„Miłość zmienia wszystko” - nowy e-book Michała Majewskiego (mike17)

Z przyjemnością informujemy, że nasz portalowy kolega Michał Majewski - mike17 wydał nakładem wydawnictwa Psychoskok swoją ósmą książkę, e-booka „Miłość zmienia wszystko”.

Michał Majewski jako autor świadomy swoich słów znów zaprasza do własnych światów. Światów pełnych postaci „spod ciemnej gwiazdy”, ale też czystych mentalnie, które potrafią obronić własną godność. Zaprasza do przestrzeni, gdzie gości zło i dobro, gdzie tak naprawdę nic nie jest do końca wiadome, bo relatywizm kładzie się tu wielką smugą.

Mamy zatem świat pełen sprzeczności, a bohater pozytywny może być zupełnie kimś innym, niż sądzimy.

Co najważniejsze, jest tu wiele opowieści i miniatur o miłości. O różnych jej odcieniach, od tych mrocznych po te jasne. Autor specjalizuje się w tego typu prozie i obiecuje nam wiele.

Dla miłośników prozy egzystencjalnej pozycja ta powinna być idealna – Michał Majewski w swoich opowiadaniach i miniaturach kreśli postacie z krwi i kości, przepełnione pasją i szarpane namiętnościami.

Co więcej, pozycja ta powinna zadowolić fanów dobrego pisania, bowiem autor operuje świetną polszczyzną i potrafi budować nastrój oraz nadawać swoim utworom niezwykłej dynamiki. Dzięki temu nie sposób się nudzić, a kolejne historie czyta się na jednym wdechu.

Zapytana niedawno, jakie książki lubię czytać, odpowiedziałam: Książka musi być jak facet – mieć jaja i sprawny język. Bez najmniejszych wątpliwości zbiór opowiadań Michała Majewskiego spełnia owe wymagania.

okładka

Książka dostępna także na eboki123, wkrótce pojawi się w dystrybucji w innych księgarniach.

Polecam gorąco
AgA

źródło: materiały nadesłane

akacjowa agnes, dodano 07.04.2020 10:41
Strona została wygenerowana przez www.portal-pisarski.pl.