Filozoficzna wiktoria, czyli "Myśli zbuntowane" Justyny Lipińskiej.

Niektórzy mówią, że świat jest jedną wielką zagadką. Sądzę jednak, że po zapoznaniu się z "Myślami zbuntowanymi" Justyny Lipińskiej, większość z nich zmieni zdanie. Świat to wielka księga odpowiedzi, tylko trzeba wiedzieć, jak i gdzie czytać. 

Nadmiar wiary w nieomylność zmysłów prowadzi do plątania się w labiryntach bodźców. Cisza i półmrok otwierają wrota do obszaru, w którym można znaleźć więcej, ale prościej.

Książka Justyny Lipińskiej to zbiór myśli, wniosków i spostrzeżeń zapisanych w formie aforyzmów. Można się z nimi zgadzać lub też nie, ale nie pozostaną niezauważone. Z pewnością wywołają większe lub mniejsze zwarcie w przewodach mózgowych i zmuszą do refleksji.

Gorąco polecam tę pozycję, bo ma szansę odmienić spojrzenie na wiele tematów lub umocnić we własnych przekonaniach.

Książkę można zamawiać u autorki na PW lub FB.

 

Myśli zbuntowane

 

akacjowa agnes · 19:42 06.03.2017 · 9 ·
Komentarze
akacjowa agnes dnia 07.03.2017 20:05
Dla przybliżenia kontaktu do autorki podaję co następuje:

PW - wiktoria

FB - Justyna Lipińska
wiktoria dnia 07.03.2017 20:50
Dziękuję Akacjowa za doprecyzowanie informacji. Dawno mnie tu nie było, więc pewnie zostałam nieco zapomniana. Śliczniusio napisałaś tego newsa, tak zachęcająco, że aż sama się zachęciłam do tej książki. ;)
Krystyna Habrat dnia 08.03.2017 21:42
Gratuluję z całego serca. Jakoś umknęło mi z pamięci, może nawet nie wiedziałam, że to Ty jesteś Wiktoria z PP, a spotykamy się - nawet dzisiaj - gdzie indziej. Na FB. Tam podziwiam próbki twego pióra i dopraszam się kolejnych aforyzmów.
wiktoria dnia 09.03.2017 12:16
Pani Krystyno, bardzo dziękuję za miły wpis. Może za bardzo chowam się za własnym cieniem i stąd taka sytuacja. A aforyzmy będą, jak najbardziej.

Pozdrawiam serdecznie :)
akacjowa agnes dnia 10.03.2017 20:03
Tu można kupić wersję elektroniczną książki Justyny:

Myśli zbuntowane
Opheliac dnia 11.03.2017 19:17
Gratuluję, Wiktorio (Justyno)! :)
wiktoria dnia 12.03.2017 08:42
Dziękuję Ofelio, pozdrawiam serdecznie :)
ajw dnia 15.03.2017 14:03
Ale zmyła. Zupełnie nie kojarzyłam Justyny z wiktorią. Cieszę się Twoim sukcesem :)
wiktoria dnia 16.03.2017 09:24
A widzisz Ajw, jaki ten świat zaskakujący. Miło mi, że się cieszysz. Ja również.
Pozdrawiam :)
Polecane
Ostatnie komentarze
Pokazuj tylko komentarze:
Do tekstów | Do zdjęć
Darcon
16/01/2018 18:22
Nie wiem, czy ktoś przeczyta cały tekst. Większość osób… »
Darcon
16/01/2018 17:57
Dobre, tak jak poprzednie. :) »
Miladora
16/01/2018 17:29
Bardzo się cieszę, Purpurku. :) I tak - będą jeszcze dwie… »
JOLA S.
16/01/2018 17:01
Witaj Purpurze, cieszę się niezmiernie, że widzę Cię pod… »
Miladora
16/01/2018 17:01
Tekst po korekcie. Rekomenduję do wirtajek. :) »
Silvus
16/01/2018 16:59
Może... Myślę, że morze spokojnie czuć się może tłem ławki… »
Miladora
16/01/2018 16:30
No i zaczyna być coraz bardziej fajnie, Dod. :))) Zwróć… »
Felicjanna
16/01/2018 16:02
nic dziwnego, że Cię, jak czytam wyżej, wydali. Bardzo… »
Lilah
16/01/2018 16:01
Nie miałam pojęcia, kamyczku, dzięki za informację, a… »
dodatek111
16/01/2018 15:59
Korekty zrobione :) »
kamyczek
16/01/2018 15:50
Zabawy w Boga mogą być niebezpieczne, bo, nie daj Boże,… »
Miladora
16/01/2018 15:40
Ale z inwersją, więc jeżeli można ją ominąć, to jednak… »
purpur
16/01/2018 15:31
Coś jest takiego w tym opowiadaniu... coś co jednocześnie… »
kamyczek
16/01/2018 15:13
Dzięki serdeczne, Miladoro, miło mi, Lilah. Buziaki dla obu… »
purpur
16/01/2018 15:12
Przeczytałem pierwszy fragment, a muszę się przyznać, że nie… »
ShoutBox
  • Miladora
  • 16/01/2018 16:58
  • Dzięki - już widzę poprawkę. :)
  • Miladora
  • 16/01/2018 16:41
  • Dod - masz pw! :)
  • Dobra Cobra
  • 15/01/2018 23:10
  • Słodka pjosenka zespołu Elektryczne Gitary na piekny wjeczór: [link]
  • Zola111
  • 14/01/2018 23:39
  • Zapraszam do głosowania na wiersze Zaśrodkowania#27http://www.portal-pisarski.pl/forum/temat/3449/glosowanie-zasrodkowanie27#208203
  • mike17
  • 14/01/2018 20:18
  • Byłoby naprawdę magicznie :)
  • Niczyja
  • 14/01/2018 19:27
  • Brakuje tylko śniegu.
  • mike17
  • 14/01/2018 16:40
  • ...no i mamy w Warszawie mrozek :)
  • JOLA S.
  • 14/01/2018 14:52
  • Witaj Ewo.:)
  • Esy Floresy