Wyniki konkursu "Marcyjki - 2018"

Na konkurs z pogranicza "Marcyjki – 2018" wpłynęło jedenaście prac. Wszystkie prace spełniały wymogi Regulaminu i nawiązywały do tematu konkursu.

Jury w składzie: Bozena B, Esy Floresy, Sabina Waszut dokonało oceny tekstów i zdecydowało przyznać:

 

I miejsce

robert_augustyn - Język

II miejsce

Ewa1 - Ogrodnik

III miejsce ex aequo

Leniwiec2Plecami do słońca

Madawydar - Piasek

 
Gratulujemy zwycięzcom. Nagrody prześlemy pocztą.

Autorów nagrodzonych tekstów prosimy o przesłanie danych kontaktowych (imię, nazwisko, adres zamieszkania, e-mail, ewentualnie również telefon) na pw Esy Floresy.

 

Esy Floresy · 21:20 25.05.2019 · 4 ·
Komentarze
Zola111 dnia 25.05.2019 22:41
Serdecznie gratuluję zwycięzcom. Mamy co poczytać.
robert_augustyn dnia 26.05.2019 10:37
Gratuluję wszystkim autorom. Tak samych tekstów, jak i cierpliwości w oczekiwaniu na wyniki :)

Dziękuję za docenienie mojej powiastki, pomimo krwawej jatki, której dokonałem na słowach, aby zmieścić się w regulaminowym limicie.
Madawydar dnia 27.05.2019 07:43
Serdecznie dziękuję organizatorom i uczestnikom konkursu. Gratulacje dla wszystkich za to, że sprostali wymogom regulaminu, a nie było to łatwe. Osobiście dziękuję za wyróżnienie mnie w wędrówce przez piaski Bałtyku.
Ewa1 dnia 15.06.2019 14:17
Ja również dziękuję (choć z opóźnieniem) organizatorom za wspaniały temat konkursowy, który pozwolił mi rozwinąć skrzydła wyobraźni, choć nie nadmiernie oczywiście, bo liczba znaków była mocno ograniczona i musiałam skracać tekst kilkakrotnie z bólem serca. Gratuluję również pozostałym zwycięzcom!
Polecane
Ostatnie komentarze
Pokazuj tylko komentarze:
Do tekstów | Do zdjęć
Kushi
18/08/2019 19:30
Wiolinku Czarodzieju, wiesz, że jesteś jednym z nielicznych… »
Kushi
18/08/2019 19:24
Hej Besko... pierwsza zwrotka jak najbardziej na tak,… »
Decand
17/08/2019 23:53
Nuira - błądzić jest rzeczą ludzką. Przy czym chętnie… »
domofon
17/08/2019 20:13
Jola S. , chyba się dzisiaj upiję. Wielkie dzięki Pulsar,… »
Pulsar
17/08/2019 18:12
Dostosuję się. Nie nadam, na nikogo w życiu nie nadałem.… »
Bartek Otremba
17/08/2019 18:10
Niestety nie mogę zmienić tytułowego pytania :) Dodałem… »
pociengiel
17/08/2019 17:56
Ile razy to robiłeś własnym sumptem? Zwykle pozostaję… »
Pulsar
17/08/2019 17:34
Dla mnie rozpiska , czyli wersyfikacja fatalna. źle się… »
Pulsar
17/08/2019 17:27
" Pola " Muńka . Jeśli o tego samego biega… »
Pulsar
17/08/2019 17:18
Dużo tracimy przesypiając różne sytuacje, c później są nie… »
pociengiel
17/08/2019 17:12
Dla mnie Munkiem. »
Pulsar
17/08/2019 17:05
Znowu Pan Bóg w poezji »
Pulsar
17/08/2019 16:56
kim jest Marcin Sztelak? »
JOLA S.
17/08/2019 12:59
Al, na świecie jest dużo religii, proszę Pani. Gdyby była… »
Dobra Cobra
17/08/2019 12:42
Słodka rzecz, jakże trafnie opisująca rzeczywistość. Choć w… »
ShoutBox
  • Dobra Cobra
  • 18/08/2019 11:24
  • [link] Pełna wersja pięknej opowieści Ponad czasem w wydaniu dźwiękowym. Interpretuje głosowo najlepszy z polskich aktorów - Jarosław Boberek, znany z wielu ról.
  • mike17
  • 15/08/2019 20:25
  • Pozdrówki z wakacji :)
  • czarnanna
  • 15/08/2019 10:14
  • To teraz ja. Zaslyszane podczas pobytu w szpitalu: Błogosławieni ci, którzy wierzą w wypis tego samego dnia
  • Decand
  • 13/08/2019 19:20
  • Niektórzy wierzą też, że maksymalny czas tekstu w poczekalni wynosi pięć dni. Trzeba powoli, małymi kroczkami, jak nauka o nieistniejącym Mikołaju
  • Dobra Cobra
  • 13/08/2019 15:03
  • Niektórzy znow wierzą, że jak zostawisz 40 komentarzy różnym osobom to te 40 osób wróci do ciebie i da tobie takze 40 komentów
  • Dobra Cobra
  • 12/08/2019 18:38
  • Najprostsza rzecz to załatwić sobie klakierów ;)
  • Joefrind1
  • 11/08/2019 00:51
  • Nikt nie komentuje mojego wiersza :(
  • Joefrind1
  • 10/08/2019 20:52
  • A to przepraszam, juz nie przeszkadzam
  • Dobra Cobra
  • 10/08/2019 19:20
  • Prozaicy piszą kolejne wersy, poeci kolejne rymy spisują. Nikt nie ma czasu ma oglądanie pogody, gdy Ojczyzna w potrzebie.
  • Joefrind1
  • 10/08/2019 16:25
  • Ale dzisiaj fajna pogoda
Ostatnio widziani
Gości online:21
Najnowszy:3avac2985eL0
Wspierają nas