Bestsellerowe książki Remigiusza Mroza – po które warto sięgnąć?

Niewątpliwie Remigiusz Mróz jest obecnie jednym z najpopularniejszych polskich pisarzy. Jego powieści zyskują uznanie wśród czytelników w każdym wieku. W tym artykule podpowiadamy zatem, które bestsellerowe książki Remigiusza Mroza warto wybrać.

"Kasacja"

Remigiusz Mróz znany jest przede wszystkim z popularnej serii z Joanną Chyłką. Bohaterka ta jest adwokatem i pracuje w jednej z najbardziej znanych, warszawskich kancelarii. Nie można odmówić jej charyzmy i pewności siebie. Te cechy niejednokrotnie wpędzają ją jednak w spore kłopoty. Jej wiernym towarzyszem oraz często głosem rozsądku jest przy tym Zordon (Kordian Oryński), którego początkowo poznajemy w roli aplikanta, rozpoczynającego współpracę z Chyłką. Praktycznie wszystkie części serii z Joanną Chyłką to bestsellerowe książki Remigiusza Mroza - https://matfel.pl/tra-pol-81145-Remigiusz-Mroz.html. Każda z nich pojawia się bowiem na szczycie rankingów czytelniczych. Rozpoczynając swoją przygodę z książkami Remigiusza Mroza warto jednak zacząć od początku, czyli od powieści "Kasacja". To pierwsza część serii, która została wydana w 2015 roku. Dzisiaj ma już nawet swoją ekranizację.

"Ekspozycja"

Remigiusz Mróz napisał jednak nie tylko serię z Joanną Chyłką. Bardzo popularny jest także jego cykl z komisarzem Forstem. Pierwsza część, czyli "Ekspozycja" niewątpliwie należy do katalogu bestsellerowych książek Remigiusza Mroza. Została wydana w 2015 roku – tak jak pierwsza część serii z Chyłką. Opowiada historię Wiktora Forsta – detektywa, który wraz z dziennikarką Olgą Szrebską podejmuje się wyzwania polegającego na rozwiązaniu zagadki tajemniczej śmierci mężczyzny zamordowanego na Giewoncie. Wiele osób wskazuje tę powieść jako jedną z najlepszych, napisanych przez Remigiusza Mroza. Kolejne części serii z komisarzem Forstem to natomiast "Przewieszenie", "Trawers", "Deniwelacja", "Zerwa" oraz "Halny". Dzisiaj cykl ma sześć części, ale wiadomo że Remigiusz Mróz nie powiedział jeszcze w tym zakresie ostatniego słowa.

"Behawiorysta"

Na trzecim miejscu zestawienia – bestsellerowe książki Remigiusza Mroza – należy wymienić także powieść "Behawiorysta". To pierwsza część serii z Gerardem Edlingiem, wydana w 2016 roku. To także thriller psychologiczny opowiadający historię byłego prokuratora, który specjalizuje się w komunikacji niewerbalnej. Z uwagi na swoje cenione umiejętności pewnego dnia zostaje poproszony przez służby o pomoc. Ma zająć się sprawą zamachowca, który zajął przedszkole i groził śmiercią dzieci oraz ich wychowawców. Ta książka niewątpliwie trzyma w napięciu od pierwszej do ostatniej strony. Poza tym Remigiusz Mróz zbudował w niej nietuzinkowe postacie i bardzo złożonych osobowościach.

artykuł sponsorowany
Redakcja, dodano 13.10.2021 09:31
Strona została wygenerowana przez www.portal-pisarski.pl.