Konkurs Poetycki Portalu Pisarskiego "W tolerancjach. Odkształcenia - 2017"

Portal Pisarski ogłasza konkurs poetycki pn. „W tolerancjach. Odkształcenia – 2017” inspirowany cytatem:

Brian Greene – Piękno Wszechświata

[…] nie można wykluczyć, że nasz Wszechświat ma dodatkowe zwinięte wymiary przestrzenne o bardzo małych rozmiarach.

 


Regulamin:

1. Konkurs "W tolerancjach. Odkształcenia – 2017", zwany dalej "Konkursem", organizowany jest przez Portal Pisarski zwany dalej "Organizatorem".

2. Konkurs rozpoczyna się dnia 06-07-2017 i trwa do 22-09-2017 do godz. 23:59.

3. Przystąpienie do Konkursu jest równoznaczne z akceptacją przez uczestnika Regulaminu w całości. Uczestnik zobowiązuje się do przestrzegania określonych w nim zasad, jak również potwierdza, iż spełnia wszystkie warunki, które uprawniają go do udziału w Konkursie.

4. W konkursie może wziąć udział każdy zarejestrowany użytkownik portalu. Każdy uczestnik konkursu może nadesłać tylko 1 wiersz.

5. Prace konkursowe nie mogą być tekstami, które zostały nagrodzone w innych konkursach. Nie mogą to być również teksty wcześniej publikowane (w czasopismach, internecie itp.).

6. Aby wziąć udział w Konkursie, każdy uczestnik powinien:
a. Napisać wiersz stanowiący od początku do końca jego oryginalną twórczość.
b. Zamieścić na portalu specjalnie w tym celu utworzonej kategorii "Odkształcenia – 2017"

7. Nie ma ograniczeń, co do długości czy formy wierszy, powinny jednak nawiązywać ściśle do tematu konkursu.

8. Prace konkursowe zostaną opublikowane po zakończeniu konkursu i ogłoszeniu wyników, do tego czasu będą przechowywane w poczekalni. 

9. Poprzez zamieszczenie wiersza w sposób określony w pkt. 6 niniejszego Regulaminu, uczestnik Konkursu oświadcza, że treść przesłanego przez niego wiersza nie narusza przepisów prawa, ani prawem chronionych dóbr osób trzecich, a uczestnik Konkursu jest w pełni uprawniony do zgłoszenia wiersza do Konkursu oraz udzielenia zezwolenia na jego publikację.

10. Niespełnienie któregokolwiek z warunków przedstawionych w pkt. 5 i 6 powyżej spowoduje wycofanie wiersza z konkursu.

11. Po 22 września 2017 nadesłane teksty zostaną ocenione pod względem oryginalności, wartości artystycznych i językowych a spośród nich wyłonione najlepsze/zwycięskie.

12. Oceny nadesłanych tekstów dokona grono redakcyjne w składzie:  Bozena B, Esy Floresy oraz gość specjalny Dorota Surdyk - polonistka i plastyczka, animatorka życia literackiego, organizowała Miłosławski Wielogłos Poetycki, współorganizowała także warsztaty – spotkania młodzieży z laureatami Nagrody Kościelskich. Zaczytana szczególnie w poezji Krystyny Miłobędzkiej.

13. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone w newsie. Przewidziana jest nagroda książkowa za najlepszy utwór poetycki. Możliwe są również wyróżnienia.

14. Nagrody zostaną przekazane zwycięzcom drogą pocztową pod wskazany przez zwycięzców adres.

15. Regulamin niniejszy jest jedynym dokumentem określającym zasady Konkursu.

16. Organizator zastrzega sobie prawo zmiany Regulaminu w każdym czasie bez podania przyczyny. Zmiany w Regulaminie nie mogą naruszać praw nabytych przez uczestników.

17. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za podanie przez uczestnika Konkursu niewłaściwego adresu lub innych danych uniemożliwiających jego identyfikację.

18. Wszelkie zapytania, etc. proszę kierować do redakcji działu poezji (Bozena B, Esy Floresy)

Esy Floresy · 17:58 05.07.2017 · 14 ·
Komentarze
Zola111 dnia 05.07.2017 18:35
Piękny temat. Warto podjąć próbę.
Bozena B dnia 05.07.2017 18:38
Też tak uważam :) Zatem pióra w dłoń i do dzieła.
Gramofon dnia 11.07.2017 17:25
Każdy temat jest piękny, jeśli ma się odpowiednio dużo wyobraźni i wrażliwości :)

ale tak, ten i bez zbtniej wyobraźni i nadwrażliwości ma coś w sobie :)
Samborowx89 dnia 24.07.2017 20:39
Wszystko zależy od wrażliwości osobniczej
Esy Floresy dnia 24.07.2017 23:21
Jak to w poezji, Sambrowx89 i to jest najpiękniejsze :)
Brudnopis dnia 23.08.2017 21:21
Wypada włączyć się do zabawy. Kiedy pojawi się kategoria Odkształcenia - 2017?
Esy Floresy dnia 23.08.2017 21:43
Kategoria jest dostępna od dnia ogłoszenia, zapraszamy :)
Brudnopis dnia 24.08.2017 12:48
Dziękuję. Już znalazłem i bawię się z Wami. :)
Gramofon dnia 26.08.2017 14:06
Szkoda, że można tylko jeden wiersz dać :)
Esy Floresy dnia 26.08.2017 22:13
Fakt, bierze udział tylko jeden, ale napisać można więcej, skoro inspiruje temat ;)
Zola111 dnia 20.09.2017 20:19
Piszmy, wysyłajmy!
Gramofon dnia 26.09.2017 16:15
Kiedy wyniki?
Silvus dnia 30.09.2017 14:07
Właśnie, dołączam się do @Gramofona.
Brudnopis dnia 02.10.2017 11:40
A co z przyjęciem mojego wiersza do konkursu "Z niekończącego się dzisiaj na ziemi"? Raz był w "poczekalni", zniknął, i znów wisi w "poczekalni".
Polecane
Ostatnie komentarze
Pokazuj tylko komentarze:
Do tekstów | Do zdjęć
skroplami
23/11/2017 00:31
Nie widzę nic złego, niestety ;(. Styl dopasowany bardzo… »
Nalka31
23/11/2017 00:29
Dodatku miło, że zajrzałeś i spodobała się moja piosenka.… »
stawitzky
23/11/2017 00:05
W końcu dotarłem. No, rozczuliłeś mnie. Nie wiem czy to… »
Miladora
22/11/2017 23:44
Pasja i klimat - dobre połączenie, Hope. :) Mimo że… »
stawitzky
22/11/2017 23:41
Co ja czytam? Co autor miał na myśli? »
Miladora
22/11/2017 23:23
Nie ma mowy - muszą się jeszcze trochę pochichrać! :) »
maak
22/11/2017 23:02
Hej. Może otroczki się troszke pochichrajom... a może nie :) »
Zola111
22/11/2017 22:57
Piknie, Maaku, piknie! Nada się na wirtajki, że hej! »
maak
22/11/2017 22:53
Dziękuję w imieniu chłopaczków :) »
Miladora
22/11/2017 22:45
Tekst po korekcie. Rekomenduję do wirtajek. :) Trudno nie… »
hopeless
22/11/2017 22:31
Miladora - Poprawiłem, ale zdecydowanie łatwiej poprawić… »
Lilah
22/11/2017 22:19
Dziękuję, Milu. Miło mi, pociengiel. W imieniu… »
Lilah
22/11/2017 22:15
Bardzo dziękuję, kamyczku. :) Cieszy Twoja opinia,… »
introwerka
22/11/2017 21:38
Apisie, masz rację, zabrakło mi tu dookreślenia. -… »
Zola111
22/11/2017 21:24
Abisiu, poprawiaj, "nie denerwuj mnie, i już".… »
ShoutBox
  • Miladora
  • 23/11/2017 02:22
  • Do łóżeczka? Razem?! Mrówka z buldogiem?! :))))
  • Miladora
  • 23/11/2017 02:20
  • A nie oblezą mnie mrówki? :)
  • JOLA S.
  • 23/11/2017 02:14
  • Milu, może tak pójdziemy do łóżeczka, popatrz na zegar:)
  • Silvus
  • 22/11/2017 22:27
  • "Baby, be a giant / Let the world be small". Robbie Williams dobrze mówi.
  • Niczyja
  • 22/11/2017 21:45
  • Każdemu czasem zdarza się ten pierwszy raz;) Czytałam i polecam zatem:)
  • mike17
  • 22/11/2017 21:20
  • Kto by pomyślał, że napiszę kiedyś bajkę. A więc zapraszam Was do czytania, komentowania i wyrażania swoich opinii : [link] Przyczłapek czeka :)
  • Alen Dagam
  • 22/11/2017 21:15
  • 21 utworów jest już w kategorii Wirtajki.pl! Wyrażajcie Wasze opinie - i zapytajcie własne lub znajome dzieci, co o nich sądzą! Wybieramy wspólnie najlepsze!
  • maak
  • 22/11/2017 20:44
  • Zapisałem jako txt i wkleiłem do edytora PP. Wygląda OK :)
  • maak
  • 22/11/2017 20:31
  • Opiera się skubany i generuje krzaczki. Może to przez to, że plik został zapisany jako docx.
Ostatnio widziani
Gości online:17
Najnowszy:faulcon4098
Wspierają nas