WYNIKI GŁOSOWANIA - dowcipna wypowiedź października 2009
Portal Pisarski » Z innej beczki » Luźne rozmowy
Autor
RE: WYNIKI GŁOSOWANIA - dowcipna wypowiedź października 2009
Hyper Użytkownik
  • Postów: 806
  • Skąd:
Dodane dnia 02-11-2009 15:43
15 i 34, ale decyzja była trudna. Siódemka też pocieszna :)
download1.klimacik.pl/e-gify.com/1356.gif

RYBA rządzi, RYBA radzi, RYBA nigdy cię nie zdradzi!.
Do góry
Autor
RE: WYNIKI GŁOSOWANIA - dowcipna wypowiedź października 2009
jakub Użytkownik
  • Postów: 3490
  • Skąd: Poznań
Dodane dnia 02-11-2009 15:52
19 i 28 :)
"Ludzie na całym świecie uwielbiają okazje. Każdy chciałby dostać coś za nic, nawet jeśli przyszłoby mu zapłacić za to wszystkim" - Stephen King
Do góry
Numer GG
Autor
RE: WYNIKI GŁOSOWANIA - dowcipna wypowiedź października 2009
AmIam Użytkownik
  • Postów: 254
  • Skąd:
Dodane dnia 02-11-2009 16:40
11 i 13
"Dwie kobiety spędzają wczasy w pensjonacie. Jedna mówi: jakie tu mają niedobre jedzenie, a druga dodaje: no i w dodatku takie małe porcje. To samo myślę o życiu. Jest pełne bólu, cierpienia i nieszczęść, a na dodatek tak szybko przemija." - Woody Allen
Do góry
Numer GG
Autor
RE: WYNIKI GŁOSOWANIA - dowcipna wypowiedź października 2009
Miladora Użytkownik
  • Postów: 7498
  • Skąd: Kraków
Dodane dnia 02-11-2009 20:16
No, Kochani - drugi dzień głosowania już się prawie kończy, jeszcze tylko jutro i zobaczymy, kto tym razem wygrał... :D
Zapraszam do głosowania w dalszym ciągu tych, którzy tego jeszcze nie zrobili... :D (to nie boli...) ;)
Zawsze tkwi we mnie coś, co nie przestaje się uśmiechać (Romain Gary).
Do góry
Numer GG
Autor
RE: WYNIKI GŁOSOWANIA - dowcipna wypowiedź października 2009
MarioPierro Użytkownik
  • Postów: 569
  • Skąd: Sobótka
Dodane dnia 03-11-2009 09:04
24 i 31 :)
Do góry
Numer GG
Autor
RE: WYNIKI GŁOSOWANIA - dowcipna wypowiedź października 2009
Miladora Użytkownik
  • Postów: 7498
  • Skąd: Kraków
Dodane dnia 03-11-2009 15:12
Ostatni dzień głosowania - o północy zamknięcie i ogłoszenie wyników. :D
Zawsze tkwi we mnie coś, co nie przestaje się uśmiechać (Romain Gary).
Do góry
Numer GG
Autor
RE: WYNIKI GŁOSOWANIA - dowcipna wypowiedź października 2009
gabi Użytkownik
  • Postów: 36
  • Skąd: Sosnowiec
Dodane dnia 03-11-2009 15:48
6, 30 :D:D
Do góry
Autor
RE: WYNIKI GŁOSOWANIA - dowcipna wypowiedź października 2009
Slavek Użytkownik
  • Postów: 252
  • Skąd:
Dodane dnia 03-11-2009 20:31
23 i 24
Do góry
Autor
RE: WYNIKI GŁOSOWANIA - dowcipna wypowiedź października 2009
MarioPierro Użytkownik
  • Postów: 569
  • Skąd: Sobótka
Dodane dnia 04-11-2009 01:19
Głosowanie teoretycznie powinno być już zamknięte, wyników niby oficjalnie nie jeszcze znamy, ale już właściwie można pogratulować zwycięzcy. Laurki przeto, bynajmniej ode mnie, nie będzie, jako że zwycięzca zwyciężył przewagą zaledwie jednego głosu nad czterema innymi mówcami, poza tym ja nań głosu swego tym razem nie oddałem, a w ogóle to nie chciałbym się powtarzać :lol:
Do góry
Numer GG
Autor
RE: WYNIKI GŁOSOWANIA - dowcipna wypowiedź października 2009
Miladora Użytkownik
  • Postów: 7498
  • Skąd: Kraków
Dodane dnia 04-11-2009 02:44
A oto wyniki głosowania na najbardziej dowcipną wypowiedź października 2009 :D

I miejsce - 5 głosów - propozycja konkursowa numer 7 - Bassooner :D
7 propozycja konkursowa
Wypowiedź - Przeglądam laureczki, wszystkie wspaniałe;
- od nathien – namalowała, że niby jesteśmy razem na plaży, :lol:
- od andro... uuu! ale klata! - czekam na telefon... , :lol:
- od ołowianego – laurka z ołowiu, bardzo piękna ale musiałem panu dopłacić za nadwagę, :lol:
- od zadysty – standardowo, goła baba, :lol:
- od tereski osiem, cztery coś tam... eee... kurde niewyraźna ta laurka, ale też bardzo piękna choć nie wiem co to jest, :lol:
- od rumsmy... - to chyba laurka z jego awatarem – nie gniewaj się rumsma ale twój awatar wygląda jak wagina, :lol:
- od mario pierrro laureczka przedstawiająca nawiasiczki półokrągłe i kwadratowe, i ce – de – eniczki, i odnośniczki, i skróty rożnych dodatkowych, niestandardowych nawiasiczków i kropeczek, :lol:
- od milladory – uuu! Co to jest? Jakaś naga murzynka na skale... chyba, no, no – zgrabula, choć klata andro ładniejsza, :lol:
- od australijki – piękną laurkę w stylu bawarskim, a swoją drogą ja też zawsze podróżuję z ptakiem, :lol:
- od oke mani – hmm... oke - czy to są twoje cycki? :lol:
Autor - Bassooner
Zgłaszające - Oke Mani i Miladora

II miejsce - 4 głosy - propozycja konkursowa numer 13, 24, 30 i 32 - MarioPierro, Soczewica, Hyper i Bury Wilk :D

III miejsce - 3 głosy - propozycja konkursowa numer 8, 19, 28 i 33 - Zadysta, Henryk Borowiec, Sirmicho i Bassooner :D

IV miejsce - 2 głosy - propozycja konkursowa numer 11 i 34 - Szary i Miladora :D

V miejsce - 1 głos - propozycja konkursowa numer 2, 5, 6, 15, 16, 17, 21, 23 i 31 :D

A teraz UWAGA!
Skoro mamy już zwycięzcę Edycji październikowej, czyli XII-tej - w najbliższym czasie wielkie głosowanie na najbardziej dowcipną wypowiedź minionych 12 miesięcy! :D
Umawiamy się na koniec tygodnia.

Serdecznie gratuluję wszystkim zwycięzcom i uczestnikom konkursu. :D
Zawsze tkwi we mnie coś, co nie przestaje się uśmiechać (Romain Gary).
Do góry
Numer GG
Autor
RE: WYNIKI GŁOSOWANIA - dowcipna wypowiedź października 2009
MarioPierro Użytkownik
  • Postów: 569
  • Skąd: Sobótka
Dodane dnia 04-11-2009 02:56
No to teraz oficjalne gratulacje :D Właściwie wszystkim, bo poziom był naprawdę wyrównany, nawet jeśli nie rewelacyjny.
Do góry
Numer GG
Autor
RE: WYNIKI GŁOSOWANIA - dowcipna wypowiedź października 2009
gabstone Użytkownik
  • Postów: 1101
  • Skąd: Chorzów
Dodane dnia 04-11-2009 07:36
Gratuluję. Cóż za zaskoczenie:)
Polacy są zbyt inteligentni jak na swoje położenie geograficzne. Jarosław Iwaszkiewicz
Do góry
Numer GG
Autor
RE: WYNIKI GŁOSOWANIA - dowcipna wypowiedź października 2009
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 04-11-2009 08:13
He he, Bass, to gdzie czekoladki? :D
Do góry
Autor
RE: WYNIKI GŁOSOWANIA - dowcipna wypowiedź października 2009
Hyper Użytkownik
  • Postów: 806
  • Skąd:
Dodane dnia 04-11-2009 09:22
Uniżone gratulacje za portalowe wariacje! :lol:
download1.klimacik.pl/e-gify.com/1356.gif

RYBA rządzi, RYBA radzi, RYBA nigdy cię nie zdradzi!.
Do góry
Autor
RE: WYNIKI GŁOSOWANIA - dowcipna wypowiedź października 2009
Izolda Użytkownik
  • Postów: 300
  • Skąd: podgórska
Dodane dnia 04-11-2009 10:19
Bass, byłeś moim wierzchowcem pewniakiem (choć minąłeś metę o włos). Chyba muszę zacząć obstawiać gonitwy. Gratulejszyn.:)
Do góry
Autor
RE: WYNIKI GŁOSOWANIA - dowcipna wypowiedź października 2009
Elwira Użytkownik
  • Postów: 4151
  • Skąd: Rembertów
Dodane dnia 04-11-2009 11:11
Cóż, Bass, znowu gratuluję ;)
Do góry
Numer GG
Autor
RE: WYNIKI GŁOSOWANIA - dowcipna wypowiedź października 2009
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 04-11-2009 11:39
Basooner - nawiązując do zwycięskiego tekstu j.w.:

Standardowo, chcesz gołą babę ?
I weź się uspokój, bo mi się już kończą :smilewinkgrin:
Do góry
Autor
RE: WYNIKI GŁOSOWANIA - dowcipna wypowiedź października 2009
Miladora Użytkownik
  • Postów: 7498
  • Skąd: Kraków
Dodane dnia 04-11-2009 11:54
Saduś, Tobie się kończą gołe baby?! :bigeek:
W życiu w to nie uwierzę! :lol:
Zawsze tkwi we mnie coś, co nie przestaje się uśmiechać (Romain Gary).
Do góry
Numer GG
Autor
RE: WYNIKI GŁOSOWANIA - dowcipna wypowiedź października 2009
bassooner Użytkownik
  • Postów: 682
  • Skąd:
Dodane dnia 04-11-2009 12:07
nie no nie mogę! i znowu ja! nie, to nie do wiary! dziękuję moi kochani, żeście na mnie zagłosowali - kocham Was!

więc tradycyjnie dziękuję - laureczki i bukieciczki jeszcze nie nadeszły, pewno przez ten śnieżek co to przyprószył i przyprawił z rana transportowców o szybsze bicie serca; "znowu mamy na to wygwizdowo jeździć przez dwa dni z naręczami orchidei, stroczyków, kwiatów falenopsisa i phalaenopsisa i laurek ręcznie robionych?" - ale nic to - wynagrodzę im jakoś ten znój zapraszając na herbatkę i kruche ciasteczka... oby tylko nie był ten co ostatnim razem - co to po zdjęciu obuwia zostawiał na moim nowym linoleum, zakupionym za gotówkę i briko marsze, wilgotne ślady, które aż parowały od jego "męskości"... brrrr....

przepraszam, że ja sam nie brałem udziału w głosowaniu, ale to przez pewien dość nieprzyjemny incydent, który to przytrafił mi się w nocy, z niedzieli na poniedziałek, a którego to konsekwencje ustąpiły, po leczeniu azytromycyną, firmy Ratiopharm, dopiero dziś z rana, a mianowicie ktoś wykonał mi lewatywę wprost do czoła, oraz wsypał mi kilo gwoździ do przełyku, tak że rano w poniedziałek, obudziwszy się myślałem, żem nieżyw, a wątpliwości me rozwiało spojrzenie w lustro. a przecież mogłem zrobić tyle innych rzeczy; pograć z rana na bałałajce, iść na dach poprawić antenę albo wyburzyć ściankę działową, przy pomocy młotowiertarki Hitaczi... ale nie! ja musiałem spojrzeć w lustro!
to wszystko nie dość tych katuszy - poczułem dziwny ruch w moim gardle i kiedy, za przeproszeniem, odchrząknąłem wyleciało z niego pół żaby, tak mi się z początku wydało, wrzasnąłem i uciekłem, i udałem się do pani doktor.

a w poczekalni... ech sami wiecie; "przepraszam kto ostatni?" - nic cisza, jak w grobie, "a jaki numerek teraz wszedł?" - dalej cisza, nawet powieka nikomu nie zadrżała, jakbyś grał w pomidora:
- przepraszam kto ostatni?
- pomidor...
- a jaki numerek teraz wszedł?
- pomidor
- zrobisz mi laskę?
- pomidor

przepraszam kochani ale poniosło mnie, to ta gorączka i służba zdrowia... tak że dziękuję z całego serca... ooo!!! dzwonek do drzwi, tak to poczta kwiatowa!!! nadjechali, dali radę!!! kwiaty i laurki od was! nadchodzą! biegnę do drzwi! kocham Was pa pa...
Do góry
Autor
RE: WYNIKI GŁOSOWANIA - dowcipna wypowiedź października 2009
Miladora Użytkownik
  • Postów: 7498
  • Skąd: Kraków
Dodane dnia 04-11-2009 12:14
Skubaniec! :lol:
Zawsze tkwi we mnie coś, co nie przestaje się uśmiechać (Romain Gary).
Do góry
Numer GG
  • Skocz do forum:
Polecane
ShoutBox
  • Zbigniew Szczypek
  • 01/04/2024 10:37
  • Z okazji Św. Wielkiej Nocy - Dużo zdrówka, wszelkiej pomyślności dla wszystkich na PP, a dzisiaj mokrego poniedziałku - jak najbardziej, także na zdrowie ;-}
  • Darcon
  • 30/03/2024 22:22
  • Życzę spokojnych i zdrowych Świąt Wielkiej Nocy. :) Wszystkiego co dla Was najlepsze. :)
  • mike17
  • 30/03/2024 15:48
  • Ode mnie dla Was wszystko, co najlepsze w nadchodzącą Wielkanoc - oby była spędzona w ciepłej, rodzinnej atmosferze :)
  • Yaro
  • 30/03/2024 11:12
  • Wesołych Świąt życzę wszystkim portalowiczom i szanownej redakcji.
  • Kazjuno
  • 28/03/2024 08:33
  • Mike 17, zobacz, po twoim wpisie pojawił się tekst! Dysponujesz magiczną mocą. Grtuluję.
  • mike17
  • 26/03/2024 22:20
  • Kaziu, ja kiedyś czekałem 2 tygodnie, ale się udało. Zachowaj zimną krew, bo na pewno Ci się uda. A jak się poczeka na coś dłużej, to bardziej cieszy, czyż nie?
  • Kazjuno
  • 26/03/2024 12:12
  • Czemu długo czekam na publikację ostatniego tekstu, Już minęło 8 dni. Wszak w poczekalni mało nowych utworów(?) Redakcjo! Czyżby ogarnął Was letarg?
  • Redakcja
  • 26/03/2024 11:04
  • Nazwa zdjęcia powinna odpowiadać temu, co jest na zdjęciu ;) A kategorie, do których zalecamy zgłosić, to --> [link]