Ogólnopolski konkurs literacki z okazji 20-lecia Klubu Fantastyki Druga Era

Tik tak, tik tak – zegar tyka. W 2017 roku wybije 20 lat istnienia Klubu Fantastyki Druga Era. Chcemy się jak najlepiej do tego jubileuszu przygotować, więc ogłaszamy konkurs literacki na opowiadanie fantastyczne. Wiemy, że fantastyka również Wam nie jest obca. Inspiracji możecie szukać wszędzie.

 

Opowiadanie powinno być osadzone w dowolnej konwencji szeroko pojętej fantastyki (od fantasy, przez SF, po realizm magiczny). Powinno również pojawić się w nim słowo jubileusz lub liczba dwadzieścia. Objętość tekstu nie może przekroczyć 20 tyś znaków. Zwycięskie prace znajdą się w antologii, którą planujemy wydać z okazji jubileuszu. Przewidujemy również nagrody pieniężne.

Teksty należy dostarczyć do 15 marca 2017 roku.
Regulamin konkursu dostępny jest tutaj: Regulamin konkursu literackiego Druga Era
Zgłoszenia i pytania należy kierować na adres: konkurs@drugaera.org

Osoby niepełnoletnie muszą dostarczyć również zgodę rodziców: Zgoda rodzica

Uczcijcie z nami 20-lecie Drugiej Ery pisząc tekst do 20 tyś znaków!

Esy Floresy · 22:22 10.01.2017 · 3 ·
Komentarze
Szymek dnia 13.01.2017 20:37
Nie jestem pewien, więc pytam.
Należy wysłać maila, na e-mail podany w regulaminie; tytułem tego maila ma być "Konkurs na
opowiadanie + imię i nazwisko autora"; w mailu ma być załącznik z plikiem tekstowym, w którym będzie pseudonim oraz opowiadanie; w mailu mają być również podane dane osobowe autora(imię, nazwisko, adres, wiek, numer telefonu kontaktowego i adres e-mail), ale te dane nie mają być w żadnym pliku, tylko muszą być treścią tejże wiadomości?
Może to banalne, ale wolę zapytać. W razie czego proszę mnie poprawić.
Esy Floresy dnia 13.01.2017 21:18
Szymku, jest jakaś niekonsekwencja w tym, co zapisano w regulaminie. Proponuję skierować pytanie do organizatorów. :)

Pozdrowienia.
Dobra Cobra dnia 16.01.2017 15:17
Ale trzeba przyznać, że sam Konkurs robi wrażenie.

DoCo
Ostatnie komentarze
Pokazuj tylko komentarze:
Do tekstów | Do zdjęć
viktoria12
21/02/2017 17:36
I chociaż z dolnej półki... Zaintrygował mnie tytuł: ,,… »
Aronia23
21/02/2017 16:30
Utiuszo, wiersz przejmujący bardzo i łapiący chwile w… »
mike17
21/02/2017 16:22
Lilu, jakże miło mi czytać Twój koment :) Bardzo dbam o… »
Aronia23
21/02/2017 16:19
Swistaczku, :))) »
swistakos
21/02/2017 16:05
To taka jakby miniatura, więc jest napisane krótko. Może… »
JOLA S.
21/02/2017 15:59
Michale, zgrabnie napisane opko i dobrze się czyta. Właśnie… »
Lilah
21/02/2017 15:42
Mike, znowu mnie zaskoczyłeś swoją kolejną historią o… »
Aronia23
21/02/2017 15:16
Agreolik, ten felieton o sferze marzeń traktuje? Ja , wg… »
mike17
21/02/2017 14:54
Miki, Aniu, bardzo dziękuje za wizytę i konkretny koment :)»
Bellona
21/02/2017 14:39
Miki znów udało ci sie !! Znów nie przegadałeś :) ale za to… »
purpur
21/02/2017 14:36
No jestem, no nie mogłem sobie odmówić przyjemności… »
purpur
21/02/2017 14:23
No spojrzałem w Twój tekst. Przyznaję się bez bicia, że… »
Damroka
21/02/2017 14:22
Cieszę się, że ktoś widzi to podobnie. Cudna Studnia :) Do… »
mike17
21/02/2017 13:38
Dzięki wielkie, Krzysztofie, za dogłębny koment :) To… »
JOLA S.
21/02/2017 13:36
Tak, pokora jest cnotą, nie tylko w pisaniu. ;) Poprawiam… »
ShoutBox
  • Bellona
  • 21/02/2017 13:40
  • Mikus mnie ucieszył ze znów coś napisał, zabieram sie do czytania.
  • Aronia23
  • 21/02/2017 13:19
  • Utiuszo, dziękuję w Jego imieniu. Na pewno będzie Mu miło. Pozdrawiam.
  • Ustiusza
  • 21/02/2017 08:12
  • Przykre to, Aronio. :((( Życz mu ode mnie powrotu do zdrowia.
  • Aronia23
  • 20/02/2017 21:10
  • faith, pytasz o Trawę. Ja nie wiem, co z nim. Ale wiem b. smutną rzecz. Powiem, bo to kolega. Apis Taur - Tomek, jest b. chory. Smutno mi.
  • Aronia23
  • 20/02/2017 20:56
  • [link] A to jest to, co kocham najbardziej. faith. Góry. Dziękuję za piękną piosenkę.
  • Niczyja
  • 20/02/2017 20:28
  • Ja też:) To wszystko zmysły przecież...
  • faith
  • 20/02/2017 20:17
  • Niczyjko, to świetny sposób zapamiętywania, chyba zresztą najskuteczniejszy Ja mam tak jeszcze np. z zapachami. :)
  • Niczyja
  • 20/02/2017 20:12
  • To też piękne:) Ja pamiętam zmysłami... Of Monsters and Men, Birdy, Bjork 'Yoga" i inne Twoje piosenki, które trafiły w moje zapamiętanie:)
  • faith
  • 20/02/2017 19:58
  • No proszę, jak miło słyszeć, że coś zapada w pamięć! :) Ja do niej często wracam. Szczególnie w takie wieczory jak ten. :) Gramofonie, obyś miał rację. ;) [link]
Ostatnio widziani
Gości online:39
Najnowszy:polkertanasa