Profil użytkownika
Dragon42

Użytkownik
Offline
 • Miejscowość:
 • Data urodzenia:
 • Białystok/Lienen (Doich)
 • -
 • Data rejestracji:
 • Ostatnia wizyta:
 • 27.02.2013 23:34
 • 01.02.2019 21:56
 • Tekstów:
 • Recenzji:
 • Komentarzy:
 • Pomógł:
 • Postów na Forum:
 • Tematów na Forum:
 • Newsów:
 • Postów w Shoutboxie:
 • 24
 • 0
 • 352
 • 41 razy
 • 2
 • 0
 • 0
 • 2
 • Grupy użytkownika:
Ostatnie komentarze Dragon42
Nie wiem mam już dość! Spróbuję edytować. Nie mam pojęcia skąd te szkolne błędy? zdaje się czytam, przed wklejeniem, poprawiam, a tu taka dupa blada!Wstyd mi jak nie wiem. ostatnio jakoś czas mi ucieka za szybko.Sorry, że nie zostawiłem komentarzy pod Waszymi tekstami, ale wrócę obiecuję. Dzięki za Wsparcie!! Smocza łapa
Nie Zajcanka po prostu wyszedłem na kompletnego idiotę. Zamiast zaufać swojej intuicji, zaufałem głupiej maszynie. Bo komputer jest dla debili, wymyślił ją bardzo mądry człowiek, ale zawsze zadaje pytanie "co ma robić dalej". Czyli paradoks, mądra, a jak głupia. Gdybym napisłał po swojemu, nie byłoby tylu potknięć. Cmok smok
Nie po prostu, wszedłem na jakiś portal, który miał poprawiać gramatykę po wklejeniu tekstu, na pewno sam nie narobiłem tylu byków gramatycznych, czy stylistycznych. Staram się kontrolować tekst. Tekst usuwam i więcej na pewno nie wklejam. Dzięki za uwagi. Jednak dochodzę do wniosku, że lepiej ufać swojej intuicji i pisać jak się potrafi, niz ufać jakimś pseudo-poprawiaczom internetowym.
Smocza łapa, Cmok smok
P.s jednak nie skontrolowałem kontrolera i wyszła dupa blada, przepraszam za męczarnie.

DROGA REDAKCJO PROSZĘ O USUNIECIE TEKSTU GDYŻ SAM TEGO NIE MOGĘ ZROBIĆ.
Przepraszam za Capslok!
Ezop Dzięki za dodanie, Wiesz co ;) no i za nowy tekst, na pewno wykorzystam w kolejnym odcinku, który już kręci mi się w głowie, jak gówno w przeręblu B) No cóz, Masz w zupełności rację, czasem fikcja miesza się, z realem. Smocza łapa
Cytat:
Już widzę, jak Landryna staje się symbolem feminizmu na portalu Pozdrawiam, Dragon

sorry za opóźnienie, ale ostatnio mam jakieś zawirowania i turbulencje czasowe;/
No jakoś do Landryny nie napływają wnioski o założenie związku:)
Nie wiem dla czego Wszyscy, kojarzycie to z patologią? To, że Kazik pije sobie piwo, to nie znaczy, że małżeństwo patologiczne. Landryna trzyma związek żelazną ręką, a że słownictwo ma nie wybredne, to już taki jej urok chyba?
Quentin, no ja w związku małżeńskim ze swoim Marcepankiem(NIE KOJARZYĆ Z IMIENIEM!!!!)jestem ponad dwie dekady i jakos wytrzymałem, tak więc nie martw się:) wszystko idzie dopracować, Smocza łapa
-----
Blaszka no cos mi chodzi po głowie, tak więc może uraczę Ciebie i innych kolejnym odcinkiem o przygodach Landryny i Kazika :) Cmok smok
----
Ezop nie każde małżeństwo zbacza na boczny tor. Tu jest czysto fikcja literacka, ubarwiona tekstami zasłyszanymi na moim osiedlu gdzie mieszkałem w polandii, aczkolwiek nie tylko tam zasłyszanymi.
Do Wszystkich Szanownych Czytelników
Mam problem z przecinkami a czasem z delikatną ortografią
Za wszystkie niedociągnięcia z Góry Przepraszam i obiecuję, starać sie poprawic moje skrzypiące pióro!

Dziękuję za wskazówki i rady!
Cmok smok ,Smocza łapa
Wasinka nie ważne gdzie, ważne że jest:) No fakt, scenki makabryczne, ale chciałem w jakiś sposób wyostrzyć i zaognić ogólny dylemat, męża/żony despoty.
Tak, staram się pisać energicznie, nie tuzinkowo, to zbyt wielkie określenie. Jednak nie chcę smęcić i rozwlekać. Stawiam w tak krótkich formach raczej, na szybka akcję i humor. Czasem czarny. Mam wiele braków pisarskich, o których na pewno Czytałaś, ale ja to traktuję jako odskocznię od rzeczywistości, niż bardziej profesjonalizm. Tak chciałbym pisać estetyczniej gramatycznie, mam nadzieję, ze uda mi się poprawić warsztat za Waszymi cennymi radami.
Nie chodzi o ubaw, ale też jak Ty patrzysz na realizm. Ja też nie zawsze się bawię, pod niby śmiesznymi tekstami, a mówiącymi o dewiacjach czy innych zboczeniach. Dzięki, że Zagladasz, mozę coś stworzę nowego o Landrynie i Kaziku:) Cmok smok
blaszka nie kuś!!!! bo będę musiał coś wymyślać!!!!!!!!! B)
Szerzej Tobie i dla Qentin'a już prawie dziś;/ Cmok smok, smocza łapa
kamyczek żeby było cały czas radośnie, byłoby nudno. Wolę ziemniaki z solą niż miodem:) Cóż, w życiu każdego chyba, są gorsze i lepsze momenty? Dzięki za uwagi, tak "bacik" ma to coś, że nawet kamień oszlifuje na diament;)
Cmok smok
Tak niewiele… · 22.05.2013 18:35 · Czytaj całość
"baciku" Jesteś nieoceniona:) Cmok smok
Uffffffffff - żachnął się Smok i zastanowił się nad zjedzeniem chuderlawej dziewicy. Powiedział tylko. - Idź w piparafapipipafpaf, nie cierpię mieć zgagi;/ - po czym otworzył laptoka i zaczął czytać komentarze PP.
Cytat:
tytuł dobry, pomysł dobry, wykonanie do bani. i nawet wulgaryzmy nie straszyłyby, gdyby... wykonanie było dobre. a tak, to przeciętnie tylko...

Ale o co kaman?, że przecinki nie tam gdzie trzeba?
Ach! pysk mi promienieje od Twoich Cmoków:) Cmok smok- Zajcanka
---
No i pojawił sie ulubiony "bacik" :)
Cytat:
Cytat:prze­stań chlać te
piw­sko Rozumiem, że to język Landryny.

Tak jak najbardziej, jest to prostolinijny nie wyszukany język Landryny.
Cytat:
Cytat:110kg.​Wzrost pra­wie 180cm,Słownie zapisujemy liczby.

No, już raz Zwracałaś na to uwagę, ale jakoś ten zapis utkwił mi w pamięci;/
Postaram sie poprawić to wszystko, ale nie dziś;/
Cieszy mnie to, że udało m się rozbawić Ciebie. Będę się starał przy kolejnych o ile powstaną, zwracać na to uwagę.
Cmok smok
----
Cytat:
Cytat:W brew pozorom, to nie jest menelskie małżeństwo. Oboje pracują, zarabiają. To, że Kazik pije piwo to nie znaczy, że jest menelem. Piwo to ma do siebie, że jest moczopędne.Ty to wiesz ale czytelnik nie, bo tak poprowadziłeś tekst, że ja też mam to małżeństwo za menelskie.

No nie wiem skąd takie skojarzenie? Dialogi Baśki? Jednak jest zaznaczone, że rano wstaje do pracy, a Kazik jest na urlopie. Menelstwo mi się kojarzy bardziej z (...) 50 gr brakuje...(...)
Nie chciałem zagłębiać się w opisowość.
No, ale przy jakimś ko,lejnym postaram się nakreślić bardziej status społeczny bohaterów:)
Bis Morgen Smocza łapa
----
Cytat:
Osobiście nie wyobrażam sobie, żeby kobieta mogła mnie tłuc. Zasada jest prosta, szacunek ponad wszystko i to na zasadzie wzajemności, w przeciwnym razie - won.

pablovsky
Czarny, by się nie dał na pewno!(czytać z intonacją twardziela vel B. Lind(a) ;)
Kazik jednak jest dobrym człowiekiem, ale dobroć tez ma swoje granice:)
To, że Przegapiłeś nic nie szkodzi, ważne że znalazłeś czas na kilka słów. Na pewno będę patrzył na pisownię.
Smocza łapa
----
Cytat:
Jak jej przeczytałem fragment o tym cmokaniu sutka i klikaniu myszki, to postawiła wielkie oczy, i widziałem jak się jej buziak rozciąga w uśmiechu.

Hmmmmm Irek, czy aby coś nam to nie mówiło?:)
Cieszy mnie bardzo,Wciągasz w moje bzdety swoją rodzinę i macie wspólny ubaw. Cieszy mnie to niezmiernie. Może jeszcze coś naskrobię, aby rozweselić Ciebie i Twoja Szanowną małżonkę, którą też pozdrawiam.
Irek kiedyś na pewno to udoskonalę, za buziaki dziękuję ale wolę rękę i piwo:) Smocza łapa!
----
No Di Cobria nie dałeś za wygraną:) Smocza łapa
----
wienczysław
No dobrze Odebrałeś przekaz. Smocza łapa
Hhahah
henrykinho napisał:
Podoba mi się, że jest pomysł i dobra końcówka, że nie oparłeś wszystkiego wyłącznie na chwytliwych bluzgach i spróbowałeś zaskoczyć. Niby schematyczne, menelskie małżeństwo, ale zdołało mnie rozbawić.

W brew pozorom, to nie jest menelskie małżeństwo. Oboje pracują, zarabiają. To, że Kazik pije piwo to nie znaczy, że jest menelem. Piwo to ma do siebie, że jest moczopędne.
Cieszy mnie fakt, że nie jest źle z moimi bazgrołami, pomimo czkawki przecinkowej. Smocza łapa.
A w bzzzzzzzzzzzzztrrrrrrrrrrrtrachbarabum, mam być miszczem:) No teraz jak będę coś tworzył, to wyślę Ci do korekty ok?:) Skoro jak zostanę miszczem, ty zostaniesz miszczem korekty:)
Ja chcę przekazywać, a nie liczyć przecinki. Sprawdzałem w Word zapis, ale skoro on się myli to co dopiero ja?
Cytat:
Ciekawie piszesz, brutalnie acz interesująco. Sam zamysł jest ok, jednak Twoja twórczość (z powodu niewyparzonego słownictwa) nie przysporzy Ci czytelniczek, których większośc na PP.

Cóż począć? Czyta ten kto chce, niestety takowe słownictwo było nieodzowne, by nie spłycać przekazu. Jest odnośnik +18, czyli nie jest to dla grzecznych czytelników:)
Dzięki za poc(hybel)enie i korektę. :) Smocza łapa
chyba tak, ale ja nie lubie takich pocztówek niestety;/
Mi wcale sie nie podoba, a co! takie moje zdanie. Jakby brak pomysłu na kontynuację,taki experyment, co ludzie powiedzą?
Ciekaw jestem, jakby Szanowni przedmówcy mieli całą książkę pisaną w takim stylu, tez byli by oczarowani? Zapętlenie, i bleblanie o tym samym i parę wersów wyrwanych z kontekstu. Teraz tak ma wyglądać proza?
echhhhhhhhh, jak zawsze z opóźnieniem. chyba na prozę się przerzucę;)Stanu wojennego nie pamiętam ze szczegółami, ale pamiętam. Było ciężko.Jednak i wesoło, pomimo, że nie było nic, zawsze można było zastąpić coś czymś. Dla tego Polacy potrafią nawet z gówna ukręcić bat. no oczywiście postkomunistyczne pokolenie mam na myśli:)
Tekst czysto poradnikowy, sprzedałby się jak świeże bułeczki w latach '80 kiedy brano na przymus. Jednak nasze wojsko było dupą, przy carskiej brance, gdzie szło się na 15 lat. Sam byłem w "syfie" jak to wtedy nazywano. Jednak teraz wiem gdzie w karabinie jest lufa, i jak śmierdzi proch i jak smakuje upokorzenie. Byłem, przeżyłem i żyje. Pier.... o tym, że wojsko tamto sramto, unikanie jest 11 przykazaniem, śmieszy mnie teraz. Chociaż sam nie chciałem iść, ale jak co poniektórzy naoglądali się "Krola" to sraczki dostali.
Czekam zatem teraz na tekst o wojsku, pomimo że nie Byłeś, ale na pewno słyszałeś to i owo.
A'propos pędzenie bimbru było bardzo intymną czynnością i nie wierzę żeby impreza toczyła się przy garach:) Sam widziałem jak ojciec z kolegą zamykali się w kuchni pędząc bimber. nie było mowy o większym gronie uczestników, wyrób końcowy to i owszem smakowało większe grono:)
Smocza łapa
Polecane
Ostatnie komentarze
Pokazuj tylko komentarze:
Do tekstów | Do zdjęć
mike17
26/03/2019 20:44
Ilekroć czytam takie teksty, coś łapie mnie za gardło :)»
Kushi
26/03/2019 20:32
Pięknie wymalowałeś słowami ten rodzinny obrazek. Ująłeś w… »
Zola111
26/03/2019 20:30
Wiolinie, a no właśnie tak, albo jakoś tak. Zawsze na… »
mike17
26/03/2019 19:36
No lecisz po calaku, całość jest tak odlotowa, że trza… »
Berele
26/03/2019 18:23
Jarek pochodzi z mych rozmyślań nt zjawiska autorytetu. Co… »
dodatek111
26/03/2019 15:37
Kushi, bardzo się cieszę, że wiersz Cię zatrzymał:)»
szalonaromantyczna511
26/03/2019 15:32
Powiem ci, że na pewno ten tekst wymaga doszlifowania (może… »
Abi-syn
26/03/2019 14:32
Hejka Panie D Aleś poleciał! chcę Tobie coś dowalić… »
Abi-syn
26/03/2019 14:19
Jolie Walczymy: stereotyp, przekonanie, religia, byt -… »
Florian Konrad
26/03/2019 12:53
mam skrzywienie, imię Jarek kojarzy mi się bardo źle,… »
allaska
26/03/2019 12:12
Bardzo mi sie podoba. Jest lirycznie, inteligentny tekst.… »
pociengiel
26/03/2019 11:30
Dzięki. Powiedzmy, że to się stało tydzień temu. Ale tekst… »
Wiolin
26/03/2019 11:17
Witam. Za wszelkie dobro ukryte w Waszym słowie,… »
Wiolin
26/03/2019 11:13
Witaj Zolu. No właśnie! Ależ powiedziałaś...Nawet… »
Wiolin
26/03/2019 10:58
Koziorowska. Duża litera w poezji to krzyk, to chęć -… »
ShoutBox
 • Zola111
 • 26/03/2019 20:19
 • Berele, wybieraj, przysyłaj. Śmiało. Zaśrodkowanie czeka.
 • mike17
 • 26/03/2019 19:45
 • Kochani! Macie jeszcze 3 tygodnie na napisanie miniaturki na konkurs w prozie MUZO WENY 7, gdzie piszemy utworek na 5000 znaków i wysyłamy mnie. Myślę, że damy radę, prawda? To kwestia silnej woli :)
 • Esy Floresy
 • 26/03/2019 19:08
 • Marcyjki jeszcze kolekcjonują teksty przez 5 dni :) [link]
 • mike17
 • 26/03/2019 19:06
 • Friday, dzięki :)
 • allaska
 • 26/03/2019 16:16
 • Bo głosowanie nie jest jawne, wszystko anonimowe i na PW Zoli.
 • allaska
 • 26/03/2019 16:15
 • Nie wysyłam, i nie głosuję, bo ...
 • Berele
 • 26/03/2019 13:33
 • Mam trzy teksty na zaśrodkowania i muszę wybrać dwa. A Wy czemu nie wysyłacie? :)
 • allaska
 • 26/03/2019 11:57
 • * niech ludziom ulzy, spadnie ciśnienie w wersach, miało być, Zaśrodkowanie to wielka sprawa, ale ileż mozna? Po prostu z czasem to stsje sie nudne.. dobra rekla ma?:) pa ecie, pecie,ciocie,klocie
Ostatnio widziani
Gości online:7
Najnowszy:Ligginse6
Wspierają nas