Barbara Mikulska (bemik) dzieciom.

Ciepłe i pogodne opowiadania o przygodach małej myszki Hani, która razem z rodzicami mieszka w mysim domku. Jak każdy maluch lubi się bawić i obserwować świat. Lepi bałwanka i pisze list do Świętego Mikołaja, rysuje smoki, chodzi z mamą na spacery, czasami nie chce jeść i marudzi, jednak wszystkie jej przygody kończą się uśmiechem.

Książeczka dostępna jest pod adresem: Wydawnictwo Bis

 

Cena: detaliczna brutto 26.90 23.00 

Myszka Hania 
dla dzieci w wieku 3-7 lat 

Autor: Barbara Mikulska 
Ilustrator: Ewa Podleś 

ISBN 978-83-7551-543-5
format: 16,50 x 23,50 cm
stron 56
wydanie 1
oprawa: twarda
data wydania 12.10.2017 

faith · 17:17 22.10.2017 · 8 ·
Komentarze
mike17 dnia 22.10.2017 17:37
Bardzo gratuluję :)
bemik dnia 22.10.2017 17:37
Faith, bardzo Ci dziękuję za zamieszczenie tego newsa.
A tu aktywny link do wydawnictwa http://www.wydawnictwobis.com.pl/product.php?id=1179
Mike 17 - równie bardzo dziękuję
faith dnia 22.10.2017 18:50
Bemiku, proszę bardzo, chociaż nie obyło się bez pomocy niezastąpionej Esy. ;)

Gratuluję Ci, piękna okładka zawiera z pewnością równie piękną i ciepłą treść. :)
bemik dnia 22.10.2017 21:03
Myślę, że dzieci ją polubią, bo powstała przy udziale małej dziewczynki, Hani, dla której wymyślałam te opowieści. Historie, które najbardziej przypadły jej do gustu, spisałam, a wydawnictwo BIS zdecydowało się na publikację.
JOLA S. dnia 24.10.2017 19:36
bernik, przyłączam się do gratulacji. Pisanie historyjek dla dzieci daje wielką przyjemność, wiem to po sobie, bo też wydałam podobną książeczkę w tym roku. Iskierki w oczach mojej Zosi i jej przyjaciół były największą nagrodą. Obecnie pracuję nad drugą częścią z nadzieją, że też się spodoba małym Czytelnikom.
Kupię Twoją książeczkę, bo obie z Zosią lubimy myszy, te prawdziwe i te wymyślone.

Serdeczności. :)
bemik dnia 24.10.2017 20:29
Jolu, bardzo Ci dziękuję. To prawda, że największą radość sprawia, gdy dzieciaki otrzymują książeczkę i zachwycone pytają: Ale to naprawdę ty, ciociu/babciu?

Jak przeczytacie, podzielcie się wrażeniami.
Zola111 dnia 28.10.2017 23:24
Bemiku,

ślicznie to wygląda. Jestem pewna, że zawartosc jest równie atrakcyjna. Wielkie gratulacje. Pozdrawiam,

z.
bemik dnia 29.10.2017 08:13
Dziękuję, Zolu.
Polecane
Ostatnie komentarze
Pokazuj tylko komentarze:
Do tekstów | Do zdjęć
Kobra
17/02/2019 19:46
Na dziś dla mnie bardzo. Bardzo na tak. »
coca_monka
17/02/2019 19:42
Intro, jestem przeciwnego zdania niż Marek. Ta pigułka… »
mike17
17/02/2019 18:06
Zastanawiam się, czemu miał służyć ten tekst. Do kogo jest… »
Miazga
17/02/2019 16:45
Jak zrobić myslnik? Wciśnij lewy Alt i trzymaj, wciskając… »
introwerka
17/02/2019 12:29
Marku, dziękuję za komentarz. Zgadzam się co do krótkości… »
Marek Adam Grabowski
17/02/2019 11:52
Filmu nie oglądałem. Dla mnie jak na recenzję ten tekst jest… »
pociengiel
17/02/2019 09:32
W wąskich ulicach brak miłosierdzia, przechodzą w… »
Abi-syn
17/02/2019 05:24
Witaj: chyba się rozpiszę na dwa razy :) : Pierwszy… »
tsmat
16/02/2019 23:39
Dziękuję to miłe. Podobnie myślę choć w to nie wierze.… »
Ritha
16/02/2019 22:08
Tutaj również dziękuję i pozdrawiam :) »
Ritha
16/02/2019 22:07
Wow, Kemilk, miło mi czytać tak przychylną opinię. Dziękuję… »
Marian
16/02/2019 19:52
Dziękuję Gorgiasz za odwiedziny i komentarz. Co do tych… »
Kemilk
16/02/2019 18:11
Również bardzo dobrze napisane. Pozdrawiam. »
Kemilk
16/02/2019 18:06
Doskonałe opowiadanie. Płynnie przechodzić od tematów… »
msh
16/02/2019 18:04
A-s, lubię "paskudne dopełniacze", a tak serio… »
ShoutBox
  • SanaiStark
  • 17/02/2019 11:37
  • Esy - do redaktora czyli do kogo?
  • Esy Floresy
  • 17/02/2019 11:36
  • Napisz prośbę do redaktora.
  • SanaiStark
  • 17/02/2019 11:24
  • Niech mi ktoś powie, jak usunąć teksty i konto?
  • Esy Floresy
  • 17/02/2019 00:27
  • Pozostawmy to miejsce, miejscem literatury, proszę.
  • mike17
  • 16/02/2019 22:50
  • Odszedł Jan Olszewski, postać wielka, patriota, obrońca biednych z czasów komuny, gdy jako adwokat bronił ich za darmo, człowiek niesłusznie odsunięty od władzy. Wielki Polak i nic tego nie zmieni.
  • Vanillivi
  • 16/02/2019 18:11
  • Witaj, Arku :) Miło Cię czytać znów
  • Kushi
  • 16/02/2019 15:37
  • Mówisz i masz Arku ;) XD, Odpozdrawiam równie serdecznie:), ...bo dobrze jest wrócić w przyjazne kąty;) Miłego dnia:)
Ostatnio widziani
Gości online:19
Najnowszy:Dichter
Wspierają nas