Konkurs Poetycki Portalu Pisarskiego "W tolerancjach. Odkształcenia - 2017"

Portal Pisarski ogłasza konkurs poetycki pn. „W tolerancjach. Odkształcenia – 2017” inspirowany cytatem:

Brian Greene – Piękno Wszechświata

[…] nie można wykluczyć, że nasz Wszechświat ma dodatkowe zwinięte wymiary przestrzenne o bardzo małych rozmiarach.

 


Regulamin:

1. Konkurs "W tolerancjach. Odkształcenia – 2017", zwany dalej "Konkursem", organizowany jest przez Portal Pisarski zwany dalej "Organizatorem".

2. Konkurs rozpoczyna się dnia 06-07-2017 i trwa do 22-09-2017 do godz. 23:59.

3. Przystąpienie do Konkursu jest równoznaczne z akceptacją przez uczestnika Regulaminu w całości. Uczestnik zobowiązuje się do przestrzegania określonych w nim zasad, jak również potwierdza, iż spełnia wszystkie warunki, które uprawniają go do udziału w Konkursie.

4. W konkursie może wziąć udział każdy zarejestrowany użytkownik portalu. Każdy uczestnik konkursu może nadesłać tylko 1 wiersz.

5. Prace konkursowe nie mogą być tekstami, które zostały nagrodzone w innych konkursach. Nie mogą to być również teksty wcześniej publikowane (w czasopismach, internecie itp.).

6. Aby wziąć udział w Konkursie, każdy uczestnik powinien:
a. Napisać wiersz stanowiący od początku do końca jego oryginalną twórczość.
b. Zamieścić na portalu specjalnie w tym celu utworzonej kategorii "Odkształcenia – 2017"

7. Nie ma ograniczeń, co do długości czy formy wierszy, powinny jednak nawiązywać ściśle do tematu konkursu.

8. Prace konkursowe zostaną opublikowane po zakończeniu konkursu i ogłoszeniu wyników, do tego czasu będą przechowywane w poczekalni. 

9. Poprzez zamieszczenie wiersza w sposób określony w pkt. 6 niniejszego Regulaminu, uczestnik Konkursu oświadcza, że treść przesłanego przez niego wiersza nie narusza przepisów prawa, ani prawem chronionych dóbr osób trzecich, a uczestnik Konkursu jest w pełni uprawniony do zgłoszenia wiersza do Konkursu oraz udzielenia zezwolenia na jego publikację.

10. Niespełnienie któregokolwiek z warunków przedstawionych w pkt. 5 i 6 powyżej spowoduje wycofanie wiersza z konkursu.

11. Po 22 września 2017 nadesłane teksty zostaną ocenione pod względem oryginalności, wartości artystycznych i językowych a spośród nich wyłonione najlepsze/zwycięskie.

12. Oceny nadesłanych tekstów dokona grono redakcyjne w składzie:  Bozena B, Esy Floresy oraz gość specjalny Dorota Surdyk - polonistka i plastyczka, animatorka życia literackiego, organizowała Miłosławski Wielogłos Poetycki, współorganizowała także warsztaty – spotkania młodzieży z laureatami Nagrody Kościelskich. Zaczytana szczególnie w poezji Krystyny Miłobędzkiej.

13. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone w newsie. Przewidziana jest nagroda książkowa za najlepszy utwór poetycki. Możliwe są również wyróżnienia.

14. Nagrody zostaną przekazane zwycięzcom drogą pocztową pod wskazany przez zwycięzców adres.

15. Regulamin niniejszy jest jedynym dokumentem określającym zasady Konkursu.

16. Organizator zastrzega sobie prawo zmiany Regulaminu w każdym czasie bez podania przyczyny. Zmiany w Regulaminie nie mogą naruszać praw nabytych przez uczestników.

17. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za podanie przez uczestnika Konkursu niewłaściwego adresu lub innych danych uniemożliwiających jego identyfikację.

18. Wszelkie zapytania, etc. proszę kierować do redakcji działu poezji (Bozena B, Esy Floresy)

Esy Floresy · 17:58 05.07.2017 · 11 ·
Komentarze
Zola111 dnia 05.07.2017 18:35
Piękny temat. Warto podjąć próbę.
Bozena B dnia 05.07.2017 18:38
Też tak uważam :) Zatem pióra w dłoń i do dzieła.
Gramofon dnia 11.07.2017 17:25
Każdy temat jest piękny, jeśli ma się odpowiednio dużo wyobraźni i wrażliwości :)

ale tak, ten i bez zbtniej wyobraźni i nadwrażliwości ma coś w sobie :)
Samborowx89 dnia 24.07.2017 20:39
Wszystko zależy od wrażliwości osobniczej
Esy Floresy dnia 24.07.2017 23:21
Jak to w poezji, Sambrowx89 i to jest najpiękniejsze :)
Brudnopis dnia 23.08.2017 21:21
Wypada włączyć się do zabawy. Kiedy pojawi się kategoria Odkształcenia - 2017?
Esy Floresy dnia 23.08.2017 21:43
Kategoria jest dostępna od dnia ogłoszenia, zapraszamy :)
Brudnopis dnia 24.08.2017 12:48
Dziękuję. Już znalazłem i bawię się z Wami. :)
Gramofon dnia 26.08.2017 14:06
Szkoda, że można tylko jeden wiersz dać :)
Esy Floresy dnia 26.08.2017 22:13
Fakt, bierze udział tylko jeden, ale napisać można więcej, skoro inspiruje temat ;)
Zola111 dnia 20.09.2017 20:19
Piszmy, wysyłajmy!
Ostatnie komentarze
Pokazuj tylko komentarze:
Do tekstów | Do zdjęć
Nalka31
21/09/2017 13:54
Z racji, że z poprzednich wierszy pamiętam tylko wrażenia i… »
Miladora
21/09/2017 13:53
Jako specjalistka w logice pirotechniczno-użytkowej,… »
Miladora
21/09/2017 13:47
A może: - w eg­zo­tycz­nej ramce – port, gdzie… »
Nalka31
21/09/2017 13:45
Bardzo mnie uśmiechnął ten wiersz już w Altance. Miło, że… »
mike17
21/09/2017 13:41
Jago, dziękuję Ci za tak piękny koment do tej miniatury :)»
Pola Kaj
21/09/2017 13:40
Pięknie się czytało. Melodyjne bardzo. I ta "psia jego… »
Pola Kaj
21/09/2017 13:35
Jestem oczarowana. W życiu nie czytałam czegoś podobnego,… »
Opheliac
21/09/2017 13:31
Werko, dziękuję za rozległy komentarz i przemyślenia, trafne… »
Pola Kaj
21/09/2017 13:27
Dziękuję, Dobra Cobra i szczególnie Tobie, skroplami.… »
Zola111
21/09/2017 13:13
Jako technik materiałów "piro", czyli pirotechnik,… »
Miladora
21/09/2017 11:52
Gdy zacznie brakować mi czasu, dam Ci odpocząć, Hope. :) A… »
Dobra Cobra
21/09/2017 11:23
Określając mój stosunek jako "sól w oku" miałem/am… »
Jacek Londyn
21/09/2017 11:00
Violko, fajnie, że prezentowany przeze mnie humor trafia do… »
JOLA S.
21/09/2017 10:25
Carve, ponownie na jednym wdechu połknąłem Twój uroczy… »
hopeless
21/09/2017 09:51
Miladora - nie jest tak źle, głowa trzyma się dobrze.… »
ShoutBox
  • chawendyk
  • 20/09/2017 22:43
  • thx, trzeba za te pisanie się brać poważniej:) ale że mnie zarchiwizowali to już przeszedłem do historii:) mam nadzieję że nazwiska nie zapomnieli wpisać :):):)
  • Silvus
  • 20/09/2017 22:40
  • O, o, pięknie, Chaw.
  • Jaga
  • 20/09/2017 22:35
  • Super! :) Gratuluję!
  • chawendyk
  • 20/09/2017 22:28
  • ha, pierwszy sukces:) mój tekst "Powstanie 1944" jest w czytelni Muzeum Powstania Warszawskiego :)..może ktoś tam sobie poczyta:)
  • akacjowa agnes
  • 20/09/2017 17:29
  • O matulu! Wejdę tu za parę miesięcy i w ogóle portalu nie poznam! :) Widzę, że rewolucję szykujecie :) Pozdrawiam.
  • Tjereszkowa
  • 20/09/2017 15:18
  • Gramofonie... ja mówię o efektach a nie o technicznej stronie, bo na tej się kompletnie nie znam. Natomiast wiem, że cuś takiego jest możebne, bom widziała :D
  • Gramofon
  • 20/09/2017 15:08
  • no taki odrebny uzytkownik co by zbieral wszystkie teksty a potem po ujawnieniu trafial do folderu konkretnego jegomoscia lub jegomosciowej ;]
  • Tjereszkowa
  • 20/09/2017 14:34
  • "anonim" to musiałby być dla systemu odrębny rodzaj użytkownika, żeby nic nie było widać. Inaczej to nie miałoby żadnego sensu.
Ostatnio widziani
Gości online:47
Najnowszy:olpersanada
Wspierają nas