Podwieczorek Wiktora Orła w Łodzi. Kawa, alkohol, „I tak dalej”

Po premierowym spotkaniu w Krakowie i lokalnej wizycie w Bochni I tak dalej wyrusza w głąb Polski. Spotkanie autorskie poświęcone książce I tak dalej odbędzie się w najbliższą niedzielę (26 marca) w Cafe Bar Poczekalnia.

Zapraszamy wszystkich na spotkanie autorskie poświęcone debiutanckiej powieści „I tak dalej” Wiktora Orła, które odbędzie się 26 marca, w Łodzi, w Cafe Bar Poczekalnia przy ulicy Więckowskiego 16. Początek o godzinie 18.

Kameralny podwieczorek w oparach Absyntu i innych poczekalniowych smakołyków poprowadzi Piotrek Młynek. Mamy też nadzieję, że większość z Was zostanie po spotkaniu na wspólną celebrację.itakdalej-wiktor-orzel-pp.jpg

O książce

„I tak dalej” wciąga czytelnika w świat odwróconych wartości, dziwacznych, przypadkowych postaci, narkotyków i wizji z pogranicza jawy i snu, nonszalanckiego podejścia do życia i postępującej destrukcji. Błyskotliwa narracja powieści dziesiątkuje czytelnika każdym kolejnym akapitem, pozwalając mu jedynie na chwilę wytchnienia w postaci gorzkiego, czarnego humoru, który osadza się nieprzyjemnie na ściankach przełyku, jak zbyt duża porcja wciągniętej amfetaminy. Efemeryczny i czasami mocno surrealistyczny klimat powieści osadzonej w „magicznym” Krakowie i upalnej Malcie wciąga czytelnika tylko po to, żeby go na końcu bezpardonowo „wypluć” i pozostawić w stanie kompletnej dezorientacji.

 

O autorze

Wiktor Orzeł – rocznik 1990, urodził się w Bochni, skończył kulturoznawstwo, mieszka i pracuje w Krakowie, w agencji reklamowej. W wieku 16 lat założył Portal Pisarski, który z powodzeniem pomaga rozwijać skrzydła aspirującym pisarzom. Debiutował w 2010 roku opowiadaniem „Lampisko Ty moje” w antologii opowiadań fantastycznych „Przedświt”. Publikowano go m.in. w kwartalniku „s Z A F a”, i niezliczonych zakamarkach Internetu, o których on sam już nie bardzo pamięta. Wiktor regularnie portretuje rzeczywistość w mediach społecznościowych, gdzie umieszcza quasi literackie wycinki rzeczywistości w formie miniatur. Oprócz zamiłowania do prozy lubi poezję patchworkową, którą tworzy na podstawie zasłyszanych dialogów i publikuje na Fanpage'u Dzienność.

Niedziela, 26.03., 18:00
Cafe Bar Poczeklania
Więckowskiego 16

Link do wydarzenia na Facebooku - > https://www.facebook.com/events/1814251348838741/

Wiktor Orzel · 19:40 20.03.2017 · 5 ·
Komentarze
Niczyja dnia 20.03.2017 20:46
Jest pewna rozbieżność dat, wypadałoby to ujednolicić:)
Wiktor Orzel dnia 21.03.2017 09:53
Poprawione ;-)
KatarzynaKonopkaChludzinska dnia 22.03.2017 16:08
Jak wrażenia z dotychczasowych spotkań autorskich?
Dobra Cobra dnia 23.03.2017 17:06
Zawodowa sprawa ta trasa autorska.

Doceniam trud i wysiłek.


Dobra Cobra
Wiktor Orzel dnia 24.03.2017 11:47
@Katarzyno

jestem bardzo zadowolony ze spotkań. Premierowy wieczór autorski w Krakowie w Pierwszym Lokalu na zawsze utrwali się w mojej pamięci. Dla takich chwil warto żyć (i pisać).
Polecane
Ostatnie komentarze
Pokazuj tylko komentarze:
Do tekstów | Do zdjęć
Silvus
12/12/2017 15:00
Szanuję to również jak @Leszek, ale miej na uwadze,… »
kamyczek
12/12/2017 14:38
"Ładny wierszyk dla najmłodszych. Na pewno spodoba się… »
Skuul
12/12/2017 14:37
Ogólnie fajne, spodobało mi się, ale tutaj trochę się… »
Amarylis
12/12/2017 14:34
Bardzo dziękuję Panie Leszku,za to co Pan napisał. Niestety… »
mike17
12/12/2017 14:34
Stawitzky, klawo wykozaczony kawałek, typowy dla Twojej… »
Silvus
12/12/2017 14:05
Ale kto podciął? Dlaczego? Gdzie puenta? @Marychno,… »
Silvus
12/12/2017 13:57
Jakoś mi to bycie sobą nie pasuje na końcu. Może zbyt… »
ma_rychna
12/12/2017 13:32
Dziękuję za komentarz. »
hopeless
12/12/2017 12:06
Miladora - No tak:)))) Jak to było? Wstawanie z... Dzięki… »
Ula
12/12/2017 11:48
Ja też się uśmiechnęłam, Kamyczku. Ładny wierszyk dla… »
JOLA S.
12/12/2017 11:45
Jesteście niemożliwi, już nie nadążam, ale to mnie nie… »
Ula
12/12/2017 11:44
Kamyczku, Dziękuję za czytanie :) Pozdrawiam serdecznie. »
Jacek Londyn
12/12/2017 11:26
Tytuł bardziej nawiązuje do treści poprzedniego utworu. »
kamyczek
12/12/2017 11:16
Podróże kształcą, urocza bajeczka, Ulu. Podoba mi się.… »
Ula
12/12/2017 10:59
Dziękuję i pozdrawiam. :) »
ShoutBox
  • JOLA S.
  • 12/12/2017 15:56
  • Już jestem grzeczna.CMOK:)
  • Miladora
  • 12/12/2017 15:17
  • Dziewczyny - nie rozdwoję się, wszystko po kolei. :)
  • Silvus
  • 12/12/2017 12:23
  • @Carve, zobacz kategorię bezpośrednio w "Bibliotece" -> [link]
  • Carvedilol
  • 12/12/2017 12:17
  • Jak teraz można podglądnąć teksty dodane do wirtajek a jeszcze nie zaklepane - bo teraz automatycznie na stronę wirtajki przerzuca
  • JOLA S.
  • 12/12/2017 11:56
  • "Księga Wspomnień Myszy" czeka na korektę. :)
  • kamyczek
  • 12/12/2017 11:44
  • "Ależ z ciebie baran, baranie!" czeka na korektę.Miłego dnia wszystkim.
  • Miladora
  • 12/12/2017 11:05
  • napisz bajkę dla dzieci i wróć :) Wirtajki czekają na autorów
  • Miladora
  • 12/12/2017 01:58
  • a zostaniesz już z nami, MM? :) za długo Cię nie było - wracaj do nas :)
Ostatnio widziani
Gości online:30
Najnowszy:alojzyadamski95
Wspierają nas