Wyniki konkursu z pogranicza "Fantasmagorie - 2018"

Na konkurs z pogranicza "Fantasmagorie – 2018" wpłynęły dwadzieścia trzy prace. Trzy prace nie spełniały wymogów Regulaminu i zostały zdyskwalifikowane. Pozostałe prace były zgodne z Regulaminem i nawiązywały do tematu konkursu.

Jury w składzie: Bozena B, Esy Floresy, Faith dokonało oceny tekstów i zdecydowało przyznać:

 

I miejsce

WhiteOwl - Drzwi

II miejsce

Zola111 - Przypowieść o słowach

III miejsce

Retro - Gość

 
Gratulujemy zwycięzcom. Nagrody prześlemy pocztą.

Autorów nagrodzonych tekstów prosimy o przesłanie danych kontaktowych (imię, nazwisko, adres zamieszkania, e-mail, ewentualnie również telefon) na pw Esy Floresy.

Esy Floresy · 21:47 05.04.2018 · 8 ·
Komentarze
Zola111 dnia 06.04.2018 15:22
Gratuluję Białej Sowie oraz Retro. Cieszę się, że znalazłam się między Wami. Organizatorom dziękuję za organizację i pomysł. Jak to się pisało, jak cięło, wyrzucało, przestawiało słowa! Świetne warsztatowanie. Polecam.
retro dnia 06.04.2018 21:11
Gratuluję Biała Sowo, Zolu i inni śmiałkowie.

Przy okazji chciałam też podziękować tym, którym poniekąd zawdzięczam rozwój pisarski:
- Miladorze - za pomocne, fachowe wsparcie warsztatowe,
- Dobrej Cobrze - za motywację i wiarę,
- Jadze - za wrażliwość twórczą,
- Purpurowi - za dociekliwość czytelniczą i słodkości słowne,
- Mirosławowi Ś. - za prozę o meandrach ludzkiego losu,
- mike’owi17 - za uśmiech i optymizm,
- Ajw - za poezję,
- Jarosławowi K. - za tomik pt. „Oswajanie chmur”,
- Grzesiowi, Joli S. i Darkowi (Spawngamerowi) - za czas i chęć do wspólnego pisania.

Esy Floresy, Bożeno B. i Faith – dziękuję za docenienie "Gościa".

Pozdrawiam:)
WhiteOwl dnia 07.04.2018 12:38
Bardzo dziękuję i gatuluję pozostałym zwycięzcom! Ten konkurs szczególnie przypadł mi do gustu :) Przy okazji witam wszystkich i pozdrawiam - jestem tu nowa.
ClakierCat dnia 08.04.2018 04:07
Dzień dobry, czy Jury może podać linki do wszystkich prac, które wzięły udział w Konkursie, najlepiej na tej stronie - proza poetycka jest niecodzienną sprawą - warto więc poczytać wszystkie prace konkursowe, z góry serdecznie dziękuję za umieszczenie linków do wszystkich prac. Prosiłbym o podanie linków również do tych prac, które nie spełniły warunków Konkursu.

Gratuluję wyróżnionym.

Cat
Bozena B dnia 08.04.2018 07:49
Gratuluję zwycięzcom pięknych, tajemniczych tekstów.


ClakierCat napisał:
Dzień dobry, czy Jury może podać linki do wszystkich prac, które wzięły udział w Konkursie, najlepiej na tej stronie - proza poetycka jest niecodzienną sprawą - warto więc poczytać wszystkie prace konkursowe, z góry serdecznie dziękuję za umieszczenie linków do wszystkich prac. Prosiłbym o podanie linków również do tych prac, które nie spełniły warunków Konkursu.

ClakierCat, po lewej stronie, tuż nad prozą i tuż pod ostatnio dodanymi recenzjami znajdziesz panel zatytułowany Fantasmagorie, a w nim wszystkie konkursowe teksty. Miłej lektury.
Jaga dnia 08.04.2018 22:01
Gratuluję zwycięzcom! Z przyjemnością przeczytam wszystkie teksty i na pewno zostawię ślad.
Dziękuję organizatoram za arcyciekawy konkurs! Moje klimaty :yes:
Pozdrawiam,
Jaga
ClakierCat dnia 09.04.2018 01:05
Bożena B, bardzo dziękuję, już znalazłem.
Dobra Cobra dnia 15.07.2018 15:54
Gratulacje
Polecane
Ostatnie komentarze
Pokazuj tylko komentarze:
Do tekstów | Do zdjęć
czarnanna
12/12/2018 18:39
Przeczytałam, więc pozwolisz, że wkleję kilka elementów do… »
mike17
12/12/2018 17:39
Marianie, już na starcie muszę powiedzieć, że to jest… »
Florian Konrad
12/12/2018 17:30
dziękuję :) »
czarnanna
12/12/2018 13:34
zamieniłabym na: Czuła się jak piąte koło u wozu, to… »
Zola111
12/12/2018 00:40
Niczyjko, jesteś wielka, Dziękuje pięknie. Niemniej -… »
Niczyja
11/12/2018 22:59
Zolu, Już sobie poradziłam. Właśnie w tej chwili tekst… »
MarcinD
11/12/2018 21:35
Spoko. Jestem tutaj "trochę" dłużej od Ciebie… »
AntoniGrycuk
11/12/2018 21:04
Skoro przeczytałem, to trzeba zostawić komentarz. No to… »
BlueRiver
11/12/2018 18:45
Nie wiem co mam napisać... Zatkało mnie. Dziękuję :) »
jackass1408
11/12/2018 17:47
Darcon: Metaforyzm narracji nie był zamierzony. Chciałem po… »
mike17
11/12/2018 15:37
Artur, rozpoznałbym Twój styl na końcu świata :) Bo? Bo… »
mike17
11/12/2018 15:21
BlueRiver, zaskoczyłaś mnie na plus i to wielki :) Ten… »
mike17
11/12/2018 14:39
Slavku, piszesz rzadko, ale zawsze bardzo dobrze. Jak dziś,… »
mike17
11/12/2018 13:51
Choć można było dać mocniejszą, bardziej wyrazistą pointą, i… »
Hubert Z
11/12/2018 12:25
Arkady, poruszający, niesamowity wiersz. Trafia we… »
ShoutBox
  • Zola111
  • 12/12/2018 00:46
  • Jolu S. Niczyjko, sprawdzacie się na medal. Dzięki i oczekiwania na twórczość do nowej edycji Wirtajek.
  • Esy Floresy
  • 11/12/2018 23:33
  • Wirtajkowicze dzisiaj szaleją, widzę. Cieszy to, nawet bardzo :)
  • JOLA S.
  • 11/12/2018 23:11
  • Zolu, jest ok. Dobranoc:)
  • Zola111
  • 09/12/2018 23:46
  • A możecie zagłosować na wiersze Zaśrodkownia#29!
  • BlueRiver
  • 09/12/2018 15:33
  • Esy Floresy - jestem ZA ;)
  • Esy Floresy
  • 09/12/2018 15:21
  • Jest niedziela, relaks, Ludziki ;)
Ostatnio widziani
Gości online:15
Najnowszy:qsmer
Wspierają nas