Podwieczorek Wiktora Orła w Łodzi. Kawa, alkohol, „I tak dalej”

Po premierowym spotkaniu w Krakowie i lokalnej wizycie w Bochni I tak dalej wyrusza w głąb Polski. Spotkanie autorskie poświęcone książce I tak dalej odbędzie się w najbliższą niedzielę (26 marca) w Cafe Bar Poczekalnia.

Zapraszamy wszystkich na spotkanie autorskie poświęcone debiutanckiej powieści „I tak dalej” Wiktora Orła, które odbędzie się 26 marca, w Łodzi, w Cafe Bar Poczekalnia przy ulicy Więckowskiego 16. Początek o godzinie 18.

Kameralny podwieczorek w oparach Absyntu i innych poczekalniowych smakołyków poprowadzi Piotrek Młynek. Mamy też nadzieję, że większość z Was zostanie po spotkaniu na wspólną celebrację.itakdalej-wiktor-orzel-pp.jpg

O książce

„I tak dalej” wciąga czytelnika w świat odwróconych wartości, dziwacznych, przypadkowych postaci, narkotyków i wizji z pogranicza jawy i snu, nonszalanckiego podejścia do życia i postępującej destrukcji. Błyskotliwa narracja powieści dziesiątkuje czytelnika każdym kolejnym akapitem, pozwalając mu jedynie na chwilę wytchnienia w postaci gorzkiego, czarnego humoru, który osadza się nieprzyjemnie na ściankach przełyku, jak zbyt duża porcja wciągniętej amfetaminy. Efemeryczny i czasami mocno surrealistyczny klimat powieści osadzonej w „magicznym” Krakowie i upalnej Malcie wciąga czytelnika tylko po to, żeby go na końcu bezpardonowo „wypluć” i pozostawić w stanie kompletnej dezorientacji.

 

O autorze

Wiktor Orzeł – rocznik 1990, urodził się w Bochni, skończył kulturoznawstwo, mieszka i pracuje w Krakowie, w agencji reklamowej. W wieku 16 lat założył Portal Pisarski, który z powodzeniem pomaga rozwijać skrzydła aspirującym pisarzom. Debiutował w 2010 roku opowiadaniem „Lampisko Ty moje” w antologii opowiadań fantastycznych „Przedświt”. Publikowano go m.in. w kwartalniku „s Z A F a”, i niezliczonych zakamarkach Internetu, o których on sam już nie bardzo pamięta. Wiktor regularnie portretuje rzeczywistość w mediach społecznościowych, gdzie umieszcza quasi literackie wycinki rzeczywistości w formie miniatur. Oprócz zamiłowania do prozy lubi poezję patchworkową, którą tworzy na podstawie zasłyszanych dialogów i publikuje na Fanpage'u Dzienność.

Niedziela, 26.03., 18:00
Cafe Bar Poczeklania
Więckowskiego 16

Link do wydarzenia na Facebooku - > https://www.facebook.com/events/1814251348838741/

Sagitarius · 19:40 20.03.2017 · 5 ·
Komentarze
Niczyja dnia 20.03.2017 20:46
Jest pewna rozbieżność dat, wypadałoby to ujednolicić:)
Sagitarius dnia 21.03.2017 09:53
Poprawione ;-)
KatarzynaKonopkaChludzinska dnia 22.03.2017 16:08
Jak wrażenia z dotychczasowych spotkań autorskich?
Dobra Cobra dnia 23.03.2017 17:06
Zawodowa sprawa ta trasa autorska.

Doceniam trud i wysiłek.


Dobra Cobra
Sagitarius dnia 24.03.2017 11:47
@Katarzyno

jestem bardzo zadowolony ze spotkań. Premierowy wieczór autorski w Krakowie w Pierwszym Lokalu na zawsze utrwali się w mojej pamięci. Dla takich chwil warto żyć (i pisać).
Ostatnie komentarze
Pokazuj tylko komentarze:
Do tekstów | Do zdjęć
Procesja
26/06/2017 13:50
Voytku, dziękuję za komentarz i poprawki. Z niektórych z… »
introwerka
26/06/2017 12:49
Piękny wiersz z bardzo jasnym i konsekwentnym przekazem.… »
Lilah
26/06/2017 12:42
Mileno, według mnie zwraca się do bliskiej mu osoby.… »
Miladora
26/06/2017 12:10
No to popatrzmy. :) Wers ma wprawdzie 12 zgłosek, ale… »
Zola111
26/06/2017 10:41
Allasko, jakoś mi nie żal, że "nie przypadło". W… »
allaska
26/06/2017 09:41
Ojej. Mowa o peelce, kobiecie, która "nocny… »
Ania_Basnik
26/06/2017 09:23
Piękna miniaturka :) Czuję ten klimat, bo ja też tak mam :)»
Milena1
26/06/2017 07:14
Piękny wiersz Zastanawia mnie tylko dlaczego zamiast -… »
Gramofon
26/06/2017 06:29
Też nie wiem czemu jest kategoria 18+, o to trzeba byłoby… »
Zola111
25/06/2017 23:55
Wiolinie, żeby zrozumieć ten wiersz, trzeba sobie… »
Zola111
25/06/2017 23:45
Kamysiu, nie masz pojęcia, jaką radość sprawiłaś mi tym… »
gaga26111
25/06/2017 23:33
Dziękuję kochani :) »
draiochta
25/06/2017 23:28
^ dziękuję za komentarz! Napisałam to wiele lat temu i… »
wiktoria
25/06/2017 23:28
Zastanawiam się dlaczego wiersz ma klasyfikacje +18. To… »
draiochta
25/06/2017 23:26
Piękne, po prostu piękne! W głowie leciała mi melodia… »
ShoutBox
  • wiktoria
  • 25/06/2017 23:43
  • Ania_Basnik, niektórzy wiedzą, a niektórzy się dowiadują, bo inni wiedzą ;) Niczyja, to zabrzmiało jak ostatnie pożegnanie... choć z pewnością nie jest :)
  • Niczyja
  • 25/06/2017 21:35
  • Będzie nam Ciebie brakowało Michale...
  • Ania_Basnik
  • 25/06/2017 21:08
  • Kochani teraz jestem pod Nickiem Ania_Basnik. Dawniej Wiolinowe Basnie. Niektórzy to już wiedzą :)
  • mike17
  • 25/06/2017 21:08
  • Kochani! Nadszedł piękny czas wyjazdów wakacyjnych, odpoczynku od internetu, i to także dotyczy mnie. Mianowicie nie będzie mnie na portalu aż do końca sierpnia - wszystkim życzę fajoskich wakacji :)
  • Gatsby
  • 25/06/2017 15:35
  • Cześć :)
  • wiktoria
  • 25/06/2017 12:09
  • Hej Anielico, głosuj. Też właśnie zagłosowałam, choć udziału tym razem nie brałam:)
  • akacjowa agnes
  • 25/06/2017 12:07
  • Hej, Anioły :) Wpadłam, by zagłosować na Zaśrodkowanie. Ono wciąż we mnie tkwi ;) Wy też, choć rzadko tu już zaglądam. Buziaki :*
  • wiktoria
  • 24/06/2017 22:05
  • Cześć Alka :)
  • alkestis
  • 24/06/2017 21:01
  • Cześć wszystkim :)
Ostatnio widziani
Gości online:31
Najnowszy:Hilleraq9t