Uwaga - debiut! "Teatr snów" już w księgarniach.

    Akcja książki (podzielonej na 9 epizodów) rozgrywa się na kilku symbolicznych lecz przeciwstawnych płaszczyznach, takich jak życie i śmierć, jawa i sen, miłość i nienawiść czy magia i realizm, które przeplatając się jednocześnie tworzą krajobraz nowych światów i ich niesamowitych krain. 

   Główna bohaterka, zwana Rudą, zostaje podstępnie uprowadzona przez kościstych mnichów - wysłanników tajemniczego pana Cairo, oskarżona o bycie czarownicą i wplątana w koszmarny proces. To staje się początkiem późniejszych, równie dramatycznych wydarzeń. Powieść "Teatr snów" pokazuje odwieczną walkę dobra ze złem w konwencji jawy i snu. Ale gdy sny kobiety zaczynają się urzeczywistniać, a jawy już nie można odróżnić od marzeń sennych, zaczyna się przedziwna gra w życie-śmierć. Wędrówka po różnych krainach, światy, które się tworzą na naszych oczach, by po chwili rozpaść się i zniknąć w nicości, labirynty wspomnień, magia, miłosne uniesienia i śmiertelne potyczki to tylko część niesamowitych przygód Rudej.

Każdy, kto lubi mroczne klimaty, magię, czy erotykę znajdzie tu coś dla siebie. Do tego książka jest bogato ilustrowana czarno-białymi rysunkami samej autorki. kim jest Ruda? Kim są zakapturzone szkielety i pan Cairo? Jaką moc ma skaleczone lustro? Aby poznać odpowiedzi na te pytania zapraszamy do lektury "Teatru snów".

 

Bliższe informacje na stronie wydawnictwa: tutaj

czarna mamba · 18:25 29.09.2017 · 5 ·
Komentarze
Zola111 dnia 02.10.2017 21:08
Gratuluję, czarna mambo.
czarna mamba dnia 02.10.2017 22:39
Dziękuję Zolu :),
to było dla mnie bardzo ważne. W końcu spełniło się jedno z moich marzeń :).
Silvus dnia 03.10.2017 00:24
Miło mi, że spełniłaś marzenie.
czarna mamba dnia 03.10.2017 10:30
Dziękuję, Silvusie :). Marzenia to silna motywacja do działania. Wiem, że nie wszystkie uda mi się zrealizować, więc cieszy mnie każde - nawet najmniejsze, które się spełni.
SanaiStark dnia 17.11.2017 20:46
Gratuluję :) A można wiedzieć, ile cię spełnienie tego marzenia kosztowało w sensie finansowym, o ile w ogóle? Pytam z ciekawości, albowiem sama jakoś nie mam szczęścia ze spełnieniem swojego - ciągle trafiam na oszustów, którzy chcą wydać moją książkę za darmo, ale nie chcą płacić tantiemów, albo na wydawców, którzy życzą sobie kilka tysięcy złociszy za ileś tam egzemplarzy i cały proces wydawniczy. I już od dawna moje marzenie jest martwe. Ech...
Polecane
Ostatnie komentarze
Pokazuj tylko komentarze:
Do tekstów | Do zdjęć
al-szamanka
18/06/2018 12:55
Wreszcie zdecydowałam się przeczytać całość. Zabierałam się… »
Hubert Z
18/06/2018 11:15
Witaj Fuksiarzu. Wiersz nie jest zbyt dobry ;) , (sam… »
viktoria12
18/06/2018 09:59
Wklej pierwotną wersję. Nie gra za bardzo. Ale… »
viktoria12
18/06/2018 09:41
Najpiękniejsze są te słowa; z jerozolimskiego realu, z… »
Carvedilol
18/06/2018 09:25
Dzięki al-szamanko No tak Dr Jekyll i Mr Hyde - nie da się… »
Kazjuno
18/06/2018 07:34
Bardzo się ucieszyłem Mike z Twojego komentarza. Odpiszę… »
introwerka
17/06/2018 23:13
Bardzo odczuwalne, dla mnie zwłaszcza mgielna słodycz,… »
introwerka
17/06/2018 22:41
Ajw, jest mi ogromnie miło, cieszy bardzo Twoja opinia -… »
Esy Floresy
17/06/2018 22:17
Ajw, uff ;) Al-szamanko, bardzo się cieszę, że… »
mike17
17/06/2018 19:41
Dobrze dajesz, Kaziu, do pieca, w pierwszej części było dość… »
ajw
17/06/2018 15:51
Próbuję wejść w Twoją wyobraźnię i dopiero widzę jak ogromna… »
ajw
17/06/2018 15:47
Cieszę się, All, ze poczułaś atmosferę :) »
al-szamanka
17/06/2018 15:21
No to przeczytałam do końca, pomimo że nie znoszę… »
Kazjuno
17/06/2018 15:02
Mój drogi recenzent i korektor Antoś_Grycuk. Bardzo Ci… »
AntoniGrycuk
17/06/2018 13:50
Hej, Ten fragment jest zupełnie inny niż poprzednie. Mniej,… »
ShoutBox
  • Krzysztof Konrad
  • 18/06/2018 14:13
  • Mój tekst został kiedyś przeniesiony z dolnej na górną. Więc tak, jest to możliwe.
  • viktoria12
  • 18/06/2018 08:54
  • A, Fuksiarzu, napisałeś coś i znalazło się na dolnej?
  • viktoria12
  • 18/06/2018 08:52
  • Było jednego razu tak, że przewędrował z dolnej na górną. Autor wziął sugestie do serca, zajął się poprawkami, czym ucieszył czytaczy i dostał nagrodę. Z górnej lepiej widać.
  • Silvus
  • 17/06/2018 22:15
  • @Fuksiarzu, ja się jeszcze nie spotkałem z tym, żeby tekst przemieszczał się z półki na półkę. Ale utwory debiutantów (o ile nim jesteś) zazwyczaj są na dolnej, o ile się orientuję.
  • jskslg
  • 17/06/2018 21:22
  • SZWABY NA SWOIM MIEJSCU! TO JEST WŁAŚNIE POLSKA SIŁA I DUMA
  • Fuksiarz
  • 17/06/2018 18:00
  • Witam mam pytanko, jestem tu nowy. Napisałem tekst i został opublikowany na dolnej półce, czy teksty przemieszczają się między półkami czy są tam ustawiane do końca ?
  • Kazjuno
  • 17/06/2018 17:55
  • Brawo Mexico!!!!
  • mike17
  • 17/06/2018 16:53
  • No takiego meczyka nie sposób nie obejrzeć :)
Ostatnio widziani
Gości online:11
Najnowszy:AnderaLuckie
Wspierają nas