"Ogrody Ciszy" - debiutancka powieść Marka Adama Grabowskiego

Z przyjemnością informujemy, że jeden z wielu twórców współpracujących z Portalem Pisarskim, Marek Adam Grabowski, wydał właśnie swoją pierwszą powieść wydawnictwie Book Ediit. Nosi ona tytuł Ogrody Ciszy.

Opis od wydawcy

W makabrycznej wizji przyszłości część ludzkości jest eksterminowana, rzekomo dla jej własnego dobra. Orfeusz, psycholog w obozie koncentracyjnym, zajmuje się przekonywaniem ludzi, iż lepiej jest dla nich, że zostaną uśmierconymi. W pewnym momencie zaczyna sobie zdawać sprawę, że bierze udział w wielkim oszustwie.

Marek Adam Grabowski urodzony 3 lutego 1987 roku w Warszawie. Absolwent (w ramach UW) Filozofii (studia pierwszego i drugiego stopnia), resocjalizacji (studia drugiego stopnia), polityki wydawniczej i księgarskiej (studia podyplomowe) i pedagogiki (studia podyplomowe). Pracuje w firmie rodzinnej. Opowiadania publikował w „Lampie” , „Przeglądzie Literacko-Filozoficznym”, „Helikopterze”, na swoim blogu „zapisacmarzenia.pl” i wielu portalach literackich. Jego dwa opowiadania „Pomniki w Śródmieściu” i „Życie na prowincji jest spokoje” ukazały się w czwartej antologii Stajni Literackiej SPP „Do czytania” pod redakcją profesora Piotra Müldnera-Nieckowskiego.

Gratulujemy i polecamy!

Możliwość zakupu dostępna tutaj --> https://www.empik.com/ogrody-ciszy-marek-adam-grabowski,p1413409730,ksiazka-p

Redakcja, dodano 19.10.2023 16:13
Strona została wygenerowana przez www.portal-pisarski.pl.