Transkrypcja głosowa - gitesik
Proza » Inne » Transkrypcja głosowa
A A A

To jest tekst napisany głosowo
Za co jestem wdzięczny?

Jestem wdzięczny za zdrowie, trzeźwość

Jestem wdzięczny za to że mam gdzie mieszkać.

 

Jestem wdzięczny za komórkę.

 

Sobota 12 listopada 2022

Trzy intuicyjne strony.

 dzisiaj mam jechać do Siedlec na turniej szachowy busem o 8:00. Wczoraj wieczorem była tu pani K. ona co rusz to przychodzi inaczej ubrana. Wczoraj byłem na mitingu w Starej Kornicy. zawiozła mnie tam A. na mitingu było sporo osób spotkałem Z. i J. i mi M. innych trzeba znaleźć te informacje o spikerce w Łukowie albo zadzwonić do kogoś chciałbym przyjechać na ten spikerkę B. chce jechać na spikerka to może pojedziemy we trójkę zobaczymy dzisiaj ma jechać ze mną B. dziewczyny same zostaną w domu nie wiem co mam robić wczoraj trochę tak mieszka pobłądziła ale nic się nie stało jakoś dotarliśmy do celu i wróciliśmy szczęśliwie już pisałem że trzeba znaleźć informacje o spikerce wciąż palę papierosy dzisiaj już spaliłem trzy papierosy chore chore zapiski jakieś wiesz dawno już nie czułem się taki szczęśliwy tylko szkoda że ta A. jest zajęta dlaczego tak się dzieje jaka jest przyczyna to chyba nie jest takie ważne zapytam elkę czy nie chciałaby posiedzieć z dziećmi o czym będzie ta trzecia strona taka mnie myślała żeby zapisać to w komputerze te moje trzy strony rzeczywiście tak się zdarzyło że byłem pierwszy raz na mitingu w kornicy w remizie czy w domu kultury w leśnej Podlaskiej mitingi też się dawniej dawnej gminie w świeckim budynku Zenek z leśnej i Jurek łatek co ja teraz będę robił mam jeszcze pół godziny do 6:00 chciałem zobaczyć ile się naładowała komórka ona się wyłączyła ale się już włącza włączyłem ją prowadzę bardzo aktywne życie wyjazd do Siedlec się nie udał

 

Niedziela 9 10 2022

Nie wygrałem w lotka. Jutro muszę iść do pierdolonej roboty. Wcale mi się nie chce iść robić. Głupia robota kropka piątek nie byłem na meetingu. Pójdę w poniedziałek. Zapomniałem o mitingu alkoholowym a anonimowych nikotynistów z tym wszystkim cholera z tym wszystkim nie wiem już co mam pisać kropka nie? Dzisiaj się kurwa mać dalej mam jakąś blokadę. Trzy intuicyjne stronyTrzy intuicyjne stronyKiedyś nadejdzie taki czas że już nie będę musiał chodzić do pracy i ciężko pracować. Ostatnio malowałem przęsła na płot i jeździłem jako opiekun do dzieci nie. Nie wiem co jutro będzie będę musiał robić? Nie przychodzi natchnienie na żaden wiersz co zrobić żeby zacząć pisać przecież piszę pisać puścić wodę fantazji dalej mam jakąś blokadę. Jak ta blokada wygląda. To jakaś emocja.to takie ciężar co mnie gniecie kropka to taki głaz ciężki co przygniata moją kreatywność kropka to ściana przed którą staje z tym głazem jeszcze inni mnie powstrzymują, że mi się to nie uda, że to jest nie dla mnie że nie jestem godzien że nie mam odpowiedniego wykształcenia i tak dalej i tak dalej bo nie mam studiów skończonych to nie mogę pisać wierszy nie mogę przekazywać innym. Nie mogę uczyć dzieci. Po co mam uczyć dzieci. Po co ja to piszę? Po co ja mam pisać wiersze? Dlaczego piszę wiersze? Nazwać nienazwane. Bierz to jest opis jakiegoś wrażenia kropka siadł sobie na pieńku słońce przyświecało jesienne jesienny poranek jesienny pieniek przyświecało słońce zupełne pustkowie ani jednego człowieka. Wspomnienie tego miejsca i tego czasu jesiennego pieńka medytacyjnego to co to nie to samo co ta chwila obecna kropka teraz jest wokół mnie miasto i mnóstwo ludzi tamta chwila minęła lata temu i już nie powróci pozostawiła ślad w pamięci
Dzisiaj jest sobota 12 listopada 2022

 

Trzy intuicyjne strony.

 

Dzisiaj nie pojechałem do Siedlec. Nie było busa B. miała jechać ze mną ale nie pojechaliśmy

Przespałem cały dzień teraz jest 21:11 nie wiem co mam mówić nie chce mi się spać i nudzę się tak powstaje historia ble ble ble nie wiem co mam pisać znowu syndrom pustej kartki. Dzisiaj po raz pierwszy udało mi się pisać przez komórkę nie muszę mieć komputera żeby pisać wystarczy moja komórka.

 

Ciekawe czy uda mi się przepisać wszystkie moje notatki one są takie poszatkowane. Pojedyncze zdania słowa ciekawe do czego mi to potrzebne trzymam to i trzymam zamiast się pozbyć. Może nadszedł taki dzień że dzisiaj to przepisze. Zupełnie brakujące uzupełnię. To był błąd. Uzupełnię brakujące słowa to były tak takie zarysy szkielet. Szkielet mojego pisania co to miało znaczyć?

 

12 lipiec 2022 5:18 wtorek 

trzy poranne intuicyjne strony.

 Nie ma wypłaty. Dzisiaj mam wolne. Nie muszę iść do pracy. Wczoraj pracowałem. Na koniec c. wezwała T.  żeby przyszedł do gminy i podpisał umowę. Wczoraj podcinaliśmy żywopłoty. Na koniec dnia byłem jeszcze na mitingu. Nie pamiętam jaki był temat. Mam słaby słabą pamięć. Opowiadałem się dzisiaj. Dzisiaj mam iść do środka wsparcia na zajęcia. Ciekawe co robi E. miała sobie wziąć wolne. Obiecałem jej że pomogę posprzątać w mieszkaniu. Straszny bałagan ma tam. Psia sierść wokoło. Wczoraj była pani K. i pani T. Przedłużyli chyba projekt unijny. Wczoraj po mitingu R. mnie odwiózł jeszcze rozmawiał z A. przez płot. Nie wątp. Nie wiem za co mam dalej pisać? Dlaczego ja mam tak mało pieniędzy.? I ciągle żyję w nędzy. Palę papierosy i dlatego nie mam pieniędzy. Dzisiaj chyba się wykąpię. Jest jeszcze wcześnie rano cisza i spokój. Trzeba kupić nowy zeszyt. Dzisiaj muszę zrobić zakupy, coś kupić do jedzenia. Dlaczego ja nie lubię chodzić na zakupy? Nie lubię się pozbywać pieniędzy. Niepotrzebnie kupiłem ten wiatrak. Nie szkoda mi było 130 zł? Muszę kupić pismo święte. Spaliłem w piecu pismo święte.  Bezsilność. Nie wiem co mam dalej pisać? Dzisiaj wysłucham mitingu przez Internet. Rozważmy swoje plany na ten dzień. Dlaczego ja jeszcze nie zarabiam przez Internet? Udało mi się sprzedać tylko mój stary rower, ale on chyba był lepszy od tego mojego nowego. Dzisiaj pani M. chce jechać na jagody. Ciekawe co to będzie dzisiaj? Jakoś dotrwałem do końca tej strony, została jeszcze jedna linijka.

Koniec

 

Poleć artykuł znajomym
Pobierz artykuł
Dodaj artykuł z PP do swojego czytnika RSS
 • Poleć ten artykuł znajomemu
 • E-mail znajomego:
 • E-mail polecającego:
 • Poleć ten artykuł znajomemu
 • Znajomy został poinformowany
gitesik · dnia 18.11.2022 19:02 · Czytań: 91 · Średnia ocena: 0 · Komentarzy: 3
Komentarze
TakaJedna dnia 19.11.2022 23:59
A mnie się podoba. Coś w tym jest, coś "klejącego się" do mnie czytającej. Pisz, poprawiaj i pisz dalej.
gitesik dnia 22.11.2022 10:44
W sumie to nie moja wina że te nasze wynalazki są takie wadliwe. Robię co mogę. Już dwukrotnie poprawiałem tekst i wciąż mnóstwo do poprawiania. Brakuje mi cierpliwości.
Dziękuję za zachętę do dalszej pracy i pisania.
TakaJedna dnia 22.11.2022 11:00
Nie, nie, nie miałam na myśli poprawiania dosłownego, a tylko to, żeby trwać w pisaniu.
Pewnie źle to zabrzmiało.
Pozdrawiam.
Polecane
Ostatnie komentarze
Pokazuj tylko komentarze:
Do tekstów | Do zdjęć
Wiolin
08/12/2022 10:42
Wolnyduchu. A, no to teraz mi jaśniej...Dziękuję.… »
Wiolin
08/12/2022 10:26
Witaj Valerio. W połowie erotyczny, w połowie zimowy. Na… »
Wiolin
08/12/2022 10:14
Witaj Wierszokleto. Szokujący obraz dnia alkoholika.… »
Wiolin
08/12/2022 10:03
Wolnyduchu. Te neologizmy raz pomagają raz przeszkadzają.… »
AnDob
08/12/2022 09:10
To zależy jaki jest cel?Jeśli np. ktoś leczy perfekcjonizm… »
Kazjuno
07/12/2022 23:43
Ucieszyłem się Aldono z twojej wizyty. Postaram się… »
Kazjuno
07/12/2022 23:27
D.urbanska, Dzięki za przeczytanie i celne korekty. Po… »
Nuria
07/12/2022 22:29
wolnyduch - Nigdy nie należy zapomnieć o sobie, ale bliscy,… »
wolnyduch
07/12/2022 21:46
Witaj Kasiu Nie wiem czy w zamian za ból warto coś… »
wolnyduch
07/12/2022 21:40
Witaj Nutrio Piękne założenie, czyli takie, aby żyć… »
wolnyduch
07/12/2022 21:34
Witaj Wiolinie Tak, faktycznie to bardziej piosenka, ale… »
wolnyduch
07/12/2022 21:27
Cześć Abi Dobry wiersz, z tym marazmem to msz nie do… »
wolnyduch
07/12/2022 21:19
Witaj Al - szamanko Masz rację, że jesień może być… »
wolnyduch
07/12/2022 21:14
Msz, wiersz może być do kogoś adresowany, niczym list,… »
wolnyduch
07/12/2022 20:36
Witaj Wiolinie Dziękuję za czytanie i Twoją sugestię, co… »
ShoutBox
 • akacjowa agnes
 • 07/12/2022 20:48
 • Dobry wieczór, szanowni Portalowicze. Gdyby ktoś znalazł kilkanaście wolnych minut i miałby ochotę posłuchać moich wierszy w Poczcie Poetyckiej Radia Koszalin, to serdecznie zapraszam. Link powyżej :)
 • Kobra
 • 02/12/2022 17:58
 • Pociengiel piękny link.
 • akacjowa agnes
 • 02/12/2022 11:28
 • Darcon, z tego co wiem, to lista była przedwczoraj u przedostatniego uczestnika. Czyli powinna już raczej dotrzeć do wszystkich :)
 • Darcon
 • 29/11/2022 10:35
 • Hej! Jak Wam idzie przekazywanie listy artystów konkursu Malowanie Słowem? Dotarła już do ostatniego uczestnika?
 • Wiktor Orzel
 • 27/11/2022 11:29
 • Napiszę do Ciebie na pw w tej sprawie ;)
Ostatnio widziani
Gości online:14
Najnowszy:sehunds
Wspierają nas