"The Show" - Niall Horan i jego nowa płyta na horyzoncie

Większość ludzi lubi słuchać muzyki. Część z nas woli muzykę klasyczną, ktoś sięgnie po ostre rockowe granie, a inne osoby zdecydują się na dobrze zaśpiewany pop. Obecnie do mocno wyczekiwanych płyt na całym świecie trzeba zaliczyć krążek "The Show". Niall Horan wkracza na muzyczną scenę po raz kolejny z zupełnie nowym materiałem, którego premiera jest przewidywana na dziewiątego czerwca bieżącego roku. Jeśli więc lubimy tego typu utwory, to najnowsze propozycje, które przygotował dla nas Niall Horan na pewno przypadną nam do gustu. Ze znalezieniem tej płyty w niedalekiej przyszłości na pewno nie będzie żadnych problemów - wystarczy tylko dobrze się rozejrzeć.

"The Show" Niall Horan - nowa płyta już wkrótce!

Niall Horan jest z pochodzenia Irlandczykiem, który swego czasu zasłynął jako członek boys bandu "One Direction", z którym to zespołem nagrał pięć płyt. Ostatnią z nich grupa wydała w 2015 roku, a od 2016 roku Niall Horan zdecydował się na karierę solową. Jako solista ma w swoim dorobku dwa albumy: Flicker" (2017) oraz "Heartbreak Weather (2020). By zorientować się, na co możemy liczyć, nabywając najnowszy album w wersji CD albo jako płytę analogową, wystarczy wpisać w naszą wyszukiwarkę odpowiednie hasło np.: "The Show Niall Horan" i zobaczyć, co nam tutaj podpowie Internet. Znajdziemy tam także z pewnością wcześniejsze utwory tego muzyka, które pomogą podjąć nam potencjalną decyzję o przyszłym zakupie wyżej wymienionej płyty. Na najnowszy krążek "The Show" m.in. Niall napisał utwór wspólnie z Joelem Little oraz Johnem Ryanem. Piosenka "Heaven" powstała podczas wyprawy na pustynię Mojave w USA i z pewnością przypadnie do gustu licznym wielbicielkom oraz wielbicielom talentu tego dwudziestodziewięcioletniego Irlandczyka. Warto się zainteresować albumem "The Show" już teraz, by nabyć go przedsprzedaży, co pozwoli nam się cieszyć tymi piosenkami już w czerwcu bieżącego roku.

"The Show": Niall Horan wkracza z nowym materiałem - warto poznać te piosenki

Płyta "The Show" ma wielkie szanse na to, by pokryć się platyną oraz złotem w wielu krajach. Debiutancki album "Flicker" Niall sprzedał np. w USA aż w milionie egzemplarzy, a w Polsce płyta ta była na szóstym miejscu w zestawieniu rocznym. Uwagę na tego twórcę zwrócił także m.in. prestiżowy magazyn muzyczny "The Rolling Stone". Wszystko wskazuje na to, że solista albumem "The Show", który będzie zawierał utwór "You could start a cult", ugruntuje swoją pozycję w świecie muzycznym. Trzeci solowy album, który trafi do nas w czerwcu, będzie wspaniałym prezentem dla osób, które kochają tego typu muzykę. Głównym singlem promującym dzieło jest wymieniona już wyżej piosenka "Heaven". Muzyczne wydawnictwo spotkało Nialla, gdy ten nadal pragnie rozwijać swój talent, o czym świadczy na pewno każdy utwór zamieszczony na "The Show", choćby jak piosenka "If you leave me" itp. Jak wyjaśnia Horan jego głównym celem są utwory, które trafiają do różnych ludzi, a osłoda życia oddanym fanom i fankom ma dla niego kluczowe znaczenie. Pogodna muzyka z dobrym tekstem pomoże mu rozpocząć nową erę swojej kariery, na którą pracuje od wielu lat. Producentami wykonawczymi krążka "The Show" Nialla Horana są: Joel Little i John Ryan, którzy nadzorowali m.in. produkcję kawałka "Heaven". W tej piosence sprzeciwia się on zasadom, które w sztywny sposób próbuje narzucać ludziom społeczeństwo. Cała płyta świetnie łączy lekkie harmonie z dobrym tekstem oraz kunsztem muzycznym, a w nowych utworach słychać wpływy artystów związanych ze sceną Laurel Canyon z lat 60-70 ub. wieku.

Artykuł sponsorowany

Redakcja, dodano 19.04.2023 10:42
Strona została wygenerowana przez www.portal-pisarski.pl.