Wyniki konkursu "Wypominki - 2018"

Na konkurs poetycki "Wypominki – 2018" wpłynęło sześć utworów. Wszystkie prace spełniały wymogi Regulaminu i nawiązywały do tematu konkursu.

Jury w składzie: Bozena B, Esy Floresy dokonało oceny tekstów i postanowiło przyznać jedną główną nagrodę za wiersz pt.

 

Pisać do nieba, czy za Wisłę - to różnica o wieczność - Julanda

 

Jednak z uwagi na szczególny charakter konkursu oraz na to, że wpłynęło niewiele tekstów, a wszystkie prezentują wysoki poziom, grono redakcyjne zdecydowało również o przyznaniu nagród niespodzianek pozostałym autorom.


Gratulujemy wszystkim uczestnikom. Nagrody prześlemy pocztą.

Autorów prosimy o przesłanie danych kontaktowych (imię, nazwisko, adres zamieszkania, e-mail, ewentualnie również telefon) na pw Esy Floresy.

Esy Floresy · 23:18 29.10.2018 · 5 ·
Komentarze
Zola111 dnia 29.10.2018 23:58
Gratujacje, Julando! Cieszę się, że pamięć o naszych przyjaciołach trwa. To ważne. A wiersz - piękny!
julanda dnia 30.10.2018 09:21
Bardzo dziękuję Redakcji za kolejną edycję konkursu. To nadal są emocje, które wyrażone w poezji pozwalają przetrwać pamięci o tych, z którymi jakiś czas szliśmy po tej samej ścieżce.

Zolu, dziękuję, Poezja łączy ludzi najpiękniej!
Esy Floresy dnia 30.10.2018 15:23
Ja chciałabym podziękować Autorom za chwile wzruszeń, choć nie ułatwiają one dokonywania wyboru, to z pewnością mnie ubogacają. Jeszcze raz gratuluję.

Ach i oczywiście adresy Kamyczka i Dodatka mam, więc czekam na pozostałe.
kamyczek dnia 01.11.2018 06:13
Gratulacje dla wszystkich uczestników konkursu, a w szczególności dla Julandy za zajęcie I miejsca.
julanda dnia 03.11.2018 10:11
Esy, dziękuję!
Kamyczko, pozdrawiam!
Polecane
Ostatnie komentarze
Pokazuj tylko komentarze:
Do tekstów | Do zdjęć
Marek Adam Grabowski
13/11/2019 14:02
Pisanie niczym seks? Pozdrawiam »
mike17
13/11/2019 13:42
Inspiracja moją skromną miniaturą wypadła nad wyraz świetnie… »
marzenna
13/11/2019 12:31
Porzeczka robi całą robotę, odbija barwy promieni słońca.… »
marzenna
13/11/2019 12:19
Z dziewczątka kobietę, no przesłodkie, cukiereczek, miód.… »
marzenna
13/11/2019 12:16
Dla mnie super te brązowe guziki :) tekst przemawia, obrazy… »
marzenna
13/11/2019 12:11
wiosna cięcie ? sprawdzę swoje czy mam cięcie:) »
marzenna
13/11/2019 11:29
valeria super, spadłam z krzesła :) :) :) :) :) :) »
marzenna
13/11/2019 11:21
wiosna Zdzisław 9:29 o tej samej godzinie napisałam… »
wiosna
13/11/2019 11:04
Ładnie wyrażona tęsknota. Świetny pomysł z soplami.… »
Kobra
13/11/2019 11:02
Bardzo ładnie. Kobieco i lirycznie. :) »
Kobra
13/11/2019 11:01
skóry Poza tym, ładnie. :) »
wiosna
13/11/2019 11:00
Masz trzy obrazki, trzy krótkie zdania, a powinno być… »
Kobra
13/11/2019 10:59
Pięknie. Dobór słów, szeleszczenie, światło ... przemijanie.… »
wiosna
13/11/2019 10:53
Trudno napisać pod tym tekstem merytoryczny komentarz.… »
valeria
13/11/2019 10:13
dziękuję, niezmiernie mi miło. poprawiłam trochę wiersz. »
ShoutBox
  • mike17
  • 10/11/2019 17:42
  • Jeszcze 5 dni pozostało, by nadesłać swoją pracę na MUZO WENY 8, konkurs dla prozaików. Sprężcie się i ślijcie swoje utwory : [link]
  • Kazjuno
  • 09/11/2019 13:56
  • Przepraszam, Dobra Kobro za długie teksty... Kto wie? Może się kiedyś uda napisać krótki?
  • Dobra Cobra
  • 09/11/2019 13:19
  • Kazjunio, to Internet - każdy czyta co chce i komentuje, jak mu się chce. Nie wymuszaj komentów. Długie formy słabo się sprzedają w tym medium. Pisz dla wlasnej satysfakcji, a nie poklasku. Bez urazy.
  • Kazjuno
  • 09/11/2019 10:06
  • Dzięki Antosiu. Już od dawna wiem, że jesteś poczciwcem o gołębim serduszku.
  • AntoniGrycuk
  • 09/11/2019 09:33
  • Dobra, Kazjuno, jestem czuły na płacz, więc wieczorem postaram się przeczytac ;)
  • Kazjuno
  • 09/11/2019 08:38
  • Chlip, chlip... jest mi przykro. Poza odważną Al-Szamanką, reszta Koleżanek i Kolegów, olała komentowanie Gry cz. 12. Czyżbym na PORTALU wywołał zgorszenie?...
  • Dobra Cobra
  • 08/11/2019 18:02
  • Star Wars kontra Marvel kontra DC na przestrzeni lat: [link]
  • mike17