2022 z „Małym Formatem” – zbiórka na dalsze wydawanie pisma

„Mały Format” to cyfrowy miesięcznik literacki, który istnieje już prawie 5 lat dzięki pracy grupy studentek i studentów. Profil pisma pismo otwarty jest na literaturę współczesną, a także pięknie ilustrowane. „Mały Format” jest dostępny za darmo dla wszystkich czytelniczek i czytelników, ale jego wydawanie kosztuje – dlatego wydawcy zwracają się z prośbą o wsparcie.

Jak piszą organizatorzy zrzutki:

Założony w maju 2017 roku „Mały Format” z czasem rozrósł się do rozmiarów, których się nie spodziewaliśmy – dotąd opublikowaliśmy 39 numerów pisma, a w nich prawie 500 tekstów prozatorskich, poetyckich, krytycznoliterackich i eseistycznych. Na początku 2019 roku uzyskaliśmy dofinansowanie Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego – od tamtej pory wszyscy nasi współpracownicy otrzymują stałe wynagrodzenie. W 2020 roku nie dostaliśmy państwowego wsparcia, a mimo to udało nam się wydać kolejne numery pisma. Nie byłoby to możliwe, gdyby nie zeszłoroczna zbiórka, w której z waszą pomocą zebraliśmy ponad 20 000 złotych!

Teraz ponownie zwracamy się z prośbą do Was – naszych czytelniczek i czytelników, fanek i fanów naszych ilustracji, a także bywalczyń i bywalców naszych imprez małoformatowych. Jeśli chcecie, by „Mały Format” dalej działał, pomóżcie!

Więcej informacji oraz możliwość wsparcia --> https://zrzutka.pl/khkeg8

Wiktor Orzel, dodano 21.02.2022 11:03
Strona została wygenerowana przez www.portal-pisarski.pl.