I to chyba najważniejsza rzecz, która boli.

Ukłony,

DoCo
Ustiusza dnia 17.11.2016 10:32
Wypełnione. Zmiany są zwykle dobre, więc trzymam kciuki, żeby tutaj zaszły tylko takie :)
WholeTruth dnia 19.11.2016 20:12
Kiedy można się spodziewać zmian? Czy zmiany będę już na stałe, czy będzie uwzględniać się jeszcze później uwagi użytkowników?
Wiktor Orzel dnia 21.11.2016 14:40
Do wprowadzenia zmian jeszcze daleka droga, pod koniec tego tygodnia zabieramy się za analizowanie wyników ankiet, a potem ruszają pracę projektowe. Późniejsze uwagi użytkowników są zawsze mile widziane. ;)
Dobra Cobra dnia 28.11.2016 17:54
Fajnie byłoby, gdyby w polu: Od autora dało się wstawiac linki, ktore od razu przenosiły by do zawartości www. Na razie jest to niemożliwym. Przykład: http://www.portal-pisarski.pl/czytaj/56506/selenici

Dopiero w komentarzu udaje się wstawić działające linki.

Jako autorowi także audiobooków tego mi brakuje.

Ukłony,

DoCo
Polecane
Ostatnie komentarze
Pokazuj tylko komentarze:
Do tekstów | Do zdjęć
Marek Adam Grabowski
16/07/2019 19:25
Tematyka nie dla mnie, ale doceniam wysoki poziom twojego… »
Miladora
16/07/2019 18:21
Umknął mi Twój wiersz, a nie powinien, więc dobrze, że Alos… »
SzalonaJulka
16/07/2019 12:52
alos, dziękuję. Celnie rozszyfrowane. Tak, chyba o to mi… »
Hubert Z
16/07/2019 08:14
Cieszę mnie, że się podoba. »
Hubert Z
16/07/2019 08:13
Dzięki wiosno. Pozdrowionka »
Dobra Cobra
15/07/2019 23:12
Madawydar, Jak celnie się domyslasz to tylko opowiesc.… »
Marek Adam Grabowski
15/07/2019 22:25
Chodziło mi o to, czemu zabił i co łączyło go z tą… »
PrzemeK155J
15/07/2019 20:39
Pod koniec chciałem nieco wspomnieć o naszym trybie życia,… »
StalowyKruk
15/07/2019 18:04
Dziękuję. Pracuję nad rozdziałem drugim, ale jak zwykle… »
22227
15/07/2019 17:57
Ciekawy tekst, tylko z tym mózgiem to o wiele bardziej… »
DanielKurowski1
15/07/2019 16:11
Komentarz dopiero po miesiącu, ale sesja nie wybacza.… »
czarnanna
15/07/2019 15:36
Bardzo dziękuję za odkurzenie mojego tekstu, Antoni :) Od… »
czarnanna
15/07/2019 15:31
Cieszę się, że rymowanka wpadła Ci w oko/ucho :D Lubię… »
wiosna
15/07/2019 15:14
I jeszcze rymy wewnętrzne:) Lubię czasem się tak pobawić,… »
wiosna
15/07/2019 15:02
Ładnie o wiośnie:) »
ShoutBox
  • czarnanna
  • 16/07/2019 23:44
  • Hej Michale przelatujący stolicę :D wakacyjne pozdrowienia!
  • mike17
  • 15/07/2019 15:55
  • Przelotem w stolicy, na dobre wrócę pod koniec sierpnia. Pozdrawiam Was i życzę dobrych, udanych tekstów, no i wakacji rzecz jasna :)
  • czarnanna
  • 14/07/2019 14:53
  • Miłej niedzieli! Leniwej lub aktywnej (co kto woli) :D
  • czarnanna
  • 14/07/2019 14:46
  • Naturalnie, Antoni!
  • AntoniGrycuk
  • 12/07/2019 23:28
  • I mam nadzieję, że pochwalisz się efektami?
  • AntoniGrycuk
  • 12/07/2019 23:03
  • No, tego jeszcze nie grali :) Super mi miło! Tylko uważaj, bo sporo w tej mojej muzyce jest niepokoju, czy wręcz krzyku, jak w niektórych. Choć uważam, że tylko kilka jest naprawdę dobrych.
  • czarnanna
  • 12/07/2019 22:59
  • Super!!! Bardzo mi się podobają serio, chyba będę do nich malować :D
  • AntoniGrycuk
  • 12/07/2019 22:56
  • Albo zupełnie moje, albo te z opisem Projekt to z zespołem sprzed lat.
  • czarnanna
  • 12/07/2019 22:50
  • Ale to te wszystkie utwory są Twoje?!
  • czarnanna
  • 12/07/2019 22:41
  • Antoni, bardzo intrygująca ta Twoja kompozycja. Gratuluję :)
Ostatnio widziani
Gości online:12
Najnowszy:Evankose70
Wspierają nas