Internetowy antykwariat Amicus – sprzedaż książek

Antykwariaty od zawsze były magicznymi miejscami, w których można było znaleźć prawdziwe białe kruki, a ich klimat miał i ma nadal szerokie grono oddanych odbiorców. Nowoczesne antykwariaty są także dostępne online i stale poszerzają swój asortyment, dzięki czemu wyjątkowe książki można zamawiać także zdalnie.

Antykwariat, taki jak zawsze, ale nowoczesny

To miejsce, gdzie królują największe dzieła sztuki. Tutaj unosi się zapach papieru pokrytego drukiem - to zapach emocji, faktu, miłości, a nawet wiedzy. Każdy znajdzie tutaj coś odpowiedniego dla siebie. Antykwariat to specyficzne miejsce, gdzie znajdziesz pozycje, których na próżno szukać w innych miejscach sprzedażowych. To właśnie tutaj trafia potencjalny klient, który szuka czegoś na poziomie. Ceny książek nie są wygórowane, co zachęca to kupna większej ilości dzieł.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, pragniemy zainteresować czytelników Portalu Pisarskiego ofertą antykwariatu Amicus, gdzie prezentowane są nasze zasoby - www.antykwariat-amicus.pl. Każdy tytuł prezentowany w przyjazny dla bibliofila sposób.

Nasza strona zawiera przejrzystą szatę graficzną, która sprawia, że każdy czuje się, jakby przechadzał się między bibliotecznymi regałami. Wyszukiwarka umożliwia szybkie odnalezienie interesującej nas pozycji lub działu, który odnosi się do danego zbioru książek. W ten sposób bardzo szybko zainteresowany trafia na pozycje, które mogą znaleźć się w kręgu jego zainteresowań. Poza tym wszystkie pozycje zostały podzielone na kategorie, które za pomocą jednego kliknięcia przenosi odbiorcę do celu wizyty na naszej stronie.

Istniejemy już na Facebooku i planujemy otwarcie profilu na Instagramie. Posiadamy pokaźną ilość obserwatorów, którzy na bieżąco udostępniają nasze posty z nowościami, które pojawiły się na naszej stronie internetowej. Oddając swoją książkę w nasze ręce, masz gwarancje zwiększenia ilości czytelników Twojego dzieła.

Współpraca z nami to czysta przyjemność

Dużym ułatwieniem dla pisarzy czy wydawców jest współpraca z antykwariatem. Wszystko odbywa się szybko i bez obciążających formalności. Dodatkowo opcja sprzedaży online potencjalnie zwiększa zasięgi, a tym samym zwiększając profity płynące na konta autora. Istnieje również możliwość ustalenia indywidualnych warunków współpracy. Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje i rozważamy każdą, dogłębnie analizując za i przeciw. Najczęściej przystajemy na zasady, które proponuje strona zainteresowana sprzedażą.

Gościmy autorów z każdej kategorii słowa pisanego

Antykwariat jest królestwem dla każdej książki, niezależnie od tematyki, którą porusza. Literatura dziecięca, młodzieżowa czy kryminały - każde z nich znajdziecie w naszym antykwariacie.

W razie jakichkolwiek pytań nasza załoga służy pomocą. To nie są zwyczajni ludzie, to prawdziwi kochankowie literatury. Antykwariat Amicus to ich drugi dom, a książki to ich dzieci. Nie ma pytania, na które nie znają odpowiedzi. W fachowy sposób pomagają każdej zainteresowanej osobie.

Klient nasz Pan

Wszystkie zamówienia realizujemy w możliwie najkrótszym czasie. Z uwagi na fakt możliwości uszkodzenia, wszystkie książki pakujemy w bardzo staranny i przemyślany sposób. Współpracujemy z najpopularniejszymi firmami kurierskimi, które mają atrakcyjne warunki płacowe dostawy oraz bardzo krótki czas oczekiwania na zamówienie. Oferujemy dwie możliwości płatności, zarówno płatność przy odbiorze jak i płatność z góry - wszystko zależy od osobistych preferencji klienta. Jak do tej pory nie mieliśmy negatywnych przesłanek odnośnie realizacji zamówienia, a osoby, które nam zaufały wyrażały swoje ogromne zadowolenie.

Gorąco zachęcamy wszystkich zainteresowanych do współpracy z naszym antykwariatem!

artykuł sponsorowany

Wiktor Orzel, dodano 17.04.2020 13:04
Strona została wygenerowana przez www.portal-pisarski.pl.