Weronika Stępkowska (portalowa Introwerka) nominowana do nagrody głównej w konkursie Fundacji Duży Format na tomik wierszy!

Jury (w składzie Rafał Różewicz  - przewodniczący, Karina Stempel i Rafał T. Czachorowski) 
6 Konkursu Wydawnictwa Fundacja Duży Format ogłosiło listę nominowanych do nagród głównych:

 

w kategorii przed debiutem

Maciej Bobula    
Justyna Charkiewicz   
Tomasz Pierzchała   
Aleksander Wierny  
Bartosz Zdunek          

 

w kategorii po debiucie

Mirosław Mrozek
Anna Musiał 
Piotr Piątek 
Weronika Stępkowska (portalowa Introwerka)
Adam Wierzbicki.

 

Wszystkim nominowanym serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia w drugim etapie!

 

Vanillivi · 17:55 07.07.2018 · 23 ·
Komentarze
introwerka dnia 07.07.2018 18:06
Dziękuję serdecznie :) Warto wspomnieć, że inny z nominowanych, Mirosław Mrozek, również publikował w 2012 na Portalu Pisarskim, jako Wiktor Wiktorowicz :)
Esy Floresy dnia 07.07.2018 18:08
To wspaniała wiadomość, gratuluję! :)
introwerka dnia 07.07.2018 18:10
Dziękuję, Esko! :)
Zola111 dnia 07.07.2018 23:21
Mocno trzymamy kciuki!
coca_monka dnia 07.07.2018 23:56
Werko,
prawdopodobieństwo było 1 do 2, że któraś z nas błyśnie i cieszę się że wypadło na Ciebie! ;) teraz pora na wieniec z liścia laurowego!
introwerka dnia 08.07.2018 00:39
Zolu,

mocno dziękuję :)


Monko,

ech, ja pominięcia przez nich Twoich wierszy nigdy nie zrozumiem... ://

Dziękuję Ci bardzo za całą, niewzruszoną i zarazem wzruszającą, wiarę we mnie :)
ajw dnia 08.07.2018 16:26
Miło czytać :) Introwerka jest super kreatywna, więc należy się jej jak chłopu ziemia :) Trzymam kciuki i gratuluję.
introwerka dnia 08.07.2018 16:46
Ajw,

nie przesadzałabym z tą kreatywnością - to w moim przypadku raczej przymus wyrzucania z siebie (często niedokończonych) myśli ;) Ale miło mi, że ją we mnie widzisz :)

ajw napisała:
Trzymam kciuki i gratuluję

Dziękuję :)
kamyczek dnia 08.07.2018 20:56
Gratulacje, Weroniko, powodzenia w drugim etapie konkursu.
julanda dnia 08.07.2018 21:36
Weroniko, zasłużenie, trzymam kciuki! <3
introwerka dnia 08.07.2018 22:10
Łucjo, Ineso,

dziękuję Wam gorąco :)

Buziaki! <3
faith dnia 09.07.2018 09:10
Weroniko, gratuluję serdecznie! :rol: :rol: :rol:
introwerka dnia 09.07.2018 13:17
Dziękuję serdecznie, Kasiu :)
Lilah dnia 11.07.2018 22:39
Gratulacje i trzymam kciuki za drugi etap. :)
introwerka dnia 12.07.2018 00:46
Dziękuję, Lilu - niestety, tym razem nie wyszło (czym się zbytnio nie przejmuję, traktuję to jako pierwszy szlif. ;)
Vanillivi dnia 12.07.2018 06:27
Nie ma się czym martwić. Masz już wstępny projekt książki, dopracuj jeszcze i pomyśl, gdzie możesz rozesłać :)
introwerka dnia 12.07.2018 18:43
Dziękuję za dobre słowo, Vanillivi :)
Opheliac dnia 17.07.2018 18:54
Weronika! Gratulacje! I trzymam mocno kciuki ;)
introwerka dnia 17.07.2018 22:07
Dziękuję bardzo, Agnieszko :)
Meltemi dnia 18.07.2018 14:06
Wielkie gratulacje!!! :)
introwerka dnia 18.07.2018 17:07
Dziękuję pięknie, Michasiu :)
Darcon dnia 19.07.2018 19:23
Gratulacje, Weroniko. :) Już sama nominacja to niezła rzecz. :)
introwerka dnia 19.07.2018 21:12
Dziękuję bardzo, Darconie :) Tak, pozwala trochę uwierzyć w siebie, jednak chciałoby się wydać gdzieś te wierszydła, bez dopłacania do tego interesu...
Polecane
Ostatnie komentarze
Pokazuj tylko komentarze:
Do tekstów | Do zdjęć
Silvus
21/07/2018 01:29
Myślę, że przecinek jest tutaj zbędny. Albo przecinek… »
Zola111
21/07/2018 01:21
Tak, Eber, kursywa odsyła do fraszki Krasickiego pt.… »
Eber
21/07/2018 01:19
Potrzebny porządek w utworze. Dobry wstęp i nie mniej… »
Silvus
21/07/2018 01:19
W porządku. »
Eber
21/07/2018 01:15
Kursywa ma znaczenie ;-) Ciekawie to oddałaś... Pozdrawiam… »
Eber
21/07/2018 01:13
Tylko pierwsze zadnie zwróciło moją uwagę potem było, ale… »
Eber
21/07/2018 01:03
Dobry wiersz ! Pozbyłbym się jednak rymów... To tak z boku… »
Eber
21/07/2018 01:01
Bardzo dobre ! Krótkie i w deseń :-) Podoba mi się klimat… »
Eber
21/07/2018 00:58
Niemen o tym śpiewał... Tak mi się skojarzyło Ładnie,… »
Eber
21/07/2018 00:55
Wuuu... Zabrzmiało poważnie. Tekst prowokacyjny i… »
Eber
21/07/2018 00:46
Trochę mi się z prozą skojarzyło, ale dużo ważnych spraw,… »
Eber
21/07/2018 00:44
Gorące przesłanie... Końcówka bardzo dobra Daje do… »
Eber
21/07/2018 00:41
Widać obserwację. Chęć pozbycia się tego co widzą oczy...… »
Eber
21/07/2018 00:38
Zwrócił moją uwagę... Zabawny "ton" tego utworu,… »
Eber
21/07/2018 00:34
Refleksyjny utwór. Poruszasz ważne zagadnienia. Jest się… »
ShoutBox
  • Fuksiarz
  • 19/07/2018 07:45
  • Hejka, jak widzicie mój nowy wiersz? Wprowadziłem poprawki, raczej wiedzę, którą nabyłem dzięki podzieleniu się komentatora przy wcześniejszym moim wierszu w komentarzu, dziękuję : )
  • mariaczekanska
  • 18/07/2018 23:26
  • Silvus - dokładnie tak, że przydatne dla czytelnika :)
  • allaska
  • 18/07/2018 22:01
  • dziś poczytałam o niepełnosprawnym dziecku pewnej znanej poetki. straszne myślę sobie... a poetka wysyła mi zdjęcie chorego synka i z uśmiechem pisze: zobacz jaki słodziak, no wzruszające kurka wodna
  • allaska
  • 18/07/2018 21:59
  • pada. i pada. dziś zabawa- dziecka stopa nadepnęła na kretowisko, z kolejnego kretowiska wytrysnęła woda. wzlatywały jeden za drugim w górę wodne wulkany. płonę. dzięki dziecku dotarłam do jądra :)
  • Silvus
  • 18/07/2018 21:53
  • Content-marketingowe? W sensie, przydatne? Będę pisać, jeśli coś mi przyjdzie do głowy. Dziękuję. :) :)
  • mariaczekanska
  • 18/07/2018 20:57
  • Ale fajnie, poradnikowe. Mocno content marketingowe Silvus. Good job. Pisz dalej.
  • Silvus
  • 18/07/2018 19:15
  • Mario, dziękuję. :) Nie nazywałbym tego blogiem, ot, luźne przemyślenia.
  • Silvus
  • 18/07/2018 16:54
  • Chciałbym pochwalić się, że wreszcie udało mi się stworzyć coś jak blog (całość po angielsku): [link] :) Tematyka: głównie programowanie. Zresztą nie wiem, czy jeszcze coś napiszę.
  • Silvus
  • 18/07/2018 02:48
  • @all, no mnie smaku narobiłaś, aczkolwiek nie lubię chyba cukinii, zresztą nie wiem. Co do oszukania, to trudno mi powiedzieć.
Ostatnio widziani
Gości online:13
Najnowszy:paarkerunder185
Wspierają nas