Konkurs Poetycki Portalu Pisarskiego "W tolerancjach. Odkształcenia - 2017"

Portal Pisarski ogłasza konkurs poetycki pn. „W tolerancjach. Odkształcenia – 2017” inspirowany cytatem:

Brian Greene – Piękno Wszechświata

[…] nie można wykluczyć, że nasz Wszechświat ma dodatkowe zwinięte wymiary przestrzenne o bardzo małych rozmiarach.

 


Regulamin:

1. Konkurs "W tolerancjach. Odkształcenia – 2017", zwany dalej "Konkursem", organizowany jest przez Portal Pisarski zwany dalej "Organizatorem".

2. Konkurs rozpoczyna się dnia 06-07-2017 i trwa do 22-09-2017 do godz. 23:59.

3. Przystąpienie do Konkursu jest równoznaczne z akceptacją przez uczestnika Regulaminu w całości. Uczestnik zobowiązuje się do przestrzegania określonych w nim zasad, jak również potwierdza, iż spełnia wszystkie warunki, które uprawniają go do udziału w Konkursie.

4. W konkursie może wziąć udział każdy zarejestrowany użytkownik portalu. Każdy uczestnik konkursu może nadesłać tylko 1 wiersz.

5. Prace konkursowe nie mogą być tekstami, które zostały nagrodzone w innych konkursach. Nie mogą to być również teksty wcześniej publikowane (w czasopismach, internecie itp.).

6. Aby wziąć udział w Konkursie, każdy uczestnik powinien:
a. Napisać wiersz stanowiący od początku do końca jego oryginalną twórczość.
b. Zamieścić na portalu specjalnie w tym celu utworzonej kategorii "Odkształcenia – 2017"

7. Nie ma ograniczeń, co do długości czy formy wierszy, powinny jednak nawiązywać ściśle do tematu konkursu.

8. Prace konkursowe zostaną opublikowane po zakończeniu konkursu i ogłoszeniu wyników, do tego czasu będą przechowywane w poczekalni. 

9. Poprzez zamieszczenie wiersza w sposób określony w pkt. 6 niniejszego Regulaminu, uczestnik Konkursu oświadcza, że treść przesłanego przez niego wiersza nie narusza przepisów prawa, ani prawem chronionych dóbr osób trzecich, a uczestnik Konkursu jest w pełni uprawniony do zgłoszenia wiersza do Konkursu oraz udzielenia zezwolenia na jego publikację.

10. Niespełnienie któregokolwiek z warunków przedstawionych w pkt. 5 i 6 powyżej spowoduje wycofanie wiersza z konkursu.

11. Po 22 września 2017 nadesłane teksty zostaną ocenione pod względem oryginalności, wartości artystycznych i językowych a spośród nich wyłonione najlepsze/zwycięskie.

12. Oceny nadesłanych tekstów dokona grono redakcyjne w składzie:  Bozena B, Esy Floresy oraz gość specjalny Dorota Surdyk - polonistka i plastyczka, animatorka życia literackiego, organizowała Miłosławski Wielogłos Poetycki, współorganizowała także warsztaty – spotkania młodzieży z laureatami Nagrody Kościelskich. Zaczytana szczególnie w poezji Krystyny Miłobędzkiej.

13. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone w newsie. Przewidziana jest nagroda książkowa za najlepszy utwór poetycki. Możliwe są również wyróżnienia.

14. Nagrody zostaną przekazane zwycięzcom drogą pocztową pod wskazany przez zwycięzców adres.

15. Regulamin niniejszy jest jedynym dokumentem określającym zasady Konkursu.

16. Organizator zastrzega sobie prawo zmiany Regulaminu w każdym czasie bez podania przyczyny. Zmiany w Regulaminie nie mogą naruszać praw nabytych przez uczestników.

17. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za podanie przez uczestnika Konkursu niewłaściwego adresu lub innych danych uniemożliwiających jego identyfikację.

18. Wszelkie zapytania, etc. proszę kierować do redakcji działu poezji (Bozena B, Esy Floresy)

Esy Floresy · 17:58 05.07.2017 · 14 ·
Komentarze
Zola111 dnia 05.07.2017 18:35
Piękny temat. Warto podjąć próbę.
Bozena B dnia 05.07.2017 18:38
Też tak uważam :) Zatem pióra w dłoń i do dzieła.
Gramofon dnia 11.07.2017 17:25
Każdy temat jest piękny, jeśli ma się odpowiednio dużo wyobraźni i wrażliwości :)

ale tak, ten i bez zbtniej wyobraźni i nadwrażliwości ma coś w sobie :)
Samborowx89 dnia 24.07.2017 20:39
Wszystko zależy od wrażliwości osobniczej
Esy Floresy dnia 24.07.2017 23:21
Jak to w poezji, Sambrowx89 i to jest najpiękniejsze :)
Brudnopis dnia 23.08.2017 21:21
Wypada włączyć się do zabawy. Kiedy pojawi się kategoria Odkształcenia - 2017?
Esy Floresy dnia 23.08.2017 21:43
Kategoria jest dostępna od dnia ogłoszenia, zapraszamy :)
Brudnopis dnia 24.08.2017 12:48
Dziękuję. Już znalazłem i bawię się z Wami. :)
Gramofon dnia 26.08.2017 14:06
Szkoda, że można tylko jeden wiersz dać :)
Esy Floresy dnia 26.08.2017 22:13
Fakt, bierze udział tylko jeden, ale napisać można więcej, skoro inspiruje temat ;)
Zola111 dnia 20.09.2017 20:19
Piszmy, wysyłajmy!
Gramofon dnia 26.09.2017 16:15
Kiedy wyniki?
Silvus dnia 30.09.2017 14:07
Właśnie, dołączam się do @Gramofona.
Brudnopis dnia 02.10.2017 11:40
A co z przyjęciem mojego wiersza do konkursu "Z niekończącego się dzisiaj na ziemi"? Raz był w "poczekalni", zniknął, i znów wisi w "poczekalni".
Polecane
Ostatnie komentarze
Pokazuj tylko komentarze:
Do tekstów | Do zdjęć
dodatek111
22/06/2018 09:09
Dzięki Hubercie. Nie zauważyłem tego, bo patrzę ze zbyt… »
Darcon
22/06/2018 07:35
Drogie, panie. Allasko, Mede_o i Ajw. Z ośmiu waszych… »
Darcon
22/06/2018 07:31
Nie widzę w Twoim komentarzu konstruktywnej krytyki,… »
Darcon
22/06/2018 07:19
Skłaniam się ku opinii Antoniego. To charakterystyczny… »
AntoniGrycuk
22/06/2018 05:45
Nie każ mi więcej zaglądać do tego tekstu. Więc tylko jeden… »
Decand
22/06/2018 01:11
I tu mnie masz. Chętnie się dowiem, gdzie takie… »
AntoniGrycuk
21/06/2018 23:09
W połowie dałem sobie spokój, bo to dla mnie bełkot. Wiem,… »
AntoniGrycuk
21/06/2018 22:49
Na temat treści się nie wypowiem, bo ta do mnie kompletnie… »
al-szamanka
21/06/2018 21:12
Hmm, Michale, żadnych rymów się nie doszukałam. Chodzi o… »
allaska
21/06/2018 20:07
Szymborska pisała o mapie pokazującej świat nie z tego… »
mike17
21/06/2018 19:20
Bo dla mnie miłość to nie słodkawe bzdety z harlekina. To… »
Hubert Z
21/06/2018 17:20
Witaj Dod, bardzo ciekawy wiersz. Wiem specem nie jestem,… »
Florian Konrad
21/06/2018 14:19
on pewnie też to robił :) »
Zingara
21/06/2018 14:19
dla mnie śliczny wiersz :) »
Kazjuno
21/06/2018 14:09
Optymistą jesteś poeto miły, mi się jawi obraz zncznie… »
ShoutBox
  • viktoria12
  • 22/06/2018 08:46
  • o jasna cholera; ,, naszym dosypią na rozwolnienie..." , Kazjuniu, jak tak możesz, no jak? ;)
  • allaska
  • 21/06/2018 20:02
  • Ajw dopisałam coś w odpowiedzi na Twój zarzut o śnie wariata, pod moim wierszem pod tytułem trochę o śmierci:) pozdrawiam
  • jskslg
  • 21/06/2018 16:22
  • ALE DESZCZ NAWALA
  • mede_a
  • 21/06/2018 06:00
  • Masowy rimming pod wierszem, jeśli jest uzasadniony jego wartością, nie jest niczym nagannym, w przeciwieństwie do jałowego, chamskiego fuckingu, jaki TU niektórzy nieustannie prezentują.
  • jskslg
  • 21/06/2018 01:19
  • lepsze to niż masowy rimming
  • ajw
  • 20/06/2018 21:36
  • Niestety, zgadzam się z Jagą. Mam te same odczucia.
  • Gramofon
  • 20/06/2018 21:28
  • jak śpiewa klasyk "a ja wam mówię wszystko chuj" [link]
  • Gramofon
  • 20/06/2018 21:27
  • Gdy Ci smutno, gdy Ci źle, rzuć ten portal idź się przejść
  • Jaga
  • 20/06/2018 21:09
  • Załamka. Jestem na PP już 10 lat, nie mieszam się w potyczki słowne, ale to, co reprezentuje sobą Allaska , obniża poziom miejsca, w którym lubię przebywać. To nie jest nonszalancja, to brak kultury
  • allaska
  • 20/06/2018 20:48
  • Esy Floresy, bardzo Ci dziękuję kochana za ten wiersz Twój o wolności, bez niego nie byłoby mojej liszki, ślimaka i fartuszka mamy:) bardzo Ci wdziecznam. A.
Ostatnio widziani
Gości online:16
Najnowszy:swjqlzzud39
Wspierają nas