Ważne: Nowa Odsłona Portalu Pisarskiego i ankieta dla użytkowników

Drodzy użytkownicy! Mamy dla Was bardzo dobre wieści. Ruszyły prace koncepcyjne nad nową odsłoną Portalu Pisarskiego. Zmieni się wiele, ale żeby te zmiany wszystkim wyszły na dobre, prosimy Was wszystkich o wypełnienie krótkiej ankiety, dzięki której będziemy mogli lepiej wszystko zaplanować. Ankieta znajduje się pod tym linkiem:  https://goo.gl/forms/apYAIax28KhMAgwm2

Będziemy wdzięczni za Waszą pomoc.

Wiktor Orzel · 21:31 25.10.2016 · 9 ·
Komentarze
akacjowa agnes dnia 26.10.2016 20:48
Ankietę wypełniłam :) Pozdrawiam
Wiktor Orzel dnia 27.10.2016 11:44
Dziękujemy :)
Niczyja dnia 28.10.2016 08:41
Ja też już wypełniłam:)
clockworklukis dnia 30.10.2016 13:58
Fajnie, że coś się zmienia ;) mam nadzieję, że zmiany wyjdą na dobre.
Dobra Cobra dnia 03.11.2016 19:00
Badanie opinii publicznej bardzo dobra rzecz! Skorzystałem z szansy na poprawienie Portalu. Co prawda nie mam jakiejś jasnej wizji i klarownej wizji, co ma być w przyszłości. Właściciel chyba ją ma, więc mu ufam, że będzie lepiej.

Dla mnie chyba największą bolączką jest niestabilny serwer (bo nie wiadomo, jak to nazwać), na którym jest zahaczona baza PP. Nie raz się zacina i trza czekać, aż puści, by dalej można było wpisywać komentarz albo pw. I to chyba najważniejsza rzecz, która boli.

Ukłony,

DoCo
Ustiusza dnia 17.11.2016 10:32
Wypełnione. Zmiany są zwykle dobre, więc trzymam kciuki, żeby tutaj zaszły tylko takie :)
WholeTruth dnia 19.11.2016 20:12
Kiedy można się spodziewać zmian? Czy zmiany będę już na stałe, czy będzie uwzględniać się jeszcze później uwagi użytkowników?
Wiktor Orzel dnia 21.11.2016 14:40
Do wprowadzenia zmian jeszcze daleka droga, pod koniec tego tygodnia zabieramy się za analizowanie wyników ankiet, a potem ruszają pracę projektowe. Późniejsze uwagi użytkowników są zawsze mile widziane. ;)
Dobra Cobra dnia 28.11.2016 17:54
Fajnie byłoby, gdyby w polu: Od autora dało się wstawiac linki, ktore od razu przenosiły by do zawartości www. Na razie jest to niemożliwym. Przykład: http://www.portal-pisarski.pl/czytaj/56506/selenici

Dopiero w komentarzu udaje się wstawić działające linki.

Jako autorowi także audiobooków tego mi brakuje.

Ukłony,

DoCo
Polecane
Ostatnie komentarze
Pokazuj tylko komentarze:
Do tekstów | Do zdjęć
Silvus
17/01/2018 13:54
Jedyny przypadek, który miałby logikę, jaki mogę sobie… »
Silvus
17/01/2018 13:37
Spacja! Spacje! A to jedno do drugiego jak mysz… »
Silvus
17/01/2018 13:29
Brak przecinka po "piękna". Co zrobił? :)»
purpur
17/01/2018 13:23
Witaj liptonie... Przede wszystkim polecałbym Tobie… »
Silvus
17/01/2018 13:08
Jakkolwiek może być to prawda, to nie brzmi mi najlepiej… »
purpur
17/01/2018 12:32
Pozwól, że i ja zerknę w Twoje pisanie :) No przeczytałem… »
mike17
17/01/2018 12:11
Witaj, Aniu, pod tą opowieścią sklerotyczną :) Dobrze… »
Vanillivi
17/01/2018 12:06
Zolu, podoba mi się ten wiersz i zgadzam się z jego… »
purpur
17/01/2018 11:56
Witaj ponownie! - coś mi się kołacze po głowie, że… »
purpur
17/01/2018 11:34
Wiesz... raczej nie wyszło to w ogóle :) Skoro autor musi… »
retro
17/01/2018 11:12
DoCo, gdzieś już widziałam ten tytuł... Czy to możliwe? Czy… »
retro
17/01/2018 11:09
Darcon, Purpur - dziękuję :) »
retro
17/01/2018 11:07
Michał, dziękuję za zaproszenie, bo Twoja humoreska… »
braparb
17/01/2018 10:24
Pragnienie podmiotowości bywa naprawdę potężne. Cudny tekst.… »
JOLA S.
17/01/2018 10:18
Przeczytałem z niekłamanym zainteresowaniem, ale przyznam Ci… »
ShoutBox
  • trawa1965
  • 17/01/2018 04:18
  • Dzięki, Przyjaciele! Kupujcie.
  • JOLA S.
  • 16/01/2018 21:11
  • Trawo, gratulacje.:)
  • Krzysztof Konrad
  • 16/01/2018 20:20
  • Też sądzę, że zasługuje na notkę na stronie głównej.
  • Silvus
  • 16/01/2018 19:19
  • Co to się dzieje! A może to jednak zasługuje na news na stronie głównej. :) Brawo, @Trawo. :) Dzięki, @Mike.
  • mike17
  • 16/01/2018 19:06
  • Pragnę poinformować, że nasz portalowy kolega trawa1965 właśnie wydał w końcu swego upragnionego e-booka :) Brawa za determinację i upór w dążeniu do celu.
  • Miladora
  • 16/01/2018 16:58
  • Dzięki - już widzę poprawkę. :)
  • Miladora
  • 16/01/2018 16:41
  • Dod - masz pw! :)
  • Dobra Cobra
  • 15/01/2018 23:10
  • Słodka pjosenka zespołu Elektryczne Gitary na piekny wjeczór: [link]
  • Zola111