Wirtajki.pl, czyli dziecko Portalu Pisarskiego

Dziesiątego grudnia światło dzienne ujrzały Wirtajki. Nasz nowy serwis jest już online i pęka w szwach od bajek, wierszyków i różnego rodzaju opowiadań dla dzieci. Zapraszamy serdecznie do odwiedzin!

Czym są Wirtajki?

Wirtajki (http://www.wirtajki.pl/) to magiczna kraina tworzona przez bajkopisarzy z różnych stron świata, którzy opowiadają historie o pięknych księżniczkach, dzielnych książętach, potężnych królestwach i nie do końca takich groźnych smokach. Wyrusz z nami w podróż po granicach fantazji! Intrygi, przygody, łzy wzruszenia i radości...

Jak możesz pomóc w promocji Wirtajek?

Wirtajki to akcja charytatywna Autorów Portalu Pisarskiego. Zależy nam na tym, żeby bajki dotarły do jak najszerszego grona dzieciaków. Chcemy dotrzeć do domów dziecka, wychowawców, opiekunów, ale przede wszystkim - rodziców, bo to oni najczęściej czytają bajki najmłodszym. Polub Wirtajki na Facebooku, zaproś znajomych do polubienia strony, prześlij link, zrób cokolwiek, żeby usłyszał o nas świat. Niech się niesie bajkowa nowina. :)

Wiktor Orzel · 12:25 11.12.2017 · 4 ·
Komentarze
Miladora dnia 11.12.2017 14:27
Cytat:
Niech się niesie bajkowa nowina.

Niech się niesie. :)

A przy okazji - wszyscy, którzy chcieliby napisać coś dla dzieci, są mile widziani. :)
Wirtajki zapraszają autorów bajek, żeby dołączyli do akcji tworzenia bajkowego świata.
Olaf Tumski dnia 14.12.2017 21:04
Dziękuję za zaproszenie do Wirtajek. Pomysł świetny, wykonanie znakomite. Brawo Wy, brawo PP :)
Miladora dnia 15.12.2017 00:57
Mam nadzieję, Olafie, że nas nie opuścisz. :)
Bo liczymy na dalsze bajki.
Julka dnia 01.01.2018 15:35
Witaj Milu
Bardzo pożyteczny dział literacki. Myślę że i moje bajki znajdą tu kącik.
z najlepszymi życzeniami szczęśliwego Nowego Roku pozdrawiam
Polecane
Ostatnie komentarze
Pokazuj tylko komentarze:
Do tekstów | Do zdjęć
Skuul
22/01/2019 13:54
Świetny tekst, czytało się z przyjemnością i szybko. Wszyscy… »
mike17
22/01/2019 13:18
Niewidzialna, smutny to wiersz, ale nie każda miłość kończy… »
Skuul
22/01/2019 12:31
Zgadzam się klimat spoko, aż mnie w plecach kuje teraz.… »
Blanche
22/01/2019 07:50
Heh. Nie lubię odnosić się krytycznie do wierszy - chociaż… »
pociengiel
22/01/2019 07:46
Dzięki. Niech i tak będzie. »
Blanche
22/01/2019 07:44
Trzeba się ogarnąć, jak nie ta to inna. "Miłość to… »
Blanche
22/01/2019 07:42
Niestety... wirtualny ogród zapomnienia bywa baaardzo… »
Blanche
22/01/2019 07:40
Treść może i zacna, ale panuje tu taki chaos, że nie pozwala… »
Blanche
22/01/2019 07:38
Fajnie o uczuciach i relacjach - dziadek - wnuczka. A to… »
Blanche
22/01/2019 07:36
Świetny utwór o ... PIS-ie? :) »
Blanche
22/01/2019 07:12
Dzięki wielkie. »
OWSIANKO
22/01/2019 00:41
amaranta tekst bardzo dobry, więc pisz, bo warto. W prozie… »
natalia99
21/01/2019 23:53
@Vanillivi Jeśli Cię to interesuje to mam 20 lat. W życiu… »
Zola111
21/01/2019 23:47
Alosie, bo pani od polskiego była zawsze autorytetem,… »
Noescritura
21/01/2019 23:18
Szkoda, że elektronika wchodzi na salony poezji, ale co… »
ShoutBox
  • czarnanna
  • 22/01/2019 07:29
  • Miłego przebudzenia. To się nazywa dobrze komuś życzyć : ) do zobaczenia pod tekstami!
  • mike17
  • 21/01/2019 22:34
  • Kolorowych snów i miłego przebudzenia :)
  • pociengiel
  • 21/01/2019 10:06
  • Moja babcia aż spod Krosna z teleranka coś wyrosła. Zamiast zbierać się do piachu, wchodzi na tych cienkich gachów, na każdego niemal posła.
  • Niczyja
  • 21/01/2019 00:03
  • I tym ciepłym gestem mówię dobranoc :) [link]
  • Esy Floresy
  • 20/01/2019 22:14
  • Dzięki, Kushi i wzajemnie :)
  • Kushi
  • 20/01/2019 22:12
  • Styczeń prawie się już kończy, ale wszystkiego dobrego w Nowym Roku kochani:), Weny i mnóstwa nowych, dobrych tekstów :):)
  • mike17
  • 20/01/2019 14:19
  • Nie tylko ducha, bo i w naturze dziś spokój, harmonia i nieśmiało wyglądające słoneczko. Miłej niedzieli wszystkim :)
  • czarnanna
  • 20/01/2019 13:53
  • Niejedna sobota zazdrości dziś niedzieli takiej pogody ducha : )
Ostatnio widziani
Gości online:16
Najnowszy:praw014tg
Wspierają nas