Uwaga - debiut! "Teatr snów" już w księgarniach.

    Akcja książki (podzielonej na 9 epizodów) rozgrywa się na kilku symbolicznych lecz przeciwstawnych płaszczyznach, takich jak życie i śmierć, jawa i sen, miłość i nienawiść czy magia i realizm, które przeplatając się jednocześnie tworzą krajobraz nowych światów i ich niesamowitych krain. 

   Główna bohaterka, zwana Rudą, zostaje podstępnie uprowadzona przez kościstych mnichów - wysłanników tajemniczego pana Cairo, oskarżona o bycie czarownicą i wplątana w koszmarny proces. To staje się początkiem późniejszych, równie dramatycznych wydarzeń. Powieść "Teatr snów" pokazuje odwieczną walkę dobra ze złem w konwencji jawy i snu. Ale gdy sny kobiety zaczynają się urzeczywistniać, a jawy już nie można odróżnić od marzeń sennych, zaczyna się przedziwna gra w życie-śmierć. Wędrówka po różnych krainach, światy, które się tworzą na naszych oczach, by po chwili rozpaść się i zniknąć w nicości, labirynty wspomnień, magia, miłosne uniesienia i śmiertelne potyczki to tylko część niesamowitych przygód Rudej.

Każdy, kto lubi mroczne klimaty, magię, czy erotykę znajdzie tu coś dla siebie. Do tego książka jest bogato ilustrowana czarno-białymi rysunkami samej autorki. kim jest Ruda? Kim są zakapturzone szkielety i pan Cairo? Jaką moc ma skaleczone lustro? Aby poznać odpowiedzi na te pytania zapraszamy do lektury "Teatru snów".

 

Bliższe informacje na stronie wydawnictwa: tutaj

czarna mamba · 18:25 29.09.2017 · 5 ·
Komentarze
Zola111 dnia 02.10.2017 21:08
Gratuluję, czarna mambo.
czarna mamba dnia 02.10.2017 22:39
Dziękuję Zolu :),
to było dla mnie bardzo ważne. W końcu spełniło się jedno z moich marzeń :).
Silvus dnia 03.10.2017 00:24
Miło mi, że spełniłaś marzenie.
czarna mamba dnia 03.10.2017 10:30
Dziękuję, Silvusie :). Marzenia to silna motywacja do działania. Wiem, że nie wszystkie uda mi się zrealizować, więc cieszy mnie każde - nawet najmniejsze, które się spełni.
SanaiStark dnia 17.11.2017 20:46
Gratuluję :) A można wiedzieć, ile cię spełnienie tego marzenia kosztowało w sensie finansowym, o ile w ogóle? Pytam z ciekawości, albowiem sama jakoś nie mam szczęścia ze spełnieniem swojego - ciągle trafiam na oszustów, którzy chcą wydać moją książkę za darmo, ale nie chcą płacić tantiemów, albo na wydawców, którzy życzą sobie kilka tysięcy złociszy za ileś tam egzemplarzy i cały proces wydawniczy. I już od dawna moje marzenie jest martwe. Ech...
Proza: Górna Półka
Proza: Dolna Półka
Polecane
Ostatnie komentarze
Pokazuj tylko komentarze:
Do tekstów | Do zdjęć
mike17
19/09/2018 22:44
Rozumiem, Niczyja szukasz mocnych wrażeń w prozie :) Owszem,… »
Ania_Basnik
19/09/2018 22:41
Przeczytałam, jest pięknie i magicznie, jak to u Ciebie.… »
Niczyja
19/09/2018 22:36
DoCo! No Ciebie jako mojego ulubionego autora nie mogłam… »
Niczyja
19/09/2018 22:26
Cześć Michale, Czytałam dziś Twoje najnowsze miłosne… »
DanielKurowski1
19/09/2018 21:57
Dziękuję za komentarz, wkrótce poprawie błędy »
StalowyKruk
19/09/2018 21:57
Rzeczywiście, ze znakami interpunkcyjnymi miewam problemy.… »
Jacek Londyn
19/09/2018 21:33
Pierwsza godzina jazdy przebiegała spokojnie. Koła miarowo… »
Dobra Cobra
19/09/2018 21:07
Przypowiesc o automatyce piekna. Dziękuję. GregoryJ,… »
Jacek Londyn
19/09/2018 20:57
Ten rodzaj opowiadań to nie moja bajka, zatem przeleciałem… »
Jacek Londyn
19/09/2018 20:40
Milcząca Elu Walczak, dlaczego milczysz, gdy ktoś… »
JOLA S.
19/09/2018 18:54
Witaj, margor, tytuł opowiadania szalenie obiecujący. :)»
mike17
19/09/2018 18:52
Życie lubi zaskakiwać, i tak tu chciałem, by było. Nic na… »
ajw
19/09/2018 18:25
No cóż.. czasem życie i tak się plecie. Chyba wiele takich… »
22227
19/09/2018 17:41
Początek obiecujący, tylko lepiej by było "zapadła noc… »
22227
19/09/2018 17:28
No cóż... gdyby nie te wilki, ale wierszyk fajny. »
ShoutBox
  • mike17
  • 19/09/2018 22:55
  • Aniu, ponieważ pisaliśmy naraz komenty, uzupełniłem moją odpowiedź dla Ciebie :)
  • JOLA S.
  • 16/09/2018 09:48
  • Stawitzky, dzięki i dobergo dnia :)
  • JOLA S.
  • 14/09/2018 14:47
  • Yitopaz, możesz cały tekst podmienić, wytnij i wklej od nowa, nie będzie przechodził przez maszynkę Redakcji. :)
  • mike17
  • 13/09/2018 18:02
  • A tu informacja konkursowa : [link]
  • mike17
  • 13/09/2018 18:01
  • Serdecznie zapraszam do udziału w konkursie w prozie MUZO WENY 6, gdzie inspiracją jest muzyka, na podstawie której należy napisać miniaturkę i wysłać mnie. Czekają atrakcyjne nagrody :)
  • Esy Floresy
  • 11/09/2018 22:24
  • Czas ucieka coraz szybciej, zostało 10 dni. Łapcie, więc za pióra i nadsyłajcie wiersze na konkurs :) [link]
  • Kushi
  • 09/09/2018 13:32
  • Miłej Niedzieli Kochani [link] :)
Ostatnio widziani
Gości online:9
Najnowszy:vertygolamosa
Wspierają nas