50-tka Dobrej Cobry

Drodzy Czytelnicy i Słuchacze dobrocobrowych opowieści. 

Każda okazja do świętowania jest dobra, a tym razem szczególnie dobra i radosna, bo oto na kanale YouTube ukazuje się pięćdziesiąty audiobook Dobrej Cobry!

Te pięćdziesiąt tytułów - to praca ludzi, którzy spędzili setki godzin stwórczej pracy, by doprowadzić dzieła do idealnej kompozycji, stylistycznej perfekcji i właściwego brzmienia.

 

Ale przy tej okazji należy szczególnie podziękować aktorom, którzy zaufali autorowi i z interpretacyjnym wyczuciem wcielali się w niełatwe przecież role przedziwnych bohaterów. Im należą się wielkie brawa!

 

Lecz przede wszystkim dziękuję Wam, Słuchacze i Czytelnicy za Waszą obecność, bo bez Was cała ta praca nie miałaby sensu.

 

Zatem po raz pięćdziesiąty zachęcam do wysłuchania najnowszego utworu z cyklu Opowieści dziwnej treści pt. Ponad czasem, którego premiera będzie miała miejsce 26-go lutego. 

 

Z okazji okrągłego jubileuszu swoją interpretacją zaszczycił nas sam Jarosław Boberek. 

 

Dobra Cobra na YouTube

Dobra Cobra · 09:42 23.02.2018 · 8 ·
Komentarze
JOLA S. dnia 24.02.2018 09:23
Wielkie gratulacje, Dobra Cobro. :)

To piękna, wyjątkowa, zniewalająca i nieustannie trzymająca w napięciu proza. Tylko Ty potrafisz tak subtelnie nasycać każdą scenę sprzecznymi emocjami. Odkrywasz istotę bliskości, poruszasz co sekretne, skrywane i mroczne. Porywasz, hipnotyzujesz. Twoich opowieści nie da się zapomnieć.

Sędziwa, okrągła liczba, no cóż. Pędzę odpalić szampana. :)

Serdeczności :)

JOLA S.
Dobra Cobra dnia 24.02.2018 10:35
JOLU S,

Jest dokładnie tak, jak piszesz. Gdyż albowiem prawda leży pośrodku, a Czytelnik zawsze ma rację.

Dziękuje za miłe słowa. Uwazaj na korek w szampanie, by nie narobił krzywd. Razu pewnego pewna panna roztworzyła korek, a ten wyplusknął tak nieszczęśliwie, że... Od tamtej pory nie była już panną.

A nie tylko takie krzywdy może wyrządzić ów trn kawałek korka!


Pozdrawiam,

DoCo
Figiel dnia 26.02.2018 21:02
Szacowny to i piękny jubileusz. Setki życzę albo i więcej, ku radości i zamyśleniu obecnych i przyszłych Czytelników.
Ukłony:)
I oklaski.
Dobra Cobra dnia 27.02.2018 22:30
Piękność! Żyć nie umierać, pisać, nagrywać. Po takiej dawce życzeń aż nogi skaczą. I oklaski...

Dziękuję i pięknie pozdrawiam.

DoCo
Zola111 dnia 28.02.2018 21:41
Gratulacje, Cobro. Następnej pięćdziesiątki, później - następnej i następnej.

z.
Dobra Cobra dnia 02.03.2018 16:22
Ach, Zolu111 - pragniesz mojej zguby ;) ? Któż bowiem moze dać radę następnej pięćdziesiątce, a później następnej i następnej???

No, chyba ze DoCo zastosuje się do pięknej pjosenki, która zaczyan się w ten oto sposób:

She was a fast machine,
She kept her motor clean,
She was the best damn woman that I ever seen...

https://youtu.be/zakKvbIQ28o




Pięknie dziękuję za gratulacje :)
Niczyja dnia 04.04.2018 23:09
Gratuluję, DoCo, bo jest czego:)
Co prawda rzadko Ciebie ostatnio czytam, i nigdy nie słucham. Nie gniewaj się, proszę, może kiedyś znów do Ciebie wrócę, jako wierna czytelniczka.
Najważniejsze, że jestem i czuwam. I obserwuję pojawianie się wielu nowości na PP. To cieszy:)

Jeszcze raz gratuluję osiągnięcia dojrzałości pięćdziesiątnicy. Jesteś zatem już dojrzałym mężczyzną;)

Wierna w sympatii,
Niczyja
Dobra Cobra dnia 12.04.2018 09:43
Pięknie dziękuję za gratulacje!


Pozdrawiam słonecznie,

DoCo
Proza: Górna Półka
Proza: Dolna Półka
Polecane
Ostatnie komentarze
Pokazuj tylko komentarze:
Do tekstów | Do zdjęć
Zola111
15/11/2018 00:16
Hej, Abi! bardzo mi się podoba ta lingwistyczna poezja.… »
Jacek Londyn
14/11/2018 21:43
Marku, nie powinieneś przepraszać za pojedynczy błąd.… »
Abi-syn
14/11/2018 20:40
Witaj Aniu piszesz ładnie o nieła(d)twych rzeczach, w… »
Abi-syn
14/11/2018 20:22
no i podpowiedziałaś, Coca, parę spraw do poprawy, za Anią,… »
wodniczka
14/11/2018 20:14
Witaj Marek Adam Grabowski Cieszę się, że wiersz ładny:).… »
wodniczka
14/11/2018 20:11
Witaj alos. Muszę przyznać, że masz wiele ciekawych pomysł.… »
Kazjuno
14/11/2018 20:04
Prawdę powiedziawszy, to kawałek wygrzebany z lamusa. Był… »
Zola111
14/11/2018 19:44
Julando, dziękuję. Bardzo mi się podoba ta refleksyjna,… »
Ania_Basnik
14/11/2018 15:18
Ananke dziękuję za uwagę odnośnie "zakamarków… »
Marek Adam Grabowski
14/11/2018 14:39
Nazwanie lat 60-tych zamierzchłymi, to genialny zabieg i… »
Leniwiec2
14/11/2018 13:49
Podczas konkursu, dałem dobrą ocenę ale nie najlepszą. Na… »
Kazjuno
14/11/2018 13:03
Bardzo fajny tekst. Napisany z polotem, bogatym językiem.… »
Kazjuno
14/11/2018 12:51
Dzięki Carveditol. Bardzo się cieszę, że podobała Ci się -… »
pociengiel
14/11/2018 12:18
Zagwozdki i atomizer - dałbym tytuł. W arbitrażu piłki… »
Carvedilol
14/11/2018 10:26
Kazjuno Dobrze się to czytało, choć to taka obyczajowa… »
ShoutBox
  • Zola111
  • 14/11/2018 23:33
  • Jutro o północy Zaśrodkowanie#29 zamyka budkę!
  • pociengiel
  • 14/11/2018 12:22
  • Za starą panną - znowu wiosna a w krok nic.
  • pociengiel
  • 14/11/2018 12:21
  • Smichy chichy co dzień chodzę ulicą pełną nizradykalizowanych /póki co/ morderców i gwałcicieli.
  • Vanillivi
  • 13/11/2018 06:04
  • w wypowiedziach rządzących (czerpmy z poezji, a nie traktujmy poezję instrumentalnie)
  • Vanillivi
  • 13/11/2018 06:02
  • I chociaż uważam, że Palikot nie do końca sprawdził się jako polityk, to właśnie to podkreślenie roli poezji i właśnie kultury z jego strony bardzo mi się podobało, tego brakuje
  • Vanillivi
  • 13/11/2018 05:58
  • Slavek - miło mnie zaskoczyło, że zna ją naprawdę nieźle, chociaż mówił raczej o autorach dwudziestolecia międzywojennego i lat. 90 niż współczesnych.
  • Slavek
  • 12/11/2018 19:33
  • Palikot i poezja...buuuha ha haha litości :)
  • Ananke
  • 11/11/2018 21:17
  • no i bravo one :)
  • Gramofon
  • 11/11/2018 21:03
  • Widziałem dziś na ulicach stolicy Arabki z przepaskami biało czerwonymi <3
Ostatnio widziani
Gości online:13
Najnowszy:qsmer
Wspierają nas