Ważne: Nowa Odsłona Portalu Pisarskiego i ankieta dla użytkowników

Drodzy użytkownicy! Mamy dla Was bardzo dobre wieści. Ruszyły prace koncepcyjne nad nową odsłoną Portalu Pisarskiego. Zmieni się wiele, ale żeby te zmiany wszystkim wyszły na dobre, prosimy Was wszystkich o wypełnienie krótkiej ankiety, dzięki której będziemy mogli lepiej wszystko zaplanować. Ankieta znajduje się pod tym linkiem:  https://goo.gl/forms/apYAIax28KhMAgwm2

Będziemy wdzięczni za Waszą pomoc.

Wiktor Orzel · 21:31 25.10.2016 · 9 ·
Komentarze
akacjowa agnes dnia 26.10.2016 20:48
Ankietę wypełniłam :) Pozdrawiam
Wiktor Orzel dnia 27.10.2016 11:44
Dziękujemy :)
Niczyja dnia 28.10.2016 08:41
Ja też już wypełniłam:)
clockworklukis dnia 30.10.2016 13:58
Fajnie, że coś się zmienia ;) mam nadzieję, że zmiany wyjdą na dobre.
Dobra Cobra dnia 03.11.2016 19:00
Badanie opinii publicznej bardzo dobra rzecz! Skorzystałem z szansy na poprawienie Portalu. Co prawda nie mam jakiejś jasnej wizji i klarownej wizji, co ma być w przyszłości. Właściciel chyba ją ma, więc mu ufam, że będzie lepiej.

Dla mnie chyba największą bolączką jest niestabilny serwer (bo nie wiadomo, jak to nazwać), na którym jest zahaczona baza PP. Nie raz się zacina i trza czekać, aż puści, by dalej można było wpisywać komentarz albo pw. I to chyba najważniejsza rzecz, która boli.

Ukłony,

DoCo
Ustiusza dnia 17.11.2016 10:32
Wypełnione. Zmiany są zwykle dobre, więc trzymam kciuki, żeby tutaj zaszły tylko takie :)
WholeTruth dnia 19.11.2016 20:12
Kiedy można się spodziewać zmian? Czy zmiany będę już na stałe, czy będzie uwzględniać się jeszcze później uwagi użytkowników?
Wiktor Orzel dnia 21.11.2016 14:40
Do wprowadzenia zmian jeszcze daleka droga, pod koniec tego tygodnia zabieramy się za analizowanie wyników ankiet, a potem ruszają pracę projektowe. Późniejsze uwagi użytkowników są zawsze mile widziane. ;)
Dobra Cobra dnia 28.11.2016 17:54
Fajnie byłoby, gdyby w polu: Od autora dało się wstawiac linki, ktore od razu przenosiły by do zawartości www. Na razie jest to niemożliwym. Przykład: http://www.portal-pisarski.pl/czytaj/56506/selenici

Dopiero w komentarzu udaje się wstawić działające linki.

Jako autorowi także audiobooków tego mi brakuje.

Ukłony,

DoCo
Polecane
Ostatnie komentarze
Pokazuj tylko komentarze:
Do tekstów | Do zdjęć
introwerka
22/05/2018 11:31
Wiersz pięknie oddający odczucia sporej części… »
Carvedilol
22/05/2018 11:28
Galernik krótko, treściwie, dość przewidywalne zakończenie,… »
introwerka
22/05/2018 11:25
Zolu, dziękuję bardzo za czytanie i piękną „anatomię”… »
Galernik
22/05/2018 08:53
Dziękuję AntoniG. za wizytę i dobre słowo. Podsunąłeś mi… »
Kazjuno
22/05/2018 07:41
Mike, Receptę na szczęście Waldka zawarłeś w opowiadaniu.… »
Zola111
21/05/2018 23:33
Co raz mnie zaskakujesz pomysłowością wierszy, Intro, grą… »
Zola111
21/05/2018 23:14
Bardzo Ci się udał ten akrostych, Lilu. Jestem pod wielkim… »
Lilah
21/05/2018 22:07
Werko, bardzo dziękuję za tak piękny komentarz.… »
mozets
21/05/2018 21:37
Zgrabny utwór okolicznościowy. kpt.M.Mozets (jnwsws) »
introwerka
21/05/2018 21:26
Urokliwe tłumaczenie, pięknie oddające czar dziewczęcych… »
hopeless
21/05/2018 20:24
Miladora Masz rację. Kiepsko. Wracam do tego wiersza… »
robert_augustyn
21/05/2018 17:51
Dziękuję. Auster to dla mnie zupełnie nowe nazwisko. Dziwne,… »
Zola111
21/05/2018 17:48
Bardzo się cieszę, że znów publikujesz, Julko. To piękny… »
mozets
21/05/2018 16:03
Dylemat uczuć. Zapisany kodem poezji. To dobrze - bo… »
mozets
21/05/2018 15:46
Gdybym miał coś powiedzieć na temat j/w, musiałbym użyć… »
ShoutBox
  • mike17
  • 21/05/2018 21:11
  • Aga, gorrrrąco pozdrawiam :)
  • akacjowa agnes
  • 21/05/2018 20:44
  • Głosujcie w Zaśrodkowaniu#28. Nawet ja już to zrobiłam ;) Pozdrawiam
  • Gramofon
  • 21/05/2018 11:19
  • Dzień dobry!
  • Zola111
  • 19/05/2018 22:59
  • Głosujcie na wiersze Zaśrodkowania#28, proszę.
  • Zola111
  • 17/05/2018 21:13
  • A tak, Gramofonie. Przyznam, że jestem bardzo zadowolona z frekwencji wierszy w Zaśrodkowaniu#28.
  • Carvedilol
  • 17/05/2018 19:07
  • Jakby co, dajcie znać na PW, prześlę mailem.
  • Carvedilol
  • 17/05/2018 19:05
  • Uwaga - kryptoreklama!napisałem opowiadanie kryminalne, które zamierzam zgłosić na konkurs, dlatego póki co, nie mogę go umieścić na PP Czy jest ktoś chętny na przeczytanie i wyrażenie opinii?
  • Gramofon
  • 16/05/2018 22:11
  • Tak się bałaś, a jest więcej wierszy niż w poprzedniej edycji :D
  • Zola111
  • 16/05/2018 21:41
  • Teksty Zaśrodkowania#28 są już w głosowaniu! :)
Ostatnio widziani
Gości online:13
Najnowszy:Laceyse1j
Wspierają nas