Ogólnopolski konkurs literacki z okazji 20-lecia Klubu Fantastyki Druga Era

Tik tak, tik tak – zegar tyka. W 2017 roku wybije 20 lat istnienia Klubu Fantastyki Druga Era. Chcemy się jak najlepiej do tego jubileuszu przygotować, więc ogłaszamy konkurs literacki na opowiadanie fantastyczne. Wiemy, że fantastyka również Wam nie jest obca. Inspiracji możecie szukać wszędzie.

 

Opowiadanie powinno być osadzone w dowolnej konwencji szeroko pojętej fantastyki (od fantasy, przez SF, po realizm magiczny). Powinno również pojawić się w nim słowo jubileusz lub liczba dwadzieścia. Objętość tekstu nie może przekroczyć 20 tyś znaków. Zwycięskie prace znajdą się w antologii, którą planujemy wydać z okazji jubileuszu. Przewidujemy również nagrody pieniężne.

Teksty należy dostarczyć do 15 marca 2017 roku.
Regulamin konkursu dostępny jest tutaj: Regulamin konkursu literackiego Druga Era
Zgłoszenia i pytania należy kierować na adres: konkurs@drugaera.org

Osoby niepełnoletnie muszą dostarczyć również zgodę rodziców: Zgoda rodzica

Uczcijcie z nami 20-lecie Drugiej Ery pisząc tekst do 20 tyś znaków!

Esy Floresy · 22:22 10.01.2017 · 3 ·
Komentarze
Szymek dnia 13.01.2017 20:37
Nie jestem pewien, więc pytam.
Należy wysłać maila, na e-mail podany w regulaminie; tytułem tego maila ma być "Konkurs na
opowiadanie + imię i nazwisko autora"; w mailu ma być załącznik z plikiem tekstowym, w którym będzie pseudonim oraz opowiadanie; w mailu mają być również podane dane osobowe autora(imię, nazwisko, adres, wiek, numer telefonu kontaktowego i adres e-mail), ale te dane nie mają być w żadnym pliku, tylko muszą być treścią tejże wiadomości?
Może to banalne, ale wolę zapytać. W razie czego proszę mnie poprawić.
Esy Floresy dnia 13.01.2017 21:18
Szymku, jest jakaś niekonsekwencja w tym, co zapisano w regulaminie. Proponuję skierować pytanie do organizatorów. :)

Pozdrowienia.
Dobra Cobra dnia 16.01.2017 15:17
Ale trzeba przyznać, że sam Konkurs robi wrażenie.

DoCo
Polecane
Ostatnie komentarze
Pokazuj tylko komentarze:
Do tekstów | Do zdjęć
Miazga
19/04/2018 14:44
Wierz mi, ze wszystko się da :-) Moze odkrycie jakiejś… »
AntoniGrycuk
19/04/2018 13:58
Hej, Miazgo, Przemyślę to, choć musiałbym się nauczyć… »
retro
19/04/2018 13:01
Witaj, odsłuchałam przedwczoraj przez telefon pierwszą… »
jeden
19/04/2018 11:59
skroplami Dziękuję za Twoją obecność i za ciekawe… »
AntoniGrycuk
19/04/2018 11:58
Widziałem, że przyznałeś rację, ale nie chcę, aby moje… »
Marian
19/04/2018 11:54
Dziękuję Darcon za odwiedziny i uwagi. Popracuję nad tym.… »
Miazga
19/04/2018 11:48
Wreszcie przeczytałąm. Masz tu materiał na bestsellera.… »
Kazjuno
19/04/2018 10:45
Antosiu! Przeczytaj moją odpowiedź do końca. Przyznałem Ci… »
AntoniGrycuk
19/04/2018 10:33
Nie wiem... Trochę jest tak, że Twoje czytam… »
faith
19/04/2018 10:03
Pociengiel, dziękuję Ci za wiersz. Miło że dałeś się… »
Kazjuno
19/04/2018 09:52
Szanowny Antosiu. Otóż, wydaje mi się, że tu nie ma żadnego… »
Wiolin
19/04/2018 09:49
Witaj Szysza. Inaczej nie znaczy dobrze. Jak mam dobrze… »
Wiolin
19/04/2018 09:38
Witaj Carlosie. Powtórzę się kolejny raz, mówiąc o tym że… »
jskslg
19/04/2018 09:35
generalnie fajne, ale jak dla mnie trochę żenujących i… »
Wiolin
19/04/2018 09:31
Witaj Zoleńko. Z wiekiem to i pogoda w człowieku staje… »
ShoutBox
  • Zola111
  • 18/04/2018 00:24
  • jak tam ramy nowego Zaśrodkowania? Podobają się?
  • introwerka
  • 17/04/2018 11:24
  • Mój nick to introwerka ;)
  • Szysza
  • 17/04/2018 11:21
  • introwertka, dziękuję bardzo.
  • introwerka
  • 17/04/2018 11:08
  • Szyszo, wchodzisz w panel "Moje artykuły" pod napisem "Witaj [Twój nick]" po prawej stronie, tam przy każdym artykule masz opcje " Edytuj / Usuń".
  • Szysza
  • 17/04/2018 10:40
  • kochani jak usuwa się zamieszczony tekst?
  • Zola111
  • 16/04/2018 23:33
  • jskslg - nie! Pojedyncze frazy, zazwyczaj pointę, jednak całych własnych wierszy - nie. Innych autorów - owszem, i to wiele.
  • jskslg
  • 16/04/2018 22:32
  • pamiętacie na pamięć wasze teksty?
  • ajw
  • 16/04/2018 14:03
  • Rzeczywiście, brzmi prawie jak Jaromir :)
Ostatnio widziani
Gości online:26
Najnowszy:Zebellse8q
Wspierają nas