50-tka Dobrej Cobry

Drodzy Czytelnicy i Słuchacze dobrocobrowych opowieści. 

Każda okazja do świętowania jest dobra, a tym razem szczególnie dobra i radosna, bo oto na kanale YouTube ukazuje się pięćdziesiąty audiobook Dobrej Cobry!

Te pięćdziesiąt tytułów - to praca ludzi, którzy spędzili setki godzin stwórczej pracy, by doprowadzić dzieła do idealnej kompozycji, stylistycznej perfekcji i właściwego brzmienia.

 

Ale przy tej okazji należy szczególnie podziękować aktorom, którzy zaufali autorowi i z interpretacyjnym wyczuciem wcielali się w niełatwe przecież role przedziwnych bohaterów. Im należą się wielkie brawa!

 

Lecz przede wszystkim dziękuję Wam, Słuchacze i Czytelnicy za Waszą obecność, bo bez Was cała ta praca nie miałaby sensu.

 

Zatem po raz pięćdziesiąty zachęcam do wysłuchania najnowszego utworu z cyklu Opowieści dziwnej treści pt. Ponad czasem, którego premiera będzie miała miejsce 26-go lutego. 

 

Z okazji okrągłego jubileuszu swoją interpretacją zaszczycił nas sam Jarosław Boberek. 

 

Dobra Cobra na YouTube

Dobra Cobra · 09:42 23.02.2018 · 8 ·
Komentarze
JOLA S. dnia 24.02.2018 09:23
Wielkie gratulacje, Dobra Cobro. :)

To piękna, wyjątkowa, zniewalająca i nieustannie trzymająca w napięciu proza. Tylko Ty potrafisz tak subtelnie nasycać każdą scenę sprzecznymi emocjami. Odkrywasz istotę bliskości, poruszasz co sekretne, skrywane i mroczne. Porywasz, hipnotyzujesz. Twoich opowieści nie da się zapomnieć.

Sędziwa, okrągła liczba, no cóż. Pędzę odpalić szampana. :)

Serdeczności :)

JOLA S.
Dobra Cobra dnia 24.02.2018 10:35
JOLU S,

Jest dokładnie tak, jak piszesz. Gdyż albowiem prawda leży pośrodku, a Czytelnik zawsze ma rację.

Dziękuje za miłe słowa. Uwazaj na korek w szampanie, by nie narobił krzywd. Razu pewnego pewna panna roztworzyła korek, a ten wyplusknął tak nieszczęśliwie, że... Od tamtej pory nie była już panną.

A nie tylko takie krzywdy może wyrządzić ów trn kawałek korka!


Pozdrawiam,

DoCo
Figiel dnia 26.02.2018 21:02
Szacowny to i piękny jubileusz. Setki życzę albo i więcej, ku radości i zamyśleniu obecnych i przyszłych Czytelników.
Ukłony:)
I oklaski.
Dobra Cobra dnia 27.02.2018 22:30
Piękność! Żyć nie umierać, pisać, nagrywać. Po takiej dawce życzeń aż nogi skaczą. I oklaski...

Dziękuję i pięknie pozdrawiam.

DoCo
Zola111 dnia 28.02.2018 21:41
Gratulacje, Cobro. Następnej pięćdziesiątki, później - następnej i następnej.

z.
Dobra Cobra dnia 02.03.2018 16:22
Ach, Zolu111 - pragniesz mojej zguby ;) ? Któż bowiem moze dać radę następnej pięćdziesiątce, a później następnej i następnej???

No, chyba ze DoCo zastosuje się do pięknej pjosenki, która zaczyan się w ten oto sposób:

She was a fast machine,
She kept her motor clean,
She was the best damn woman that I ever seen...

https://youtu.be/zakKvbIQ28o




Pięknie dziękuję za gratulacje :)
Niczyja dnia 04.04.2018 23:09
Gratuluję, DoCo, bo jest czego:)
Co prawda rzadko Ciebie ostatnio czytam, i nigdy nie słucham. Nie gniewaj się, proszę, może kiedyś znów do Ciebie wrócę, jako wierna czytelniczka.
Najważniejsze, że jestem i czuwam. I obserwuję pojawianie się wielu nowości na PP. To cieszy:)

Jeszcze raz gratuluję osiągnięcia dojrzałości pięćdziesiątnicy. Jesteś zatem już dojrzałym mężczyzną;)

Wierna w sympatii,
Niczyja
Dobra Cobra dnia 12.04.2018 09:43
Pięknie dziękuję za gratulacje!


Pozdrawiam słonecznie,

DoCo
Proza: Górna Półka
Proza: Dolna Półka
Polecane
Ostatnie komentarze
Pokazuj tylko komentarze:
Do tekstów | Do zdjęć
Jacek Londyn
20/09/2018 13:09
Pobawmy się razem, proszę zerknąć do skrzynki pocztowej.:) »
Asocjacja
20/09/2018 12:51
Drogi Jacku, rozbawił mnie pan. Wspólnie możemy ułożyć fajny… »
Jacek Londyn
20/09/2018 12:39
Asocjacjo, fajną ptasią rymowankę ułożyłaś. :) Gdyby była… »
Asocjacja
20/09/2018 12:36
Miła Jolu, wiedziałam, wiedziałam, że żebraczka nie… »
Ana23
20/09/2018 12:08
Do zajrzenia tutaj skusił mnie tytuł...i nie żałuję.… »
JOLA S.
20/09/2018 09:20
Droga Asocjacjo, nie jestem poetką, nie znam się na tym… »
mike17
19/09/2018 22:44
Rozumiem, Niczyja szukasz mocnych wrażeń w prozie :) Owszem,… »
Ania_Basnik
19/09/2018 22:41
Przeczytałam, jest pięknie i magicznie, jak to u Ciebie.… »
Niczyja
19/09/2018 22:36
DoCo! No Ciebie jako mojego ulubionego autora nie mogłam… »
Niczyja
19/09/2018 22:26
Cześć Michale, Czytałam dziś Twoje najnowsze miłosne… »
DanielKurowski1
19/09/2018 21:57
Dziękuję za komentarz, wkrótce poprawie błędy »
StalowyKruk
19/09/2018 21:57
Rzeczywiście, ze znakami interpunkcyjnymi miewam problemy.… »
Jacek Londyn
19/09/2018 21:33
Pierwsza godzina jazdy przebiegała spokojnie. Koła miarowo… »
Dobra Cobra
19/09/2018 21:07
Przypowiesc o automatyce piekna. Dziękuję. GregoryJ,… »
Jacek Londyn
19/09/2018 20:57
Ten rodzaj opowiadań to nie moja bajka, zatem przeleciałem… »
ShoutBox
  • mike17
  • 20/09/2018 13:30
  • Tu podaję konkursowe namiary : [link]
  • mike17
  • 20/09/2018 13:29
  • Jeszcze 10 dni pozostało na nadsyłanie prac do MUZO WENY 6, konkursu dla prozaików, gdzie piszemy miniaturkę pod wybrany utwór muzyczny. Serdecznie zapraszam i czekam na Wasze prace :)
  • mike17
  • 19/09/2018 22:55
  • Aniu, ponieważ pisaliśmy naraz komenty, uzupełniłem moją odpowiedź dla Ciebie :)
  • JOLA S.
  • 16/09/2018 09:48
  • Stawitzky, dzięki i dobergo dnia :)
  • JOLA S.
  • 14/09/2018 14:47
  • Yitopaz, możesz cały tekst podmienić, wytnij i wklej od nowa, nie będzie przechodził przez maszynkę Redakcji. :)
  • mike17
  • 13/09/2018 18:02
  • A tu informacja konkursowa : [link]
  • mike17
  • 13/09/2018 18:01
  • Serdecznie zapraszam do udziału w konkursie w prozie MUZO WENY 6, gdzie inspiracją jest muzyka, na podstawie której należy napisać miniaturkę i wysłać mnie. Czekają atrakcyjne nagrody :)
  • Esy Floresy
  • 11/09/2018 22:24
  • Czas ucieka coraz szybciej, zostało 10 dni. Łapcie, więc za pióra i nadsyłajcie wiersze na konkurs :) [link]
Ostatnio widziani
Gości online:16
Najnowszy:Vampire
Wspierają nas