Barbara Mikulska (bemik) dzieciom.

Ciepłe i pogodne opowiadania o przygodach małej myszki Hani, która razem z rodzicami mieszka w mysim domku. Jak każdy maluch lubi się bawić i obserwować świat. Lepi bałwanka i pisze list do Świętego Mikołaja, rysuje smoki, chodzi z mamą na spacery, czasami nie chce jeść i marudzi, jednak wszystkie jej przygody kończą się uśmiechem.

Książeczka dostępna jest pod adresem: Wydawnictwo Bis

 

Cena: detaliczna brutto 26.90 23.00 

Myszka Hania 
dla dzieci w wieku 3-7 lat 

Autor: Barbara Mikulska 
Ilustrator: Ewa Podleś 

ISBN 978-83-7551-543-5
format: 16,50 x 23,50 cm
stron 56
wydanie 1
oprawa: twarda
data wydania 12.10.2017 

faith · 17:17 22.10.2017 · 8 ·
Komentarze
mike17 dnia 22.10.2017 17:37
Bardzo gratuluję :)
bemik dnia 22.10.2017 17:37
Faith, bardzo Ci dziękuję za zamieszczenie tego newsa.
A tu aktywny link do wydawnictwa http://www.wydawnictwobis.com.pl/product.php?id=1179
Mike 17 - równie bardzo dziękuję
faith dnia 22.10.2017 18:50
Bemiku, proszę bardzo, chociaż nie obyło się bez pomocy niezastąpionej Esy. ;)

Gratuluję Ci, piękna okładka zawiera z pewnością równie piękną i ciepłą treść. :)
bemik dnia 22.10.2017 21:03
Myślę, że dzieci ją polubią, bo powstała przy udziale małej dziewczynki, Hani, dla której wymyślałam te opowieści. Historie, które najbardziej przypadły jej do gustu, spisałam, a wydawnictwo BIS zdecydowało się na publikację.
JOLA S. dnia 24.10.2017 19:36
bernik, przyłączam się do gratulacji. Pisanie historyjek dla dzieci daje wielką przyjemność, wiem to po sobie, bo też wydałam podobną książeczkę w tym roku. Iskierki w oczach mojej Zosi i jej przyjaciół były największą nagrodą. Obecnie pracuję nad drugą częścią z nadzieją, że też się spodoba małym Czytelnikom.
Kupię Twoją książeczkę, bo obie z Zosią lubimy myszy, te prawdziwe i te wymyślone.

Serdeczności. :)
bemik dnia 24.10.2017 20:29
Jolu, bardzo Ci dziękuję. To prawda, że największą radość sprawia, gdy dzieciaki otrzymują książeczkę i zachwycone pytają: Ale to naprawdę ty, ciociu/babciu?

Jak przeczytacie, podzielcie się wrażeniami.
Zola111 dnia 28.10.2017 23:24
Bemiku,

ślicznie to wygląda. Jestem pewna, że zawartosc jest równie atrakcyjna. Wielkie gratulacje. Pozdrawiam,

z.
bemik dnia 29.10.2017 08:13
Dziękuję, Zolu.
Polecane
Ostatnie komentarze
Pokazuj tylko komentarze:
Do tekstów | Do zdjęć
AntoniGrycuk
21/07/2018 23:00
Hej, Wreszcie znalazłem czas, aby przeczytać co nieco.… »
kamyczek
21/07/2018 22:46
Do Altanki zawsze warto było wpadać na pogaduchy, bo… »
kamyczek
21/07/2018 22:29
Zgadzam się z Al-szamanką, piękne porównanie kobiety do… »
Carvedilol
21/07/2018 22:25
Darcon Kazjuno Dzięki za komentarze. Jak widać po nich… »
kamyczek
21/07/2018 22:04
Vanillivi, dziękuję bardzo za komentarz, pozdrawiam również… »
Lilah
21/07/2018 21:46
Pewnie. Dzięki, ajw. Pozdrawiam serdecznie :) »
Silvus
21/07/2018 21:44
Tytuł mi się podoba (być może też dlatego, że go już znam… »
aintone
21/07/2018 21:26
Dziekuje wam as komentarze »
allaska
21/07/2018 21:17
Nie jest to dobry tekst. Za dużo "jak". Myślę że… »
ajw
21/07/2018 21:10
Wszystko co naturalne jest najpiękniejsze, al-szamanko :) »
Silvus
21/07/2018 21:09
Ciekawa koncepcja – takiego snu bez końca, czy też: snu… »
ajw
21/07/2018 21:09
Przepiękny wiersz Abi, można się w nim zanurzyć po… »
ajw
21/07/2018 21:08
Świetne to porównanie do jaszczurki. W ogóle cały wiersz… »
BlueRiver
21/07/2018 21:06
Jestem w środku snu, ten sen zaczyna się… »
ajw
21/07/2018 21:05
Właśnie zajadam ostatnie czereśnie, moje ulubione letnie… »
ShoutBox
  • Fuksiarz
  • 19/07/2018 07:45
  • Hejka, jak widzicie mój nowy wiersz? Wprowadziłem poprawki, raczej wiedzę, którą nabyłem dzięki podzieleniu się komentatora przy wcześniejszym moim wierszu w komentarzu, dziękuję : )
  • mariaczekanska
  • 18/07/2018 23:26
  • Silvus - dokładnie tak, że przydatne dla czytelnika :)
  • allaska
  • 18/07/2018 22:01
  • dziś poczytałam o niepełnosprawnym dziecku pewnej znanej poetki. straszne myślę sobie... a poetka wysyła mi zdjęcie chorego synka i z uśmiechem pisze: zobacz jaki słodziak, no wzruszające kurka wodna
  • allaska
  • 18/07/2018 21:59
  • pada. i pada. dziś zabawa- dziecka stopa nadepnęła na kretowisko, z kolejnego kretowiska wytrysnęła woda. wzlatywały jeden za drugim w górę wodne wulkany. płonę. dzięki dziecku dotarłam do jądra :)
  • Silvus
  • 18/07/2018 21:53
  • Content-marketingowe? W sensie, przydatne? Będę pisać, jeśli coś mi przyjdzie do głowy. Dziękuję. :) :)
  • mariaczekanska
  • 18/07/2018 20:57
  • Ale fajnie, poradnikowe. Mocno content marketingowe Silvus. Good job. Pisz dalej.
  • Silvus
  • 18/07/2018 19:15
  • Mario, dziękuję. :) Nie nazywałbym tego blogiem, ot, luźne przemyślenia.
  • Silvus
  • 18/07/2018 16:54
  • Chciałbym pochwalić się, że wreszcie udało mi się stworzyć coś jak blog (całość po angielsku): [link] :) Tematyka: głównie programowanie. Zresztą nie wiem, czy jeszcze coś napiszę.
  • Silvus
  • 18/07/2018 02:48
  • @all, no mnie smaku narobiłaś, aczkolwiek nie lubię chyba cukinii, zresztą nie wiem. Co do oszukania, to trudno mi powiedzieć.
Ostatnio widziani
Gości online:15
Najnowszy:justinthat179
Wspierają nas