Ogólnopolski konkurs literacki z okazji 20-lecia Klubu Fantastyki Druga Era

Tik tak, tik tak – zegar tyka. W 2017 roku wybije 20 lat istnienia Klubu Fantastyki Druga Era. Chcemy się jak najlepiej do tego jubileuszu przygotować, więc ogłaszamy konkurs literacki na opowiadanie fantastyczne. Wiemy, że fantastyka również Wam nie jest obca. Inspiracji możecie szukać wszędzie.

 

Opowiadanie powinno być osadzone w dowolnej konwencji szeroko pojętej fantastyki (od fantasy, przez SF, po realizm magiczny). Powinno również pojawić się w nim słowo jubileusz lub liczba dwadzieścia. Objętość tekstu nie może przekroczyć 20 tyś znaków. Zwycięskie prace znajdą się w antologii, którą planujemy wydać z okazji jubileuszu. Przewidujemy również nagrody pieniężne.

Teksty należy dostarczyć do 15 marca 2017 roku.
Regulamin konkursu dostępny jest tutaj: Regulamin konkursu literackiego Druga Era
Zgłoszenia i pytania należy kierować na adres: konkurs@drugaera.org

Osoby niepełnoletnie muszą dostarczyć również zgodę rodziców: Zgoda rodzica

Uczcijcie z nami 20-lecie Drugiej Ery pisząc tekst do 20 tyś znaków!

Esy Floresy · 22:22 10.01.2017 · 3 ·
Komentarze
Szymek dnia 13.01.2017 20:37
Nie jestem pewien, więc pytam.
Należy wysłać maila, na e-mail podany w regulaminie; tytułem tego maila ma być "Konkurs na
opowiadanie + imię i nazwisko autora"; w mailu ma być załącznik z plikiem tekstowym, w którym będzie pseudonim oraz opowiadanie; w mailu mają być również podane dane osobowe autora(imię, nazwisko, adres, wiek, numer telefonu kontaktowego i adres e-mail), ale te dane nie mają być w żadnym pliku, tylko muszą być treścią tejże wiadomości?
Może to banalne, ale wolę zapytać. W razie czego proszę mnie poprawić.
Esy Floresy dnia 13.01.2017 21:18
Szymku, jest jakaś niekonsekwencja w tym, co zapisano w regulaminie. Proponuję skierować pytanie do organizatorów. :)

Pozdrowienia.
Dobra Cobra dnia 16.01.2017 15:17
Ale trzeba przyznać, że sam Konkurs robi wrażenie.

DoCo
Ostatnie komentarze
Pokazuj tylko komentarze:
Do tekstów | Do zdjęć
kamyczek
19/10/2017 23:38
Serdeczności, Allasko. Dziękuję, Gastonie, za mniam i am.… »
ElaM
19/10/2017 22:51
Wiersz dobry, lecz przeszkadza wybiórcza interpunkcja.… »
Gaston Bachelard
19/10/2017 22:04
Raczej żywot człowieka malującego. Ale bardzo dziękuję… »
domofon
19/10/2017 22:00
ElaM, jak miło. Dzięki braparb, wielkie dzięki za… »
Gaston Bachelard
19/10/2017 21:55
Jeszcze tutaj - ram pam pam. Violka - już był u Niej ja on… »
Gaston Bachelard
19/10/2017 21:45
A ja tam nigdy bym jej nie zamienił na nic innego. Taki… »
Gaston Bachelard
19/10/2017 21:27
Nie czaruję bo od tego zmarszczek można dostać. Napisałem… »
Gaston Bachelard
19/10/2017 21:20
Chm. Kiwa oczywiście na Christophera Marlowe, czyli na… »
Zola111
19/10/2017 21:17
Gastonie, co do cytatu: Twój też jest piękny. Wszech -… »
liathia
19/10/2017 21:13
Introwerka i Nalka, bardzo Wam dziękuję za słowa pod… »
gaga26111
19/10/2017 21:09
Cudo. Nie wiem nawet która fraza mi bardziej leży przy… »
Gaston Bachelard
19/10/2017 21:07
Oj, jeszcze... Takie deszcz wydeszczył puste doliny.… »
gaga26111
19/10/2017 21:06
Nie spodziewałam się u ciebie takiego tekstu. Dość oderwany… »
allaska
19/10/2017 21:06
Oryginalny, ciekawy tekst :) zdarzenia z okresu PRLu dobrze… »
Gaston Bachelard
19/10/2017 21:05
Tutaj to Pani podryfowała... Całkiem całkiem. Dobrze - to… »
ShoutBox
  • mike17
  • 19/10/2017 20:20
  • By poznać bliżej zasady gry, zapraszam tutaj : [link]
  • mike17
  • 19/10/2017 20:19
  • Konkurs czeka i wzywa z daleka! Czyli zapraszam serdecznie wszystkich śmiałków pióra do udziału w MUZO WENACH 5, a więc zabawie w prozie, gdzie musimy napisać miniaturę na 5000 słów i tyle. Łatwe?
  • allaska
  • 18/10/2017 13:08
  • jak miło czasem poczytać coś po polsku ;)
  • mike17
  • 17/10/2017 22:20
  • Mądre, a w jakim sensie? Ja uważam, że są zwyczajne. Dla każdego. I każdy może wejść w tę tematykę i ją całym sobą poczuć. Bo czym jest napisanie utworu? Kontaktem z piosenką i daniem czegoś z siebie.
  • Silvus
  • 17/10/2017 21:54
  • Właśnie @Krzysiowi chodziło raczej o to, że Twoje utwory, @Mike, są mądre, a więc nie sztuka napisać do takich mądry tekst.
  • Esy Floresy
  • 17/10/2017 21:47
  • Nie ma to jak czytanie ze zrozumieniem ;)
  • mike17
  • 17/10/2017 19:30
  • Czas na napisanie utworu masz do 31 października. Czy moje utwory są popową papką. Raczej nie sądzę. Ale fajnie się do nich pisze i w to bezwzględnie nie wątpię, zatem ready, steady, go!
  • Krzysztof Konrad
  • 17/10/2017 19:00
  • A do kiedy jest czas na dodanie tekstu? Mógłbyś czasem dać jakąs popowa papkę. Nie sztuka napisać coś do mądrej piosenki, a prostego chłamu ^^
  • mike17
  • 17/10/2017 17:59
  • Siemanko, Krzysiek :) Fajnie, że się pojawiasz. Wbijaj do mojego konkursu w prozie MUZO WENY 5, gdzie możesz dać czadu jako prozaik i pokazać, na co cię stać, a konkurs jest dość łatwy :)
Ostatnio widziani
Gości online:52
Najnowszy:Mulcahyaq6
Wspierają nas