Wyniki konkursu z pogranicza "Fantasmagorie - 2018"

Na konkurs z pogranicza "Fantasmagorie – 2018" wpłynęły dwadzieścia trzy prace. Trzy prace nie spełniały wymogów Regulaminu i zostały zdyskwalifikowane. Pozostałe prace były zgodne z Regulaminem i nawiązywały do tematu konkursu.

Jury w składzie: Bozena B, Esy Floresy, Faith dokonało oceny tekstów i zdecydowało przyznać:

 

I miejsce

WhiteOwl - Drzwi

II miejsce

Zola111 - Przypowieść o słowach

III miejsce

Retro - Gość

 
Gratulujemy zwycięzcom. Nagrody prześlemy pocztą.

Autorów nagrodzonych tekstów prosimy o przesłanie danych kontaktowych (imię, nazwisko, adres zamieszkania, e-mail, ewentualnie również telefon) na pw Esy Floresy.

Esy Floresy · 21:47 05.04.2018 · 8 ·
Komentarze
Zola111 dnia 06.04.2018 15:22
Gratuluję Białej Sowie oraz Retro. Cieszę się, że znalazłam się między Wami. Organizatorom dziękuję za organizację i pomysł. Jak to się pisało, jak cięło, wyrzucało, przestawiało słowa! Świetne warsztatowanie. Polecam.
retro dnia 06.04.2018 21:11
Gratuluję Biała Sowo, Zolu i inni śmiałkowie.

Przy okazji chciałam też podziękować tym, którym poniekąd zawdzięczam rozwój pisarski:
- Miladorze - za pomocne, fachowe wsparcie warsztatowe,
- Dobrej Cobrze - za motywację i wiarę,
- Jadze - za wrażliwość twórczą,
- Purpurowi - za dociekliwość czytelniczą i słodkości słowne,
- Mirosławowi Ś. - za prozę o meandrach ludzkiego losu,
- mike’owi17 - za uśmiech i optymizm,
- Ajw - za poezję,
- Jarosławowi K. - za tomik pt. „Oswajanie chmur”,
- Grzesiowi, Joli S. i Darkowi (Spawngamerowi) - za czas i chęć do wspólnego pisania.

Esy Floresy, Bożeno B. i Faith – dziękuję za docenienie "Gościa".

Pozdrawiam:)
WhiteOwl dnia 07.04.2018 12:38
Bardzo dziękuję i gatuluję pozostałym zwycięzcom! Ten konkurs szczególnie przypadł mi do gustu :) Przy okazji witam wszystkich i pozdrawiam - jestem tu nowa.
ClakierCat dnia 08.04.2018 04:07
Dzień dobry, czy Jury może podać linki do wszystkich prac, które wzięły udział w Konkursie, najlepiej na tej stronie - proza poetycka jest niecodzienną sprawą - warto więc poczytać wszystkie prace konkursowe, z góry serdecznie dziękuję za umieszczenie linków do wszystkich prac. Prosiłbym o podanie linków również do tych prac, które nie spełniły warunków Konkursu.

Gratuluję wyróżnionym.

Cat
Bozena B dnia 08.04.2018 07:49
Gratuluję zwycięzcom pięknych, tajemniczych tekstów.


ClakierCat napisał:
Dzień dobry, czy Jury może podać linki do wszystkich prac, które wzięły udział w Konkursie, najlepiej na tej stronie - proza poetycka jest niecodzienną sprawą - warto więc poczytać wszystkie prace konkursowe, z góry serdecznie dziękuję za umieszczenie linków do wszystkich prac. Prosiłbym o podanie linków również do tych prac, które nie spełniły warunków Konkursu.

ClakierCat, po lewej stronie, tuż nad prozą i tuż pod ostatnio dodanymi recenzjami znajdziesz panel zatytułowany Fantasmagorie, a w nim wszystkie konkursowe teksty. Miłej lektury.
Jaga dnia 08.04.2018 22:01
Gratuluję zwycięzcom! Z przyjemnością przeczytam wszystkie teksty i na pewno zostawię ślad.
Dziękuję organizatoram za arcyciekawy konkurs! Moje klimaty :yes:
Pozdrawiam,
Jaga
ClakierCat dnia 09.04.2018 01:05
Bożena B, bardzo dziękuję, już znalazłem.
Dobra Cobra dnia 15.07.2018 15:54
Gratulacje
Proza: Górna Półka
Proza: Dolna Półka
Polecane
Ostatnie komentarze
Pokazuj tylko komentarze:
Do tekstów | Do zdjęć
BlueRiver
18/10/2018 22:00
Dziękuję za komentarz :) Pozdrawiam ;) »
mike17
18/10/2018 19:49
Witaj, Quentinie po dłuższej przerwie :) Tak, to prawda -… »
tm868
18/10/2018 19:21
Panie adamie poeto, czyż to nie w poezji sens tekstu… »
tm868
18/10/2018 18:58
wciągające, rzekłbym. czekam na więcej. »
allaska
18/10/2018 18:04
Co do formy się nie wypowiem, jest jakaś czułość w tekście,… »
allaska
18/10/2018 18:01
"to nic więcej niż garść pyłu" - chyba miałeś na… »
allaska
18/10/2018 17:56
Dużo zaimków w tekście, za dużo.:) to mnie samej? czy… »
allaska
18/10/2018 17:50
Alkestis, dziękuję bardzo za opinię:) »
mike17
18/10/2018 15:37
Kaziu, wielkie dzięki za tak miły i konkretny koment :)»
Wiktor Mazurkiewicz
18/10/2018 15:08
alos przepięknie dziękuję za słówko. Czy Kohelet… »
Darcon
18/10/2018 15:08
Mocne. Tak powinna wyglądać krótka forma, maksimum emocji w… »
Quentin
18/10/2018 13:53
Milosc ci wszystko wybaczy Zawsze mnie zastanawialo i… »
alkestis
18/10/2018 13:32
Tak to jest, Allasko, jak w Twoim wierszu. My - łase na… »
Anna Wu
18/10/2018 11:19
Podobno stłuczenie lustra to 7 lat nieszczęścia. Tak wiec… »
Anna Wu
18/10/2018 11:08
Bardzo dziękuję Kamyczku za komentarz. Rzeczywiste - jest… »
ShoutBox
  • Zola111
  • 18/10/2018 22:08
  • Mario, spójrz trochę wyżej na "Konkursy" lub wejdź na forum dyskusyjne.
  • mariaczekanska
  • 18/10/2018 20:06
  • nie umiem odnaleźć tego zaśrodkowania :(
  • Zola111
  • 17/10/2018 23:32
  • Zaśrodkowanie#29 czeka na Wasze wiersze, Poeci.
  • chawendyk
  • 15/10/2018 12:42
  • hmm... autohipnoza
  • mike17
  • 14/10/2018 12:31
  • A tu namiary do głosowania : [link]
  • mike17
  • 14/10/2018 12:30
  • Jeszcze 10 dni pozostało ,by oddać swój głos w MUZO WENACH 6, konkursie dla prozaików. Wynagrodźcie swoich faworytów. Czytajcie i głosujcie, naprawdę warto docenić ich trud :)
  • MarcinD
  • 13/10/2018 23:35
  • Super :/. A u mnie tylko kratka ze słowem "Avatar". A kliknięcie "otwórz grafikę w nowym oknie otwiera stronę 404 :/. EDIT: Już działa. Pomogło wyczyszczenie ciastków. Taki przypadek.
  • Vanillivi
  • 13/10/2018 22:24
  • U mnie wyświetlają się poprawnie.
  • MarcinD
  • 13/10/2018 21:33
  • Takie pyta nie techniczne: czy tylko u mnie nie wyświetlają się awatary i zamiast nich błąd 404 czy to jakiś ogólny problem?
Ostatnio widziani
Gości online:16
Najnowszy:qsmer
Wspierają nas