Wyniki konkursu z pogranicza "Fantasmagorie - 2018"

Na konkurs z pogranicza "Fantasmagorie – 2018" wpłynęły dwadzieścia trzy prace. Trzy prace nie spełniały wymogów Regulaminu i zostały zdyskwalifikowane. Pozostałe prace były zgodne z Regulaminem i nawiązywały do tematu konkursu.

Jury w składzie: Bozena B, Esy Floresy, Faith dokonało oceny tekstów i zdecydowało przyznać:

 

I miejsce

WhiteOwl - Drzwi

II miejsce

Zola111 - Przypowieść o słowach

III miejsce

Retro - Gość

 
Gratulujemy zwycięzcom. Nagrody prześlemy pocztą.

Autorów nagrodzonych tekstów prosimy o przesłanie danych kontaktowych (imię, nazwisko, adres zamieszkania, e-mail, ewentualnie również telefon) na pw Esy Floresy.

Esy Floresy · 21:47 05.04.2018 · 8 ·
Komentarze
Zola111 dnia 06.04.2018 15:22
Gratuluję Białej Sowie oraz Retro. Cieszę się, że znalazłam się między Wami. Organizatorom dziękuję za organizację i pomysł. Jak to się pisało, jak cięło, wyrzucało, przestawiało słowa! Świetne warsztatowanie. Polecam.
retro dnia 06.04.2018 21:11
Gratuluję Biała Sowo, Zolu i inni śmiałkowie.

Przy okazji chciałam też podziękować tym, którym poniekąd zawdzięczam rozwój pisarski:
- Miladorze - za pomocne, fachowe wsparcie warsztatowe,
- Dobrej Cobrze - za motywację i wiarę,
- Jadze - za wrażliwość twórczą,
- Purpurowi - za dociekliwość czytelniczą i słodkości słowne,
- Mirosławowi Ś. - za prozę o meandrach ludzkiego losu,
- mike’owi17 - za uśmiech i optymizm,
- Ajw - za poezję,
- Jarosławowi K. - za tomik pt. „Oswajanie chmur”,
- Grzesiowi, Joli S. i Darkowi (Spawngamerowi) - za czas i chęć do wspólnego pisania.

Esy Floresy, Bożeno B. i Faith – dziękuję za docenienie "Gościa".

Pozdrawiam:)
WhiteOwl dnia 07.04.2018 12:38
Bardzo dziękuję i gatuluję pozostałym zwycięzcom! Ten konkurs szczególnie przypadł mi do gustu :) Przy okazji witam wszystkich i pozdrawiam - jestem tu nowa.
ClakierCat dnia 08.04.2018 04:07
Dzień dobry, czy Jury może podać linki do wszystkich prac, które wzięły udział w Konkursie, najlepiej na tej stronie - proza poetycka jest niecodzienną sprawą - warto więc poczytać wszystkie prace konkursowe, z góry serdecznie dziękuję za umieszczenie linków do wszystkich prac. Prosiłbym o podanie linków również do tych prac, które nie spełniły warunków Konkursu.

Gratuluję wyróżnionym.

Cat
Bozena B dnia 08.04.2018 07:49
Gratuluję zwycięzcom pięknych, tajemniczych tekstów.


ClakierCat napisał:
Dzień dobry, czy Jury może podać linki do wszystkich prac, które wzięły udział w Konkursie, najlepiej na tej stronie - proza poetycka jest niecodzienną sprawą - warto więc poczytać wszystkie prace konkursowe, z góry serdecznie dziękuję za umieszczenie linków do wszystkich prac. Prosiłbym o podanie linków również do tych prac, które nie spełniły warunków Konkursu.

ClakierCat, po lewej stronie, tuż nad prozą i tuż pod ostatnio dodanymi recenzjami znajdziesz panel zatytułowany Fantasmagorie, a w nim wszystkie konkursowe teksty. Miłej lektury.
Jaga dnia 08.04.2018 22:01
Gratuluję zwycięzcom! Z przyjemnością przeczytam wszystkie teksty i na pewno zostawię ślad.
Dziękuję organizatoram za arcyciekawy konkurs! Moje klimaty :yes:
Pozdrawiam,
Jaga
ClakierCat dnia 09.04.2018 01:05
Bożena B, bardzo dziękuję, już znalazłem.
Dobra Cobra dnia 15.07.2018 15:54
Gratulacje
Polecane
Ostatnie komentarze
Pokazuj tylko komentarze:
Do tekstów | Do zdjęć
JOLA S.
15/08/2018 11:17
Antoni, powtórzę za Kazjuno, po przeczytaniu mam mieszane… »
Gramofon
15/08/2018 11:01
Można byłoby to poskracać, pozmieniać formę i byłby zgrabny… »
Darcon
15/08/2018 10:51
Oryginalny pomysł. :) I całkiem dobrze zrealizowany, kolejne… »
AntoniGrycuk
15/08/2018 09:44
Hej Kazjuno, Już druga osoba powtarza mi, że są dłużyzny.… »
Kazjuno
15/08/2018 08:32
Mam mieszane czucia. Przeczytałem na raty, bo tekst do… »
Zola111
15/08/2018 00:32
Barbaro, dziękuję Ci bardzo. Pozdrawiam, z. »
Abi-syn
14/08/2018 21:32
co miał Autor na myśli a co czytelnik strawi - inna para… »
amaranta
14/08/2018 20:15
Esy Floresy, jestem wdzięczna za wnikliwy komentarz. Pustka… »
22227
14/08/2018 20:15
To chyba najlepszy twój tekst, można w nim coś poprawić, coś… »
Marian
14/08/2018 19:42
Jola, co za spotkanie! Dzięki za wizytę i pozdrawiam. »
amaranta
14/08/2018 19:27
Berele, dziękuję bardzo za komentarz. Powtórzenia słówka… »
Milena1
14/08/2018 19:02
Podobnie jak poprzednicy - uważam, ze świetnie piszesz. Aż… »
22227
14/08/2018 18:23
Trudno mi to oceniać, łapiesz się pierwszych lepszych słów.… »
22227
14/08/2018 17:45
Rozumiem, że chodzi tu trochę o grę słów, ale to jest bardzo… »
Esy Floresy
14/08/2018 16:34
Amaranto, w odpowiedzi na Twoją prośbę przychodzę ze słowem… »
ShoutBox
  • JOLA S.
  • 15/08/2018 11:27
  • OK, bardzo dziękuję :)
  • JOLA S.
  • 15/08/2018 10:47
  • Szukam mojej ostatniej wirtajki, została opublikowana,:) ale gdzie? Znalazłam w wykazie moich tekstów i tyle.:) Może czegoś nie wiem?:)
  • Gramofon
  • 14/08/2018 21:03
  • ano świetny cover
  • allaska
  • 14/08/2018 20:55
  • Pozdrawiam wszystkich gorąco :)
  • Darcon
  • 13/08/2018 08:53
  • Teksty w poczekalni ułożone są wg daty i godziny dodania. Czasami dodany jest jeden tekst, czasami kilka jednego dnia.
Ostatnio widziani
Gości online:11
Najnowszy:EdelmiraRhine
Wspierają nas