Barbara Mikulska (bemik) dzieciom.

Ciepłe i pogodne opowiadania o przygodach małej myszki Hani, która razem z rodzicami mieszka w mysim domku. Jak każdy maluch lubi się bawić i obserwować świat. Lepi bałwanka i pisze list do Świętego Mikołaja, rysuje smoki, chodzi z mamą na spacery, czasami nie chce jeść i marudzi, jednak wszystkie jej przygody kończą się uśmiechem.

Książeczka dostępna jest pod adresem: Wydawnictwo Bis

 

Cena: detaliczna brutto 26.90 23.00 

Myszka Hania 
dla dzieci w wieku 3-7 lat 

Autor: Barbara Mikulska 
Ilustrator: Ewa Podleś 

ISBN 978-83-7551-543-5
format: 16,50 x 23,50 cm
stron 56
wydanie 1
oprawa: twarda
data wydania 12.10.2017 

faith · 17:17 22.10.2017 · 8 ·
Komentarze
mike17 dnia 22.10.2017 17:37
Bardzo gratuluję :)
bemik dnia 22.10.2017 17:37
Faith, bardzo Ci dziękuję za zamieszczenie tego newsa.
A tu aktywny link do wydawnictwa http://www.wydawnictwobis.com.pl/product.php?id=1179
Mike 17 - równie bardzo dziękuję
faith dnia 22.10.2017 18:50
Bemiku, proszę bardzo, chociaż nie obyło się bez pomocy niezastąpionej Esy. ;)

Gratuluję Ci, piękna okładka zawiera z pewnością równie piękną i ciepłą treść. :)
bemik dnia 22.10.2017 21:03
Myślę, że dzieci ją polubią, bo powstała przy udziale małej dziewczynki, Hani, dla której wymyślałam te opowieści. Historie, które najbardziej przypadły jej do gustu, spisałam, a wydawnictwo BIS zdecydowało się na publikację.
JOLA S. dnia 24.10.2017 19:36
bernik, przyłączam się do gratulacji. Pisanie historyjek dla dzieci daje wielką przyjemność, wiem to po sobie, bo też wydałam podobną książeczkę w tym roku. Iskierki w oczach mojej Zosi i jej przyjaciół były największą nagrodą. Obecnie pracuję nad drugą częścią z nadzieją, że też się spodoba małym Czytelnikom.
Kupię Twoją książeczkę, bo obie z Zosią lubimy myszy, te prawdziwe i te wymyślone.

Serdeczności. :)
bemik dnia 24.10.2017 20:29
Jolu, bardzo Ci dziękuję. To prawda, że największą radość sprawia, gdy dzieciaki otrzymują książeczkę i zachwycone pytają: Ale to naprawdę ty, ciociu/babciu?

Jak przeczytacie, podzielcie się wrażeniami.
Zola111 dnia 28.10.2017 23:24
Bemiku,

ślicznie to wygląda. Jestem pewna, że zawartosc jest równie atrakcyjna. Wielkie gratulacje. Pozdrawiam,

z.
bemik dnia 29.10.2017 08:13
Dziękuję, Zolu.
Polecane
Ostatnie komentarze
Pokazuj tylko komentarze:
Do tekstów | Do zdjęć
Kobra
16/09/2019 23:29
Na TAK. :) »
bruliben
16/09/2019 23:23
Nie trać wiary. Pokaż wrogom, ze potrafisz. Uwierz, że znam… »
mike17
16/09/2019 22:24
Piękny, sentymentalny wiersz o gaśnięciu, przemijaniu i… »
bruliben
16/09/2019 22:12
Powiedz to osiemdziesiątlatkowi :)) »
Bartek Otremba
16/09/2019 22:05
To tylko przemijanie, nic strasznego, rzecz tak samo zwykła… »
bruliben
16/09/2019 21:48
I dlatego wolę październik. Wrzesień jest jak pożoga,… »
bruliben
16/09/2019 21:30
Strasznie u ciebie fatalistycznie. Zgoda, że jesień jest… »
Yaro
16/09/2019 20:47
Dziękuję Kushi :) Dlatego ważne by robić swoje i dobrze… »
wiosna
16/09/2019 19:31
spacja po przecinku. W następnych strofach też brak… »
wiosna
16/09/2019 19:21
Dziękuję bruliben. To prawda. Nigdy nie jesteśmy gotowi na… »
Kushi
16/09/2019 19:12
Piękne Yaro... i dla mnie nie ma znaczenia, że wiersz na… »
Kushi
16/09/2019 19:09
Tyle jest odmian poezji ilu jej odbiorców:) Każdy oczekuje… »
Yaro
16/09/2019 17:55
Wiara jest bardzo ważna jeżeli nie jest ślepa. Ja idę… »
Gramofon
16/09/2019 17:14
Dziękuję serdecznie, nie spodziewałem się tak pozytywnego… »
bruliben
16/09/2019 15:45
Życiowy i warsztatowy. Twórca zawsze powinien robić… »
ShoutBox
  • bruliben
  • 16/09/2019 22:11
  • A może przemeblowanie na kreskówkę by pomogło. Takie elementy jak w Masce z Jimim Carreyem?
  • Dobra Cobra
  • 16/09/2019 21:01
  • Bo w.Disenyu wszystko musi być prawilne i bardzo uładzone, a tu niepokorny reżyser, niepokorny temat ... i na dodatek nasza wszechobecna martyrologia, z której nie wolno żartować, tylko na poważnie
  • Dobra Cobra
  • 16/09/2019 20:58
  • U nas jakoś nie widzę tego filmu w oficjalnej dystrybucji. Choć kto wie, bo jak donosi Hollywood Reporter to jest Fox, a więc koncern Disney, ale pewnie będą się bać puścić to w Polsce .
  • bruliben
  • 16/09/2019 15:58
  • Guardian / dosyć kontrowersyjny temat (Hitlerek jako wymarzony przyjaciel). No ale nie od dziś H. pełnił rolę idola. Poprzez komedię można dotrzeć do większej liczby ludzi z przekazem...
  • bruliben
  • 16/09/2019 15:52
  • Johansson, ta co ma babkę Polkę? Ładna jest. Niestety nie oglądałem. Będzie w Polsce?
  • Dobra Cobra
  • 16/09/2019 14:58
  • Rzecz o chłopcu, który wymyślił.sobie, że jest przyjacielem Hitlera. [link]
  • Dobra Cobra