Wyniki konkursu z pogranicza "Fantasmagorie - 2018"

Na konkurs z pogranicza "Fantasmagorie – 2018" wpłynęły dwadzieścia trzy prace. Trzy prace nie spełniały wymogów Regulaminu i zostały zdyskwalifikowane. Pozostałe prace były zgodne z Regulaminem i nawiązywały do tematu konkursu.

Jury w składzie: Bozena B, Esy Floresy, Faith dokonało oceny tekstów i zdecydowało przyznać:

 

I miejsce

WhiteOwl - Drzwi

II miejsce

Zola111 - Przypowieść o słowach

III miejsce

Retro - Gość

 
Gratulujemy zwycięzcom. Nagrody prześlemy pocztą.

Autorów nagrodzonych tekstów prosimy o przesłanie danych kontaktowych (imię, nazwisko, adres zamieszkania, e-mail, ewentualnie również telefon) na pw Esy Floresy.

Esy Floresy · 21:47 05.04.2018 · 8 ·
Komentarze
Zola111 dnia 06.04.2018 15:22
Gratuluję Białej Sowie oraz Retro. Cieszę się, że znalazłam się między Wami. Organizatorom dziękuję za organizację i pomysł. Jak to się pisało, jak cięło, wyrzucało, przestawiało słowa! Świetne warsztatowanie. Polecam.
retro dnia 06.04.2018 21:11
Gratuluję Biała Sowo, Zolu i inni śmiałkowie.

Przy okazji chciałam też podziękować tym, którym poniekąd zawdzięczam rozwój pisarski:
- Miladorze - za pomocne, fachowe wsparcie warsztatowe,
- Dobrej Cobrze - za motywację i wiarę,
- Jadze - za wrażliwość twórczą,
- Purpurowi - za dociekliwość czytelniczą i słodkości słowne,
- Mirosławowi Ś. - za prozę o meandrach ludzkiego losu,
- mike’owi17 - za uśmiech i optymizm,
- Ajw - za poezję,
- Jarosławowi K. - za tomik pt. „Oswajanie chmur”,
- Grzesiowi, Joli S. i Darkowi (Spawngamerowi) - za czas i chęć do wspólnego pisania.

Esy Floresy, Bożeno B. i Faith – dziękuję za docenienie "Gościa".

Pozdrawiam:)
WhiteOwl dnia 07.04.2018 12:38
Bardzo dziękuję i gatuluję pozostałym zwycięzcom! Ten konkurs szczególnie przypadł mi do gustu :) Przy okazji witam wszystkich i pozdrawiam - jestem tu nowa.
ClakierCat dnia 08.04.2018 04:07
Dzień dobry, czy Jury może podać linki do wszystkich prac, które wzięły udział w Konkursie, najlepiej na tej stronie - proza poetycka jest niecodzienną sprawą - warto więc poczytać wszystkie prace konkursowe, z góry serdecznie dziękuję za umieszczenie linków do wszystkich prac. Prosiłbym o podanie linków również do tych prac, które nie spełniły warunków Konkursu.

Gratuluję wyróżnionym.

Cat
Bozena B dnia 08.04.2018 07:49
Gratuluję zwycięzcom pięknych, tajemniczych tekstów.


ClakierCat napisał:
Dzień dobry, czy Jury może podać linki do wszystkich prac, które wzięły udział w Konkursie, najlepiej na tej stronie - proza poetycka jest niecodzienną sprawą - warto więc poczytać wszystkie prace konkursowe, z góry serdecznie dziękuję za umieszczenie linków do wszystkich prac. Prosiłbym o podanie linków również do tych prac, które nie spełniły warunków Konkursu.

ClakierCat, po lewej stronie, tuż nad prozą i tuż pod ostatnio dodanymi recenzjami znajdziesz panel zatytułowany Fantasmagorie, a w nim wszystkie konkursowe teksty. Miłej lektury.
Jaga dnia 08.04.2018 22:01
Gratuluję zwycięzcom! Z przyjemnością przeczytam wszystkie teksty i na pewno zostawię ślad.
Dziękuję organizatoram za arcyciekawy konkurs! Moje klimaty :yes:
Pozdrawiam,
Jaga
ClakierCat dnia 09.04.2018 01:05
Bożena B, bardzo dziękuję, już znalazłem.
Dobra Cobra dnia 15.07.2018 15:54
Gratulacje
Proza: Górna Półka
Polecane
Ostatnie komentarze
Pokazuj tylko komentarze:
Do tekstów | Do zdjęć
Nalka31
19/02/2019 21:25
Witam miłośnika morskich opowieści. Podoba mi się klimat,… »
Marek Adam Grabowski
19/02/2019 19:33
Klimat jest fajny; a kolokwializmy tylko dodają smaku.… »
mike17
19/02/2019 14:54
Witaj, Mirku, w moich skromnych progach :) Bohater nie… »
BlueRiver
19/02/2019 14:45
:) »
BlueRiver
19/02/2019 14:44
Nalka31 dziękuję Ci za wizytę, rady i opinię :)»
Marek Adam Grabowski
19/02/2019 13:35
Bardzo mi przykro, ale nie mogę pochwalić tego opowiadanie.… »
Niczydar
19/02/2019 12:03
Dziękuję Wam za komentarze. Iri_rudakitka; bardzo słuszna… »
Yaro
19/02/2019 11:00
Pisze nie tylko o sobie to obserwacja ludzi ich życia to… »
Yaro
19/02/2019 10:59
Dzięki. »
Wiktor Mazurkiewicz
19/02/2019 10:03
Bardzo Państwu dziękuję. »
Nalka31
19/02/2019 09:18
Rymy mają to do siebie, że często dzięki nim można… »
Nalka31
19/02/2019 08:58
Blue Zajrzałam do wiersza i powiem tak. Plusem wiersza są… »
Miroslaw Sliwa
19/02/2019 08:07
Witaj Michale. Oniryczna i romantyczna opowieść o idealnej… »
StalowyKruk
18/02/2019 23:20
Do wtrącenia o niedźwiedziu sam nie byłem przekonany, ale… »
BlueRiver
18/02/2019 21:45
Witam Cię Mike - to nie jest wiersz pisany do mamy.… »
ShoutBox
  • Dobra Cobra
  • 19/02/2019 08:29
  • Nie, nie napisałem.:( Ale... Udało mi się popełnić wzorcowe opowiadanie dla młodzieży, gdzie jest przygoda, dramat, miłość, zagrożenie jak i elementy dla dorosłego, bardziej wyrobionego czytelnika.
  • Usunięty
  • 17/02/2019 11:43
  • Dzięki
  • Usunięty
  • 17/02/2019 11:37
  • Esy - do redaktora czyli do kogo?
  • Esy Floresy
  • 17/02/2019 11:36
  • Napisz prośbę do redaktora.
  • Usunięty
  • 17/02/2019 11:24
  • Niech mi ktoś powie, jak usunąć teksty i konto?
  • Esy Floresy
  • 17/02/2019 00:27
  • Pozostawmy to miejsce, miejscem literatury, proszę.
  • mike17
  • 16/02/2019 22:50
  • Odszedł Jan Olszewski, postać wielka, patriota, obrońca biednych z czasów komuny, gdy jako adwokat bronił ich za darmo, człowiek niesłusznie odsunięty od władzy. Wielki Polak i nic tego nie zmieni.
  • Vanillivi
  • 16/02/2019 18:11
  • Witaj, Arku :) Miło Cię czytać znów
Ostatnio widziani
Gości online:16
Najnowszy:Hyjal
Wspierają nas