Wirtajki.pl, czyli dziecko Portalu Pisarskiego

Dziesiątego grudnia światło dzienne ujrzały Wirtajki. Nasz nowy serwis jest już online i pęka w szwach od bajek, wierszyków i różnego rodzaju opowiadań dla dzieci. Zapraszamy serdecznie do odwiedzin!

Czym są Wirtajki?

Wirtajki (http://www.wirtajki.pl/) to magiczna kraina tworzona przez bajkopisarzy z różnych stron świata, którzy opowiadają historie o pięknych księżniczkach, dzielnych książętach, potężnych królestwach i nie do końca takich groźnych smokach. Wyrusz z nami w podróż po granicach fantazji! Intrygi, przygody, łzy wzruszenia i radości...

Jak możesz pomóc w promocji Wirtajek?

Wirtajki to akcja charytatywna Autorów Portalu Pisarskiego. Zależy nam na tym, żeby bajki dotarły do jak najszerszego grona dzieciaków. Chcemy dotrzeć do domów dziecka, wychowawców, opiekunów, ale przede wszystkim - rodziców, bo to oni najczęściej czytają bajki najmłodszym. Polub Wirtajki na Facebooku, zaproś znajomych do polubienia strony, prześlij link, zrób cokolwiek, żeby usłyszał o nas świat. Niech się niesie bajkowa nowina. :)

Wiktor Orzel · 12:25 11.12.2017 · 4 ·
Komentarze
Miladora dnia 11.12.2017 14:27
Cytat:
Niech się niesie bajkowa nowina.

Niech się niesie. :)

A przy okazji - wszyscy, którzy chcieliby napisać coś dla dzieci, są mile widziani. :)
Wirtajki zapraszają autorów bajek, żeby dołączyli do akcji tworzenia bajkowego świata.
Olaf Tumski dnia 14.12.2017 21:04
Dziękuję za zaproszenie do Wirtajek. Pomysł świetny, wykonanie znakomite. Brawo Wy, brawo PP :)
Miladora dnia 15.12.2017 00:57
Mam nadzieję, Olafie, że nas nie opuścisz. :)
Bo liczymy na dalsze bajki.
Julka dnia 01.01.2018 15:35
Witaj Milu
Bardzo pożyteczny dział literacki. Myślę że i moje bajki znajdą tu kącik.
z najlepszymi życzeniami szczęśliwego Nowego Roku pozdrawiam
Proza: Górna Półka
Proza: Dolna Półka
Polecane
Ostatnie komentarze
Pokazuj tylko komentarze:
Do tekstów | Do zdjęć
introwerka
15/10/2018 22:10
Mario, ogromnie dziękuję, że jesteś, czytasz i zaglądasz… »
introwerka
15/10/2018 22:07
Zolu, dziękuję gorąco za ciepły odbiór tekstu i tak… »
Lilah
15/10/2018 19:50
Pięknie, dodatku! :) »
mariaczekanska
15/10/2018 18:18
Uwielbiam Twoje pióro, masz dar zatrzymywania: oczu, czasu. »
mariaczekanska
15/10/2018 18:17
Coś innego, świeżego. Podoba mi się jak przeskakujesz do… »
mike17
15/10/2018 17:24
Kaziu, znam się trochę na ludziach i wiem, że mnie nie… »
dodatek111
15/10/2018 11:59
Kazjuno dziękuję, zaraz wezmę się do szukania opisu jesieni… »
Hubert Z
15/10/2018 11:50
Witaj Hope. Raczej całkiem tam coś ;) . Bardzo mi się… »
JOLA S.
15/10/2018 10:04
Jesień rozgościła się na dobre, słoneczna, złota, polska,… »
Kazjuno
15/10/2018 09:34
Wiersz o październiku także mi przypadł do gustu. Malowniczy… »
dodatek111
15/10/2018 09:25
Dziękuję serdecznie za miłe słowa. Pozdrawiam:) »
Kazjuno
15/10/2018 09:18
.Ech, Mike! Wzruszyłeś mnie, co jest Twoją specjalnością.… »
Zola111
15/10/2018 02:29
Hej, Intro, wiersz mocno sklejony z tytułem. Liryka… »
Zola111
15/10/2018 01:56
ks-hp, piękny wiersz o pełnym… »
Zola111
15/10/2018 01:28
Anno, bardzo ładnie ujęłaś paradoks: Perspektywa jest… »
ShoutBox
  • chawendyk
  • 15/10/2018 12:42
  • hmm... autohipnoza
  • mike17
  • 14/10/2018 12:31
  • A tu namiary do głosowania : [link]
  • mike17
  • 14/10/2018 12:30
  • Jeszcze 10 dni pozostało ,by oddać swój głos w MUZO WENACH 6, konkursie dla prozaików. Wynagrodźcie swoich faworytów. Czytajcie i głosujcie, naprawdę warto docenić ich trud :)
  • MarcinD
  • 13/10/2018 23:35
  • Super :/. A u mnie tylko kratka ze słowem "Avatar". A kliknięcie "otwórz grafikę w nowym oknie otwiera stronę 404 :/. EDIT: Już działa. Pomogło wyczyszczenie ciastków. Taki przypadek.
  • Vanillivi
  • 13/10/2018 22:24
  • U mnie wyświetlają się poprawnie.
  • MarcinD
  • 13/10/2018 21:33
  • Takie pyta nie techniczne: czy tylko u mnie nie wyświetlają się awatary i zamiast nich błąd 404 czy to jakiś ogólny problem?
  • Niczyja
  • 12/10/2018 22:59
  • Najpiękniejsze rzeczy przychodzą niespodziewanie. [link]
  • Zola111
  • 12/10/2018 22:11
  • Jak ja Wam zazdroszczę, że możecie wziąć udział w Zaśrodkowaniu#29!
  • Zola111
  • 11/10/2018 00:43
  • Kończą się MuzoWeny, zaczęło się Zaśrodkowanie. Czekamy na Wasze wiersze.
Ostatnio widziani
Gości online:14
Najnowszy:qsmer
Wspierają nas