Wirtajki.pl, czyli dziecko Portalu Pisarskiego

Dziesiątego grudnia światło dzienne ujrzały Wirtajki. Nasz nowy serwis jest już online i pęka w szwach od bajek, wierszyków i różnego rodzaju opowiadań dla dzieci. Zapraszamy serdecznie do odwiedzin!

Czym są Wirtajki?

Wirtajki (http://www.wirtajki.pl/) to magiczna kraina tworzona przez bajkopisarzy z różnych stron świata, którzy opowiadają historie o pięknych księżniczkach, dzielnych książętach, potężnych królestwach i nie do końca takich groźnych smokach. Wyrusz z nami w podróż po granicach fantazji! Intrygi, przygody, łzy wzruszenia i radości...

Jak możesz pomóc w promocji Wirtajek?

Wirtajki to akcja charytatywna Autorów Portalu Pisarskiego. Zależy nam na tym, żeby bajki dotarły do jak najszerszego grona dzieciaków. Chcemy dotrzeć do domów dziecka, wychowawców, opiekunów, ale przede wszystkim - rodziców, bo to oni najczęściej czytają bajki najmłodszym. Polub Wirtajki na Facebooku, zaproś znajomych do polubienia strony, prześlij link, zrób cokolwiek, żeby usłyszał o nas świat. Niech się niesie bajkowa nowina. :)

Wiktor Orzel · 12:25 11.12.2017 · 4 ·
Komentarze
Miladora dnia 11.12.2017 14:27
Cytat:
Niech się niesie bajkowa nowina.

Niech się niesie. :)

A przy okazji - wszyscy, którzy chcieliby napisać coś dla dzieci, są mile widziani. :)
Wirtajki zapraszają autorów bajek, żeby dołączyli do akcji tworzenia bajkowego świata.
Olaf Tumski dnia 14.12.2017 21:04
Dziękuję za zaproszenie do Wirtajek. Pomysł świetny, wykonanie znakomite. Brawo Wy, brawo PP :)
Miladora dnia 15.12.2017 00:57
Mam nadzieję, Olafie, że nas nie opuścisz. :)
Bo liczymy na dalsze bajki.
Julka dnia 01.01.2018 15:35
Witaj Milu
Bardzo pożyteczny dział literacki. Myślę że i moje bajki znajdą tu kącik.
z najlepszymi życzeniami szczęśliwego Nowego Roku pozdrawiam
Polecane
Ostatnie komentarze
Pokazuj tylko komentarze:
Do tekstów | Do zdjęć
Darcon
22/04/2018 12:10
Jestem Darcon, nie mam nic wspólnego z siłami ciemności. ;)»
AntoniGrycuk
22/04/2018 11:44
Dziękuję Ci, Darkonie, za opinię. Na swoją obronę powiem, że… »
Ania_Basnik
22/04/2018 11:31
Bardzo ciekawie w tym odcinku!Troszkę na początku zatrzymały… »
Ania_Basnik
22/04/2018 11:04
Podoba mi się Twój wiersz. Tytułem nawiązujesz do słynnego… »
Darcon
22/04/2018 10:49
Widzisz, Antoni, to jest całkiem dobre, naprawdę. Możliwe,… »
clockworklukis
22/04/2018 10:39
Dziękuję za komentarze, miło, że wstępujecie i czytacie.… »
Darcon
22/04/2018 10:25
Bardzo, bardzo, GoldKate. Zadziwiająco dużo informacji… »
Alen Dagam
22/04/2018 01:39
Utwór został wybrany przez komisję do umieszczenia na… »
pociengiel
22/04/2018 01:38
Kiedyś bym to skusrsywił. Teraz unikam podobnych zapożyczeń.… »
Alen Dagam
22/04/2018 01:29
Utwór został wybrany przez komisję do umieszczenia na… »
Alen Dagam
22/04/2018 01:16
Utwór został wybrany przez komisję do umieszczenia na… »
Alen Dagam
22/04/2018 01:06
Utwór został wybrany przez komisję do umieszczenia na… »
Alen Dagam
22/04/2018 00:48
Utwór został wybrany przez komisję do umieszczenia na… »
Alen Dagam
22/04/2018 00:35
Utwór został wybrany przez komisję do umieszczenia na… »
Zola111
22/04/2018 00:30
Pocienglu, brawo, gratuluję znajomości lektur do matury.… »
ShoutBox
  • Zola111
  • 18/04/2018 00:24
  • jak tam ramy nowego Zaśrodkowania? Podobają się?
  • introwerka
  • 17/04/2018 11:24
  • Mój nick to introwerka ;)
  • Szysza
  • 17/04/2018 11:21
  • introwertka, dziękuję bardzo.
  • introwerka
  • 17/04/2018 11:08
  • Szyszo, wchodzisz w panel "Moje artykuły" pod napisem "Witaj [Twój nick]" po prawej stronie, tam przy każdym artykule masz opcje " Edytuj / Usuń".
  • Szysza
  • 17/04/2018 10:40
  • kochani jak usuwa się zamieszczony tekst?
  • Zola111
  • 16/04/2018 23:33
  • jskslg - nie! Pojedyncze frazy, zazwyczaj pointę, jednak całych własnych wierszy - nie. Innych autorów - owszem, i to wiele.
  • jskslg
  • 16/04/2018 22:32
  • pamiętacie na pamięć wasze teksty?
  • ajw
  • 16/04/2018 14:03
  • Rzeczywiście, brzmi prawie jak Jaromir :)
Ostatnio widziani
Gości online:20
Najnowszy:Wilkowyjej72sd
Wspierają nas