Barbara Mikulska (bemik) dzieciom.

Ciepłe i pogodne opowiadania o przygodach małej myszki Hani, która razem z rodzicami mieszka w mysim domku. Jak każdy maluch lubi się bawić i obserwować świat. Lepi bałwanka i pisze list do Świętego Mikołaja, rysuje smoki, chodzi z mamą na spacery, czasami nie chce jeść i marudzi, jednak wszystkie jej przygody kończą się uśmiechem.

Książeczka dostępna jest pod adresem: Wydawnictwo Bis

 

Cena: detaliczna brutto 26.90 23.00 

Myszka Hania 
dla dzieci w wieku 3-7 lat 

Autor: Barbara Mikulska 
Ilustrator: Ewa Podleś 

ISBN 978-83-7551-543-5
format: 16,50 x 23,50 cm
stron 56
wydanie 1
oprawa: twarda
data wydania 12.10.2017 

faith · 17:17 22.10.2017 · 8 ·
Komentarze
mike17 dnia 22.10.2017 17:37
Bardzo gratuluję :)
bemik dnia 22.10.2017 17:37
Faith, bardzo Ci dziękuję za zamieszczenie tego newsa.
A tu aktywny link do wydawnictwa http://www.wydawnictwobis.com.pl/product.php?id=1179
Mike 17 - równie bardzo dziękuję
faith dnia 22.10.2017 18:50
Bemiku, proszę bardzo, chociaż nie obyło się bez pomocy niezastąpionej Esy. ;)

Gratuluję Ci, piękna okładka zawiera z pewnością równie piękną i ciepłą treść. :)
bemik dnia 22.10.2017 21:03
Myślę, że dzieci ją polubią, bo powstała przy udziale małej dziewczynki, Hani, dla której wymyślałam te opowieści. Historie, które najbardziej przypadły jej do gustu, spisałam, a wydawnictwo BIS zdecydowało się na publikację.
JOLA S. dnia 24.10.2017 19:36
bernik, przyłączam się do gratulacji. Pisanie historyjek dla dzieci daje wielką przyjemność, wiem to po sobie, bo też wydałam podobną książeczkę w tym roku. Iskierki w oczach mojej Zosi i jej przyjaciół były największą nagrodą. Obecnie pracuję nad drugą częścią z nadzieją, że też się spodoba małym Czytelnikom.
Kupię Twoją książeczkę, bo obie z Zosią lubimy myszy, te prawdziwe i te wymyślone.

Serdeczności. :)
bemik dnia 24.10.2017 20:29
Jolu, bardzo Ci dziękuję. To prawda, że największą radość sprawia, gdy dzieciaki otrzymują książeczkę i zachwycone pytają: Ale to naprawdę ty, ciociu/babciu?

Jak przeczytacie, podzielcie się wrażeniami.
Zola111 dnia 28.10.2017 23:24
Bemiku,

ślicznie to wygląda. Jestem pewna, że zawartosc jest równie atrakcyjna. Wielkie gratulacje. Pozdrawiam,

z.
bemik dnia 29.10.2017 08:13
Dziękuję, Zolu.
Polecane
Ostatnie komentarze
Pokazuj tylko komentarze:
Do tekstów | Do zdjęć
lew morski
24/04/2019 03:44
Wielkie dzięki za przeczytanie i komentarz – myślałem, że… »
Abi-syn
23/04/2019 21:28
Hejka Wiki to prawie jak ja, :) , też rzadko, też z… »
Elminster
23/04/2019 18:10
@Marek Adam Grabowski nie zmieniłem czcionki, ponieważ… »
cliffhanger
23/04/2019 16:47
Bardzo dobre. »
Marek Adam Grabowski
23/04/2019 16:16
Widzę, że powtarzasz błędy z poprzedniej części. Nawet… »
Marek Adam Grabowski
23/04/2019 16:08
Bardzo piękny wiersz. I piszę to mimo tego, że nie przepadam… »
al-szamanka
23/04/2019 14:55
Nie dziwię się, że próbowała utonąć. Doskonale pokazałaś… »
Madawydar
23/04/2019 12:09
Fabuła zapowiada się całkiem nieźle. Błędy są, ale nie… »
pociengiel
23/04/2019 10:01
Dzięki. Jest najlepsza. Aczkolwiek zaszalałem dodając cztery… »
allaska
23/04/2019 09:38
Popracowalabym nad ostatnia strofa:) »
AntoniGrycuk
22/04/2019 21:14
Marku, dzięki za nalot na tę mini-miniaturę. I za taką… »
Marek Adam Grabowski
22/04/2019 20:18
Świetne. Tylko tyle i aż tyle. Pozdrawiam »
maleo
22/04/2019 10:31
Pełen uczuć, słodki :) »
al-szamanka
22/04/2019 05:26
Hmm, widać wyraźnie, że puenta ma tu być z założenia mocna i… »
Scareto
22/04/2019 01:28
Dziękuję ślicznie za wizytę! :) Czy puenta nie wydaje się… »
ShoutBox
  • mike17
  • 23/04/2019 18:46
  • Głosujcie w MUZO WENACH 7 na swoich faworytów, oto konkursowe namiary : [link]
  • AntoniGrycuk
  • 23/04/2019 13:31
  • A kto inny mówi, że w Słowniku Poprawnej Polszczyzny z 2016 jest: winny wszystkiemu. I co tu sądzić? Ja mam tylko taką sugestię: być winny wypadku, zdarzeń (kogo, czego).
  • AntoniGrycuk
  • 23/04/2019 13:27
  • Otóż dzwoniłem do poradni językowej Uniwersytetu w Poznaniu. Podano mi, że w słowniku sprzed 40 lat obie formy są dopuszczane, a w nowym tylko w formie dopełniacza. Więc: winny wszystkiego.
  • Dobra Cobra
  • 23/04/2019 10:40
  • Jaka piękna wymiana celowników i dopelniaczy ! Lata cale czekałem na taką rozrywkę umysłową na Sb.
  • MitomanGej
  • 23/04/2019 04:30
  • "Wszystkiemu" to celownik, a "wszystkiego" - dopełniacz. Z logicznego punktu widzenia poprawna jest forma z końcówką -ego, gdyż jesteśmy winni kogo/czego, w celowniku to możesz być winny koledze 5 zł
  • AntoniGrycuk
  • 22/04/2019 18:12
  • Dzięki. Choć logicznie to brzmi, jakby chodziło o znaczenie słowa winny w sensie długu, a nie przyczyn wydarzeń.
  • al-szamanka
  • 22/04/2019 18:02
  • Jestem winny WSZYSTKIEMU... WSZYSTKIEMU jestem winny.
  • mike17
  • 22/04/2019 16:51
  • Nasza zabawa trwa. Głosujcie w MUZO WENACH 7, łatwo czytać miniatury, bo jest ich niewiele. Dlatego liczę na Wasz odbiór i cenne głosy. Czekają na nie też Autorzy, którzy zaszczycili konkurs :)
Ostatnio widziani
Gości online:13
Najnowszy:8giannac3123tc4
Wspierają nas