Ogólnopolski konkurs literacki z okazji 20-lecia Klubu Fantastyki Druga Era

Tik tak, tik tak – zegar tyka. W 2017 roku wybije 20 lat istnienia Klubu Fantastyki Druga Era. Chcemy się jak najlepiej do tego jubileuszu przygotować, więc ogłaszamy konkurs literacki na opowiadanie fantastyczne. Wiemy, że fantastyka również Wam nie jest obca. Inspiracji możecie szukać wszędzie.

 

Opowiadanie powinno być osadzone w dowolnej konwencji szeroko pojętej fantastyki (od fantasy, przez SF, po realizm magiczny). Powinno również pojawić się w nim słowo jubileusz lub liczba dwadzieścia. Objętość tekstu nie może przekroczyć 20 tyś znaków. Zwycięskie prace znajdą się w antologii, którą planujemy wydać z okazji jubileuszu. Przewidujemy również nagrody pieniężne.

Teksty należy dostarczyć do 15 marca 2017 roku.
Regulamin konkursu dostępny jest tutaj: Regulamin konkursu literackiego Druga Era
Zgłoszenia i pytania należy kierować na adres: konkurs@drugaera.org

Osoby niepełnoletnie muszą dostarczyć również zgodę rodziców: Zgoda rodzica

Uczcijcie z nami 20-lecie Drugiej Ery pisząc tekst do 20 tyś znaków!

Esy Floresy · 22:22 10.01.2017 · 3 ·
Komentarze
Szymek dnia 13.01.2017 20:37
Nie jestem pewien, więc pytam.
Należy wysłać maila, na e-mail podany w regulaminie; tytułem tego maila ma być "Konkurs na
opowiadanie + imię i nazwisko autora"; w mailu ma być załącznik z plikiem tekstowym, w którym będzie pseudonim oraz opowiadanie; w mailu mają być również podane dane osobowe autora(imię, nazwisko, adres, wiek, numer telefonu kontaktowego i adres e-mail), ale te dane nie mają być w żadnym pliku, tylko muszą być treścią tejże wiadomości?
Może to banalne, ale wolę zapytać. W razie czego proszę mnie poprawić.
Esy Floresy dnia 13.01.2017 21:18
Szymku, jest jakaś niekonsekwencja w tym, co zapisano w regulaminie. Proponuję skierować pytanie do organizatorów. :)

Pozdrowienia.
Dobra Cobra dnia 16.01.2017 15:17
Ale trzeba przyznać, że sam Konkurs robi wrażenie.

DoCo
Polecane
Ostatnie komentarze
Pokazuj tylko komentarze:
Do tekstów | Do zdjęć
Hubert Z
20/02/2018 10:07
Dod, dzięki za zainteresowanie i miłe słowo. Co do Mili… »
dodatek111
20/02/2018 09:46
Dobrze się czyta i ma ciekawą treść. Dodaj na Wirtajki, bo… »
dodatek111
20/02/2018 09:35
Brałem te puenty na wyczucie, nie zwróciłem uwagi, że są… »
Hubert Z
20/02/2018 09:17
Milu, bardzo ale to bardzo Ci jeszcze raz dziękuję za pomoc.… »
JuliaW.
20/02/2018 00:35
Silvus, kategorię wybrałam troszkę po omacku, dlatego że… »
Silvus
19/02/2018 23:59
Kategoria to "długie", ale to opowiadanie nie jest… »
Gatsby
19/02/2018 23:00
Hahahahahahahahah :lol: :lol: :lol: »
Maly
19/02/2018 22:40
Dobre »
Miladora
19/02/2018 22:36
Racja - ale daj bardziej dokładne - ciemności/jegomości.… »
Miladora
19/02/2018 22:19
No to porozmawiajmy, Dod. :) I tu mamy problem - puenty… »
Maly
19/02/2018 21:33
Nie czytał, zabiera się więc za czytanie Pilipiuka ;) »
mike17
19/02/2018 21:31
Przaśnie acz nastrojowo ukazana prawosławna stypa. Tekst… »
Gatsby
19/02/2018 21:10
Przypomina mi to troszkę Przygody Wędrowycza Andrzeja… »
Maly
19/02/2018 20:46
Cieszę się, że mogłem pomóc. »
Zola111
19/02/2018 20:26
Lilu, o tym samym pomyślałam. W tym smutku po odejściu… »
ShoutBox
  • mike17
  • 17/02/2018 19:07
  • Jeden z najbardziej kultowych duetów wszech czasów. Pamiętam go z wczesnego dzieciństwa, to dopiero był hicior : [link] Oni do dziś go wykonują, co jest zacne :)
  • Darcon
  • 17/02/2018 13:04
  • Zgodnie z regulaminem, nie może poczekać. Każdy użytkownik patrzy ze swojego punktu widzenia. A gdyby każdy z użytkowników wrzucał teksty tak, jak chciał, to co byśmy mieli w poczekalni, Dodatku?
  • dodatek111
  • 16/02/2018 22:09
  • Dlaczego drugi tekst, dodany w tym samym dniu, nie może czekać w poczekalni, tylko zostaje odrzucony. Salon odrzuconych.
  • Silvus
  • 16/02/2018 15:28
  • @Ni, dziękuję za piosenkę. @jskslg, miłego dnia Tobie.
  • jskslg
  • 16/02/2018 12:09
  • ja się uważam za pedała poezji , ale również życzę miłego dnia
  • Ania_Basnik
  • 16/02/2018 09:05
  • Zapraszam wszystkich poetów do wzięcia udziału w Konkursie "Mój list do świata". Ogłoszenie na stronie głównej PP
  • Niczyja
  • 15/02/2018 21:28
  • Bardzo ładne, Michale. Ja również, mam na myśli Islandię.
  • mike17
  • 15/02/2018 21:20
  • Ach, jak ja lubię miłosną muzę, a przy okazji także islandzką : [link]
  • Niczyja