Antologia Poetów Polskich 2017 - Nabór

Zgłoszenia do Antologii Poetów Polskich 2017 przyjmowane są wyłącznie za pośrednictwem tej strony internetowej.

Nabór zgłoszeń potrwa co najmniej do końca lutego 2017, jednak decyzją redakcji może zostać wydłużony.

Tak jak w poprzedniej edycji, będzie istniała możliwość zakupu dodatkowych egzemplarzy z rabatem dla Autorów.

Antologia Poetów Polkich 2017 zostanie rozesłana do wszystkich bibliotek wojewódzkich, uniwersyteckich oraz zaprzyjaźnionych redakcji.

Antologia wydawana jest na koszt Autorów. Składka członkowska wynosi 200 zł od osoby płatna w dwóch ratach: 100 zł po otrzymaniu informacji o zakwalifikownaiu wierszy do publikacji i następne 100 zł po otrzymaniu egzemplarza autorskiego.

Aby przesłać zgłoszenie, należy zapoznać się z regulaminem i harmonogramem, a następnie przejść do sekcji "Nowe zgłoszenie" (przycisk po lewej) i wypełnić krótki formularz.

Szczegółowe informacje zawiera regulamin z harmonogram znajdujący się pod poniższym linkiem: Regulamin i harmonogram Antologii Poetów Polskich 2017

Esy Floresy · 22:17 17.01.2017 · 8 ·
Komentarze
Dobra Cobra dnia 18.01.2017 21:18
Pisarze.pl to poważna sprawa, nie każdy się tam może zapisać. Czyli jest elitarność, niedostępność i nobilitacja.

DoCo
Leszek Sobeczko dnia 19.01.2017 23:39
Droga sprawa, nikogo nie zniechęcam ani odwrotnie. Mam tylko jedną osobistą uwagę, ciekawe, kiedy wrócą czasy, gdy autorowi płacono za publikację.
Esy Floresy dnia 19.01.2017 23:41
Znam przypadku, że płacą. Wydaje się, że trzeba być tylko dobrym, a może aż...
Leszek Sobeczko dnia 19.01.2017 23:45
Zawsze trzeba być dobrym :)
Esy Floresy dnia 19.01.2017 23:47
I jak zawsze, to kwestia definicji :)
Leszek Sobeczko dnia 19.01.2017 23:50
:) no właśnie, dobro i zło to naczynia połączone :)
trawa1965 dnia 22.01.2017 17:05
Najgorsze te pieniądze. Nawet myśl jest na sprzedaż!

A w moim świecie- nie...
Zola111 dnia 23.01.2017 00:41
Kochani,

mam już doświadczenie w tej poblikacji. Owszem, trzeba się na nią złożyć. W dodatku: po weryfikacji, żeby teksty prezentowały należyty poziom. Antologia z roku 2016 jest piękna, teksty w niej zamieszczone - godne i wartościowe. Serdecznie polecam!
Polecane
Ostatnie komentarze
Pokazuj tylko komentarze:
Do tekstów | Do zdjęć
retro
24/05/2017 07:39
Spokojny, refleksyjny, delikatny. Dzielnie jest być… »
Ania Ostrowska
24/05/2017 06:15
Wiolinie, tytuł może pełnić w wierszu różne funkcje, może… »
skinnywords
24/05/2017 06:08
Dzięki za uwagi. Do wizji macierzyństwa trudno mi się… »
Bernierdh
24/05/2017 02:23
Dzięki piękne, purpurze, i również pozdrawiam :) »
kamyczek
23/05/2017 23:52
CHAPEAU BAS - piękna sestyna, Miladoro. Pozdrawiam. :) »
Wiolin
23/05/2017 22:57
Witaj Allasko. No cóż, podziękuję jeno, bo mi nie… »
Miladora
23/05/2017 22:45
Przepraszam, że wyrażam swoje zdanie, ale to nie jest wiersz… »
ajw
23/05/2017 22:40
Aniu, Milu, Opheliac - bardzo dziękuję za sugestie. Na pewno… »
Procesja
23/05/2017 22:38
Bardzo ciekawy tekst. Skojarzył mi się symboliką z Día de… »
Miladora
23/05/2017 22:13
Wbrew pozorom szept wcale nie musi być delikatny czy… »
Wiolinowe Basnie
23/05/2017 21:59
Miladoro Twoja podpowiedź, co do zwrotu akcji jest kusząca.… »
Miladora
23/05/2017 21:49
Napisałam wcześniej odnośnie mi/mnie, ale ktoś, nie wiem… »
allaska
23/05/2017 20:53
Aniu, już samo "przeszukujesz moje wnętrze"… »
Ania Ostrowska
23/05/2017 19:59
allasko, nie wiem jak Ty, ale ja czasem wydaję tchnienia :)»
allaska
23/05/2017 18:25
Ania, nie wiem czy to aż tak poetycki język - mam na myśli… »
ShoutBox
  • Bernierdh
  • 24/05/2017 02:26
  • Śmierć Wodeckiego mną wstrząsnęła - choć niestety spodziewałem się jej po informacji o jego udarze. Dobrze mówisz Mike - wraz z nim, odeszła cząstka nas samych. Wielki człowiek, o wiele za wcześnie.
  • mike17
  • 23/05/2017 16:05
  • Dla mnie Wodecki to prawie całe moje życie - od zawsze był, miał fantastyczne przeboje, klasę, kiedyś, na Mazurach miałem okazję z nim pogadać. Jeśli tacy odchodzą, coś w nas także umiera.
  • Krzysztof Konrad
  • 23/05/2017 16:04
  • Jeszcze Roger? Wczoraj zamach w Manchesterze. Co się dzieje na tym świecie?
  • Krzysztof Konrad
  • 23/05/2017 15:59
  • Rzadko kiedy tak bardzo dotyka mnie śmierć. Może dlatego, że wiele razy ją widziałem. Ale śmierć Pana Zbigniewa sprawiła, że coś ze mnie uleciało. Jego bycie było dla mnie oczywiste- jak kolejny dzień
  • mike17
  • 23/05/2017 15:58
  • Nie żyje Roger Moore, najlepszy Bond w historii.
  • mike17
  • 23/05/2017 12:32
  • Jeszcze w marcu siedziałem obok Wodeckiego w Urzędzie Gminy - tryskał humorem i energią. Bardzo go lubiłem i będzie mi go brakowało.
  • Krzysztof Konrad
  • 22/05/2017 20:57
  • Pan Zbigniew będzie teraz śpiewał aniołom. Wielka strata.
Ostatnio widziani
Gości online:33
Najnowszy:rcsircofwnfrz