Ważne: Nowa Odsłona Portalu Pisarskiego i ankieta dla użytkowników

Drodzy użytkownicy! Mamy dla Was bardzo dobre wieści. Ruszyły prace koncepcyjne nad nową odsłoną Portalu Pisarskiego. Zmieni się wiele, ale żeby te zmiany wszystkim wyszły na dobre, prosimy Was wszystkich o wypełnienie krótkiej ankiety, dzięki której będziemy mogli lepiej wszystko zaplanować. Ankieta znajduje się pod tym linkiem:  https://goo.gl/forms/apYAIax28KhMAgwm2

Będziemy wdzięczni za Waszą pomoc.

Sagitarius · 21:31 25.10.2016 · 9 ·
Komentarze
akacjowa agnes dnia 26.10.2016 20:48
Ankietę wypełniłam :) Pozdrawiam
Sagitarius dnia 27.10.2016 11:44
Dziękujemy :)
Niczyja dnia 28.10.2016 08:41
Ja też już wypełniłam:)
clockworklukis dnia 30.10.2016 13:58
Fajnie, że coś się zmienia ;) mam nadzieję, że zmiany wyjdą na dobre.
Dobra Cobra dnia 03.11.2016 19:00
Badanie opinii publicznej bardzo dobra rzecz! Skorzystałem z szansy na poprawienie Portalu. Co prawda nie mam jakiejś jasnej wizji i klarownej wizji, co ma być w przyszłości. Właściciel chyba ją ma, więc mu ufam, że będzie lepiej.

Dla mnie chyba największą bolączką jest niestabilny serwer (bo nie wiadomo, jak to nazwać), na którym jest zahaczona baza PP. Nie raz się zacina i trza czekać, aż puści, by dalej można było wpisywać komentarz albo pw. I to chyba najważniejsza rzecz, która boli.

Ukłony,

DoCo
Ustiusza dnia 17.11.2016 10:32
Wypełnione. Zmiany są zwykle dobre, więc trzymam kciuki, żeby tutaj zaszły tylko takie :)
WholeTruth dnia 19.11.2016 20:12
Kiedy można się spodziewać zmian? Czy zmiany będę już na stałe, czy będzie uwzględniać się jeszcze później uwagi użytkowników?
Sagitarius dnia 21.11.2016 14:40
Do wprowadzenia zmian jeszcze daleka droga, pod koniec tego tygodnia zabieramy się za analizowanie wyników ankiet, a potem ruszają pracę projektowe. Późniejsze uwagi użytkowników są zawsze mile widziane. ;)
Dobra Cobra dnia 28.11.2016 17:54
Fajnie byłoby, gdyby w polu: Od autora dało się wstawiac linki, ktore od razu przenosiły by do zawartości www. Na razie jest to niemożliwym. Przykład: http://www.portal-pisarski.pl/czytaj/56506/selenici

Dopiero w komentarzu udaje się wstawić działające linki.

Jako autorowi także audiobooków tego mi brakuje.

Ukłony,

DoCo
Ostatnie komentarze
Pokazuj tylko komentarze:
Do tekstów | Do zdjęć
viktoria12
21/02/2017 17:36
I chociaż z dolnej półki... Zaintrygował mnie tytuł: ,,… »
Aronia23
21/02/2017 16:30
Utiuszo, wiersz przejmujący bardzo i łapiący chwile w… »
mike17
21/02/2017 16:22
Lilu, jakże miło mi czytać Twój koment :) Bardzo dbam o… »
Aronia23
21/02/2017 16:19
Swistaczku, :))) »
swistakos
21/02/2017 16:05
To taka jakby miniatura, więc jest napisane krótko. Może… »
JOLA S.
21/02/2017 15:59
Michale, zgrabnie napisane opko i dobrze się czyta. Właśnie… »
Lilah
21/02/2017 15:42
Mike, znowu mnie zaskoczyłeś swoją kolejną historią o… »
Aronia23
21/02/2017 15:16
Agreolik, ten felieton o sferze marzeń traktuje? Ja , wg… »
mike17
21/02/2017 14:54
Miki, Aniu, bardzo dziękuje za wizytę i konkretny koment :)»
Bellona
21/02/2017 14:39
Miki znów udało ci sie !! Znów nie przegadałeś :) ale za to… »
purpur
21/02/2017 14:36
No jestem, no nie mogłem sobie odmówić przyjemności… »
purpur
21/02/2017 14:23
No spojrzałem w Twój tekst. Przyznaję się bez bicia, że… »
Damroka
21/02/2017 14:22
Cieszę się, że ktoś widzi to podobnie. Cudna Studnia :) Do… »
mike17
21/02/2017 13:38
Dzięki wielkie, Krzysztofie, za dogłębny koment :) To… »
JOLA S.
21/02/2017 13:36
Tak, pokora jest cnotą, nie tylko w pisaniu. ;) Poprawiam… »
ShoutBox
  • Bellona
  • 21/02/2017 13:40
  • Mikus mnie ucieszył ze znów coś napisał, zabieram sie do czytania.
  • Aronia23
  • 21/02/2017 13:19
  • Utiuszo, dziękuję w Jego imieniu. Na pewno będzie Mu miło. Pozdrawiam.
  • Ustiusza
  • 21/02/2017 08:12
  • Przykre to, Aronio. :((( Życz mu ode mnie powrotu do zdrowia.
  • Aronia23
  • 20/02/2017 21:10
  • faith, pytasz o Trawę. Ja nie wiem, co z nim. Ale wiem b. smutną rzecz. Powiem, bo to kolega. Apis Taur - Tomek, jest b. chory. Smutno mi.
  • Aronia23
  • 20/02/2017 20:56
  • [link] A to jest to, co kocham najbardziej. faith. Góry. Dziękuję za piękną piosenkę.
  • Niczyja
  • 20/02/2017 20:28
  • Ja też:) To wszystko zmysły przecież...
  • faith
  • 20/02/2017 20:17
  • Niczyjko, to świetny sposób zapamiętywania, chyba zresztą najskuteczniejszy Ja mam tak jeszcze np. z zapachami. :)
  • Niczyja
  • 20/02/2017 20:12
  • To też piękne:) Ja pamiętam zmysłami... Of Monsters and Men, Birdy, Bjork 'Yoga" i inne Twoje piosenki, które trafiły w moje zapamiętanie:)
  • faith
  • 20/02/2017 19:58
  • No proszę, jak miło słyszeć, że coś zapada w pamięć! :) Ja do niej często wracam. Szczególnie w takie wieczory jak ten. :) Gramofonie, obyś miał rację. ;) [link]
Ostatnio widziani
Gości online:34
Najnowszy:polkertanasa