Uwaga - debiut! "Teatr snów" już w księgarniach.

    Akcja książki (podzielonej na 9 epizodów) rozgrywa się na kilku symbolicznych lecz przeciwstawnych płaszczyznach, takich jak życie i śmierć, jawa i sen, miłość i nienawiść czy magia i realizm, które przeplatając się jednocześnie tworzą krajobraz nowych światów i ich niesamowitych krain. 

   Główna bohaterka, zwana Rudą, zostaje podstępnie uprowadzona przez kościstych mnichów - wysłanników tajemniczego pana Cairo, oskarżona o bycie czarownicą i wplątana w koszmarny proces. To staje się początkiem późniejszych, równie dramatycznych wydarzeń. Powieść "Teatr snów" pokazuje odwieczną walkę dobra ze złem w konwencji jawy i snu. Ale gdy sny kobiety zaczynają się urzeczywistniać, a jawy już nie można odróżnić od marzeń sennych, zaczyna się przedziwna gra w życie-śmierć. Wędrówka po różnych krainach, światy, które się tworzą na naszych oczach, by po chwili rozpaść się i zniknąć w nicości, labirynty wspomnień, magia, miłosne uniesienia i śmiertelne potyczki to tylko część niesamowitych przygód Rudej.

Każdy, kto lubi mroczne klimaty, magię, czy erotykę znajdzie tu coś dla siebie. Do tego książka jest bogato ilustrowana czarno-białymi rysunkami samej autorki. kim jest Ruda? Kim są zakapturzone szkielety i pan Cairo? Jaką moc ma skaleczone lustro? Aby poznać odpowiedzi na te pytania zapraszamy do lektury "Teatru snów".

 

Bliższe informacje na stronie wydawnictwa: tutaj

czarna mamba · 18:25 29.09.2017 · 4 ·
Komentarze
Zola111 dnia 02.10.2017 21:08
Gratuluję, czarna mambo.
czarna mamba dnia 02.10.2017 22:39
Dziękuję Zolu :),
to było dla mnie bardzo ważne. W końcu spełniło się jedno z moich marzeń :).
Silvus dnia 03.10.2017 00:24
Miło mi, że spełniłaś marzenie.
czarna mamba dnia 03.10.2017 10:30
Dziękuję, Silvusie :). Marzenia to silna motywacja do działania. Wiem, że nie wszystkie uda mi się zrealizować, więc cieszy mnie każde - nawet najmniejsze, które się spełni.
Ostatnie komentarze
Pokazuj tylko komentarze:
Do tekstów | Do zdjęć
Silvus
19/10/2017 00:36
Następnym razem. :) <zastanawia się nad tym> A… »
Zola111
19/10/2017 00:27
Procesjo, w powiązaniu z tytułem wiersza tekst brzmi… »
ElaM
19/10/2017 00:17
I moja interpretacja legła w gruzach... a tak mi się… »
kamyczek
19/10/2017 00:00
Allasko, dziękuję za odwiedziny i komentarz, cieszę się,… »
Miladora
18/10/2017 23:41
Gdy dopracujesz, to powiedz. :) Przyjdę i popatrzę. »
Miladora
18/10/2017 23:38
Warto byłoby jeszcze trochę dopracować ten tekst, Procesjo.… »
olsza37
18/10/2017 23:34
Mirador dziękuję bardzo cenne uwagi i od razu ten wiersz… »
Silvus
18/10/2017 23:31
No to nie rozumiem. Jeśli nie na rozstaj dróg, to na… »
ElaM
18/10/2017 23:12
Nienawidzę matematyki, niemniej kocham poezję. Twój wiersz… »
Miladora
18/10/2017 23:00
Bardzo dwuznaczne zakończenie. Powiedziałabym wręcz, że… »
Miladora
18/10/2017 22:51
Zgadzam się z tym. :) Podkreślone to przypadkowy rym… »
ElaM
18/10/2017 22:50
Ja bym napisała, gdzieś na rozstajne i nie mam na myśli… »
Niczyja
18/10/2017 22:25
Jacku Londynie, Niektóre szkolne wypracowania bywają ładne,… »
Silvus
18/10/2017 22:24
Racja. Mogłem również postawić kropki. Wybrałem… »
Esy Floresy
18/10/2017 22:23
ElaM, nic nie poradzę z "niepodobasiem", bo o… »
ShoutBox
  • allaska
  • 18/10/2017 13:08
  • jak miło czasem poczytać coś po polsku ;)
  • mike17
  • 17/10/2017 22:20
  • Mądre, a w jakim sensie? Ja uważam, że są zwyczajne. Dla każdego. I każdy może wejść w tę tematykę i ją całym sobą poczuć. Bo czym jest napisanie utworu? Kontaktem z piosenką i daniem czegoś z siebie.
  • Silvus
  • 17/10/2017 21:54
  • Właśnie @Krzysiowi chodziło raczej o to, że Twoje utwory, @Mike, są mądre, a więc nie sztuka napisać do takich mądry tekst.
  • Esy Floresy
  • 17/10/2017 21:47
  • Nie ma to jak czytanie ze zrozumieniem ;)
  • mike17
  • 17/10/2017 19:30
  • Czas na napisanie utworu masz do 31 października. Czy moje utwory są popową papką. Raczej nie sądzę. Ale fajnie się do nich pisze i w to bezwzględnie nie wątpię, zatem ready, steady, go!
  • Krzysztof Konrad
  • 17/10/2017 19:00
  • A do kiedy jest czas na dodanie tekstu? Mógłbyś czasem dać jakąs popowa papkę. Nie sztuka napisać coś do mądrej piosenki, a prostego chłamu ^^
  • mike17
  • 17/10/2017 17:59
  • Siemanko, Krzysiek :) Fajnie, że się pojawiasz. Wbijaj do mojego konkursu w prozie MUZO WENY 5, gdzie możesz dać czadu jako prozaik i pokazać, na co cię stać, a konkurs jest dość łatwy :)
  • Maru
  • 17/10/2017 17:46
  • "Brat twój był umarły, a znów ożył; zaginął, a odnalazł się"... :p
Ostatnio widziani
Gości online:40
Najnowszy:nertysafa3
Wspierają nas