50-tka Dobrej Cobry

Drodzy Czytelnicy i Słuchacze dobrocobrowych opowieści. 

Każda okazja do świętowania jest dobra, a tym razem szczególnie dobra i radosna, bo oto na kanale YouTube ukazuje się pięćdziesiąty audiobook Dobrej Cobry!

Te pięćdziesiąt tytułów - to praca ludzi, którzy spędzili setki godzin stwórczej pracy, by doprowadzić dzieła do idealnej kompozycji, stylistycznej perfekcji i właściwego brzmienia.

 

Ale przy tej okazji należy szczególnie podziękować aktorom, którzy zaufali autorowi i z interpretacyjnym wyczuciem wcielali się w niełatwe przecież role przedziwnych bohaterów. Im należą się wielkie brawa!

 

Lecz przede wszystkim dziękuję Wam, Słuchacze i Czytelnicy za Waszą obecność, bo bez Was cała ta praca nie miałaby sensu.

 

Zatem po raz pięćdziesiąty zachęcam do wysłuchania najnowszego utworu z cyklu Opowieści dziwnej treści pt. Ponad czasem, którego premiera będzie miała miejsce 26-go lutego. 

 

Z okazji okrągłego jubileuszu swoją interpretacją zaszczycił nas sam Jarosław Boberek. 

 

Dobra Cobra na YouTube

Dobra Cobra · 09:42 23.02.2018 · 8 ·
Komentarze
JOLA S. dnia 24.02.2018 09:23
Wielkie gratulacje, Dobra Cobro. :)

To piękna, wyjątkowa, zniewalająca i nieustannie trzymająca w napięciu proza. Tylko Ty potrafisz tak subtelnie nasycać każdą scenę sprzecznymi emocjami. Odkrywasz istotę bliskości, poruszasz co sekretne, skrywane i mroczne. Porywasz, hipnotyzujesz. Twoich opowieści nie da się zapomnieć.

Sędziwa, okrągła liczba, no cóż. Pędzę odpalić szampana. :)

Serdeczności :)

JOLA S.
Dobra Cobra dnia 24.02.2018 10:35
JOLU S,

Jest dokładnie tak, jak piszesz. Gdyż albowiem prawda leży pośrodku, a Czytelnik zawsze ma rację.

Dziękuje za miłe słowa. Uwazaj na korek w szampanie, by nie narobił krzywd. Razu pewnego pewna panna roztworzyła korek, a ten wyplusknął tak nieszczęśliwie, że... Od tamtej pory nie była już panną.

A nie tylko takie krzywdy może wyrządzić ów trn kawałek korka!


Pozdrawiam,

DoCo
Figiel dnia 26.02.2018 21:02
Szacowny to i piękny jubileusz. Setki życzę albo i więcej, ku radości i zamyśleniu obecnych i przyszłych Czytelników.
Ukłony:)
I oklaski.
Dobra Cobra dnia 27.02.2018 22:30
Piękność! Żyć nie umierać, pisać, nagrywać. Po takiej dawce życzeń aż nogi skaczą. I oklaski...

Dziękuję i pięknie pozdrawiam.

DoCo
Zola111 dnia 28.02.2018 21:41
Gratulacje, Cobro. Następnej pięćdziesiątki, później - następnej i następnej.

z.
Dobra Cobra dnia 02.03.2018 16:22
Ach, Zolu111 - pragniesz mojej zguby ;) ? Któż bowiem moze dać radę następnej pięćdziesiątce, a później następnej i następnej???

No, chyba ze DoCo zastosuje się do pięknej pjosenki, która zaczyan się w ten oto sposób:

She was a fast machine,
She kept her motor clean,
She was the best damn woman that I ever seen...

https://youtu.be/zakKvbIQ28o




Pięknie dziękuję za gratulacje :)
Niczyja dnia 04.04.2018 23:09
Gratuluję, DoCo, bo jest czego:)
Co prawda rzadko Ciebie ostatnio czytam, i nigdy nie słucham. Nie gniewaj się, proszę, może kiedyś znów do Ciebie wrócę, jako wierna czytelniczka.
Najważniejsze, że jestem i czuwam. I obserwuję pojawianie się wielu nowości na PP. To cieszy:)

Jeszcze raz gratuluję osiągnięcia dojrzałości pięćdziesiątnicy. Jesteś zatem już dojrzałym mężczyzną;)

Wierna w sympatii,
Niczyja
Dobra Cobra dnia 12.04.2018 09:43
Pięknie dziękuję za gratulacje!


Pozdrawiam słonecznie,

DoCo
Polecane
Ostatnie komentarze
Pokazuj tylko komentarze:
Do tekstów | Do zdjęć
Kazjuno
21/05/2018 00:58
Dzięki Mike za tak wspaniały komentarz. To aż niewiarygodne… »
Darcon
20/05/2018 20:48
Dzięki za uwagi, GregoryJ. Tak, wiedźmy nie wszystkim… »
Zola111
20/05/2018 20:31
Lilu, dziękuję Ci bardzo. Pozdrawiam, wdzięcznie się… »
Lilah
20/05/2018 20:09
Przejmujący wiersz, Zolu, i tak pięknie napisany. Łza kręci… »
Lilah
20/05/2018 20:05
Witaj, Julko! Miło Cię znowu czytać. Twój wiersz bardzo mi… »
Florian Konrad
20/05/2018 18:41
za to ty znaczysz wiele, trollu »
mike17
20/05/2018 15:47
Kaz, podoba mi się jak Twoja opowieść prze do przodu jak… »
mike17
20/05/2018 14:21
Kaz chciałem Ci to samo powiedzieć - kontakt z Tobą to coś… »
Darcon
20/05/2018 09:47
Rozumiem przekaz, ale tekst jest zbyt naiwny. Chłopak, który… »
Darcon
20/05/2018 09:35
Krótkie i treściwe, są ciekawe spostrzeżenia, wnioski i… »
Kazjuno
20/05/2018 09:02
Rozmowa z Tobą Mike, to wzniosłe doznanie. Pozostaje mi się… »
allaska
20/05/2018 07:46
Miło mi, że dobra poetka zostawiła ślad pod wierszem.… »
SzalonaJulka
20/05/2018 02:47
O! Trafiło w gust i tematem, i sposobem ujęcia sprawy.… »
SzalonaJulka
20/05/2018 02:35
Bardzo dawno nie było mnie na pp, wszystko trafiało do… »
Niczyja
20/05/2018 01:49
Jak ładnie mnie witasz, Jago :) Dziękuję ślicznie za Twój… »
ShoutBox
  • Zola111
  • 19/05/2018 22:59
  • Głosujcie na wiersze Zaśrodkowania#28, proszę.
  • Zola111
  • 17/05/2018 21:13
  • A tak, Gramofonie. Przyznam, że jestem bardzo zadowolona z frekwencji wierszy w Zaśrodkowaniu#28.
  • Carvedilol
  • 17/05/2018 19:07
  • Jakby co, dajcie znać na PW, prześlę mailem.
  • Carvedilol
  • 17/05/2018 19:05
  • Uwaga - kryptoreklama!napisałem opowiadanie kryminalne, które zamierzam zgłosić na konkurs, dlatego póki co, nie mogę go umieścić na PP Czy jest ktoś chętny na przeczytanie i wyrażenie opinii?
  • Gramofon
  • 16/05/2018 22:11
  • Tak się bałaś, a jest więcej wierszy niż w poprzedniej edycji :D
  • Zola111
  • 16/05/2018 21:41
  • Teksty Zaśrodkowania#28 są już w głosowaniu! :)
  • Gramofon
  • 16/05/2018 21:12
  • dobry wieczór :p
  • Zola111
  • 15/05/2018 22:00
  • Ostatnie 2 godziny! Zaśrodkowanie czeka!
  • Zola111
  • 15/05/2018 21:02
  • Ostatnie 3 godziny i zamykamy Zaśrodkowanie!
Ostatnio widziani
Gości online:7
Najnowszy:Foutees5
Wspierają nas