Wyniki konkursu z pogranicza "Fantasmagorie - 2018"

Na konkurs z pogranicza "Fantasmagorie – 2018" wpłynęły dwadzieścia trzy prace. Trzy prace nie spełniały wymogów Regulaminu i zostały zdyskwalifikowane. Pozostałe prace były zgodne z Regulaminem i nawiązywały do tematu konkursu.

Jury w składzie: Bozena B, Esy Floresy, Faith dokonało oceny tekstów i zdecydowało przyznać:

 

I miejsce

WhiteOwl - Drzwi

II miejsce

Zola111 - Przypowieść o słowach

III miejsce

Retro - Gość

 
Gratulujemy zwycięzcom. Nagrody prześlemy pocztą.

Autorów nagrodzonych tekstów prosimy o przesłanie danych kontaktowych (imię, nazwisko, adres zamieszkania, e-mail, ewentualnie również telefon) na pw Esy Floresy.

Esy Floresy · 21:47 05.04.2018 · 7 ·
Komentarze
Zola111 dnia 06.04.2018 15:22
Gratuluję Białej Sowie oraz Retro. Cieszę się, że znalazłam się między Wami. Organizatorom dziękuję za organizację i pomysł. Jak to się pisało, jak cięło, wyrzucało, przestawiało słowa! Świetne warsztatowanie. Polecam.
retro dnia 06.04.2018 21:11
Gratuluję Biała Sowo, Zolu i inni śmiałkowie.

Przy okazji chciałam też podziękować tym, którym poniekąd zawdzięczam rozwój pisarski:
- Miladorze - za pomocne, fachowe wsparcie warsztatowe,
- Dobrej Cobrze - za motywację i wiarę,
- Jadze - za wrażliwość twórczą,
- Purpurowi - za dociekliwość czytelniczą i słodkości słowne,
- Mirosławowi Ś. - za prozę o meandrach ludzkiego losu,
- mike’owi17 - za uśmiech i optymizm,
- Ajw - za poezję,
- Jarosławowi K. - za tomik pt. „Oswajanie chmur”,
- Grzesiowi, Joli S. i Darkowi (Spawngamerowi) - za czas i chęć do wspólnego pisania.

Esy Floresy, Bożeno B. i Faith – dziękuję za docenienie "Gościa".

Pozdrawiam:)
WhiteOwl dnia 07.04.2018 12:38
Bardzo dziękuję i gatuluję pozostałym zwycięzcom! Ten konkurs szczególnie przypadł mi do gustu :) Przy okazji witam wszystkich i pozdrawiam - jestem tu nowa.
ClakierCat dnia 08.04.2018 04:07
Dzień dobry, czy Jury może podać linki do wszystkich prac, które wzięły udział w Konkursie, najlepiej na tej stronie - proza poetycka jest niecodzienną sprawą - warto więc poczytać wszystkie prace konkursowe, z góry serdecznie dziękuję za umieszczenie linków do wszystkich prac. Prosiłbym o podanie linków również do tych prac, które nie spełniły warunków Konkursu.

Gratuluję wyróżnionym.

Cat
Bozena B dnia 08.04.2018 07:49
Gratuluję zwycięzcom pięknych, tajemniczych tekstów.


ClakierCat napisał:
Dzień dobry, czy Jury może podać linki do wszystkich prac, które wzięły udział w Konkursie, najlepiej na tej stronie - proza poetycka jest niecodzienną sprawą - warto więc poczytać wszystkie prace konkursowe, z góry serdecznie dziękuję za umieszczenie linków do wszystkich prac. Prosiłbym o podanie linków również do tych prac, które nie spełniły warunków Konkursu.

ClakierCat, po lewej stronie, tuż nad prozą i tuż pod ostatnio dodanymi recenzjami znajdziesz panel zatytułowany Fantasmagorie, a w nim wszystkie konkursowe teksty. Miłej lektury.
Jaga dnia 08.04.2018 22:01
Gratuluję zwycięzcom! Z przyjemnością przeczytam wszystkie teksty i na pewno zostawię ślad.
Dziękuję organizatoram za arcyciekawy konkurs! Moje klimaty :yes:
Pozdrawiam,
Jaga
ClakierCat dnia 09.04.2018 01:05
Bożena B, bardzo dziękuję, już znalazłem.
Polecane
Ostatnie komentarze
Pokazuj tylko komentarze:
Do tekstów | Do zdjęć
GoldKate
22/04/2018 22:04
Witaj Darcon!:) milo Cię gościć w moich skromnych progach.… »
allaska
22/04/2018 22:00
Dla mnie kompletny brak liryki. To zenterowana mini proza w… »
Zola111
22/04/2018 20:56
E tammm, dzięki, że się w ogóle wypowiedziałeś. Pozdrawiam,… »
Zola111
22/04/2018 20:53
Ks-hp, ależ mnie zaskoczyłeś! Brawo! Piękna villanella.… »
Niczyja
22/04/2018 19:21
Super! Cieszę się:) »
clockworklukis
22/04/2018 18:34
Jedna uwaga, ten zwrot jest moim zdaniem niezgrabny i zajęło… »
Polel
22/04/2018 18:01
@ Kazjuno Dziękuję Ci za wsparcie. W moim przypadku… »
Miazga
22/04/2018 17:20
Nie mogłam się oderwać... Świetne. Poruszające. :) »
faith
22/04/2018 16:56
Gregu, serdecznie Ci dziękuję za taki komplement. Jago,… »
AntoniGrycuk
22/04/2018 14:38
Hej, Kazjuno, Jak zwykle jestem pełen podziwu dla Twojej… »
skroplami
22/04/2018 13:27
No, no, treść świetna ale :). Zbyt poważny styl jak na… »
AntoniGrycuk
22/04/2018 13:18
Hej, Skroplami, Dziękuję Ci za opinię i wytknięcie masła… »
skroplami
22/04/2018 13:02
Ta niewiedza wciąż dojrzewania, nastolatka :). Bardzo dobre,… »
AntoniGrycuk
22/04/2018 12:27
Sorry za literówkę w nicku. Moje niedopatrzenie. Pozdrawiam »
Darcon
22/04/2018 12:10
Jestem Darcon, nie mam nic wspólnego z siłami ciemności. ;)»
ShoutBox
  • Zola111
  • 18/04/2018 00:24
  • jak tam ramy nowego Zaśrodkowania? Podobają się?
  • introwerka
  • 17/04/2018 11:24
  • Mój nick to introwerka ;)
  • Szysza
  • 17/04/2018 11:21
  • introwertka, dziękuję bardzo.
  • introwerka
  • 17/04/2018 11:08
  • Szyszo, wchodzisz w panel "Moje artykuły" pod napisem "Witaj [Twój nick]" po prawej stronie, tam przy każdym artykule masz opcje " Edytuj / Usuń".
  • Szysza
  • 17/04/2018 10:40
  • kochani jak usuwa się zamieszczony tekst?
  • Zola111
  • 16/04/2018 23:33
  • jskslg - nie! Pojedyncze frazy, zazwyczaj pointę, jednak całych własnych wierszy - nie. Innych autorów - owszem, i to wiele.
  • jskslg
  • 16/04/2018 22:32
  • pamiętacie na pamięć wasze teksty?
  • ajw
  • 16/04/2018 14:03
  • Rzeczywiście, brzmi prawie jak Jaromir :)
Ostatnio widziani
Gości online:21
Najnowszy:mianpychots
Wspierają nas