Podwieczorek Wiktora Orła w Łodzi. Kawa, alkohol, „I tak dalej”

Po premierowym spotkaniu w Krakowie i lokalnej wizycie w Bochni I tak dalej wyrusza w głąb Polski. Spotkanie autorskie poświęcone książce I tak dalej odbędzie się w najbliższą niedzielę (26 marca) w Cafe Bar Poczekalnia.

Zapraszamy wszystkich na spotkanie autorskie poświęcone debiutanckiej powieści „I tak dalej” Wiktora Orła, które odbędzie się 26 marca, w Łodzi, w Cafe Bar Poczekalnia przy ulicy Więckowskiego 16. Początek o godzinie 18.

Kameralny podwieczorek w oparach Absyntu i innych poczekalniowych smakołyków poprowadzi Piotrek Młynek. Mamy też nadzieję, że większość z Was zostanie po spotkaniu na wspólną celebrację.itakdalej-wiktor-orzel-pp.jpg

O książce

„I tak dalej” wciąga czytelnika w świat odwróconych wartości, dziwacznych, przypadkowych postaci, narkotyków i wizji z pogranicza jawy i snu, nonszalanckiego podejścia do życia i postępującej destrukcji. Błyskotliwa narracja powieści dziesiątkuje czytelnika każdym kolejnym akapitem, pozwalając mu jedynie na chwilę wytchnienia w postaci gorzkiego, czarnego humoru, który osadza się nieprzyjemnie na ściankach przełyku, jak zbyt duża porcja wciągniętej amfetaminy. Efemeryczny i czasami mocno surrealistyczny klimat powieści osadzonej w „magicznym” Krakowie i upalnej Malcie wciąga czytelnika tylko po to, żeby go na końcu bezpardonowo „wypluć” i pozostawić w stanie kompletnej dezorientacji.

 

O autorze

Wiktor Orzeł – rocznik 1990, urodził się w Bochni, skończył kulturoznawstwo, mieszka i pracuje w Krakowie, w agencji reklamowej. W wieku 16 lat założył Portal Pisarski, który z powodzeniem pomaga rozwijać skrzydła aspirującym pisarzom. Debiutował w 2010 roku opowiadaniem „Lampisko Ty moje” w antologii opowiadań fantastycznych „Przedświt”. Publikowano go m.in. w kwartalniku „s Z A F a”, i niezliczonych zakamarkach Internetu, o których on sam już nie bardzo pamięta. Wiktor regularnie portretuje rzeczywistość w mediach społecznościowych, gdzie umieszcza quasi literackie wycinki rzeczywistości w formie miniatur. Oprócz zamiłowania do prozy lubi poezję patchworkową, którą tworzy na podstawie zasłyszanych dialogów i publikuje na Fanpage'u Dzienność.

Niedziela, 26.03., 18:00
Cafe Bar Poczeklania
Więckowskiego 16

Link do wydarzenia na Facebooku - > https://www.facebook.com/events/1814251348838741/

Wiktor Orzel · 19:40 20.03.2017 · 5 ·
Komentarze
Niczyja dnia 20.03.2017 20:46
Jest pewna rozbieżność dat, wypadałoby to ujednolicić:)
Wiktor Orzel dnia 21.03.2017 09:53
Poprawione ;-)
KatarzynaKonopkaChludzinska dnia 22.03.2017 16:08
Jak wrażenia z dotychczasowych spotkań autorskich?
Dobra Cobra dnia 23.03.2017 17:06
Zawodowa sprawa ta trasa autorska.

Doceniam trud i wysiłek.


Dobra Cobra
Wiktor Orzel dnia 24.03.2017 11:47
@Katarzyno

jestem bardzo zadowolony ze spotkań. Premierowy wieczór autorski w Krakowie w Pierwszym Lokalu na zawsze utrwali się w mojej pamięci. Dla takich chwil warto żyć (i pisać).
Polecane
Ostatnie komentarze
Pokazuj tylko komentarze:
Do tekstów | Do zdjęć
Miazga
19/04/2018 14:44
Wierz mi, ze wszystko się da :-) Moze odkrycie jakiejś… »
AntoniGrycuk
19/04/2018 13:58
Hej, Miazgo, Przemyślę to, choć musiałbym się nauczyć… »
retro
19/04/2018 13:01
Witaj, odsłuchałam przedwczoraj przez telefon pierwszą… »
jeden
19/04/2018 11:59
skroplami Dziękuję za Twoją obecność i za ciekawe… »
AntoniGrycuk
19/04/2018 11:58
Widziałem, że przyznałeś rację, ale nie chcę, aby moje… »
Marian
19/04/2018 11:54
Dziękuję Darcon za odwiedziny i uwagi. Popracuję nad tym.… »
Miazga
19/04/2018 11:48
Wreszcie przeczytałąm. Masz tu materiał na bestsellera.… »
Kazjuno
19/04/2018 10:45
Antosiu! Przeczytaj moją odpowiedź do końca. Przyznałem Ci… »
AntoniGrycuk
19/04/2018 10:33
Nie wiem... Trochę jest tak, że Twoje czytam… »
faith
19/04/2018 10:03
Pociengiel, dziękuję Ci za wiersz. Miło że dałeś się… »
Kazjuno
19/04/2018 09:52
Szanowny Antosiu. Otóż, wydaje mi się, że tu nie ma żadnego… »
Wiolin
19/04/2018 09:49
Witaj Szysza. Inaczej nie znaczy dobrze. Jak mam dobrze… »
Wiolin
19/04/2018 09:38
Witaj Carlosie. Powtórzę się kolejny raz, mówiąc o tym że… »
jskslg
19/04/2018 09:35
generalnie fajne, ale jak dla mnie trochę żenujących i… »
Wiolin
19/04/2018 09:31
Witaj Zoleńko. Z wiekiem to i pogoda w człowieku staje… »
ShoutBox
  • Zola111
  • 18/04/2018 00:24
  • jak tam ramy nowego Zaśrodkowania? Podobają się?
  • introwerka
  • 17/04/2018 11:24
  • Mój nick to introwerka ;)
  • Szysza
  • 17/04/2018 11:21
  • introwertka, dziękuję bardzo.
  • introwerka
  • 17/04/2018 11:08
  • Szyszo, wchodzisz w panel "Moje artykuły" pod napisem "Witaj [Twój nick]" po prawej stronie, tam przy każdym artykule masz opcje " Edytuj / Usuń".
  • Szysza
  • 17/04/2018 10:40
  • kochani jak usuwa się zamieszczony tekst?
  • Zola111
  • 16/04/2018 23:33
  • jskslg - nie! Pojedyncze frazy, zazwyczaj pointę, jednak całych własnych wierszy - nie. Innych autorów - owszem, i to wiele.
  • jskslg
  • 16/04/2018 22:32
  • pamiętacie na pamięć wasze teksty?
  • ajw
  • 16/04/2018 14:03
  • Rzeczywiście, brzmi prawie jak Jaromir :)
Ostatnio widziani
Gości online:23
Najnowszy:Bonifaciose5h
Wspierają nas