50-tka Dobrej Cobry

Drodzy Czytelnicy i Słuchacze dobrocobrowych opowieści. 

Każda okazja do świętowania jest dobra, a tym razem szczególnie dobra i radosna, bo oto na kanale YouTube ukazuje się pięćdziesiąty audiobook Dobrej Cobry!

Te pięćdziesiąt tytułów - to praca ludzi, którzy spędzili setki godzin stwórczej pracy, by doprowadzić dzieła do idealnej kompozycji, stylistycznej perfekcji i właściwego brzmienia.

 

Ale przy tej okazji należy szczególnie podziękować aktorom, którzy zaufali autorowi i z interpretacyjnym wyczuciem wcielali się w niełatwe przecież role przedziwnych bohaterów. Im należą się wielkie brawa!

 

Lecz przede wszystkim dziękuję Wam, Słuchacze i Czytelnicy za Waszą obecność, bo bez Was cała ta praca nie miałaby sensu.

 

Zatem po raz pięćdziesiąty zachęcam do wysłuchania najnowszego utworu z cyklu Opowieści dziwnej treści pt. Ponad czasem, którego premiera będzie miała miejsce 26-go lutego. 

 

Z okazji okrągłego jubileuszu swoją interpretacją zaszczycił nas sam Jarosław Boberek. 

 

Dobra Cobra na YouTube

Dobra Cobra · 09:42 23.02.2018 · 8 ·
Komentarze
JOLA S. dnia 24.02.2018 09:23
Wielkie gratulacje, Dobra Cobro. :)

To piękna, wyjątkowa, zniewalająca i nieustannie trzymająca w napięciu proza. Tylko Ty potrafisz tak subtelnie nasycać każdą scenę sprzecznymi emocjami. Odkrywasz istotę bliskości, poruszasz co sekretne, skrywane i mroczne. Porywasz, hipnotyzujesz. Twoich opowieści nie da się zapomnieć.

Sędziwa, okrągła liczba, no cóż. Pędzę odpalić szampana. :)

Serdeczności :)

JOLA S.
Dobra Cobra dnia 24.02.2018 10:35
JOLU S,

Jest dokładnie tak, jak piszesz. Gdyż albowiem prawda leży pośrodku, a Czytelnik zawsze ma rację.

Dziękuje za miłe słowa. Uwazaj na korek w szampanie, by nie narobił krzywd. Razu pewnego pewna panna roztworzyła korek, a ten wyplusknął tak nieszczęśliwie, że... Od tamtej pory nie była już panną.

A nie tylko takie krzywdy może wyrządzić ów trn kawałek korka!


Pozdrawiam,

DoCo
Figiel dnia 26.02.2018 21:02
Szacowny to i piękny jubileusz. Setki życzę albo i więcej, ku radości i zamyśleniu obecnych i przyszłych Czytelników.
Ukłony:)
I oklaski.
Dobra Cobra dnia 27.02.2018 22:30
Piękność! Żyć nie umierać, pisać, nagrywać. Po takiej dawce życzeń aż nogi skaczą. I oklaski...

Dziękuję i pięknie pozdrawiam.

DoCo
Zola111 dnia 28.02.2018 21:41
Gratulacje, Cobro. Następnej pięćdziesiątki, później - następnej i następnej.

z.
Dobra Cobra dnia 02.03.2018 16:22
Ach, Zolu111 - pragniesz mojej zguby ;) ? Któż bowiem moze dać radę następnej pięćdziesiątce, a później następnej i następnej???

No, chyba ze DoCo zastosuje się do pięknej pjosenki, która zaczyan się w ten oto sposób:

She was a fast machine,
She kept her motor clean,
She was the best damn woman that I ever seen...

https://youtu.be/zakKvbIQ28o




Pięknie dziękuję za gratulacje :)
Niczyja dnia 04.04.2018 23:09
Gratuluję, DoCo, bo jest czego:)
Co prawda rzadko Ciebie ostatnio czytam, i nigdy nie słucham. Nie gniewaj się, proszę, może kiedyś znów do Ciebie wrócę, jako wierna czytelniczka.
Najważniejsze, że jestem i czuwam. I obserwuję pojawianie się wielu nowości na PP. To cieszy:)

Jeszcze raz gratuluję osiągnięcia dojrzałości pięćdziesiątnicy. Jesteś zatem już dojrzałym mężczyzną;)

Wierna w sympatii,
Niczyja
Dobra Cobra dnia 12.04.2018 09:43
Pięknie dziękuję za gratulacje!


Pozdrawiam słonecznie,

DoCo
Polecane
Ostatnie komentarze
Pokazuj tylko komentarze:
Do tekstów | Do zdjęć
Marek Adam Grabowski
22/02/2019 19:24
Czyta się to całkiem fajnie. Źle jednak, że nie robisz… »
mike17
22/02/2019 18:53
Bardzo dobra rzecz o toksycznym związku. O zatrutym ludzi… »
mike17
22/02/2019 18:24
Mniej więcej wiem, o co tu chodzi, ale... Wiersz jest tak… »
Zdzislaw
22/02/2019 17:45
Tak już jest, Madawydarze. Tara nie świadczy o zawartości. »
pociengiel
22/02/2019 17:19
Dziękuję. »
Opheliac
22/02/2019 16:32
Hmmm, podoba mi się ogryzek raju (ciekawa gra słów,… »
Wiktor Mazurkiewicz
22/02/2019 16:29
22227 Czy aż taki bardzo, to nie wiem, ale miło… »
Wiktor Mazurkiewicz
22/02/2019 16:26
Przypuszczam, że Autorka za wcześnie wstawiła ten wiersz,… »
Canulas
22/02/2019 16:15
Gdyby to tak działało – pewnie. Pozdrówka. »
StalowyKruk
22/02/2019 15:24
Cześć, przyszedłem się czepiać :) To brzmi trochę… »
Madawydar
22/02/2019 13:31
Produkt regionalny zawsze smakuje inaczej, gdy się go… »
Madawydar
22/02/2019 08:41
Tak się składa, że w dzisiejszym świecie ludzie poszukują… »
Dobra Cobra
22/02/2019 08:35
Pisanie dla dzieci to przegrana sprawa. One bardziej wolą… »
AntoniGrycuk
21/02/2019 21:41
Dzięki za czytanie i opinię. »
Yaro
21/02/2019 20:48
Dziękuję za taką opinię , miło usłyszeć ciepłe słowa.… »
ShoutBox
  • StalowyKruk
  • 22/02/2019 14:20
  • Na panelu po prawej masz opcję "moje artykuły". Wejdź w to i powinny pokazać się wszystkie twoje teksty, a obok opcje "edytuj" i "usuń". Nie ma za co :)
  • Szysza
  • 22/02/2019 12:58
  • Witajcie jak usunąć tekst?
  • mike17
  • 21/02/2019 19:28
  • Nad tym, co by tu znów napisać :)
  • czarnanna
  • 21/02/2019 19:24
  • A nad czym Michale tak dumasz?:)
  • mike17
  • 21/02/2019 19:12
  • Słychać szelest zwojów mózgowych :)
  • czarnanna
  • 21/02/2019 19:07
  • Cześć Ludziska :) co słychać?
  • Dobra Cobra
  • 19/02/2019 08:29
  • Nie, nie napisałem.:( Ale... Udało mi się popełnić wzorcowe opowiadanie dla młodzieży, gdzie jest przygoda, dramat, miłość, zagrożenie jak i elementy dla dorosłego, bardziej wyrobionego czytelnika.
  • Usunięty
  • 17/02/2019 11:43
  • Dzięki
Ostatnio widziani
Gości online:13
Najnowszy:Nastoletnia_Poetka
Wspierają nas