50-tka Dobrej Cobry

Drodzy Czytelnicy i Słuchacze dobrocobrowych opowieści. 

Każda okazja do świętowania jest dobra, a tym razem szczególnie dobra i radosna, bo oto na kanale YouTube ukazuje się pięćdziesiąty audiobook Dobrej Cobry!

Te pięćdziesiąt tytułów - to praca ludzi, którzy spędzili setki godzin stwórczej pracy, by doprowadzić dzieła do idealnej kompozycji, stylistycznej perfekcji i właściwego brzmienia.

 

Ale przy tej okazji należy szczególnie podziękować aktorom, którzy zaufali autorowi i z interpretacyjnym wyczuciem wcielali się w niełatwe przecież role przedziwnych bohaterów. Im należą się wielkie brawa!

 

Lecz przede wszystkim dziękuję Wam, Słuchacze i Czytelnicy za Waszą obecność, bo bez Was cała ta praca nie miałaby sensu.

 

Zatem po raz pięćdziesiąty zachęcam do wysłuchania najnowszego utworu z cyklu Opowieści dziwnej treści pt. Ponad czasem, którego premiera będzie miała miejsce 26-go lutego. 

 

Z okazji okrągłego jubileuszu swoją interpretacją zaszczycił nas sam Jarosław Boberek. 

 

Dobra Cobra na YouTube

Dobra Cobra · 09:42 23.02.2018 · 8 ·
Komentarze
JOLA S. dnia 24.02.2018 09:23
Wielkie gratulacje, Dobra Cobro. :)

To piękna, wyjątkowa, zniewalająca i nieustannie trzymająca w napięciu proza. Tylko Ty potrafisz tak subtelnie nasycać każdą scenę sprzecznymi emocjami. Odkrywasz istotę bliskości, poruszasz co sekretne, skrywane i mroczne. Porywasz, hipnotyzujesz. Twoich opowieści nie da się zapomnieć.

Sędziwa, okrągła liczba, no cóż. Pędzę odpalić szampana. :)

Serdeczności :)

JOLA S.
Dobra Cobra dnia 24.02.2018 10:35
JOLU S,

Jest dokładnie tak, jak piszesz. Gdyż albowiem prawda leży pośrodku, a Czytelnik zawsze ma rację.

Dziękuje za miłe słowa. Uwazaj na korek w szampanie, by nie narobił krzywd. Razu pewnego pewna panna roztworzyła korek, a ten wyplusknął tak nieszczęśliwie, że... Od tamtej pory nie była już panną.

A nie tylko takie krzywdy może wyrządzić ów trn kawałek korka!


Pozdrawiam,

DoCo
Figiel dnia 26.02.2018 21:02
Szacowny to i piękny jubileusz. Setki życzę albo i więcej, ku radości i zamyśleniu obecnych i przyszłych Czytelników.
Ukłony:)
I oklaski.
Dobra Cobra dnia 27.02.2018 22:30
Piękność! Żyć nie umierać, pisać, nagrywać. Po takiej dawce życzeń aż nogi skaczą. I oklaski...

Dziękuję i pięknie pozdrawiam.

DoCo
Zola111 dnia 28.02.2018 21:41
Gratulacje, Cobro. Następnej pięćdziesiątki, później - następnej i następnej.

z.
Dobra Cobra dnia 02.03.2018 16:22
Ach, Zolu111 - pragniesz mojej zguby ;) ? Któż bowiem moze dać radę następnej pięćdziesiątce, a później następnej i następnej???

No, chyba ze DoCo zastosuje się do pięknej pjosenki, która zaczyan się w ten oto sposób:

She was a fast machine,
She kept her motor clean,
She was the best damn woman that I ever seen...

https://youtu.be/zakKvbIQ28o




Pięknie dziękuję za gratulacje :)
Niczyja dnia 04.04.2018 23:09
Gratuluję, DoCo, bo jest czego:)
Co prawda rzadko Ciebie ostatnio czytam, i nigdy nie słucham. Nie gniewaj się, proszę, może kiedyś znów do Ciebie wrócę, jako wierna czytelniczka.
Najważniejsze, że jestem i czuwam. I obserwuję pojawianie się wielu nowości na PP. To cieszy:)

Jeszcze raz gratuluję osiągnięcia dojrzałości pięćdziesiątnicy. Jesteś zatem już dojrzałym mężczyzną;)

Wierna w sympatii,
Niczyja
Dobra Cobra dnia 12.04.2018 09:43
Pięknie dziękuję za gratulacje!


Pozdrawiam słonecznie,

DoCo
Polecane
Ostatnie komentarze
Pokazuj tylko komentarze:
Do tekstów | Do zdjęć
22227
23/07/2018 16:51
Bardzo dobry wiersz, odbieram go tak jakbyś rozmawiała ze… »
ajw
23/07/2018 14:42
Tak, w niektórych jest Anioł, a w innych Diabeł ;) Pięknie… »
jacksg1
23/07/2018 12:22
Cykl asymetryczności, który jest jednocześnie symetryczny.… »
viktoria12
23/07/2018 12:14
Najbardziej zaskakuje mnie rozbity wyświetlacz. Bo powinien… »
dodatek111
23/07/2018 09:43
Dziękuje Wam bardzo za czytanie i uwagi, wszystkie cenne i… »
allaska
23/07/2018 08:57
jest tu jakaś ciekawa historia, ale w ostatniej coś… »
allaska
23/07/2018 08:53
wyemigrowałem - zbędne dopowiedzenie :)skoro dal sie podmiot… »
Kazjuno
23/07/2018 08:36
Wysmagałaś Vanilivi Autora jak sztubaka. Totalne zero… »
Lilah
23/07/2018 08:11
Wiem, ajw, dlatego napisałam, żebyś nie brała zbytnio do… »
Maru
23/07/2018 07:30
Prawdę mówiąc... Pierwotnie ten tekst był ze dwa-trzy razy… »
Vanillivi
23/07/2018 06:43
Tak jak obiecałam, zjawiam się z komentarzem. Czytając… »
Ekszyn Dupacycki
23/07/2018 03:17
Rzuciłaś na pisanie Wiktora inne świetło, to zainteresowało. »
domofon
23/07/2018 01:55
wielkie dzieki, podpisuję się pod Twoim komentarzem obiema… »
Zola111
23/07/2018 01:27
Tak, leśne dziewczęta na poboczu to jest z pewnością temat.… »
Zola111
23/07/2018 01:16
Ileż w tym wierszu witalizmu, erotyzmu! Ale przecież… »
ShoutBox
  • viktoria12
  • 23/07/2018 12:16
  • Właśnie, Fuksiarzu, nie widzę wiersza ;) Ech
  • Fuksiarz
  • 19/07/2018 07:45
  • Hejka, jak widzicie mój nowy wiersz? Wprowadziłem poprawki, raczej wiedzę, którą nabyłem dzięki podzieleniu się komentatora przy wcześniejszym moim wierszu w komentarzu, dziękuję : )
  • mariaczekanska
  • 18/07/2018 23:26
  • Silvus - dokładnie tak, że przydatne dla czytelnika :)
  • allaska
  • 18/07/2018 22:01
  • dziś poczytałam o niepełnosprawnym dziecku pewnej znanej poetki. straszne myślę sobie... a poetka wysyła mi zdjęcie chorego synka i z uśmiechem pisze: zobacz jaki słodziak, no wzruszające kurka wodna
  • allaska
  • 18/07/2018 21:59
  • pada. i pada. dziś zabawa- dziecka stopa nadepnęła na kretowisko, z kolejnego kretowiska wytrysnęła woda. wzlatywały jeden za drugim w górę wodne wulkany. płonę. dzięki dziecku dotarłam do jądra :)
  • Silvus
  • 18/07/2018 21:53
  • Content-marketingowe? W sensie, przydatne? Będę pisać, jeśli coś mi przyjdzie do głowy. Dziękuję. :) :)
  • mariaczekanska
  • 18/07/2018 20:57
  • Ale fajnie, poradnikowe. Mocno content marketingowe Silvus. Good job. Pisz dalej.
  • Silvus
  • 18/07/2018 19:15
  • Mario, dziękuję. :) Nie nazywałbym tego blogiem, ot, luźne przemyślenia.
  • Silvus
  • 18/07/2018 16:54
  • Chciałbym pochwalić się, że wreszcie udało mi się stworzyć coś jak blog (całość po angielsku): [link] :) Tematyka: głównie programowanie. Zresztą nie wiem, czy jeszcze coś napiszę.
Ostatnio widziani
Gości online:17
Najnowszy:qepo
Wspierają nas