„Wątpia” Anny Adamowicz już dostępne!

Bracia i Siostry w Matuszce Poezji.

Wydała się książka. Wabi się „Wątpia”, zbiera w swoich jelitkach trzydzieści tekstów, w których trochę zmyślam, trochę mówię prawdę, trochę wywlekam ludzi z grobów i flaki z ludzi, trochę oddaję im głos (i ludziom, i flakom), trochę mówię za nich. Taki, nie wiem, teatr lalek.

OK, żartuję. Nie wiem, o czym jest ta książka. Mam nadzieję, że dowiem się z recenzji.

Gorąco zachęcam do kupowania. Cena: 20 zł + 5 zł za wysyłkę. 
Zamówienia można składać, kontaktując się ze mną na prywatnym Facebooku, poprzez fanpejdż książki albo za pośrednictwem e-maila: anna_adamowicz@vp.pl

Książka jest dostępna również w Łódzkim Domu Kultury przy ul. Traugutta 18.

 

15025644_1904512986443685_14214878707322

Emily · 16:02 29.12.2016 · 7 ·
Komentarze
Esy Floresy dnia 29.12.2016 16:03
Jestem zainteresowana, biegnę na fb :)
Zola111 dnia 30.12.2016 00:12
Gratuluję, Emily. Brawo.
Daniel Madej dnia 05.01.2017 21:15
A co tu tak mało komentarzy? WIELKIE GRATULACJE jeszcze raz, Emily!
WholeTruth dnia 05.01.2017 22:07
Tak, tak! I ja się bardzo cieszę! Gratuluję :)
Emily dnia 06.01.2017 13:15
Esy, Zolu, Danielu, Whole - dzięki, dzięki, kłaniam się! :*
Leszek Sobeczko dnia 19.01.2017 23:25
Gratuluję! Z przyjemnością wejdę we wnętrzności Wątpi ;)
Emily dnia 21.01.2017 21:01
Dziękuję!
I zachęcam do nabycia i wsiąknięcia ;)
Polecane
Ostatnie komentarze
Pokazuj tylko komentarze:
Do tekstów | Do zdjęć
Kazjuno
24/04/2018 18:22
Nie dziwię się "dymisji" Bruno Kandymo, nawet z… »
Darcon
24/04/2018 18:06
Ładne, choć tym razem finał dosyć przewidywalny, wręcz… »
BrunoKadyna
24/04/2018 16:09
Dziękuję ślicznie za poświęcony czas i miłe słowa :) »
BrunoKadyna
24/04/2018 16:09
Pięknie dziękuję za miłe słowa :) »
BrunoKadyna
24/04/2018 16:08
Dziękuję pięknie za komentarze :) »
Gramofon
24/04/2018 16:07
Karczmy miało być, widocznie głodny byłem, dzięki za… »
BrunoKadyna
24/04/2018 16:07
Pięknie dziękuję za poświęcony czas, miłe słowa i uwagi :) »
purpur
24/04/2018 16:00
Wydaje mi się, że za wiele do poprawy to tutaj nie ma :)»
BrunoKadyna
24/04/2018 15:06
Kazjuno Jaki tam bufon, najwyżej zdymisjonowany baron ;) Cóż… »
ajw
24/04/2018 14:23
purpur - miłe, że wciągnęło :) Greg - a czy kogoś… »
mike17
24/04/2018 14:22
Dzięki, Antoni, za komentarz i podzielenie się refleksjami… »
Greg Malecha
24/04/2018 11:16
wyrafinowana »
AntoniGrycuk
24/04/2018 10:39
Hej, Kazjuno, Bardzo Ci dziękuję za czytanie i opinię.… »
Kazjuno
24/04/2018 09:32
Nie powiem, podobało się. Przesłanie edukacyjne mocniejsze… »
Wiktor Mazurkiewicz
24/04/2018 08:36
Ania_Basnik Aniu, dziękuję Ci pięknie. Wiem, że odbierasz… »
ShoutBox
  • purpur
  • 24/04/2018 18:31
  • Nie powiedziałbym, że półki to fikcja. Szczere mówiąc uważam je za świetny pomysł! Natomiast to nie one decydują o ilości komentarzy, które otrzymujemy... Ale o tym już wspominałem...
  • mike17
  • 24/04/2018 18:08
  • Też skłaniam się ku tezie, że półki to fikcja. Raz jeden znalazłem się na dolnej, i zdobyłem... 43 komenty! A więc to nie półki rządzą, a to, co na nich umieszczamy, czym raczymy naszych czytaczy ...
  • Hubert Z
  • 24/04/2018 16:22
  • purpur, dla mnie też półki nie mają znaczenia. Inaczej pewnie przestałbym pisać. ;)
  • Gramofon
  • 24/04/2018 15:22
  • no dlatego skomentowałęm to "lol'em" bo nic madrzejszego nie przyszło mi do głowy, cisnelo mi sie tylko na klawiature ze ludzie to popier... ;]
  • purpur
  • 24/04/2018 13:50
  • A spójrz Gramofonie, jakie on dodaje komentarze! Subtelniejszy i bardziej delikatny jest chyba tylko zawodowy łowca pcheł!
  • Gramofon
  • 24/04/2018 13:31
  • Darcon serio? no to lol :D
  • purpur
  • 24/04/2018 13:27
  • Moim zdaniem półki nie mają znaczenia. Przynajmniej dla mnie. Widząc natomiast, że gagatek ma 10 tekstów i do tego 9 komentarzy, no to cóż... Close it, close it I say! Nie przeczytam takiego tekstu...
  • Hubert Z
  • 24/04/2018 13:06
  • Moje teksty często lędują na dolnej półce, tam o koment trochę trudniej.Więc mnie bardzo cieszy zostawiony ślad pod wierszem nawt najbardziej krytyczny,gdyż daje szansę na ponowne przemyślenie utworu.
  • Darcon
  • 24/04/2018 11:27
  • Cóż, sporo racji ma Vanillivi. Dostawałem PW nie kryjące oburzenia, albo wręcz nie życzono sobie więcej moich komentarzy. Cóż, szanuje więc i nie komentuje.
  • purpur
  • 24/04/2018 10:13
  • A wystarczy chociaż spróbować dać coś od siebie, nawet jeśli ta pomoc ograniczy się do "spędziłem miłą chwilę z tekstem". Czy sami nie ucieszylibyście się z takich odwiedzin pod waszymi literkami?
Ostatnio widziani
Gości online:18
Najnowszy:Pridhamse6i
Wspierają nas