Wyniki konkursu "Wypominki - 2018"

Na konkurs poetycki "Wypominki – 2018" wpłynęło sześć utworów. Wszystkie prace spełniały wymogi Regulaminu i nawiązywały do tematu konkursu.

Jury w składzie: Bozena B, Esy Floresy dokonało oceny tekstów i postanowiło przyznać jedną główną nagrodę za wiersz pt.

 

Pisać do nieba, czy za Wisłę - to różnica o wieczność - Julanda

 

Jednak z uwagi na szczególny charakter konkursu oraz na to, że wpłynęło niewiele tekstów, a wszystkie prezentują wysoki poziom, grono redakcyjne zdecydowało również o przyznaniu nagród niespodzianek pozostałym autorom.


Gratulujemy wszystkim uczestnikom. Nagrody prześlemy pocztą.

Autorów prosimy o przesłanie danych kontaktowych (imię, nazwisko, adres zamieszkania, e-mail, ewentualnie również telefon) na pw Esy Floresy.

Esy Floresy · 23:18 29.10.2018 · 5 ·
Komentarze
Zola111 dnia 29.10.2018 23:58
Gratujacje, Julando! Cieszę się, że pamięć o naszych przyjaciołach trwa. To ważne. A wiersz - piękny!
julanda dnia 30.10.2018 09:21
Bardzo dziękuję Redakcji za kolejną edycję konkursu. To nadal są emocje, które wyrażone w poezji pozwalają przetrwać pamięci o tych, z którymi jakiś czas szliśmy po tej samej ścieżce.

Zolu, dziękuję, Poezja łączy ludzi najpiękniej!
Esy Floresy dnia 30.10.2018 15:23
Ja chciałabym podziękować Autorom za chwile wzruszeń, choć nie ułatwiają one dokonywania wyboru, to z pewnością mnie ubogacają. Jeszcze raz gratuluję.

Ach i oczywiście adresy Kamyczka i Dodatka mam, więc czekam na pozostałe.
kamyczek dnia 01.11.2018 06:13
Gratulacje dla wszystkich uczestników konkursu, a w szczególności dla Julandy za zajęcie I miejsca.
julanda dnia 03.11.2018 10:11
Esy, dziękuję!
Kamyczko, pozdrawiam!
Polecane
Ostatnie komentarze
Pokazuj tylko komentarze:
Do tekstów | Do zdjęć
Zola111
24/03/2019 22:30
Szalonko, Florianie Konradzie, dziękuję bardzo.… »
Florian Konrad
24/03/2019 20:53
podoba mi siię »
Kobra
24/03/2019 19:06
Świetnie. :) »
pociengiel
24/03/2019 18:53
Serdeczne dzięki - pomyślę. »
Gramofon
24/03/2019 18:38
Ładny obrazek, łatwo czytelny. Tylko ta oblepa obleci… »
SzalonaJulka
24/03/2019 15:57
Zolu, chyba lekka zbieżność doświadczeń nas dopadła - stąd… »
SzalonaJulka
24/03/2019 15:55
Haha, a ja chyba pierwszy raz u Ciebie w pełni widzę ten… »
pociengiel
24/03/2019 14:27
no nie mam aż tyle czasu na tłumaczenia. Ochota odeszła… »
allaska
24/03/2019 14:11
ruiny zamku niestrawione przez zieleń przetarta… »
Wiolin
24/03/2019 10:32
Witaj K z bliska. Ja widziałbym ten wiersz tak: czte­ry… »
Wiolin
24/03/2019 09:48
Serdecznie dziękuję komentującym... »
pociengiel
24/03/2019 08:03
Daleki jestem od oblania się wstydem, łzami tudzież… »
szalonaromantyczna511
23/03/2019 23:38
Ja też nie rozumiem, trochę jakbyś napisał losowe rzeczy.… »
pociengiel
23/03/2019 23:11
Nie. Nawet za opłatą, wielką jak tsunami. »
RChomik
23/03/2019 22:00
Dobra. Może jestem głupi czy coś. Ale czy ktoś mógłby mi… »
ShoutBox
  • StalowyKruk
  • 24/03/2019 11:16
  • Nie mam pojęcia. Nie moja kategoria. Nie będę ani narzekał, ani pisał złośliwych komentarzy zakończonych "pozdrawiam". Jak koniecznie potrzebujesz sensu, podciągnij to może do emocjonalnego... czegoś.
  • RChomik
  • 24/03/2019 07:41
  • StalowyKruk no ale taki "przystanek na żądanie", o co w nim chodzi?
  • Zola111
  • 24/03/2019 02:14
  • I jak Wam się pisze doZaśrodkowania#30? [link]
  • StalowyKruk
  • 23/03/2019 23:04
  • Wiesz, myślę, że to zależy od punktu widzenia. Z mojego mógłbym zapytać: "Dlaczego nie idzie zrozumieć żadnego wiersza?" ;)
  • RChomik
  • 23/03/2019 22:02
  • Mam pytanie. Dlaczego nie idzie zrozumieć żadnego wiersza z górnej półki?
  • mike17
  • 23/03/2019 21:46
  • Serdecznie zapraszam do udziału w konkursie w prozie MUZO WENY 7, gdzie wystarczy napisać miniaturkę na 5000 znaków. Trudne? Chyba nie. Więc piszcie, bo sława czeka i nagrody :)
  • Kushi
  • 22/03/2019 19:35
  • A na dobry wieczór... [link] miłego Kochani :)
  • Zola111
  • 22/03/2019 01:05
  • Czyżby poetom zacięła się pisawka? [link]
Ostatnio widziani
Gości online:11
Najnowszy:gtyjuy67
Wspierają nas