Ważne: Nowa Odsłona Portalu Pisarskiego i ankieta dla użytkowników

Drodzy użytkownicy! Mamy dla Was bardzo dobre wieści. Ruszyły prace koncepcyjne nad nową odsłoną Portalu Pisarskiego. Zmieni się wiele, ale żeby te zmiany wszystkim wyszły na dobre, prosimy Was wszystkich o wypełnienie krótkiej ankiety, dzięki której będziemy mogli lepiej wszystko zaplanować. Ankieta znajduje się pod tym linkiem:  https://goo.gl/forms/apYAIax28KhMAgwm2

Będziemy wdzięczni za Waszą pomoc.

Wiktor Orzel · 21:31 25.10.2016 · 9 ·
Komentarze
akacjowa agnes dnia 26.10.2016 20:48
Ankietę wypełniłam :) Pozdrawiam
Wiktor Orzel dnia 27.10.2016 11:44
Dziękujemy :)
Niczyja dnia 28.10.2016 08:41
Ja też już wypełniłam:)
clockworklukis dnia 30.10.2016 13:58
Fajnie, że coś się zmienia ;) mam nadzieję, że zmiany wyjdą na dobre.
Dobra Cobra dnia 03.11.2016 19:00
Badanie opinii publicznej bardzo dobra rzecz! Skorzystałem z szansy na poprawienie Portalu. Co prawda nie mam jakiejś jasnej wizji i klarownej wizji, co ma być w przyszłości. Właściciel chyba ją ma, więc mu ufam, że będzie lepiej.

Dla mnie chyba największą bolączką jest niestabilny serwer (bo nie wiadomo, jak to nazwać), na którym jest zahaczona baza PP. Nie raz się zacina i trza czekać, aż puści, by dalej można było wpisywać komentarz albo pw. I to chyba najważniejsza rzecz, która boli.

Ukłony,

DoCo
Ustiusza dnia 17.11.2016 10:32
Wypełnione. Zmiany są zwykle dobre, więc trzymam kciuki, żeby tutaj zaszły tylko takie :)
WholeTruth dnia 19.11.2016 20:12
Kiedy można się spodziewać zmian? Czy zmiany będę już na stałe, czy będzie uwzględniać się jeszcze później uwagi użytkowników?
Wiktor Orzel dnia 21.11.2016 14:40
Do wprowadzenia zmian jeszcze daleka droga, pod koniec tego tygodnia zabieramy się za analizowanie wyników ankiet, a potem ruszają pracę projektowe. Późniejsze uwagi użytkowników są zawsze mile widziane. ;)
Dobra Cobra dnia 28.11.2016 17:54
Fajnie byłoby, gdyby w polu: Od autora dało się wstawiac linki, ktore od razu przenosiły by do zawartości www. Na razie jest to niemożliwym. Przykład: http://www.portal-pisarski.pl/czytaj/56506/selenici

Dopiero w komentarzu udaje się wstawić działające linki.

Jako autorowi także audiobooków tego mi brakuje.

Ukłony,

DoCo
Ostatnie komentarze
Pokazuj tylko komentarze:
Do tekstów | Do zdjęć
Zola111
21/07/2017 02:45
Odyseuszu, z pewnością Miniatura jeszcze dystrybuuje ten… »
JOLA S.
21/07/2017 00:30
Kamyczku, jeszcze raz dziękuję :) Bardzo motywujący… »
wiktoria
21/07/2017 00:02
Alosie, wreszcie zdołałam dotrwać do końca. Długi wiersz i… »
kamyczek
20/07/2017 23:59
Introwerko, zastanawiałam się nad tytułem, próbując… »
wiktoria
20/07/2017 23:38
Panie Odyseuszu, czytałam ten wiersz jakiś czas temu, ale… »
wiktoria
20/07/2017 23:21
Introwerko, ja bym zadała pytanie: kim jest poezja i nigdy… »
wiktoria
20/07/2017 23:03
Kamyczku, a któż to może wiedzieć skąd u niej te czarne… »
wiktoria
20/07/2017 22:59
Bardzo ładna metaforyka Procesjo i mocny przekaz. Podoba mi… »
wiktoria
20/07/2017 22:42
Procesjo, piszesz, że wiersz jest apolityczny, jednak trąci… »
kamyczek
20/07/2017 22:37
Wiktorio, ciary! Skąd tyle czarnych myśli u Peelki, aż boję… »
kamyczek
20/07/2017 22:16
Jolu, kupuję, prawie bez uwag – bo nie ma tu żadnych… »
JOLA S.
20/07/2017 22:14
Dzięki, Kamyczku :) :) »
kamyczek
20/07/2017 22:00
- nawet tak nie myśl, Jolu. Buziaki. »
mr.odysseus
20/07/2017 20:31
Gdzie można kupić ten tomik? Mam kilka pozycji z miniatury,… »
mr.odysseus
20/07/2017 20:24
Film lubię bardzo, dlatego się uśmiechnąłem :) Natomiast… »
ShoutBox
  • Silvus
  • 21/07/2017 00:11
  • Nie będąc specjalnym fanem zespołu, jedna z jego piosenek, która mi się podoba, to: [link] Ciekawe, trochę odnajduję w niej siebie.
  • wiktoria
  • 21/07/2017 00:05
  • Silvus jeszcze żyje, a Zach zmartwychwstał na chwilę ;)
  • Krzysztof Konrad
  • 20/07/2017 22:23
  • Nie żyje wielki człowiek Chester Bannington - legendarny wokalista zespołu Linkin Park. Nie mogę, nie chce w to uwierzyć
  • Silvus
  • 20/07/2017 12:49
  • Słucham?
  • Zachary Ann
  • 20/07/2017 10:12
  • Dzień dobry. Widzę, że nawet Silve jeszcze żyje.
  • mr.odysseus
  • 19/07/2017 22:19
  • Tak niestety łatwiej dla naszych szympansich móżdżków :)
  • ewa2000
  • 19/07/2017 21:21
  • dlaczego tacy jesteśmy brak mi ogłady brak zrozumienia łatwo jest oceniać homoseksualista transseksualista czarny,żółty nie zna się na polityce nie zna religi a chodzi do kościoła ateista brzydaka, gł
  • Krzysztof Konrad
  • 19/07/2017 19:49
  • Jak oglądam ukrytą prawdę, to czuję, że moje opowieści są genialne :D
  • Silvus
  • 19/07/2017 19:33
  • Cieszę się, Krzysztofie, że jest lepiej.
Ostatnio widziani
Gości online:59
Najnowszy:Pavelecse5k
Wspierają nas