Podwieczorek Wiktora Orła w Łodzi. Kawa, alkohol, „I tak dalej”

Po premierowym spotkaniu w Krakowie i lokalnej wizycie w Bochni I tak dalej wyrusza w głąb Polski. Spotkanie autorskie poświęcone książce I tak dalej odbędzie się w najbliższą niedzielę (26 marca) w Cafe Bar Poczekalnia.

Zapraszamy wszystkich na spotkanie autorskie poświęcone debiutanckiej powieści „I tak dalej” Wiktora Orła, które odbędzie się 26 marca, w Łodzi, w Cafe Bar Poczekalnia przy ulicy Więckowskiego 16. Początek o godzinie 18.

Kameralny podwieczorek w oparach Absyntu i innych poczekalniowych smakołyków poprowadzi Piotrek Młynek. Mamy też nadzieję, że większość z Was zostanie po spotkaniu na wspólną celebrację.itakdalej-wiktor-orzel-pp.jpg

O książce

„I tak dalej” wciąga czytelnika w świat odwróconych wartości, dziwacznych, przypadkowych postaci, narkotyków i wizji z pogranicza jawy i snu, nonszalanckiego podejścia do życia i postępującej destrukcji. Błyskotliwa narracja powieści dziesiątkuje czytelnika każdym kolejnym akapitem, pozwalając mu jedynie na chwilę wytchnienia w postaci gorzkiego, czarnego humoru, który osadza się nieprzyjemnie na ściankach przełyku, jak zbyt duża porcja wciągniętej amfetaminy. Efemeryczny i czasami mocno surrealistyczny klimat powieści osadzonej w „magicznym” Krakowie i upalnej Malcie wciąga czytelnika tylko po to, żeby go na końcu bezpardonowo „wypluć” i pozostawić w stanie kompletnej dezorientacji.

 

O autorze

Wiktor Orzeł – rocznik 1990, urodził się w Bochni, skończył kulturoznawstwo, mieszka i pracuje w Krakowie, w agencji reklamowej. W wieku 16 lat założył Portal Pisarski, który z powodzeniem pomaga rozwijać skrzydła aspirującym pisarzom. Debiutował w 2010 roku opowiadaniem „Lampisko Ty moje” w antologii opowiadań fantastycznych „Przedświt”. Publikowano go m.in. w kwartalniku „s Z A F a”, i niezliczonych zakamarkach Internetu, o których on sam już nie bardzo pamięta. Wiktor regularnie portretuje rzeczywistość w mediach społecznościowych, gdzie umieszcza quasi literackie wycinki rzeczywistości w formie miniatur. Oprócz zamiłowania do prozy lubi poezję patchworkową, którą tworzy na podstawie zasłyszanych dialogów i publikuje na Fanpage'u Dzienność.

Niedziela, 26.03., 18:00
Cafe Bar Poczeklania
Więckowskiego 16

Link do wydarzenia na Facebooku - > https://www.facebook.com/events/1814251348838741/

Wiktor Orzel · 19:40 20.03.2017 · 5 ·
Komentarze
Niczyja dnia 20.03.2017 20:46
Jest pewna rozbieżność dat, wypadałoby to ujednolicić:)
Wiktor Orzel dnia 21.03.2017 09:53
Poprawione ;-)
KatarzynaKonopkaChludzinska dnia 22.03.2017 16:08
Jak wrażenia z dotychczasowych spotkań autorskich?
Dobra Cobra dnia 23.03.2017 17:06
Zawodowa sprawa ta trasa autorska.

Doceniam trud i wysiłek.


Dobra Cobra
Wiktor Orzel dnia 24.03.2017 11:47
@Katarzyno

jestem bardzo zadowolony ze spotkań. Premierowy wieczór autorski w Krakowie w Pierwszym Lokalu na zawsze utrwali się w mojej pamięci. Dla takich chwil warto żyć (i pisać).
Polecane
Ostatnie komentarze
Pokazuj tylko komentarze:
Do tekstów | Do zdjęć
Darcon
20/02/2018 16:31
Masz lepsze i gorsze teksty, ale kupujesz mnie swoją kpiną.… »
purpur
20/02/2018 16:27
A widzisz! Pamięć mam niezwykle dobrą, tylko, również… »
22227
20/02/2018 16:23
Dzięki za odwiedziny i za kilka cennych uwag. Napisałem coś… »
purpur
20/02/2018 16:18
Muszę się do czegoś przyznać... Zazwyczaj tak nie robię,… »
pociengiel
20/02/2018 16:11
Bez vice versalu. dla calego TWA. »
purpur
20/02/2018 16:05
No tak, właściwie mogłem się tego spodziewać :)»
Silvus
20/02/2018 16:04
Słownie "pięciu". Jak wyżej. Jak… »
purpur
20/02/2018 16:04
Zacznijmy od początku - co to za tytuł? Ja rozumiem… »
purpur
20/02/2018 15:57
No refleksja... No niby tak..., ale wiesz... Po prostu… »
pociengiel
20/02/2018 15:57
Będą dwie smocze łuski wyssane z życia elfów albo innej… »
purpur
20/02/2018 15:49
Wybacz, ale ja również za wiele nie skapowałem... Znaczy… »
purpur
20/02/2018 15:43
A nie będę się krygował :) Świetny tekst! Naprawdę, nawet… »
purpur
20/02/2018 15:11
Witaj Felicjanna! Zapoznałem się z przygodami, chociaż to… »
JuliaW.
20/02/2018 13:12
No tak... Gotowe ;) Zapominam, że mogę na bieżąco edytować… »
Silvus
20/02/2018 12:41
Rozumiem. W takim razie chyba nic nie stoi na przeszkodzie,… »
ShoutBox
  • mike17
  • 17/02/2018 19:07
  • Jeden z najbardziej kultowych duetów wszech czasów. Pamiętam go z wczesnego dzieciństwa, to dopiero był hicior : [link] Oni do dziś go wykonują, co jest zacne :)
  • Darcon
  • 17/02/2018 13:04
  • Zgodnie z regulaminem, nie może poczekać. Każdy użytkownik patrzy ze swojego punktu widzenia. A gdyby każdy z użytkowników wrzucał teksty tak, jak chciał, to co byśmy mieli w poczekalni, Dodatku?
  • dodatek111
  • 16/02/2018 22:09
  • Dlaczego drugi tekst, dodany w tym samym dniu, nie może czekać w poczekalni, tylko zostaje odrzucony. Salon odrzuconych.
  • Silvus
  • 16/02/2018 15:28
  • @Ni, dziękuję za piosenkę. @jskslg, miłego dnia Tobie.
  • jskslg
  • 16/02/2018 12:09
  • ja się uważam za pedała poezji , ale również życzę miłego dnia
  • Ania_Basnik
  • 16/02/2018 09:05
  • Zapraszam wszystkich poetów do wzięcia udziału w Konkursie "Mój list do świata". Ogłoszenie na stronie głównej PP
  • Niczyja
  • 15/02/2018 21:28
  • Bardzo ładne, Michale. Ja również, mam na myśli Islandię.
  • mike17
  • 15/02/2018 21:20
  • Ach, jak ja lubię miłosną muzę, a przy okazji także islandzką : [link]
  • Niczyja