"Mroczny Mesjasz" - debiut prozatorski Katarzyny Anny Koziorowskiej

Nasza portalowa koleżanka, Kasia Koziorowska, wydała się w formie prozatorskiej. Zachęcamy do lektury jej najnowszej książki.

O książce
Jest to opowieść (a raczej pamiętnik) Mrocznego Mesjasza, niepoprawnego wrażliwca i skończonego samotnika, który podczas przechadzki nocą po parku spotyka boleśnie samotną, zagubioną w sobie kobietę, Marię. Kompletnie traci dla niej głowę i ma nadzieję, że zdobędzie jej nieoswojone serce. Mroczny Mesjasz odzyskuje wiarę, że jego życiowe zadanie ma jeszcze jakiś sens... Zaczyna ufać, że ta miłość pomoże odmienić jego samotną wędrówkę w nieznane. Oto dowód na to, że każdy zasługuje na to, aby kochać i być kochanym - nawet Mroczny Mesjasz, który powinien cechować się przede wszystkim odwagą, siłą i ambicją

O Autorce
Katarzyna Anna Koziorowska, ur. 1990 r. w Olsztynie (gdzie również obecnie mieszka). Interesuje się głównie muzyką (wszelakie rodzaje rocka i metalu), z której czerpię natchnienie do pisania. Wydawała się w formie tomików poezji. Powieść o Mrocznym Mesjaszu jest moim debiutem, jeśli chodzi o prozę. Uwielbia przebywać w samotności, pogrążać się w marzeniach. Jest lekko egocentryczna, ale przy tym bardzo nieśmiała. Nie przepada za przebywaniem w tłumie. Na Portalu Pisarskim publikuje od 2022 roku.

Książka jest dostępna w księgarniach internetowych w formie e-booka. 

Redakcja, dodano 25.11.2022 15:33
Strona została wygenerowana przez www.portal-pisarski.pl.