Napisz mi o miłości

Jest taki rodzaj książek, o którym trochę wstydzimy się mówić. Ale kto nigdy nie czytał romansu, niech pierwszy rzuci kamieniem. Gorące uczucie pełne namiętności przeplata się ze wzruszającymi historiami i trudnymi momentami z życia bohaterów. Z roku na rok pojawia się coraz więcej pozycji, które cieszą się ogromną popularnością.

Polskie romanse

Hitem ostatnich czasów jest seria książek Blanki lipińskiej. Polski erotyk okraszony wulgaryzmami i sporą ilością odważnych opisów. „365 dni” to pierwsza część, która opowiada o prostej dziewczynie, której życie wywróciło się do góry nogami. Została bowiem porwana przez mężczyznę, który daje jej właśnie rok na zakochanie się w nim. Laura postanawia zostać na Sycylii, gdzie dzieje się akcja, by w kolejnej części wziąć ze swoim oprawcą ślub. „Ten dzień” opowiada o wydarzeniach, które miały miejsce później. Liczne pościgi, mordy, zagadki - jeżeli właśnie tego potrzebujesz od literatury, to te pozycje będą dla Ciebie. „Kolejne 365 dni Blanki Lipińskiej” to ostatnia część trylogii, która opowiada o losach Laury – dziewczyny, której wakacje na Sycylii zmieniają życie. Tym razem bohaterka zostaje postrzelona. Fakt ten komplikuje jej ciąża. Mąż Laury musi teraz zdecydować, kogo chce uratować. Dalsze przygody czekają na Ciebie na kartkach książki.

Lżejsze tematy

Jeżeli nie przepadasz za ostrymi scenami i nie masz ochoty czytać wulgarnych tekstów, postaw na romance, które zaczarują Twój świat. Poznaj zwykłych bohaterów, takich jak Ty. Są to osoby z bagażem doświadczeń, na zakrętach życiowych. Z pewnością z niejednym bohaterem się utożsamisz. Być może znajdziesz w nich rozwiązanie Twoich sytuacji? Na pewno poczujesz, że nie jesteś z problemami sam, co bywa życiu przydatne. Romanse mogą być więc świetną pomocą w trudnych chwilach. A może i Ty zdecydujesz się na napisanie własnej książki podobnie jak Katarzyna Michalak? Trylogia autorska to pasjonująca opowieść o Weronice i Wiktorze, którzy nieustannie muszą walczyć o marzenia. Jedyne czego chcą to poczucie bezpieczeństwa i miłość. Zarówno pierwszy, drugi, jak i trzeci tom trzyma czytelnika w napięciu i nieustannie uczy, że życie bywa bardziej przewrotne, niż nam się wydaje.

Księgarnie w swoich ofertach mają mnóstwo książek, zarówno polskich autorów, jak i zagranicznych. Wybierając nową, wystarczy podejść do regału z interesującym Cię gatunkiem i wybrać pozycję, która będzie Ci odpowiadała. Jeżeli decydujesz się na zakupy w księgarni internetowej - od razu możesz zobaczyć recenzje czytelników. Pamiętaj też, że możesz również znaleźć pozycje w promocyjnych cenach.

artykuł sponsorowanyWiktor Orzel, dodano 29.10.2019 12:34
Strona została wygenerowana przez www.portal-pisarski.pl.