Ogólnopolski konkurs literacki z okazji 20-lecia Klubu Fantastyki Druga Era

Tik tak, tik tak – zegar tyka. W 2017 roku wybije 20 lat istnienia Klubu Fantastyki Druga Era. Chcemy się jak najlepiej do tego jubileuszu przygotować, więc ogłaszamy konkurs literacki na opowiadanie fantastyczne. Wiemy, że fantastyka również Wam nie jest obca. Inspiracji możecie szukać wszędzie.

 

Opowiadanie powinno być osadzone w dowolnej konwencji szeroko pojętej fantastyki (od fantasy, przez SF, po realizm magiczny). Powinno również pojawić się w nim słowo jubileusz lub liczba dwadzieścia. Objętość tekstu nie może przekroczyć 20 tyś znaków. Zwycięskie prace znajdą się w antologii, którą planujemy wydać z okazji jubileuszu. Przewidujemy również nagrody pieniężne.

Teksty należy dostarczyć do 15 marca 2017 roku.
Regulamin konkursu dostępny jest tutaj: Regulamin konkursu literackiego Druga Era
Zgłoszenia i pytania należy kierować na adres: konkurs@drugaera.org

Osoby niepełnoletnie muszą dostarczyć również zgodę rodziców: Zgoda rodzica

Uczcijcie z nami 20-lecie Drugiej Ery pisząc tekst do 20 tyś znaków!

Esy Floresy · 22:22 10.01.2017 · 3 ·
Komentarze
Szymek dnia 13.01.2017 20:37
Nie jestem pewien, więc pytam.
Należy wysłać maila, na e-mail podany w regulaminie; tytułem tego maila ma być "Konkurs na
opowiadanie + imię i nazwisko autora"; w mailu ma być załącznik z plikiem tekstowym, w którym będzie pseudonim oraz opowiadanie; w mailu mają być również podane dane osobowe autora(imię, nazwisko, adres, wiek, numer telefonu kontaktowego i adres e-mail), ale te dane nie mają być w żadnym pliku, tylko muszą być treścią tejże wiadomości?
Może to banalne, ale wolę zapytać. W razie czego proszę mnie poprawić.
Esy Floresy dnia 13.01.2017 21:18
Szymku, jest jakaś niekonsekwencja w tym, co zapisano w regulaminie. Proponuję skierować pytanie do organizatorów. :)

Pozdrowienia.
Dobra Cobra dnia 16.01.2017 15:17
Ale trzeba przyznać, że sam Konkurs robi wrażenie.

DoCo
Ostatnie komentarze
Pokazuj tylko komentarze:
Do tekstów | Do zdjęć
hopeless
28/06/2017 22:32
Niczyja - Dziękuję:) wiktoria - No, no... dzięki za… »
Ania_Basnik
28/06/2017 22:15
Wiersz jest świetnie napisany, tylko przeszkadza mi… »
Ania_Basnik
28/06/2017 22:06
Jolu S. bardzo Ci dziękuję za te piękne słowa :) pozdrawiam… »
oldakowski2013
28/06/2017 21:46
Jestem na Mazurach, mam kłopoty z internetem (pisałem już o… »
purpur
28/06/2017 18:22
Zaglądnąłem już wczoraj, w powyższe, ale jakoś zapomniałem… »
Ekszyn Dupacycki
28/06/2017 16:24
Nie przejmuj się. Jeśli są same negatywne opinie, to zawsze… »
Gymea
28/06/2017 15:21
Ekszyn – mój przyjacielu* Karcę siebie sama i bije głową w… »
Lilah
28/06/2017 15:07
Bardzo dziękuję, Zolu. Miło, że pochwalasz moje wybory.… »
wiktoria
28/06/2017 13:26
Zolu, pesymizm nie istnieje bez optymizmu i optymizm bez… »
kamyczek
28/06/2017 13:16
Zgadzam się z poprzedniczkami, Apisie - świetny tytuł no i… »
introwerka
28/06/2017 12:16
Aniu, dziękuję za bardzo piękne "rozpracowanie"… »
Ania Ostrowska
28/06/2017 11:57
Tak też myślałam :) "wieża z kości słonecznej"… »
introwerka
28/06/2017 11:36
Aniu, miło bardzo Cię gościć :) Dziękuję za bardzo… »
Miladora
28/06/2017 10:24
Cóż, zgadzam się z Ekszynem. Tekst wymaga stylistycznego… »
Vanillivi
28/06/2017 09:48
Widać tu ciekawy potencjał, ale niestety, wkradło się… »
ShoutBox
  • Zola111
  • 29/06/2017 01:15
  • Głosowanie trwa! Zaśrodkowanie#25 czeka.
  • Zola111
  • 27/06/2017 23:04
  • Czy już wszyscy oddali głosy na wiersze w Zaśrodkowaniu? Nie wszyscy! Czekam.
  • Krzysztof Konrad
  • 27/06/2017 21:54
  • Ja wiem, że jest świetna. Tyle, że dla mnie to oszustwo - tlumaczyć książkę w połowie, nie zamieszczając o tym żadnej informacji. Dostałem ją w prezencie, ale wiem, że sama w sobie nie jest tania.
  • JOLA S.
  • 27/06/2017 21:45
  • Krzysztofie, mam całość po polsku, tyle, że to audiobook. Znakomita rzecz, kiedyś ją też polecałam na PP
  • Krzysztof Konrad
  • 27/06/2017 20:50
  • Dawno nie czułem się tak oszukany. Szkoda, bo pozycja jest naprawdę dobra. Jednak co z tego, skoro nie umiem angielskiego w takim stopniu, by dalej chłonąć z niej wiedzę.
  • Krzysztof Konrad
  • 27/06/2017 20:49
  • No ludzie. Kupiłem poradnik dotyczący pisania pt "Piękny styl" autorstwa Stevena Pinkera. Do połowy po polsku, od połowy do samego końca po angielsku. To jest jakaś śmieszna kpina. Odradzam.
  • Maru
  • 27/06/2017 18:56
  • Od wczoraj nie słucham niczego innego. ^^ [link]
  • Krzysztof Konrad
  • 27/06/2017 16:33
  • Jest takie jedno miejsce w sieci, gdzie po dodaniu słabego wiersza spada na ciebie kilkadziesiąt bluzg. Tacy ci poeci dobroduszni i wrażliwi :)
  • allaska
  • 27/06/2017 16:24
  • Krzysztofie :) gdyby można było zalajkować Twój ostatni wpis na SB, polubiłabym :) Tak niektórzy mieli gehennę, Norwid, Milczewski-Bruno, Stachura, Poświatowska z chorobą serca, sporo ich było
Ostatnio widziani
Gości online:48
Najnowszy:Alsheimeraq4l