Filozoficzna wiktoria, czyli "Myśli zbuntowane" Justyny Lipińskiej.

Niektórzy mówią, że świat jest jedną wielką zagadką. Sądzę jednak, że po zapoznaniu się z "Myślami zbuntowanymi" Justyny Lipińskiej, większość z nich zmieni zdanie. Świat to wielka księga odpowiedzi, tylko trzeba wiedzieć, jak i gdzie czytać. 

Nadmiar wiary w nieomylność zmysłów prowadzi do plątania się w labiryntach bodźców. Cisza i półmrok otwierają wrota do obszaru, w którym można znaleźć więcej, ale prościej.

Książka Justyny Lipińskiej to zbiór myśli, wniosków i spostrzeżeń zapisanych w formie aforyzmów. Można się z nimi zgadzać lub też nie, ale nie pozostaną niezauważone. Z pewnością wywołają większe lub mniejsze zwarcie w przewodach mózgowych i zmuszą do refleksji.

Gorąco polecam tę pozycję, bo ma szansę odmienić spojrzenie na wiele tematów lub umocnić we własnych przekonaniach.

Książkę można zamawiać u autorki na PW lub FB.

 

Myśli zbuntowane

 

akacjowa agnes · 19:42 06.03.2017 · 9 ·
Komentarze
akacjowa agnes dnia 07.03.2017 20:05
Dla przybliżenia kontaktu do autorki podaję co następuje:

PW - wiktoria

FB - Justyna Lipińska
wiktoria dnia 07.03.2017 20:50
Dziękuję Akacjowa za doprecyzowanie informacji. Dawno mnie tu nie było, więc pewnie zostałam nieco zapomniana. Śliczniusio napisałaś tego newsa, tak zachęcająco, że aż sama się zachęciłam do tej książki. ;)
Krystyna Habrat dnia 08.03.2017 21:42
Gratuluję z całego serca. Jakoś umknęło mi z pamięci, może nawet nie wiedziałam, że to Ty jesteś Wiktoria z PP, a spotykamy się - nawet dzisiaj - gdzie indziej. Na FB. Tam podziwiam próbki twego pióra i dopraszam się kolejnych aforyzmów.
wiktoria dnia 09.03.2017 12:16
Pani Krystyno, bardzo dziękuję za miły wpis. Może za bardzo chowam się za własnym cieniem i stąd taka sytuacja. A aforyzmy będą, jak najbardziej.

Pozdrawiam serdecznie :)
akacjowa agnes dnia 10.03.2017 20:03
Tu można kupić wersję elektroniczną książki Justyny:

Myśli zbuntowane
Opheliac dnia 11.03.2017 19:17
Gratuluję, Wiktorio (Justyno)! :)
wiktoria dnia 12.03.2017 08:42
Dziękuję Ofelio, pozdrawiam serdecznie :)
ajw dnia 15.03.2017 14:03
Ale zmyła. Zupełnie nie kojarzyłam Justyny z wiktorią. Cieszę się Twoim sukcesem :)
wiktoria dnia 16.03.2017 09:24
A widzisz Ajw, jaki ten świat zaskakujący. Miło mi, że się cieszysz. Ja również.
Pozdrawiam :)
Polecane
Ostatnie komentarze
Pokazuj tylko komentarze:
Do tekstów | Do zdjęć
Tymczasem1972
17/01/2019 10:45
Dziękuję za komentarze. Tak tematyka smutna i ciągle… »
wiojaw
17/01/2019 10:31
Padłam, leżem i kwiczem :D Aleś pojechaał! Rozumiem,… »
Wiktor Mazurkiewicz
17/01/2019 09:52
Vanillivi Tym razem nie zgadzam się z Tobą ABSOLUTNIE, może… »
wiojaw
17/01/2019 09:16
Dzięki Blanche. Coś z człowieka ma, zapewniam. Jeśli najdzie… »
wiojaw
17/01/2019 09:10
A mnie kojarzy się ostatni czas wydarzeń. Gdzie właśnie… »
Blanche
17/01/2019 07:52
Nie wiem dlaczego, ale na myśl przychodzi mi tu przysłowie -… »
Blanche
17/01/2019 07:50
Wiersz do bardzo głębokiego przemyślenia. Nie wiem czemu ta… »
Blanche
17/01/2019 07:48
Czasami trzeba sobie pomóc, uruchomić własne ja, nie czekać… »
Blanche
17/01/2019 07:46
Jak na wiersz, to trochę skąpy, ale... Temat młodości i… »
Blanche
17/01/2019 07:45
Stanowczo za mało, chce się więcej. Obraz namalowany jak… »
Blanche
17/01/2019 07:43
Tak, zgadzam się. Czegoś mi tutaj brakuje. Może faktycznie… »
Blanche
17/01/2019 07:05
Dziękuję za pozytywny odbiór :) »
Vanillivi
17/01/2019 06:16
Niestety nie mogę się zgodzić, że wiersz jest dopracowany.… »
mike17
16/01/2019 22:36
Nie lubię takich wierszy, gdzie Wiara jest jak pośmiewisko.… »
Hubert Z
16/01/2019 22:00
Yaro Zgadzam się z Czarną. Masz pomysł ale brakuje trochę… »
ShoutBox
  • Ananke
  • 15/01/2019 23:26
  • oby ten konsensus wychodził zawsze, wszędzie i wszystkim.
  • mike17
  • 15/01/2019 23:24
  • Miło mi się z Tobą rozmawiało, Ananke, ale łóżko mnie wzywa - na dziś chyba starczy. Życzę Ci kolorowych snów i jak zwykle cieszę się, że udało się nam dojść do konsensusu :) Dobranoc.
  • Ananke
  • 15/01/2019 23:22
  • znam i lubię :)
  • Niczyja
  • 15/01/2019 23:19
  • Nic lepiej nie pasuje do tej śnieżnej ciszy... [link]
  • Ananke
  • 15/01/2019 23:18
  • właśnie, plusy i minusy. Żeby je dostrzec, trzeba mieć jakąś wiedzę, warsztat, doświadczenie i CZAS. O tym nie mówiliśmy, trzeba poświęcić trochę czasu, żeby powstał rzeczowy komentarz
  • mike17
  • 15/01/2019 23:15
  • Absolutnie masz rację. Chwalić grafomanów nie wolno, ale tym tuzom też słodzić nie powinno się. Dobrze wytknąć plusy i minusy. ale czasem krytyka musi być jak i euforyczne pochwalenie :)
  • Ananke
  • 15/01/2019 23:11
  • czasem można kogoś niesłusznie wpędzić w poczucie, że nie jest nic wart, a z drugiej strony pisać pochwalne peany pod bohomazami
  • Ananke
  • 15/01/2019 23:09
  • Mike - czy oby na pewno wszystkiego ? czy jakaś część komentatorów nie jest nazbyt złośliwa? niekompetentna? z drugiej strony nazbyt pochlebna ? bezkrytyczna ?
  • mike17
  • 15/01/2019 23:06
  • Na portalu można dowiedzieć się wszystkiego o swoim pisaniu. Komentatorzy zawsze się znajdą. A ci w realu mają wieczorki literackie, gdzie raczej tłumy nie walą, są to imprezy niszowe.
  • Ananke
  • 15/01/2019 23:01
  • prawie każdy tego chce. Tak uważam. Jak ludzie wydają na papierze swoje utwory, mają ograniczoną możliwość interakcji z Czytelnikiem.
Ostatnio widziani
Gości online:27
Najnowszy:ycedy
Wspierają nas