Filmy nie do strawienia
Portal Pisarski » Książki i Filmy » Filmy
Autor
RE: Filmy nie do strawienia
TomaszObluda Użytkownik
  • Postów: 6879
  • Skąd: Szczecin
Dodane dnia 26-03-2009 13:53
Cytat:
I am legend - film, który ostatecznie zraził mnie do kina amerykańskiego, jest po prostu denny...
to adptacja komiksu. Inaczej się nie dało. Ja się zmusiłem aby obejrzeć. średni, ale jakbym znał komisk ... mhm
Do góry
Autor
RE: Filmy nie do strawienia
AnonimowyGrzybiarz Użytkownik
  • Postów: 695
  • Skąd: Kraków
Dodane dnia 26-03-2009 15:45
Cytat:
TomaszObluda napisał/a:
Cytat:
I am legend - film, który ostatecznie zraził mnie do kina amerykańskiego, jest po prostu denny...
to adptacja komiksu. Inaczej się nie dało. Ja się zmusiłem aby obejrzeć. średni, ale jakbym znał komisk ... mhm


Nie komiksu, a książki! To na bazie książki zrobili i komiks i film. Komiksu nie czytałem. Film jest dobry, ale i tak nie może się równać z książką.
Blog

Facebook
Do góry
Autor
RE: Filmy nie do strawienia
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 26-03-2009 16:06
"Wściekłe pieści węża". Tzw. "komedia" ze stajnie git produkcji. Zastanawiam się, jak bardzo piany był Kazik godząc się w czymś takim zagrać (chyba że nie widział wcześniej scenariusza),
Do góry
Autor
RE: Filmy nie do strawienia
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 26-03-2009 18:18
Cytat:
_VV_ napisał/a:
"Wściekłe pieści węża". Tzw. "komedia" ze stajnie git produkcji. Zastanawiam się, jak bardzo piany był Kazik godząc się w czymś takim zagrać (chyba że nie widział wcześniej scenariusza),


Widziałam to... Jakby przyzwyczaić się do charakterystycznego poczucia humoru, to nawet może śmieszyć...
Do góry
Autor
RE: Filmy nie do strawienia
Jack the Nipper Użytkownik
  • Postów: 3011
  • Skąd: Centrum Świata
Dodane dnia 26-03-2009 19:35
"Nienarodzony" - o rany, jaka chała...
Gdyby Bóg chciał, aby ludzie chodzili nago, to by nas takimi stworzył.
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Filmy nie do strawienia
Anaris Użytkownik
  • Postów: 727
  • Skąd: Gdańsk
Dodane dnia 26-03-2009 19:51
'Efekt motyla' czy jakoś tak. Brr... Nie mogłam znieść, jak facet budził się bez rąk i nóg :rip:
Ale oglądałam to dawno, może teraz oglądałoby mi się lepiej...
`The most difficult thing is trying not to forget who you really want to be.`
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Filmy nie do strawienia
Jack the Nipper Użytkownik
  • Postów: 3011
  • Skąd: Centrum Świata
Dodane dnia 26-03-2009 20:22
Cytat:
Anaris napisał/a:
'Efekt motyla' czy jakoś tak. Brr... Nie mogłam znieść, jak facet budził się bez rąk i nóg :rip:
Ale oglądałam to dawno, może teraz oglądałoby mi się lepiej...


Obejrzyj jeszcze raz - moim zdaniem to jeden z fajniejszych filmów jakie widzialem.
Gdyby Bóg chciał, aby ludzie chodzili nago, to by nas takimi stworzył.
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Filmy nie do strawienia
Anaris Użytkownik
  • Postów: 727
  • Skąd: Gdańsk
Dodane dnia 26-03-2009 20:49
Okej, jeśli to przeżyję, to napiszę Ci, czy faktycznie jest taki zły :smilewinkgrin:
`The most difficult thing is trying not to forget who you really want to be.`
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Filmy nie do strawienia
gabstone Użytkownik
  • Postów: 1101
  • Skąd: Chorzów
Dodane dnia 26-03-2009 22:11
"Efekt motyla" jest dobry, naprawdę.... Może czasem trzeba obejrzeć film ileś razy... Żeby zaskoczył
Polacy są zbyt inteligentni jak na swoje położenie geograficzne. Jarosław Iwaszkiewicz
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Filmy nie do strawienia
Wiktor Orzel Administrator
  • Postów: 3517
  • Skąd: Kraków
Dodane dnia 26-03-2009 22:12
Podzielam zdanie przedmówców. Efekt motyla to jeden z najlepszych filmów w moim subiektywnym rankingu.
wiktororzel.pl
Do góry
Autor
RE: Filmy nie do strawienia
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 26-03-2009 23:22
Ja sienie do końca zgodzę z przedmówcami. "Efekt..." owszem, jest niezły, naprawdę niezły, ale nie widzę sensu w oglądaniu go drugi raz, podobnie jak nie widzę sensu w oglądaniu jego drugiej części. To jest wada tych wszystkich filmów, których idea polega na zrobieniu zagadki, a następnie jej całkowitemu rozwiązaniu w końcówce.
Do góry
Autor
RE: Filmy nie do strawienia
TomaszObluda Użytkownik
  • Postów: 6879
  • Skąd: Szczecin
Dodane dnia 27-03-2009 09:53
Cytat:
Nie komiksu, a książki! To na bazie książki zrobili i komiks i film. Komiksu nie czytałem. Film jest dobry, ale i tak nie może się równać z książką.
:) o nie widziałem komiks jest bardzo łądny graficznie, przynajmniej ta wersja, którą widziałem. Książka może być dość ciekawa.



Cytat:
Wściekłe pieści węża". Tzw. "komedia" ze stajnie git produkcji. Zastanawiam się, jak bardzo piany był Kazik godząc się w czymś takim zagrać
i zagrał w drugiej części. Widać Kazik lubi inne filmy niż ty ;)



Cytat:
Cytuj
"Efekt motyla" jest dobry, naprawdę.... Może czasem trzeba obejrzeć film ileś razy... Żeby zaskoczył
film jest prosty jak konstrukacja cepa. Wszyscy mówili obejrzyj, obejrzyj. genialny. a tu film o miłości. Proszę sobie przypomnieć banalną końcówkę. Nie był zły, ale nie przesadzajmy :D ten meksykański wiezień co mu pomagał :lol:
Do góry
Autor
RE: Filmy nie do strawienia
valdens Użytkownik
  • Postów: 4635
  • Skąd: Worksop (U.K.)
Dodane dnia 03-04-2009 16:06
Nie rozumiem, dlaczego ludzie tak chętnie łączą słowo "miłość" ze słowem "banał". Myślę, że to ma coś wspólnego z konformizmem.
- Pływanie wyszczupla - powiedział wieloryb.
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Filmy nie do strawienia
Samotny Wilk Użytkownik
  • Postów: 45
  • Skąd:
Dodane dnia 03-04-2009 16:18
Może bez konkretnego tytułu, ale jak dla mnie oczywiście, 99% procent amerykańskich komedii (zwłaszcza komedii romantycznych) jest nie do przełknięcia.
Z innej beczki bardzo kiepski (niestety) jest film "September Dawn".
Odnośnie "Efektu motyla" - dobry, choć mógł być znacznie lepszy;)
Do góry
Autor
RE: Filmy nie do strawienia
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 03-04-2009 16:54
American pie, dno i wodorosty :D
Do góry
Autor
RE: Filmy nie do strawienia
AnonimowyGrzybiarz Użytkownik
  • Postów: 695
  • Skąd: Kraków
Dodane dnia 12-04-2009 21:47
Cytat:
TomaszObluda napisał/a:
Cytat:
Nie komiksu, a książki! To na bazie książki zrobili i komiks i film. Komiksu nie czytałem. Film jest dobry, ale i tak nie może się równać z książką.
:) o nie widziałem komiks jest bardzo łądny graficznie, przynajmniej ta wersja, którą widziałem. Książka może być dość ciekawa.


Dodam jeszcze, że książka ma zupełnie inne zakończenie niż film. Samo zakończenie jest genialne i całkowicie wyjaśnia skąd taki tytuł a nie inny... I'm the Legend. W filmie też to niby było pokazane, ale inaczej i niezgrabnie.
Blog

Facebook
Do góry
Autor
RE: Filmy nie do strawienia
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 12-04-2009 22:43
Cytat:
i zagrał w drugiej części. Widać Kazik lubi inne filmy niż ty smiley

Nie zupełnie, bo z tego co wiem, obaj lubimy p.Emira Kusturice (ale kto go nie lubi?).
Do góry
Autor
RE: Filmy nie do strawienia
Nikczemna Użytkownik
  • Postów: 156
  • Skąd:
Dodane dnia 12-04-2009 22:53
Kosturica... jego "Arizona dream" to mój typ w na liście niestrawności. A zachwycają sie tym, jak nie wiem co. Hm, może też potrzebuję jeszcze jednego seansu?

Czy twój ojciec pali fajkę?

Tak, mój ojciec pali fajkę
Yes, my father smokes the pipe
Do góry
Autor
RE: Filmy nie do strawienia
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 13-04-2009 11:46
"POTWÓR Z BAGIEN" !!! ( Wes`a Craven`a ) , czyli dno, jakich mało, brak pomysłu na scenariusz, "efekty specjalne", że koń by się uśmiał!!! MAKABRA dla widza o słabych nerwach!
Do góry
Autor
RE: Filmy nie do strawienia
vegan Użytkownik
  • Postów: 16
  • Skąd:
Dodane dnia 13-04-2009 13:16
potwór z bagien to nic przy zabójczych ryjówkach hehe
o to najlepsze fragmenty tego filmu http://www.youtube.com/watch?v=0SLLu5SaR9U

Po tym filmie z kina wyszyłem kompletnie z kołowany :sourgrapes: hehe
ale kilka momentów było zabawnych :)
Do góry
  • Skocz do forum:
Polecane
ShoutBox
  • Kazjuno
  • 28/03/2024 08:33
  • Mike 17, zobacz, po twoim wpisie pojawił się tekst! Dysponujesz magiczną mocą. Grtuluję.
  • mike17
  • 26/03/2024 22:20
  • Kaziu, ja kiedyś czekałem 2 tygodnie, ale się udało. Zachowaj zimną krew, bo na pewno Ci się uda. A jak się poczeka na coś dłużej, to bardziej cieszy, czyż nie?
  • Kazjuno
  • 26/03/2024 12:12
  • Czemu długo czekam na publikację ostatniego tekstu, Już minęło 8 dni. Wszak w poczekalni mało nowych utworów(?) Redakcjo! Czyżby ogarnął Was letarg?
  • Redakcja
  • 26/03/2024 11:04
  • Nazwa zdjęcia powinna odpowiadać temu, co jest na zdjęciu ;) A kategorie, do których zalecamy zgłosić, to --> [link]
  • Slavek
  • 22/03/2024 19:46
  • Cześć. Chciałbym dodać zdjęcie tylko nie wiem co wpisać w "Nazwa"(nick czy nazwę fotografii?) i "Album" tu mam wątpliwości bo wyskakują mi nazwy albumów, które mam wrażenie, że mają swoich właścicieli
  • TakaJedna
  • 13/03/2024 23:41
  • To ja dziękuję Darconowi też za dobre słowo
  • Darcon
  • 12/03/2024 19:15
  • Dzisiaj wpadło w prozie kilka nowych tytułów. Wszystkie na górną półkę. Można mieć różne gusta i lubić inne gatunki, ale nie sposób nie docenić ich dobrego poziomu literackiego. Zachęcam do lektury.
  • Zbigniew Szczypek
  • 06/03/2024 00:06
  • OK! Ważne, że zaczęłaś i tej "krwi" nie zmyjesz już z rąk, nie da Ci spać - ja to wiem, jak Lady M.