Ważne: Nowa Odsłona Portalu Pisarskiego i ankieta dla użytkowników

Drodzy użytkownicy! Mamy dla Was bardzo dobre wieści. Ruszyły prace koncepcyjne nad nową odsłoną Portalu Pisarskiego. Zmieni się wiele, ale żeby te zmiany wszystkim wyszły na dobre, prosimy Was wszystkich o wypełnienie krótkiej ankiety, dzięki której będziemy mogli lepiej wszystko zaplanować. Ankieta znajduje się pod tym linkiem:  https://goo.gl/forms/apYAIax28KhMAgwm2

Będziemy wdzięczni za Waszą pomoc.

Sagitarius · 21:31 25.10.2016 · 9 ·
Komentarze
akacjowa agnes dnia 26.10.2016 20:48
Ankietę wypełniłam :) Pozdrawiam
Sagitarius dnia 27.10.2016 11:44
Dziękujemy :)
Niczyja dnia 28.10.2016 08:41
Ja też już wypełniłam:)
clockworklukis dnia 30.10.2016 13:58
Fajnie, że coś się zmienia ;) mam nadzieję, że zmiany wyjdą na dobre.
Dobra Cobra dnia 03.11.2016 19:00
Badanie opinii publicznej bardzo dobra rzecz! Skorzystałem z szansy na poprawienie Portalu. Co prawda nie mam jakiejś jasnej wizji i klarownej wizji, co ma być w przyszłości. Właściciel chyba ją ma, więc mu ufam, że będzie lepiej.

Dla mnie chyba największą bolączką jest niestabilny serwer (bo nie wiadomo, jak to nazwać), na którym jest zahaczona baza PP. Nie raz się zacina i trza czekać, aż puści, by dalej można było wpisywać komentarz albo pw. I to chyba najważniejsza rzecz, która boli.

Ukłony,

DoCo
Ustiusza dnia 17.11.2016 10:32
Wypełnione. Zmiany są zwykle dobre, więc trzymam kciuki, żeby tutaj zaszły tylko takie :)
WholeTruth dnia 19.11.2016 20:12
Kiedy można się spodziewać zmian? Czy zmiany będę już na stałe, czy będzie uwzględniać się jeszcze później uwagi użytkowników?
Sagitarius dnia 21.11.2016 14:40
Do wprowadzenia zmian jeszcze daleka droga, pod koniec tego tygodnia zabieramy się za analizowanie wyników ankiet, a potem ruszają pracę projektowe. Późniejsze uwagi użytkowników są zawsze mile widziane. ;)
Dobra Cobra dnia 28.11.2016 17:54
Fajnie byłoby, gdyby w polu: Od autora dało się wstawiac linki, ktore od razu przenosiły by do zawartości www. Na razie jest to niemożliwym. Przykład: http://www.portal-pisarski.pl/czytaj/56506/selenici

Dopiero w komentarzu udaje się wstawić działające linki.

Jako autorowi także audiobooków tego mi brakuje.

Ukłony,

DoCo
Polecane
Ostatnie komentarze
Pokazuj tylko komentarze:
Do tekstów | Do zdjęć
Jacek Podgorski
27/03/2017 23:32
Kiedy wracam do tego tekstu, zawsze nachodzi mnie podobna… »
Jacek Podgorski
27/03/2017 23:31
Niezmiernie mi miło :) »
kamyczek
27/03/2017 23:28
Witaj, byłam już pod tym wierszem, ale „chroniczny brak… »
Zingara
27/03/2017 23:22
gabi dziękuję za miły komentarz :) »
Izabea Bocian
27/03/2017 22:33
Szkoda. »
Izabea Bocian
27/03/2017 22:29
no i gitara. Kupuję wszystko. »
Grain
27/03/2017 21:46
Pomyślę kusicielko. Serdeczne dzięki. »
gabi
27/03/2017 21:42
Ciekawy tekst, ale warto się pokusić o inna… »
gabi
27/03/2017 21:35
Aleksandrze - Zaręczam Ci, że opinie nieraz „brałam na… »
gabi
27/03/2017 21:31
Niezwykle urokliwy i malowniczy wiersz (zwłaszcza druga… »
GregoryJ
27/03/2017 20:32
Witaj ponownie Aronio. Gregory Peck powiadasz. Nie wiem, czy… »
aleksander81
27/03/2017 20:07
Hej, Gabi - jasne, że gdy przypatruję się własnym tworom, to… »
skroplami
27/03/2017 19:03
Alfred Kubin "Po tamtej stronie" w wersji mikro… »
trawa1965
27/03/2017 18:57
Do tego wiersza mam najbardziej krytyczny stosunek ze… »
introwerka
27/03/2017 18:33
Gabi, cieszę się, że zaglądasz, tym bardziej, że wskutek… »
ShoutBox
  • Zola111
  • 27/03/2017 23:40
  • Głosujcie na wiersze w Zaśrodkowaniu. Jest w czym wybrać, proszę mi wierzyć :)
  • Aronia23
  • 27/03/2017 23:11
  • W tym miejscu, w którym wysiadłam z pocią, aby kupić wsch. marki. Tam była granica, ale nie można było wysiadać. Awantura ,ło, matko. A ja tam pracowałam na polach, zbierałam pory. Sniły się w nocyPA
  • Aronia23
  • 27/03/2017 23:01
  • Marka stała b. wysoko. Pamiętam zarobki mojej mamy 36 tyś. zł. A marka zach. koszt. 4 tyś. Tato mówił, że kiedy zużyło się pastę do oddania było to opak. - zużytej, dopiero mogłeś opakow. n. pasty.
  • Aronia23
  • 27/03/2017 22:51
  • miki, takie określenia? Wszem i wobec! Och, nie. Czyli z butami nie tylko ja miałam problem, to śmieszne było. A kiedyś jechałam pociągiem z Niemiec zach. Miałam bilet tylko do ostatniego miasta zacho
  • mike17
  • 27/03/2017 22:36
  • Miejmy nadzieję, że Albin się solidnie wysrał.
  • Gramofon
  • 27/03/2017 21:07
  • też kiedyś miałem w szkole jeden trampek swój a drugi brata o 3 numery większy :p
  • Aronia23
  • 27/03/2017 18:36
  • [link] No jajca były, buty na kartki. Raz wzięłam do szkoły but mojej siostry a drugi. Były takie same, różniły się numerami. A papieru też nie było. Albin S. Dno
  • mike17
  • 27/03/2017 18:30
  • Widziałem kiedyś foto Albina Siwaka przepasanego papierem toaletowym z napisem - MAM JESZCZE KUPĘ DO ZROBIENIA :)
  • Aronia23
  • 27/03/2017 18:19
  • Ernesto Che Guevara, ten nie żył zbyt długo. Kiedyś śmiano się z środka antykoncepcyjnego. Na ścianie napisać "I ty możesz urodzić Albina Siwaka'a ZARAZ PIOSNKE ZAPODAM.
Ostatnio widziani
Gości online:31
Najnowszy:julittasokolows