Zlot zimowy.
Portal Pisarski » Z innej beczki » Archiwum
Autor
RE: Zlot zimowy.
TomaszObluda Użytkownik
  • Postów: 6879
  • Skąd: Szczecin
Dodane dnia 04-11-2009 21:12
Jutro, albo we wtorek zrobię listę z głosowaniem, na który weekend się zgadzamy. I będziemy ustalać wtedy :) dziś mnie się nie chce, bo piję piwo.
Do góry
Autor
RE: Zlot zimowy.
jakub Użytkownik
  • Postów: 3490
  • Skąd: Poznań
Dodane dnia 06-11-2009 16:32
jeśli dla kogoś problemem jest mąż/żona lub inny partner to zawsze przecież może zabrać go/ją ze sobą na zlot, chyba nie byłoby to takie głupie :smilewinkgrin:

a ostatecznie (ale w takiej już zupełnej ostateczności ;) ) przełknąłbym termin między 19 a 21 lutego :) ale zdecydowanie przy głosowaniu jestem za walentynkowym zlotem :)
"Ludzie na całym świecie uwielbiają okazje. Każdy chciałby dostać coś za nic, nawet jeśli przyszłoby mu zapłacić za to wszystkim" - Stephen King
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Zlot zimowy.
TomaszObluda Użytkownik
  • Postów: 6879
  • Skąd: Szczecin
Dodane dnia 06-11-2009 18:33
Dobra to mamy 7/8
14/15 - 1 - 2
21/22
28/29

Na razie dwa głosy na 14/15 Ja i Jakub. Mogę wpaść też w każdy inny wolny termin, ale głos oddaję w ten sposób. Głosując bierzcie pod uwagę, nie tylko to czy wam jakiś termin bardziej pasuję, ale też na który zjawi się więcej osób. Termin zakończenia głosowania nieokreślony. :) Do zobaczenia w lutym.




Będą;
1.TomaszObluda 99%
2. JaneE - raczej tak
3. SzalonaJulka - raczej tak
4.Oke_Mani - raczej tak
5. Jakub - może, ale tylko w ferie.
6. Damian
7. Ginger

hyper - mało prawdopodobne, ale kto wie.

O rezygnacjach, bądź zgłoszeniach chęci przybycia prosze informować w tym wątku
Do góry
Autor
RE: Zlot zimowy.
Izolda Użytkownik
  • Postów: 300
  • Skąd: podgórska
Dodane dnia 06-11-2009 20:26
Nie przypominam sobie żebym zgłaszała rezygnację, ale o 14/15 myślę to co Jane choć wszystkie terminy są chyba dla mnie możliwe.
Tomaszu naraziłam Ci się czymś?
Do góry
Autor
RE: Zlot zimowy.
TomaszObluda Użytkownik
  • Postów: 6879
  • Skąd: Szczecin
Dodane dnia 28-11-2009 11:29
Nie, ale pisałaś, że tylko w marcu. więc skoro wyszedł luty, to pomyślałem... . Dobra oddaje od ciebie po jednym głosie na kazdy poza 14/15 ok ?

Dobra to mamy 7/8 - 2
14/15 - 2
21/22 - 2
28/29 - 2
głosy.

Ja oddaje głos na każdy, jakub tylko na walentynki.




Będą;
1.TomaszObluda 99%
2. JaneE - raczej tak
3. SzalonaJulka - raczej tak
4.Oke_Mani - raczej tak
5. Jakub - może, ale tylko w ferie.
6. Damian
7. Ginger
8. Izolda.
hyper - mało prawdopodobne, ale kto wie.

O rezygnacjach, bądź zgłoszeniach chęci przybycia prosze informować w tym wątku



Nikt nic nie mówi, ale fakt mamy jeszcze czas.

Pojawiają się nowe osoby, może ktoś jest z Krakowa? Z Krakowa, dojechać do Krakowa nie jest daleko, prawda? Zapraszamy wszystkich. Samo spotkanie jest darmowe, jedzenie, alkohol i ewentualny nocleg do uzgodnienia.
Do góry
Autor
RE: Zlot zimowy.
jakub Użytkownik
  • Postów: 3490
  • Skąd: Poznań
Dodane dnia 28-11-2009 12:39
już na przyszłość tylko informuję wszystkich dojeżdżających na zlot z daleka o bilecie weekendowym w PKP, od 18 w piątek do 6 w poniedziałek za bodajże 60zł można jeździć w weekend pociągiem po całej Polsce pospiesznymi i osobowymi :D także wyjazd wcale nie musi być bardzo drogi jedyne czego będzie dużo do stracenia to czas w pociągu :p ale dla takiego spotkania chyba warto go poświecić :)

co do mojego pojawienia stoi pod znakiem zapytania w tej chwili gdyż nie pracuję a to równa się niskim zasobom pieniężnym, jak będę wiedział czy będzie mnie stać na wyjazd (na początku stycznia się o tym dowiem) to poinformuję, najwyżej zrobię wyjazd bezalkoholowy ale postaram się nie zawieść jeśli termin będzie odpowiedni ;)
"Ludzie na całym świecie uwielbiają okazje. Każdy chciałby dostać coś za nic, nawet jeśli przyszłoby mu zapłacić za to wszystkim" - Stephen King
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Zlot zimowy.
TomaszObluda Użytkownik
  • Postów: 6879
  • Skąd: Szczecin
Dodane dnia 28-11-2009 12:55
Phi ;) z nami alkoholu nie zabraknie :) Czyli co mógłby za 60 zł jechać ze Szczecina do Krakowa i powrócić, na tym samym bilecie? To chyba ulgowy co? Pewnie cały kosztuje więcej, ale i tak się opłaca. Ciekawa opcja muszę się dopytać, więcej na ważniejsze rzeczy zostanie :)
Do góry
Autor
RE: Zlot zimowy.
jakub Użytkownik
  • Postów: 3490
  • Skąd: Poznań
Dodane dnia 28-11-2009 13:05
http://www.pkp.pl/node/454

tutaj informacja o tym bilecie :) 60zł na podróże 2 klasą pociągów osobowych i pospiesznych, z tego co widzę nie jest to bilet ulgowy tylko normalny, zniżek chyba w tym wypadku nie ma :) trzeba tylko pamiętać że to jedynie bilet na osobowe i pospieszne czyli żadne ekspresy czy TLK nie wchodzi w grę przy tym bilecie
"Ludzie na całym świecie uwielbiają okazje. Każdy chciałby dostać coś za nic, nawet jeśli przyszłoby mu zapłacić za to wszystkim" - Stephen King
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Zlot zimowy.
TomaszObluda Użytkownik
  • Postów: 6879
  • Skąd: Szczecin
Dodane dnia 01-12-2009 17:58
Coś widzę, że się ekpia kruszy. Doszły mnie słuchy, że Damian i Ginger nie za bardzo mogą wpaść. Mam nadzieję, że chociaż Kraków wystawi reprezentację. Będzie coś z tego czy nie? :confused:
Do góry
Autor
RE: Zlot zimowy.
Krzysztofpnowak Użytkownik
  • Postów: 95
  • Skąd: Łódź
Dodane dnia 14-12-2009 11:22
Cytat:
JaneE napisał/a:
Tyle, że w walentynki we wszystkich knajpkach będzie tłok.

Poza tym, kurcze trochę ciężko będzie mężowi wytłumaczyć na jaki to spotkanie wyjeżdżam 14.II:confused::lol:


Nic nie tłumacz, zabierz ze sobą. Po drodze mu zginiesz, znajdziesz się za 24 godziny i zrobisz mu awanturę, dlaczego cię tyle czasu szukał
auto
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Zlot zimowy.
SzalonaJulka Użytkownik
  • Postów: 2351
  • Skąd: Bronowice
Dodane dnia 14-12-2009 12:20
Cytat:
TomaszObluda napisał/a:
Coś widzę, że się ekpia kruszy. Doszły mnie słuchy, że Damian i Ginger nie za bardzo mogą wpaść. Mam nadzieję, że chociaż Kraków wystawi reprezentację. Będzie coś z tego czy nie? :confused:


Krakowska reprezentacja zawsze w formie :D
nikt nie reklamował
szczęścia jak podpasek
jesteś tego warta
(ja)
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Zlot zimowy.
JaneE Użytkownik
  • Postów: 1190
  • Skąd: Śląsk
Dodane dnia 14-12-2009 12:36
To jak wygląda lista na dzień dzisiejszy?
Oswajam rzeczy pisząc o nich.
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Zlot zimowy.
DamianMorfeusz Użytkownik
  • Postów: 556
  • Skąd: Bydgoszcz
Dodane dnia 14-12-2009 16:54
Z miłą chęcią byśmy Was odwiedzili, spotkali się w Krakowie, ale raczej nie wypali z przyjazdem do Polski. Choć kto wie? Może zrobimy niezapowiedziany wypad do Krakowa i spotkamy się z zaskoczenia? :)
"Najlepszym sposobem na przepowiadanie przyszłości jest jej tworzenie" - Peter Drucker
"Co ważniejsze dla sukcesu: talent czy pracowitość?
A co ważniejsze w rowerze: przednie czy tylne koło?" - George Bernard Shaw
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Zlot zimowy.
Wiktor Orzel Administrator
  • Postów: 3517
  • Skąd: Kraków
Dodane dnia 14-12-2009 20:54
Jak tylko się dowiem kiedy mam ostatecznie sesję to dam znać czy będę :)
wiktororzel.pl
Do góry
Autor
RE: Zlot zimowy.
TomaszObluda Użytkownik
  • Postów: 6879
  • Skąd: Szczecin
Dodane dnia 14-12-2009 21:36
Lista na dzień dzisiejszy.

Będą;
1.TomaszObluda 100%
2. JaneE - raczej tak.
3. SzalonaJulka - podobno Kraków zawsze w formie.
4.Oke_Mani - raczej tak
5. Jakub - może, ale tylko w ferie.
6. Izolda. - jakiś czas temu to było pewne.
7hyper - mało prawdopodobne, ale kto wie
8. Sagit nasz mistrz - pytanie co powie bogini sesja.

Czyli na 100% jedna osoba. Czyli ja ;) chyba, że kataklizm zniszczy dawną stolicę.
Do góry
Autor
RE: Zlot zimowy.
Samuel Niemirowski Użytkownik
  • Postów: 2563
  • Skąd: Kraków
Dodane dnia 15-12-2009 00:06
No, kurde, przecież ja siedzę ciągle w Krakowie.
Tylko, że jak skończę sesję i mam ferię, to wybywam, więc na walentynki to tak średnio. Ale na 7/8 luty to bardzo chętnie.
Pozdrowienia
"Nie będę zmieniał świata ani Zachodu. Podążą one ku swoim celom tak jak spadająca gwiazda. Ja będę jednak pracował i zmieniał się".
E. Wiechert

www.prozafotografii.blox.pl
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Zlot zimowy.
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 27-12-2009 18:10
Widzę, że górne rejony Polski robią konkurencję, więc odświeżam temat. Czy ten pomysł jeszcze żyje?
Do góry
Autor
RE: Zlot zimowy.
TomaszObluda Użytkownik
  • Postów: 6879
  • Skąd: Szczecin
Dodane dnia 27-12-2009 18:51
Z tego co widzę, to tu padło wsio, a tam się Gdańsk szykuje. Dla mnie jest jedno pewne, że będę na jakimś zlocie w lutym, tam gdzie się uda zorganizować.
Do góry
Autor
RE: Zlot zimowy.
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 27-12-2009 18:56
Szkoda. Dla mnie Gdańsk odpada z powodów czysto technicznych.
Do góry
  • Skocz do forum:
Polecane
ShoutBox
  • Zbigniew Szczypek
  • 01/04/2024 10:37
  • Z okazji Św. Wielkiej Nocy - Dużo zdrówka, wszelkiej pomyślności dla wszystkich na PP, a dzisiaj mokrego poniedziałku - jak najbardziej, także na zdrowie ;-}
  • Darcon
  • 30/03/2024 22:22
  • Życzę spokojnych i zdrowych Świąt Wielkiej Nocy. :) Wszystkiego co dla Was najlepsze. :)
  • mike17
  • 30/03/2024 15:48
  • Ode mnie dla Was wszystko, co najlepsze w nadchodzącą Wielkanoc - oby była spędzona w ciepłej, rodzinnej atmosferze :)
  • Yaro
  • 30/03/2024 11:12
  • Wesołych Świąt życzę wszystkim portalowiczom i szanownej redakcji.
  • Kazjuno
  • 28/03/2024 08:33
  • Mike 17, zobacz, po twoim wpisie pojawił się tekst! Dysponujesz magiczną mocą. Grtuluję.
  • mike17
  • 26/03/2024 22:20
  • Kaziu, ja kiedyś czekałem 2 tygodnie, ale się udało. Zachowaj zimną krew, bo na pewno Ci się uda. A jak się poczeka na coś dłużej, to bardziej cieszy, czyż nie?
  • Kazjuno
  • 26/03/2024 12:12
  • Czemu długo czekam na publikację ostatniego tekstu, Już minęło 8 dni. Wszak w poczekalni mało nowych utworów(?) Redakcjo! Czyżby ogarnął Was letarg?
  • Redakcja
  • 26/03/2024 11:04
  • Nazwa zdjęcia powinna odpowiadać temu, co jest na zdjęciu ;) A kategorie, do których zalecamy zgłosić, to --> [link]