Wyniki Ogólnopolskiego Konkursu Poetyckiego im. Kazimierza Ratonia

Jury konkursu w składzie: Magdalena Rabizo-Birek, Ewa Sonnenberg i Adam Wiedemann (Przewodniczący), po przeanalizowaniu 80 zestawów nadesłanych i zakwalifikowanych na konkurs na posiedzeniu 21 listopada 2017 r. postanowiło o następującej kolejności nagród i wyróżnień. Jedną z wyróżnionych osób jest nasza Redaktorka, Katarzyna Ślączka, której serdecznie gratulujemy!

I miejsce
Zestaw wierszy opatrzony godłem Szklanka890
Michał Banaszak z Zielonej Góry, któremu przyznano nagrodę pieniężną wysokości 1000 zł i któremu Galeria Literacka przy GSW BWA w Olkuszu wyda autorską książkę poetycką.

II miejsce
Zestaw wierszy opatrzony godłem Moneselah
Dorota Grzesiak z Krakowa, której przyznano nagrodę pieniężną wysokości 700 zł.

III
Zestaw wierszy opatrzony godłem Zwrotnik Koziorożca
Marta Jurkowska z Olkusza, które przyznano nagrodę pieniężną wysokości 500 zł

Wyróżnienia – po 300 zł – Jury przyznało:
Zestaw wierszy opatrzony godłem Agens – Agata Cichy z Tych
Zestaw wierszy opatrzony godłem Plusk – Piotr Zemanek z Bielska-Białej
Zestaw wierszy opatrzony godłem Domestica – Katarzyna Ślęczka ze Szprotawy.

Tradycyjnie Jury postanowiło też wskazać nominowane osoby, które były też brane pod uwagę podczas ustalania nagrodzonych i wyróżnionych.

Więcej informacji na stronie organizatora.

Wiktor Orzel · 12:58 11.12.2017 · 5 ·
Komentarze
Esy Floresy dnia 12.12.2017 00:36
Moje serdeczne gratulacje, Faith! :)
Vanillivi dnia 12.12.2017 06:50
Faith, gratulacje, tym większe, że sama zdobyłam w tym konkursie jedynie nominację ;)
Silvus dnia 12.12.2017 22:10
Pięknie, winszuję wam obu, @Faith i @Vanillivi. :) I wszystkim pozostałym też!
Opheliac dnia 13.12.2017 20:08
Gratuluję, Faith! ;)
faith dnia 22.12.2017 11:24
Serdecznie dziękuję wszystkim. :)) I Tobie, Wiktorze, za zamieszczenie informacji na stronie. Dopiero ją zobaczyłam. ;)
Polecane
Ostatnie komentarze
Pokazuj tylko komentarze:
Do tekstów | Do zdjęć
Dobra Cobra
15/07/2019 23:12
Madawydar, Jak celnie się domyslasz to tylko opowiesc.… »
Marek Adam Grabowski
15/07/2019 22:25
Chodziło mi o to, czemu zabił i co łączyło go z tą… »
PrzemeK155J
15/07/2019 20:39
Pod koniec chciałem nieco wspomnieć o naszym trybie życia,… »
StalowyKruk
15/07/2019 18:04
Dziękuję. Pracuję nad rozdziałem drugim, ale jak zwykle… »
22227
15/07/2019 17:57
Ciekawy tekst, tylko z tym mózgiem to o wiele bardziej… »
DanielKurowski1
15/07/2019 16:11
Komentarz dopiero po miesiącu, ale sesja nie wybacza.… »
czarnanna
15/07/2019 15:36
Bardzo dziękuję za odkurzenie mojego tekstu, Antoni :) Od… »
czarnanna
15/07/2019 15:31
Cieszę się, że rymowanka wpadła Ci w oko/ucho :D Lubię… »
wiosna
15/07/2019 15:14
I jeszcze rymy wewnętrzne:) Lubię czasem się tak pobawić,… »
wiosna
15/07/2019 15:02
Ładnie o wiośnie:) »
wiosna
15/07/2019 14:53
E tam. Na pewno nie jesteś gruboskórny ;) Za to ja, mimo… »
wiosna
15/07/2019 14:48
Dziękuję za wspólną podróż:) Pozdrawiam z uśmiechem:) »
wiosna
15/07/2019 14:46
To dla mnie wielki komplement. Dziękuję i pozdrawiam:) »
wiosna
15/07/2019 14:44
Hubercie dziękuję za wzruszenie i również pozdrawiam:) »
wiosna
15/07/2019 14:40
Dzięki za wizytę Marku:) A mógłbyś zdradzić które to… »
ShoutBox
  • mike17
  • 15/07/2019 15:55
  • Przelotem w stolicy, na dobre wrócę pod koniec sierpnia. Pozdrawiam Was i życzę dobrych, udanych tekstów, no i wakacji rzecz jasna :)
  • czarnanna
  • 14/07/2019 14:53
  • Miłej niedzieli! Leniwej lub aktywnej (co kto woli) :D
  • czarnanna
  • 14/07/2019 14:46
  • Naturalnie, Antoni!
  • AntoniGrycuk
  • 12/07/2019 23:28
  • I mam nadzieję, że pochwalisz się efektami?
  • AntoniGrycuk
  • 12/07/2019 23:03
  • No, tego jeszcze nie grali :) Super mi miło! Tylko uważaj, bo sporo w tej mojej muzyce jest niepokoju, czy wręcz krzyku, jak w niektórych. Choć uważam, że tylko kilka jest naprawdę dobrych.
  • czarnanna
  • 12/07/2019 22:59
  • Super!!! Bardzo mi się podobają serio, chyba będę do nich malować :D
  • AntoniGrycuk
  • 12/07/2019 22:56
  • Albo zupełnie moje, albo te z opisem Projekt to z zespołem sprzed lat.
  • czarnanna
  • 12/07/2019 22:50
  • Ale to te wszystkie utwory są Twoje?!
  • czarnanna
  • 12/07/2019 22:41
  • Antoni, bardzo intrygująca ta Twoja kompozycja. Gratuluję :)
  • Dobra Cobra
  • 12/07/2019 13:01
  • I dzięki życzeniem Vanillivi wypoczywala dobrze. Bo gdyby ich nie było....
Ostatnio widziani
Gości online:13
Najnowszy:coralieb5a
Wspierają nas