Antologia Poetów Polskich 2017 - Nabór

Zgłoszenia do Antologii Poetów Polskich 2017 przyjmowane są wyłącznie za pośrednictwem tej strony internetowej.

Nabór zgłoszeń potrwa co najmniej do końca lutego 2017, jednak decyzją redakcji może zostać wydłużony.

Tak jak w poprzedniej edycji, będzie istniała możliwość zakupu dodatkowych egzemplarzy z rabatem dla Autorów.

Antologia Poetów Polkich 2017 zostanie rozesłana do wszystkich bibliotek wojewódzkich, uniwersyteckich oraz zaprzyjaźnionych redakcji.

Antologia wydawana jest na koszt Autorów. Składka członkowska wynosi 200 zł od osoby płatna w dwóch ratach: 100 zł po otrzymaniu informacji o zakwalifikownaiu wierszy do publikacji i następne 100 zł po otrzymaniu egzemplarza autorskiego.

Aby przesłać zgłoszenie, należy zapoznać się z regulaminem i harmonogramem, a następnie przejść do sekcji "Nowe zgłoszenie" (przycisk po lewej) i wypełnić krótki formularz.

Szczegółowe informacje zawiera regulamin z harmonogram znajdujący się pod poniższym linkiem: Regulamin i harmonogram Antologii Poetów Polskich 2017

Esy Floresy · 22:17 17.01.2017 · 8 ·
Komentarze
Dobra Cobra dnia 18.01.2017 21:18
Pisarze.pl to poważna sprawa, nie każdy się tam może zapisać. Czyli jest elitarność, niedostępność i nobilitacja.

DoCo
Leszek Sobeczko dnia 19.01.2017 23:39
Droga sprawa, nikogo nie zniechęcam ani odwrotnie. Mam tylko jedną osobistą uwagę, ciekawe, kiedy wrócą czasy, gdy autorowi płacono za publikację.
Esy Floresy dnia 19.01.2017 23:41
Znam przypadku, że płacą. Wydaje się, że trzeba być tylko dobrym, a może aż...
Leszek Sobeczko dnia 19.01.2017 23:45
Zawsze trzeba być dobrym :)
Esy Floresy dnia 19.01.2017 23:47
I jak zawsze, to kwestia definicji :)
Leszek Sobeczko dnia 19.01.2017 23:50
:) no właśnie, dobro i zło to naczynia połączone :)
trawa1965 dnia 22.01.2017 17:05
Najgorsze te pieniądze. Nawet myśl jest na sprzedaż!

A w moim świecie- nie...
Zola111 dnia 23.01.2017 00:41
Kochani,

mam już doświadczenie w tej poblikacji. Owszem, trzeba się na nią złożyć. W dodatku: po weryfikacji, żeby teksty prezentowały należyty poziom. Antologia z roku 2016 jest piękna, teksty w niej zamieszczone - godne i wartościowe. Serdecznie polecam!
Polecane
Ostatnie komentarze
Pokazuj tylko komentarze:
Do tekstów | Do zdjęć
falsyfikat
15/12/2017 00:10
w sumie ocena redakcji mi wystarczy, dziękuję. »
falsyfikat
15/12/2017 00:06
trudna sprawa z tym tłumaczeniem, owszem, delikatnie… »
Dobra Cobra
14/12/2017 22:58
Jest myśl, rozwój akcji, punkt szczytowy, rozwiązania akcji… »
Dobra Cobra
14/12/2017 22:50
Albowiem gdyż lubię czasami zacząć tak lyrycznie, by potem… »
maak
14/12/2017 22:42
Trudno nie lubić tych Twoich zagadek. Trzeba je czytać po… »
maak
14/12/2017 22:16
Dobry wieczór Dziękuję wszystkim za odwiedziny i za… »
Gaston Bachelard
14/12/2017 21:17
Głównie żabojadowa poezja mnie nakręca, i klasyczna, u nas… »
Leszek Sobeczko
14/12/2017 20:57
bardzom ciekaw którym się tak poszczęściło, ja toże czytam… »
Gaston Bachelard
14/12/2017 20:46
Przenigdy (to o komentarzu powyżej). Dla tego tekstu daję… »
Gaston Bachelard
14/12/2017 20:29
Ten zapis posiada sens i coś, co kusi na dumankę. Dla mnie… »
mike17
14/12/2017 20:17
Całkiem niezłe to haiku. Choć tłumaczenie nieco odbiega od… »
Gaston Bachelard
14/12/2017 20:01
Perspektywa mazaków na kamykach jaskini Lascaux jest… »
Gaston Bachelard
14/12/2017 19:49
Zauważyłem, że próbujesz się pokazać nie tylko na PP. Wiem.… »
Skuul
14/12/2017 19:02
Szybkie zwięzłe, spodobało mi się, więc dzięki za chęć… »
Gramofon
14/12/2017 18:55
Świetne! »
ShoutBox
  • Gramofon
  • 14/12/2017 16:13
  • Pasztet trzeba robic i bigos mieszać
  • Zola111
  • 14/12/2017 16:06
  • Piszmy do Zaśrodkowania#27.
  • mike17
  • 13/12/2017 18:51
  • Świąteczny Elvis wiecznie żywy :) Niektóre kawałki nie podlegają prawom czasu i przestrzeni : [link]
  • Alen Dagam
  • 13/12/2017 17:56
  • Tak sobie czytam te Wasze wirtajki, jak tylko się pojawiają na portalu i coraz częściej mam łzy w oczach że wzruszenia. Autorzy, jesteście wspaniali! Dziękuję za to, że Wam się chce! <3
  • JOLA S.
  • 12/12/2017 21:26
  • Grzeczna i cierpliwa.CMOK.:)
  • Esy Floresy
  • 12/12/2017 21:20
  • Grzeczna - to pojęcie względne ;)
  • JOLA S.
  • 12/12/2017 15:56
  • Już jestem grzeczna.CMOK:)
  • Miladora
  • 12/12/2017 15:17
  • Dziewczyny - nie rozdwoję się, wszystko po kolei. :)
Ostatnio widziani
Gości online:21
Najnowszy:xaknyom
Wspierają nas