Wyniki Ogólnopolskiego Konkursu Poetyckiego im. Kazimierza Ratonia

Jury konkursu w składzie: Magdalena Rabizo-Birek, Ewa Sonnenberg i Adam Wiedemann (Przewodniczący), po przeanalizowaniu 80 zestawów nadesłanych i zakwalifikowanych na konkurs na posiedzeniu 21 listopada 2017 r. postanowiło o następującej kolejności nagród i wyróżnień. Jedną z wyróżnionych osób jest nasza Redaktorka, Katarzyna Ślączka, której serdecznie gratulujemy!

I miejsce
Zestaw wierszy opatrzony godłem Szklanka890
Michał Banaszak z Zielonej Góry, któremu przyznano nagrodę pieniężną wysokości 1000 zł i któremu Galeria Literacka przy GSW BWA w Olkuszu wyda autorską książkę poetycką.

II miejsce
Zestaw wierszy opatrzony godłem Moneselah
Dorota Grzesiak z Krakowa, której przyznano nagrodę pieniężną wysokości 700 zł.

III
Zestaw wierszy opatrzony godłem Zwrotnik Koziorożca
Marta Jurkowska z Olkusza, które przyznano nagrodę pieniężną wysokości 500 zł

Wyróżnienia – po 300 zł – Jury przyznało:
Zestaw wierszy opatrzony godłem Agens – Agata Cichy z Tych
Zestaw wierszy opatrzony godłem Plusk – Piotr Zemanek z Bielska-Białej
Zestaw wierszy opatrzony godłem Domestica – Katarzyna Ślęczka ze Szprotawy.

Tradycyjnie Jury postanowiło też wskazać nominowane osoby, które były też brane pod uwagę podczas ustalania nagrodzonych i wyróżnionych.

Więcej informacji na stronie organizatora.

Wiktor Orzel · 12:58 11.12.2017 · 5 ·
Komentarze
Esy Floresy dnia 12.12.2017 00:36
Moje serdeczne gratulacje, Faith! :)
Vanillivi dnia 12.12.2017 06:50
Faith, gratulacje, tym większe, że sama zdobyłam w tym konkursie jedynie nominację ;)
Silvus dnia 12.12.2017 22:10
Pięknie, winszuję wam obu, @Faith i @Vanillivi. :) I wszystkim pozostałym też!
Opheliac dnia 13.12.2017 20:08
Gratuluję, Faith! ;)
faith dnia 22.12.2017 11:24
Serdecznie dziękuję wszystkim. :)) I Tobie, Wiktorze, za zamieszczenie informacji na stronie. Dopiero ją zobaczyłam. ;)
Polecane
Ostatnie komentarze
Pokazuj tylko komentarze:
Do tekstów | Do zdjęć
Silvus
20/01/2018 14:16
Czyli chodzi ci "wieki"="przez wieki"?… »
Arrora
20/01/2018 13:59
Tam jest napisane "wieki", wszystko w porządku:… »
Lilah
20/01/2018 13:56
Dziękuję, Milu, zmieniam. Serdeczności :) »
Krzysztof Konrad
20/01/2018 13:05
Dzięki, Darcon. Aktualnie pracuję nad logiką w pisaniu. Nie… »
Darcon
20/01/2018 12:44
Widzę małą zniżkę formy, postaram się wrócić i przytoczyć… »
Darcon
20/01/2018 12:43
Jest lepiej, Konradzie. Jednak nadal w dynamicznych akcjach… »
Silvus
20/01/2018 12:35
Jeszcze wielki kurz został do poprawy. "jest… »
skroplami
20/01/2018 12:13
No tak, odpowiedzi autorki "lepsze" od tekstu ;).… »
Miladora
20/01/2018 11:47
"Dobrem" brzmi dobrze, Lil. :) »
Arrora
20/01/2018 11:44
Witaj Silvus, Bardzo dziękuję za uwagi, narobiłam tutaj… »
skroplami
20/01/2018 10:58
Ma w sobie mroźną tajemnicę, którą odczuwa bohater, i która… »
Felicjanna
20/01/2018 10:05
No nie wiem, ja odniosłam wrażenie, że ironizujesz i… »
skroplami
20/01/2018 09:56
Będzie na raz po pierwsza i na dwa po drugie ;). Po… »
Lilah
20/01/2018 09:43
Zapraszam do posłuchania:… »
dodatek111
20/01/2018 09:32
Zrobione, jeszcze raz dziękuję Milu:) »
ShoutBox
  • trawa1965
  • 20/01/2018 12:47
  • Ale przedtem była krew, pot i łzy...
  • Krzysztof Konrad
  • 20/01/2018 08:04
  • Z tego co widzę, osiagasz więcej niż większość osób z takiego dpsu, radzisz sobie, można wręcz powiedzieć, że jesteś tam ewenementem. Dlaczego mieliby nie pomóc?
  • Silvus
  • 19/01/2018 23:08
  • @Trawo, @Mike to chyba mówił trochę do mnie. :)
  • trawa1965
  • 19/01/2018 22:17
  • Dlaczego ma być inaczej? Przecież czytujesz moje utwory. Do wszystkiego doszedłem ciężką i uczciwą pracą. Oczywiście, posiadam kilka opcji na przepustkę.
  • mike17
  • 19/01/2018 19:51
  • Jeśli masz dobry towar, to go opchniesz bez picu.
  • Silvus
  • 19/01/2018 19:45
  • @Mike, spokojnie. Niektórzy decydenci potrzebują więcej czasu, żeby przemyśleć i się zgodzić.
  • mike17
  • 19/01/2018 19:42
  • Jarek, jak postawisz sprawę na ostrzu noża, to wygrasz :)
  • Silvus
  • 19/01/2018 19:17
  • Na pewno się da. Przy odrobinie dobrej ludzkiej woli!
Ostatnio widziani
Gości online:16
Najnowszy:Alukonisse1r
Wspierają nas