Uwaga - debiut! "Teatr snów" już w księgarniach.

    Akcja książki (podzielonej na 9 epizodów) rozgrywa się na kilku symbolicznych lecz przeciwstawnych płaszczyznach, takich jak życie i śmierć, jawa i sen, miłość i nienawiść czy magia i realizm, które przeplatając się jednocześnie tworzą krajobraz nowych światów i ich niesamowitych krain. 

   Główna bohaterka, zwana Rudą, zostaje podstępnie uprowadzona przez kościstych mnichów - wysłanników tajemniczego pana Cairo, oskarżona o bycie czarownicą i wplątana w koszmarny proces. To staje się początkiem późniejszych, równie dramatycznych wydarzeń. Powieść "Teatr snów" pokazuje odwieczną walkę dobra ze złem w konwencji jawy i snu. Ale gdy sny kobiety zaczynają się urzeczywistniać, a jawy już nie można odróżnić od marzeń sennych, zaczyna się przedziwna gra w życie-śmierć. Wędrówka po różnych krainach, światy, które się tworzą na naszych oczach, by po chwili rozpaść się i zniknąć w nicości, labirynty wspomnień, magia, miłosne uniesienia i śmiertelne potyczki to tylko część niesamowitych przygód Rudej.

Każdy, kto lubi mroczne klimaty, magię, czy erotykę znajdzie tu coś dla siebie. Do tego książka jest bogato ilustrowana czarno-białymi rysunkami samej autorki. kim jest Ruda? Kim są zakapturzone szkielety i pan Cairo? Jaką moc ma skaleczone lustro? Aby poznać odpowiedzi na te pytania zapraszamy do lektury "Teatru snów".

 

Bliższe informacje na stronie wydawnictwa: tutaj

czarna mamba · 18:25 29.09.2017 · 5 ·
Komentarze
Zola111 dnia 02.10.2017 21:08
Gratuluję, czarna mambo.
czarna mamba dnia 02.10.2017 22:39
Dziękuję Zolu :),
to było dla mnie bardzo ważne. W końcu spełniło się jedno z moich marzeń :).
Silvus dnia 03.10.2017 00:24
Miło mi, że spełniłaś marzenie.
czarna mamba dnia 03.10.2017 10:30
Dziękuję, Silvusie :). Marzenia to silna motywacja do działania. Wiem, że nie wszystkie uda mi się zrealizować, więc cieszy mnie każde - nawet najmniejsze, które się spełni.
Usunięty dnia 17.11.2017 20:46
Gratuluję :) A można wiedzieć, ile cię spełnienie tego marzenia kosztowało w sensie finansowym, o ile w ogóle? Pytam z ciekawości, albowiem sama jakoś nie mam szczęścia ze spełnieniem swojego - ciągle trafiam na oszustów, którzy chcą wydać moją książkę za darmo, ale nie chcą płacić tantiemów, albo na wydawców, którzy życzą sobie kilka tysięcy złociszy za ileś tam egzemplarzy i cały proces wydawniczy. I już od dawna moje marzenie jest martwe. Ech...
Polecane
Ostatnie komentarze
Pokazuj tylko komentarze:
Do tekstów | Do zdjęć
pociengiel
25/03/2019 08:53
Dzięki. »
Madawydar
25/03/2019 08:14
Dobre. Takiej akcji rzeczywiście w filmach nie widziałem.… »
ajw
25/03/2019 08:00
Jak niedospany, niedośniony do końca sen.. A mogłoby być tak… »
ajw
25/03/2019 07:55
Ładny obrazek. Wręcz poczułam słodycz zapachów i ciepło tego… »
ajw
25/03/2019 07:50
Świetnie napisany, mądry, refleksyjny. Nic dodać, nic ująć.… »
Tomek i Agatka
24/03/2019 23:31
Och, jak dawno mnie tutaj nie było. Zolu, Kamyczku,… »
Zola111
24/03/2019 22:30
Szalonko, Florianie Konradzie, dziękuję bardzo.… »
Florian Konrad
24/03/2019 20:53
podoba mi siię »
Kobra
24/03/2019 19:06
Świetnie. :) »
pociengiel
24/03/2019 18:53
Serdeczne dzięki - pomyślę. »
Gramofon
24/03/2019 18:38
Ładny obrazek, łatwo czytelny. Tylko ta oblepa obleci… »
SzalonaJulka
24/03/2019 15:57
Zolu, chyba lekka zbieżność doświadczeń nas dopadła - stąd… »
SzalonaJulka
24/03/2019 15:55
Haha, a ja chyba pierwszy raz u Ciebie w pełni widzę ten… »
pociengiel
24/03/2019 14:27
no nie mam aż tyle czasu na tłumaczenia. Ochota odeszła… »
allaska
24/03/2019 14:11
ruiny zamku niestrawione przez zieleń przetarta… »
ShoutBox
  • StalowyKruk
  • 24/03/2019 11:16
  • Nie mam pojęcia. Nie moja kategoria. Nie będę ani narzekał, ani pisał złośliwych komentarzy zakończonych "pozdrawiam". Jak koniecznie potrzebujesz sensu, podciągnij to może do emocjonalnego... czegoś.
  • RChomik
  • 24/03/2019 07:41
  • StalowyKruk no ale taki "przystanek na żądanie", o co w nim chodzi?
  • Zola111
  • 24/03/2019 02:14
  • I jak Wam się pisze doZaśrodkowania#30? [link]
  • StalowyKruk
  • 23/03/2019 23:04
  • Wiesz, myślę, że to zależy od punktu widzenia. Z mojego mógłbym zapytać: "Dlaczego nie idzie zrozumieć żadnego wiersza?" ;)
  • RChomik
  • 23/03/2019 22:02
  • Mam pytanie. Dlaczego nie idzie zrozumieć żadnego wiersza z górnej półki?
  • mike17
  • 23/03/2019 21:46
  • Serdecznie zapraszam do udziału w konkursie w prozie MUZO WENY 7, gdzie wystarczy napisać miniaturkę na 5000 znaków. Trudne? Chyba nie. Więc piszcie, bo sława czeka i nagrody :)
  • Kushi
  • 22/03/2019 19:35
  • A na dobry wieczór... [link] miłego Kochani :)
Ostatnio widziani
Gości online:10
Najnowszy:oznakujb2
Wspierają nas