Wyniki konkursu "Wypominki - 2018"

Na konkurs poetycki "Wypominki – 2018" wpłynęło sześć utworów. Wszystkie prace spełniały wymogi Regulaminu i nawiązywały do tematu konkursu.

Jury w składzie: Bozena B, Esy Floresy dokonało oceny tekstów i postanowiło przyznać jedną główną nagrodę za wiersz pt.

 

Pisać do nieba, czy za Wisłę - to różnica o wieczność - Julanda

 

Jednak z uwagi na szczególny charakter konkursu oraz na to, że wpłynęło niewiele tekstów, a wszystkie prezentują wysoki poziom, grono redakcyjne zdecydowało również o przyznaniu nagród niespodzianek pozostałym autorom.


Gratulujemy wszystkim uczestnikom. Nagrody prześlemy pocztą.

Autorów prosimy o przesłanie danych kontaktowych (imię, nazwisko, adres zamieszkania, e-mail, ewentualnie również telefon) na pw Esy Floresy.

Esy Floresy · 23:18 29.10.2018 · 5 ·
Komentarze
Zola111 dnia 29.10.2018 23:58
Gratujacje, Julando! Cieszę się, że pamięć o naszych przyjaciołach trwa. To ważne. A wiersz - piękny!
julanda dnia 30.10.2018 09:21
Bardzo dziękuję Redakcji za kolejną edycję konkursu. To nadal są emocje, które wyrażone w poezji pozwalają przetrwać pamięci o tych, z którymi jakiś czas szliśmy po tej samej ścieżce.

Zolu, dziękuję, Poezja łączy ludzi najpiękniej!
Esy Floresy dnia 30.10.2018 15:23
Ja chciałabym podziękować Autorom za chwile wzruszeń, choć nie ułatwiają one dokonywania wyboru, to z pewnością mnie ubogacają. Jeszcze raz gratuluję.

Ach i oczywiście adresy Kamyczka i Dodatka mam, więc czekam na pozostałe.
kamyczek dnia 01.11.2018 06:13
Gratulacje dla wszystkich uczestników konkursu, a w szczególności dla Julandy za zajęcie I miejsca.
julanda dnia 03.11.2018 10:11
Esy, dziękuję!
Kamyczko, pozdrawiam!
Polecane
Ostatnie komentarze
Pokazuj tylko komentarze:
Do tekstów | Do zdjęć
Hubert Z
21/01/2019 15:43
:) :) :) »
22227
21/01/2019 15:20
Dzięki za komentarz, wiesz... to jest wiersz z przed kilku… »
viktoria12
21/01/2019 15:17
jak to pięknie brzmi: tak delikatnie i jednocześnie z… »
puszczyk
21/01/2019 14:38
A po kiego wafla chcesz ocalać głupie, naiwne i bufonowate… »
Hubert Z
21/01/2019 14:06
Puszczyk miło mi Cię widzieć pod tym tworem. Dzięki za… »
BeNeK
21/01/2019 13:49
A dlaczego interpunkcja żyje własnym życiem? Jeśli… »
BeNeK
21/01/2019 13:46
Temat jest cieżki nie tylko ze względu na tematykę, ale też… »
BeNeK
21/01/2019 13:35
Dziękuję za wizytę :) cieszę się, że wiersz się podoba. »
puszczyk
21/01/2019 12:39
No to dawaj! Na moją szczerą i brutalną krytykę zawsze… »
Nuria
21/01/2019 12:28
czarnanna- czytać taki komentarz jak Twój, to wręcz poezja.… »
Pedro1234
21/01/2019 12:25
Vanillivi, dziękuję za komentarz i uzasadniona krytykę.… »
Wiktor Mazurkiewicz
21/01/2019 12:11
Dziękuję Wiojaw i Blanche komentarze przyjmuję.:) Co do -… »
Vanillivi
21/01/2019 11:59
Witaj Natalio, to Twój pierwszy tekst na Portalu, więc… »
puszczyk
21/01/2019 11:42
Sympatyczna rzecz. A zgrzytać powinien Ci drugi wers,… »
Hubert Z
21/01/2019 11:03
Blanche, dzięki za wizytę. „Pędzel w dłoń” - powiadasz.… »
ShoutBox
  • pociengiel
  • 21/01/2019 10:06
  • Moja babcia aż spod Krosna z teleranka coś wyrosła. Zamiast zbierać się do piachu, wchodzi na tych cienkich gachów, na każdego niemal posła.
  • Niczyja
  • 21/01/2019 00:03
  • I tym ciepłym gestem mówię dobranoc :) [link]
  • Esy Floresy
  • 20/01/2019 22:14
  • Dzięki, Kushi i wzajemnie :)
  • Kushi
  • 20/01/2019 22:12
  • Styczeń prawie się już kończy, ale wszystkiego dobrego w Nowym Roku kochani:), Weny i mnóstwa nowych, dobrych tekstów :):)
  • mike17
  • 20/01/2019 14:19
  • Nie tylko ducha, bo i w naturze dziś spokój, harmonia i nieśmiało wyglądające słoneczko. Miłej niedzieli wszystkim :)
  • czarnanna
  • 20/01/2019 13:53
  • Niejedna sobota zazdrości dziś niedzieli takiej pogody ducha : )
  • AntoniGrycuk
  • 20/01/2019 10:04
  • Tak, StalowyKruku. Źle się dzieje na PP. Prawie nie publikują nowej prozy, bezprawnie (niezgodnie z regulaminem) kasują teksty...
Ostatnio widziani
Gości online:11
Najnowszy:Kika89
Wspierają nas