Antologia Poetów Polskich 2017 - Nabór

Zgłoszenia do Antologii Poetów Polskich 2017 przyjmowane są wyłącznie za pośrednictwem tej strony internetowej.

Nabór zgłoszeń potrwa co najmniej do końca lutego 2017, jednak decyzją redakcji może zostać wydłużony.

Tak jak w poprzedniej edycji, będzie istniała możliwość zakupu dodatkowych egzemplarzy z rabatem dla Autorów.

Antologia Poetów Polkich 2017 zostanie rozesłana do wszystkich bibliotek wojewódzkich, uniwersyteckich oraz zaprzyjaźnionych redakcji.

Antologia wydawana jest na koszt Autorów. Składka członkowska wynosi 200 zł od osoby płatna w dwóch ratach: 100 zł po otrzymaniu informacji o zakwalifikownaiu wierszy do publikacji i następne 100 zł po otrzymaniu egzemplarza autorskiego.

Aby przesłać zgłoszenie, należy zapoznać się z regulaminem i harmonogramem, a następnie przejść do sekcji "Nowe zgłoszenie" (przycisk po lewej) i wypełnić krótki formularz.

Szczegółowe informacje zawiera regulamin z harmonogram znajdujący się pod poniższym linkiem: Regulamin i harmonogram Antologii Poetów Polskich 2017

Esy Floresy · 22:17 17.01.2017 · 8 ·
Komentarze
Dobra Cobra dnia 18.01.2017 21:18
Pisarze.pl to poważna sprawa, nie każdy się tam może zapisać. Czyli jest elitarność, niedostępność i nobilitacja.

DoCo
Leszek Sobeczko dnia 19.01.2017 23:39
Droga sprawa, nikogo nie zniechęcam ani odwrotnie. Mam tylko jedną osobistą uwagę, ciekawe, kiedy wrócą czasy, gdy autorowi płacono za publikację.
Esy Floresy dnia 19.01.2017 23:41
Znam przypadku, że płacą. Wydaje się, że trzeba być tylko dobrym, a może aż...
Leszek Sobeczko dnia 19.01.2017 23:45
Zawsze trzeba być dobrym :)
Esy Floresy dnia 19.01.2017 23:47
I jak zawsze, to kwestia definicji :)
Leszek Sobeczko dnia 19.01.2017 23:50
:) no właśnie, dobro i zło to naczynia połączone :)
trawa1965 dnia 22.01.2017 17:05
Najgorsze te pieniądze. Nawet myśl jest na sprzedaż!

A w moim świecie- nie...
Zola111 dnia 23.01.2017 00:41
Kochani,

mam już doświadczenie w tej poblikacji. Owszem, trzeba się na nią złożyć. W dodatku: po weryfikacji, żeby teksty prezentowały należyty poziom. Antologia z roku 2016 jest piękna, teksty w niej zamieszczone - godne i wartościowe. Serdecznie polecam!
Ostatnie komentarze
Pokazuj tylko komentarze:
Do tekstów | Do zdjęć
Zola111
18/08/2017 14:26
Intro, trafiasz w punkt! Bardzo się cieszę, że tak… »
Miladora
18/08/2017 14:20
A ja widzę raczej kobietę tkwiącą w ramach pewnych reguł i… »
Brudnopis
18/08/2017 14:16
Gdyby zapytać Chucka Norisa ile rozwiesił ulotek pracując w… »
Miladora
18/08/2017 13:37
Zgadzam się, że mocny wiersz, ale mnie osobiście brakuje w… »
introwerka
18/08/2017 13:29
Ciekawa parafraza Kanta :) Aż przypomniało mi się… »
Miladora
18/08/2017 13:23
Brałam to pod uwagę, ale zauważ, że te wersy nie brzmią… »
Zola111
18/08/2017 13:03
Pocienglu, dziękuję bardzo i pozdrawiam, z. »
Pola Kaj
18/08/2017 13:02
Ja sama chyba też do końca nie wiem, jakie ma być pogranicze… »
Zola111
18/08/2017 12:57
Jolu S, dzięki i pozdrowienia, z. »
Carvedilol
18/08/2017 12:35
Miladoro, Zolu wielkie dzięki za przeczytanie rymowanki i… »
Silvus
18/08/2017 12:31
Jest coś w tej prostocie i wadze znaczeń. Jest coś, co… »
Vanillivi
18/08/2017 12:22
Ciekawy, mocny i niepokojący wiersz, Black Mirror. Gdy… »
Silvus
18/08/2017 12:17
bmp, A skąd wiadomo, że wszystkie? Pięknie! Koniec… »
Silvus
18/08/2017 12:14
Ma to swój pomysł, jeśli przyjąć to za piosenkę, może poezję… »
Silvus
18/08/2017 12:00
Temat ma to coś w mojej opinii. Tylko wykonanie mało… »
ShoutBox
  • Vanillivi
  • 18/08/2017 13:33
  • Wiem, ale nie każdy sięgnie po produkcje ambitniejsze, a bez tego, nie będzie widział nawet różnicy
  • Ekszyn Dupacycki
  • 18/08/2017 13:18
  • przecież te produkcje są jak pozszywane z reklam społecznych, słabych i niepomysłowych.
  • JOLA S.
  • 18/08/2017 12:42
  • ( z płomieniem w oczach)
  • Vanillivi
  • 18/08/2017 12:37
  • (to przez Ranczo i piwko? fakt, mówienie w tym kontekście o nowej jakości jest mocno kontrowersyjne, ale niech ludzie się cieszą latem i wypoczywają jak lubią)
  • Silvus
  • 18/08/2017 12:31
  • Co się dzieje?
  • chawendyk
  • 18/08/2017 08:40
  • Słuchowisko radiowe "Matysiakowie" to przykład dobry naśladowania:)
  • Silvus
  • 18/08/2017 00:18
  • Ranczo w radiu? Chyba dałoby radę, gdyby bardzo dobrze znać aktorów. ;)
  • chawendyk
  • 18/08/2017 00:00
  • Cholera. TV nie oglądam:) ...ale radia słucham:)
  • mike17
  • 17/08/2017 23:31
  • Cały tydzień masz na TVP HD na dekoderze numer 3. Dwa odcinki naraz, full wypas :)
Ostatnio widziani
Gości online:45
Najnowszy:firekb
Wspierają nas