Antologia Poetów Polskich 2017 - Nabór

Zgłoszenia do Antologii Poetów Polskich 2017 przyjmowane są wyłącznie za pośrednictwem tej strony internetowej.

Nabór zgłoszeń potrwa co najmniej do końca lutego 2017, jednak decyzją redakcji może zostać wydłużony.

Tak jak w poprzedniej edycji, będzie istniała możliwość zakupu dodatkowych egzemplarzy z rabatem dla Autorów.

Antologia Poetów Polkich 2017 zostanie rozesłana do wszystkich bibliotek wojewódzkich, uniwersyteckich oraz zaprzyjaźnionych redakcji.

Antologia wydawana jest na koszt Autorów. Składka członkowska wynosi 200 zł od osoby płatna w dwóch ratach: 100 zł po otrzymaniu informacji o zakwalifikownaiu wierszy do publikacji i następne 100 zł po otrzymaniu egzemplarza autorskiego.

Aby przesłać zgłoszenie, należy zapoznać się z regulaminem i harmonogramem, a następnie przejść do sekcji "Nowe zgłoszenie" (przycisk po lewej) i wypełnić krótki formularz.

Szczegółowe informacje zawiera regulamin z harmonogram znajdujący się pod poniższym linkiem: Regulamin i harmonogram Antologii Poetów Polskich 2017

Esy Floresy · 22:17 17.01.2017 · 8 ·
Komentarze
Dobra Cobra dnia 18.01.2017 21:18
Pisarze.pl to poważna sprawa, nie każdy się tam może zapisać. Czyli jest elitarność, niedostępność i nobilitacja.

DoCo
Leszek Sobeczko dnia 19.01.2017 23:39
Droga sprawa, nikogo nie zniechęcam ani odwrotnie. Mam tylko jedną osobistą uwagę, ciekawe, kiedy wrócą czasy, gdy autorowi płacono za publikację.
Esy Floresy dnia 19.01.2017 23:41
Znam przypadku, że płacą. Wydaje się, że trzeba być tylko dobrym, a może aż...
Leszek Sobeczko dnia 19.01.2017 23:45
Zawsze trzeba być dobrym :)
Esy Floresy dnia 19.01.2017 23:47
I jak zawsze, to kwestia definicji :)
Leszek Sobeczko dnia 19.01.2017 23:50
:) no właśnie, dobro i zło to naczynia połączone :)
trawa1965 dnia 22.01.2017 17:05
Najgorsze te pieniądze. Nawet myśl jest na sprzedaż!

A w moim świecie- nie...
Zola111 dnia 23.01.2017 00:41
Kochani,

mam już doświadczenie w tej poblikacji. Owszem, trzeba się na nią złożyć. W dodatku: po weryfikacji, żeby teksty prezentowały należyty poziom. Antologia z roku 2016 jest piękna, teksty w niej zamieszczone - godne i wartościowe. Serdecznie polecam!
Ostatnie komentarze
Pokazuj tylko komentarze:
Do tekstów | Do zdjęć
Procesja
22/02/2017 09:07
Coraz ciekawiej się robi, atmosfera gęstnieje, ujawnia się… »
Procesja
21/02/2017 23:53
Jago, nie wiesz nawet jak mi dodałaś skrzydeł swoim… »
mike17
21/02/2017 22:54
Witaj,Jago, pod tym tekstem o ludzkich wyborach :) Nie były… »
Aronia23
21/02/2017 22:50
Dziękuję, Skroplami. Tych znanych postaci tyle wymieniłam,… »
Dobra Cobra
21/02/2017 22:23
Życie w związku przerasta coraz większą ilosc ludzi.… »
faith
21/02/2017 22:18
Witaj, Krzysztofie, z uwagą przeczytałam Twoje opowiadanie… »
Dobra Cobra
21/02/2017 22:11
Prawdziwy menszczyzna zna słowo: nie. euterpe,… »
Jaga
21/02/2017 22:10
Piękny, poetycki i poruszający tekst! Bardzo się wzruszyłam.… »
Dobra Cobra
21/02/2017 22:03
Tylko mogę przyklasnąć, gdy czytam, iż chciałabys stawac na… »
Antabuss
21/02/2017 21:55
dzięki za uwagi i odzew. pozdrawiam ciepło :) »
Jaga
21/02/2017 21:45
Mike, bardzo miło mnie zaskoczyłeś tym, iż pamiętasz mój… »
Gorgiasz
21/02/2017 21:43
al-szamanka, bardzo dziękuję. »
mike17
21/02/2017 21:38
Witaj, Piotrze, w tej krainie dziwnych uczuć :) Nie lubię… »
Pallas
21/02/2017 21:15
Ciekawy teks jak zawsze. Podoba mi się to przeplatanie z… »
Jaga
21/02/2017 21:10
DoCo, mam Cię w ulubionych, więc czytałam, czytam i czytać… »
ShoutBox
  • Dobra Cobra
  • 21/02/2017 22:05
  • Tak, Trawa kultywuje niezwykły rodzaj prozy.
  • Jaga
  • 21/02/2017 21:03
  • Aronio, pozdrów proszę Trawę również ode mnie. Choroba to paskudna sprawa. Po wielu przemyśleniach doszłam do wniosku, że to pozytywnie zakręcony człowiek.
  • mike17
  • 21/02/2017 20:21
  • Królowie w ostatniej odsłonie : [link]
  • Bellona
  • 21/02/2017 13:40
  • Mikus mnie ucieszył ze znów coś napisał, zabieram sie do czytania.
  • Aronia23
  • 21/02/2017 13:19
  • Utiuszo, dziękuję w Jego imieniu. Na pewno będzie Mu miło. Pozdrawiam.
  • Ustiusza
  • 21/02/2017 08:12
  • Przykre to, Aronio. :((( Życz mu ode mnie powrotu do zdrowia.
  • Aronia23
  • 20/02/2017 21:10
  • faith, pytasz o Trawę. Ja nie wiem, co z nim. Ale wiem b. smutną rzecz. Powiem, bo to kolega. Apis Taur - Tomek, jest b. chory. Smutno mi.
  • Aronia23
  • 20/02/2017 20:56
  • [link] A to jest to, co kocham najbardziej. faith. Góry. Dziękuję za piękną piosenkę.
Ostatnio widziani
Gości online:25
Najnowszy:zastepczywroc165