Uwaga - debiut! "Teatr snów" już w księgarniach.

    Akcja książki (podzielonej na 9 epizodów) rozgrywa się na kilku symbolicznych lecz przeciwstawnych płaszczyznach, takich jak życie i śmierć, jawa i sen, miłość i nienawiść czy magia i realizm, które przeplatając się jednocześnie tworzą krajobraz nowych światów i ich niesamowitych krain. 

   Główna bohaterka, zwana Rudą, zostaje podstępnie uprowadzona przez kościstych mnichów - wysłanników tajemniczego pana Cairo, oskarżona o bycie czarownicą i wplątana w koszmarny proces. To staje się początkiem późniejszych, równie dramatycznych wydarzeń. Powieść "Teatr snów" pokazuje odwieczną walkę dobra ze złem w konwencji jawy i snu. Ale gdy sny kobiety zaczynają się urzeczywistniać, a jawy już nie można odróżnić od marzeń sennych, zaczyna się przedziwna gra w życie-śmierć. Wędrówka po różnych krainach, światy, które się tworzą na naszych oczach, by po chwili rozpaść się i zniknąć w nicości, labirynty wspomnień, magia, miłosne uniesienia i śmiertelne potyczki to tylko część niesamowitych przygód Rudej.

Każdy, kto lubi mroczne klimaty, magię, czy erotykę znajdzie tu coś dla siebie. Do tego książka jest bogato ilustrowana czarno-białymi rysunkami samej autorki. kim jest Ruda? Kim są zakapturzone szkielety i pan Cairo? Jaką moc ma skaleczone lustro? Aby poznać odpowiedzi na te pytania zapraszamy do lektury "Teatru snów".

 

Bliższe informacje na stronie wydawnictwa: tutaj

czarna mamba · 18:25 29.09.2017 · 5 ·
Komentarze
Zola111 dnia 02.10.2017 21:08
Gratuluję, czarna mambo.
czarna mamba dnia 02.10.2017 22:39
Dziękuję Zolu :),
to było dla mnie bardzo ważne. W końcu spełniło się jedno z moich marzeń :).
Silvus dnia 03.10.2017 00:24
Miło mi, że spełniłaś marzenie.
czarna mamba dnia 03.10.2017 10:30
Dziękuję, Silvusie :). Marzenia to silna motywacja do działania. Wiem, że nie wszystkie uda mi się zrealizować, więc cieszy mnie każde - nawet najmniejsze, które się spełni.
SanaiStark dnia 17.11.2017 20:46
Gratuluję :) A można wiedzieć, ile cię spełnienie tego marzenia kosztowało w sensie finansowym, o ile w ogóle? Pytam z ciekawości, albowiem sama jakoś nie mam szczęścia ze spełnieniem swojego - ciągle trafiam na oszustów, którzy chcą wydać moją książkę za darmo, ale nie chcą płacić tantiemów, albo na wydawców, którzy życzą sobie kilka tysięcy złociszy za ileś tam egzemplarzy i cały proces wydawniczy. I już od dawna moje marzenie jest martwe. Ech...
Polecane
Ostatnie komentarze
Pokazuj tylko komentarze:
Do tekstów | Do zdjęć
Jacek Londyn
12/12/2017 11:26
Tytuł bardziej nawiązuje do treści poprzedniego utworu. »
kamyczek
12/12/2017 11:16
Podróże kształcą, urocza bajeczka, Ulu. Podoba mi się.… »
Ula
12/12/2017 10:59
Dziękuję i pozdrawiam. :) »
Miladora
12/12/2017 10:53
Chyba raczej pionizacja. ;) Też wybrałabym to… »
hopeless
12/12/2017 10:33
Miladora Długo trwa to moje poziomowanie. Proroczy tytuł:)»
retro
12/12/2017 10:24
Dziękuję, Alen. Pozdrawiam:) »
Miladora
12/12/2017 10:24
Tekst po korekcie. Rekomenduję do wirtajek. :) »
Miladora
12/12/2017 10:20
Tekst po korekcie. Rekomenduję do wirtajek. :) »
Miladora
12/12/2017 10:18
To dobrze, że Cię z niego wyciągnęłam. :) Brak… »
Slovia
12/12/2017 09:29
ApisTaur, dziękuję za komentarz. Zmieniłam "pani"… »
hopeless
12/12/2017 09:07
Miladora Podoba mi się Twój kwiecisty język:) Musze… »
trawa1965
12/12/2017 08:25
Skoro moje teksty poetyckie, jako jedyne, lądują zawsze na… »
Miladora
12/12/2017 01:32
Jest lepiej, Hope. :) Ale nie do końca. I znowu masz… »
Miladora
12/12/2017 00:20
Bardzo dziękuję, Al. :) Cieszę się, że zajrzałaś z dobrym… »
Miladora
12/12/2017 00:14
No to, jeśli pozwolisz, kilka uwag, Amarylis. :) Po… »
ShoutBox
  • Miladora
  • 12/12/2017 11:05
  • napisz bajkę dla dzieci i wróć :) Wirtajki czekają na autorów
  • Miladora
  • 12/12/2017 01:58
  • a zostaniesz już z nami, MM? :) za długo Cię nie było - wracaj do nas :)
  • Miladora
  • 12/12/2017 01:36
  • MM - czemu się nie odezwałaś? :)
  • Miladora
  • 11/12/2017 22:14
  • ALEN - POSZŁO! :)
  • Zola111
  • 11/12/2017 21:10
  • Miladoro, masz pw.
  • Silvus
  • 11/12/2017 17:23
  • Problemy z Wirtajkami -> bardzo PROSZĘ najlepiej pisać NA FORUM: [link] :)
  • Alen Dagam
  • 11/12/2017 17:12
  • Silvus założył temat na forum: "Zgłaszanie problemów ze stroną Wirtajki.pl", najlepiej chyba wszystko tam, żeby się na SB nie zgubiło. Wszyscy możecie tam pisać o zauważonych błędach.
Ostatnio widziani
Gości online:26
Najnowszy:Amires4a
Wspierają nas