Śląskie spotkanie
Portal Pisarski » Z innej beczki » Archiwum
Autor
RE: Śląskie spotkanie
Dzon Użytkownik
  • Postów: 224
  • Skąd: Katowice
Dodane dnia 05-11-2009 22:58
14 jest ok
Do góry
Autor
RE: Śląskie spotkanie
Slavek Użytkownik
  • Postów: 252
  • Skąd:
Dodane dnia 06-11-2009 00:57
normalnie liść opada...czternasty ;)
Do góry
Autor
RE: Śląskie spotkanie
gabstone Użytkownik
  • Postów: 1101
  • Skąd: Chorzów
Dodane dnia 08-11-2009 00:15
!4 listopad, godz 17 (wstępnie) Chorzów. Melduję się
Polacy są zbyt inteligentni jak na swoje położenie geograficzne. Jarosław Iwaszkiewicz
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Śląskie spotkanie
Arkady Użytkownik
  • Postów: 1284
  • Skąd: Tychy
Dodane dnia 08-11-2009 14:23
Czyli, że co... obowiązkowy strój to spódniczki? Co Wy, dziewczyny Babski Comber sobie urządzacie?!... No dobra, dobra pożyczę od kolegi Szkota spódniczkę w kratkę od babci Agnieszki hustę i przyjdę (dojście zajmie mi jakieś 5 godzin, ale co mi tam). Mam tylko jedno ale jeszcze... Chorzów jest dość duży, a mnie gardło siada... jak Was znajdę???!!!!!



Czyli, że co... obowiązkowy strój to spódniczki? Co Wy, dziewczyny Babski Comber sobie urządzacie?!... No dobra, dobra pożyczę od kolegi Szkota spódniczkę w kratkę od babci Agnieszki hustę i przyjdę (dojście zajmie mi jakieś 5 godzin, ale co mi tam). Mam tylko jedno ale jeszcze... Chorzów jest dość duży, a mnie gardło siada... jak Was znajdę???!!!!!



Czyli, że co... obowiązkowy strój to spódniczki? Co Wy, dziewczyny Babski Comber sobie urządzacie?!... No dobra, dobra pożyczę od kolegi Szkota spódniczkę w kratkę od babci Agnieszki hustę i przyjdę (dojście zajmie mi jakieś 5 godzin, ale co mi tam):lol:. Mam tylko jedno ale jeszcze... Chorzów jest dość duży, a mnie gardło siada... jak Was znajdę???!!!!!
Kochane, my się tu umawiamy jak łyse blondynki (nie mylić z Paniami o tym kolorze włosów). Miejsce... oprócz daty i godziny konieczne jest miejsce (no, może być adres) Pliiisssss....:D
Trwaj tylko w słońcu, bo nic pięknego nie urośnie w ciemności.
Friedrich Schiller
Do góry
Autor
RE: Śląskie spotkanie
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 08-11-2009 15:56
Myślę, że jeśli będzie w miarę znośnie, to punktem zbornym mogłaby być estakada.
Gabstone, a co Ty powiesz? Znasz chyba troszkę lepiej Chorzów niż ja ;)

Do góry
Autor
RE: Śląskie spotkanie
gabstone Użytkownik
  • Postów: 1101
  • Skąd: Chorzów
Dodane dnia 08-11-2009 18:26
Nie znam Chorzowa zbyt dobrze, ale Estakada wydaje się być dobrym punktem zbornym. Wszędzie blisko, niedaleko dworca i ulicy Wolności, czyli właściwie centrum.
Polacy są zbyt inteligentni jak na swoje położenie geograficzne. Jarosław Iwaszkiewicz
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Śląskie spotkanie
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 09-11-2009 20:17
No to teraz jeszcze jedno pytanie gabstone. Na górze estakady czy na dole?

:smilewinkgrin:
Do góry
Autor
RE: Śląskie spotkanie
gabstone Użytkownik
  • Postów: 1101
  • Skąd: Chorzów
Dodane dnia 09-11-2009 20:21
Myślę, że na dole.Na górze jest tylko przystanek. A poza tym deklarować się kto będzie:)
Polacy są zbyt inteligentni jak na swoje położenie geograficzne. Jarosław Iwaszkiewicz
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Śląskie spotkanie
Arkady Użytkownik
  • Postów: 1284
  • Skąd: Tychy
Dodane dnia 09-11-2009 22:10
A ta estakada nie zawali się?... Bo już stara, pamięta czasy huty Kościuszko...:D
Trwaj tylko w słońcu, bo nic pięknego nie urośnie w ciemności.
Friedrich Schiller
Do góry
Autor
RE: Śląskie spotkanie
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 09-11-2009 22:14
Jeśli akurat w tym samym czasie, co my tam będziemy, nie przejdzie jakieś olbrzymie tornado, to powinna wytrzymać jeszcze troszkę :smilewinkgrin:
Do góry
Autor
RE: Śląskie spotkanie
Arkady Użytkownik
  • Postów: 1284
  • Skąd: Tychy
Dodane dnia 09-11-2009 22:28
To mówisz : sobota 14.11.2009 o 17 00 pod estakadą w Chorzowie... A jaki będzie znak rozpoznawczy?... Bo ona dość długa... Chyba będę spacerował tam i z powrotem aż mnie stamtąd wyciągniecie...:smilewinkgrin:
Trwaj tylko w słońcu, bo nic pięknego nie urośnie w ciemności.
Friedrich Schiller
Do góry
Autor
RE: Śląskie spotkanie
gabi Użytkownik
  • Postów: 36
  • Skąd: Sosnowiec
Dodane dnia 09-11-2009 22:31
Znak rozpoznawczy- róża w zębach:D
Do góry
Autor
RE: Śląskie spotkanie
Arkady Użytkownik
  • Postów: 1284
  • Skąd: Tychy
Dodane dnia 09-11-2009 22:36
Ale róża ma kolce!!!! Zobaczycie będę wyglądał jak wampir i wystraszę pół Chorzowa ( bo druga połowa pewnie mnie zna i umrze ze śmiechu0...:smilewinkgrin:
Trwaj tylko w słońcu, bo nic pięknego nie urośnie w ciemności.
Friedrich Schiller
Do góry
Autor
RE: Śląskie spotkanie
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 09-11-2009 22:37
To ja proponuję przy tych budkach z ciuchami, o ile jeszcze istnieją, bo sto lat tamtędy nie jechałam i nie wiem (w okolicach przystanku tramwajowego na Katowice).
W sumie róża w zębach też może być :p hihi
Do góry
Autor
RE: Śląskie spotkanie
Arkady Użytkownik
  • Postów: 1284
  • Skąd: Tychy
Dodane dnia 09-11-2009 22:41
To ja siądę gdzieś w kącie i będę płakał :( wtedy mnie pewnie znajdziecie... hi hi hi:smilewinkgrin:
Trwaj tylko w słońcu, bo nic pięknego nie urośnie w ciemności.
Friedrich Schiller
Do góry
Autor
RE: Śląskie spotkanie
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 09-11-2009 22:46
EEEtam, powinnam Cię rozpoznać bez problemu, nie musisz płakać. Ja pewnie będę wcześniej niż o 17.00, nawiasem mówiąc, mam nadzieję, ze będzie ciepło i nie zamarznę.
Do góry
Autor
RE: Śląskie spotkanie
Arkady Użytkownik
  • Postów: 1284
  • Skąd: Tychy
Dodane dnia 09-11-2009 22:54
To ja siądę gdzieś w kącie i będę płakał :( wtedy mnie pewnie znajdziecie... hi hi hi:smilewinkgrin:



A co tam jest pot tą estakadą?
Trwaj tylko w słońcu, bo nic pięknego nie urośnie w ciemności.
Friedrich Schiller
Do góry
Autor
RE: Śląskie spotkanie
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 09-11-2009 23:01
No nie wiem właśnie, ale może gabstone wie :)
Do góry
Autor
RE: Śląskie spotkanie
gabstone Użytkownik
  • Postów: 1101
  • Skąd: Chorzów
Dodane dnia 10-11-2009 08:03
Gabstone wie:) budki jakieś więc... Możemy być pod telefonem w razie czego.
Polacy są zbyt inteligentni jak na swoje położenie geograficzne. Jarosław Iwaszkiewicz
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Śląskie spotkanie
Slavek Użytkownik
  • Postów: 252
  • Skąd:
Dodane dnia 10-11-2009 16:10
estakada...a ma ci ona jakąś nazwę? co by mnie dżipies doprowadził
a nie można w zoo pod klatką orangutanów?
Do góry
  • Skocz do forum:
Polecane
ShoutBox
  • Kazjuno
  • 28/03/2024 08:33
  • Mike 17, zobacz, po twoim wpisie pojawił się tekst! Dysponujesz magiczną mocą. Grtuluję.
  • mike17
  • 26/03/2024 22:20
  • Kaziu, ja kiedyś czekałem 2 tygodnie, ale się udało. Zachowaj zimną krew, bo na pewno Ci się uda. A jak się poczeka na coś dłużej, to bardziej cieszy, czyż nie?
  • Kazjuno
  • 26/03/2024 12:12
  • Czemu długo czekam na publikację ostatniego tekstu, Już minęło 8 dni. Wszak w poczekalni mało nowych utworów(?) Redakcjo! Czyżby ogarnął Was letarg?
  • Redakcja
  • 26/03/2024 11:04
  • Nazwa zdjęcia powinna odpowiadać temu, co jest na zdjęciu ;) A kategorie, do których zalecamy zgłosić, to --> [link]
  • Slavek
  • 22/03/2024 19:46
  • Cześć. Chciałbym dodać zdjęcie tylko nie wiem co wpisać w "Nazwa"(nick czy nazwę fotografii?) i "Album" tu mam wątpliwości bo wyskakują mi nazwy albumów, które mam wrażenie, że mają swoich właścicieli
  • TakaJedna
  • 13/03/2024 23:41
  • To ja dziękuję Darconowi też za dobre słowo
  • Darcon
  • 12/03/2024 19:15
  • Dzisiaj wpadło w prozie kilka nowych tytułów. Wszystkie na górną półkę. Można mieć różne gusta i lubić inne gatunki, ale nie sposób nie docenić ich dobrego poziomu literackiego. Zachęcam do lektury.
  • Zbigniew Szczypek
  • 06/03/2024 00:06
  • OK! Ważne, że zaczęłaś i tej "krwi" nie zmyjesz już z rąk, nie da Ci spać - ja to wiem, jak Lady M.