RATUJMY FANTASTYKĘ!!!
Portal Pisarski » Z innej beczki » Archiwum
Autor
RE: RATUJMY FANTASTYKĘ!!!
Elwira Użytkownik
  • Postów: 4151
  • Skąd: Rembertów
Dodane dnia 14-02-2010 20:01
Staram się studzić ;)
A tak w ogóle, czy ten temat jest Wam jeszcze potrzebny? Może zwyczajnie go zamknąć i po sprawie?
Do góry
Numer GG
Autor
RE: RATUJMY FANTASTYKĘ!!!
SzalonaJulka Użytkownik
  • Postów: 2351
  • Skąd: Bronowice
Dodane dnia 14-02-2010 20:06
Póki temat istnieje...
zgłaszam, że wymiękam
głównie z przyczyn finansowych, ale ostatnie dyskusje nie pozostają bez wpływu.

Trzymam kciuki za resztę ekipy i obiecuję, że pierwsza popędzę do księgarni :yes:
nikt nie reklamował
szczęścia jak podpasek
jesteś tego warta
(ja)
Do góry
Numer GG
Autor
RE: RATUJMY FANTASTYKĘ!!!
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 14-02-2010 20:34
szkoda, ale nie przejmuj się komentarzami - tam gdzie drwa rąbią, tam wióry lecą...

Mam info zwrotne, że wydawca odebrał juz siedem umów :smilewinkgrin:
Do góry
Autor
RE: RATUJMY FANTASTYKĘ!!!
TomaszObluda Użytkownik
  • Postów: 6879
  • Skąd: Szczecin
Dodane dnia 14-02-2010 20:45
Czyli jednak wszystko idzie do przodu. Nabiera tempa. dobrze. :)

Do góry
Autor
RE: RATUJMY FANTASTYKĘ!!!
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 15-02-2010 15:45
będą ilustracje, może nawet do każdego opowiadania
Do góry
Autor
RE: RATUJMY FANTASTYKĘ!!!
TomaszObluda Użytkownik
  • Postów: 6879
  • Skąd: Szczecin
Dodane dnia 16-02-2010 21:04
Odesłałem wydawcy opowiadanie po korekcie autorskiej. Teraz czekam na umowę. Dużo osób już dostało od wydawcy poprawione utowry?



Dostałem zwrotną umowę.
Do góry
Autor
RE: RATUJMY FANTASTYKĘ!!!
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 16-02-2010 21:08
Ja tam podjadę jutro i załatwię sprawę od ręki, oraz wypytam co i zacz.
Do góry
Autor
RE: RATUJMY FANTASTYKĘ!!!
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 16-02-2010 21:13
Gdy ludzkość zadaje za wiele pytań - zawsze jest Zadysta :)

Powodzenia chciałem życzyć.
Do góry
Autor
RE: RATUJMY FANTASTYKĘ!!!
Krzysztofpnowak Użytkownik
  • Postów: 95
  • Skąd: Łódź
Dodane dnia 16-02-2010 21:42
kilka już odesłało po autorskiej i czeka na ponowną korektę. troche nas wykoryguja korektorki:D
auto
Do góry
Numer GG
Autor
RE: RATUJMY FANTASTYKĘ!!!
sirmicho Użytkownik
  • Postów: 589
  • Skąd:
Dodane dnia 17-02-2010 09:35
Ja wszystko załatwiłem mailem. Odpowiedziała mi po niecałej godzinie.
Do góry
Autor
RE: RATUJMY FANTASTYKĘ!!!
sirmicho Użytkownik
  • Postów: 589
  • Skąd:
Dodane dnia 17-02-2010 09:47
Myślałem, że chciałeś się skontaktować z Krajniewską, a nie odzyskiwać pieniądze.

Poza tym mailem masz chyba lepszy dowód niż przez telefon, bo "na słowo" to akurat przez słuchawkę.
Do góry
Autor
RE: RATUJMY FANTASTYKĘ!!!
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 17-02-2010 09:54
sirmicho - piszesz jak bym nie wiedział co chcę zrobić !
Jeśli chcesz to wyślij pieniądze w ciemno i nikt Ci tego nie zabroni.
Masz ochotę i za dużo kasy - wysyłaj komu chcesz, procesuj i jeździj na rozprawy 5 lat, do drugiego miasta po 300 km.

Ja dzwoniłem po to, by umówić się i przyjechać do biura, załatwić sprawę i przekonać się co do wiarygodności kontrahenta.

Pisać można wszystko, jak sami wiecie - bo sprawia Wam to przyjemność.
Ale jeśli przychodzi co do czego, to samo klepanie w klawiaturę i napisanie adresu na stronie internetowej o niczym nie świadczy i nic nie kosztuje.


Nie wiem czy próbowałeś kiedyś przejść przez procedurę odzyskiwania zainwestowanych pieniędzy. Pewnie nie... Ja wiem z autopsji jak to wygląda.

Jeśli się ktoś ukrywa już na początku współpracy, to mam istotne powody podejrzewać, że jest osobą niesolidną.

Jeśli decyduję się na obrót pieniędzmi, tu nie ma miejsca na słowo ani sentymenty.

Podpisując umowę, mam prawo zobaczyć wyciąg z rejestru gospodarczego, oryginał REGON i NIP.
To że ktoś twierdzi, że jest wiarygodnym kontrahentem, to tyko jego słowo.

ON MA MI TO UMOŻLIWIĆ !!!
Do góry
Autor
RE: RATUJMY FANTASTYKĘ!!!
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 17-02-2010 10:12
Z dużo kawy pijasz B)
Do góry
Autor
RE: RATUJMY FANTASTYKĘ!!!
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 17-02-2010 10:50
zadysta, chyba ździebko przesadziłeś. Może miała spotkanie i nie mogła odbierać telefonów. Nie rozumiem też dlaczego podajesz takie informacje na ogólnym forum. Z tego co wiem, było tak umówione, że wydawca kontaktuje się z Krzysztofem, by uniknąć sytuacji, w której każdemu będzie tłumaczyć się wszystko od początku. Postaw się w sytuacji wydawcy, który odbiera kilkanaście telefonów od autorów, stale pytających o status, zadających te same pytania itd.
Wg mnie wystarczyło dać info do Krzysztofa i było by po sprawie. Ewentualnie złapać mnie na GG.

Nie róbcie dziury w całym, chyba nikt o zdrowych zmysłach nie zamierza zrobić przekrętu za 4500 zł? Sądzisz, że wydawca będzie ryzykował utratę zaufania na rynku? Szczególnie, ze reklamuje się również na tym forum.
Bądźcie trochę wyrozumiali. W sumie to nasz pierwszy wspólny projekt i odrobina zaufania jest konieczna, by doprowadzić go do szczęśliwego końca.
Do góry
Autor
RE: RATUJMY FANTASTYKĘ!!!
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 17-02-2010 11:07
Cytat:
Zadysta napisał/a:
Chyba masz małe doświadczenie w kwestii prowadzenia działalności gospodarczej, jeśli wszystko to co napisałem, jest dla Ciebie śmieszne.


Po prostu rozróżniam sprzedawania skór na Stadionie od pisania.
Do góry
Autor
RE: RATUJMY FANTASTYKĘ!!!
Krzysztofpnowak Użytkownik
  • Postów: 95
  • Skąd: Łódź
Dodane dnia 17-02-2010 14:48
zanim zaczniemy oskarżać wydawnictwo o niesolidność może zajrzyjcie w sieć i sprawdźcie czy ma ono umowy z empikiem i innymi księgarniami. To chyba prostsze niż psucie klawiatury?



nawiasem mówiąc nie wiem kto się ukrywa pod nickami na portalu? może nikogo tu nie ma?
auto
Do góry
Numer GG
Autor
RE: RATUJMY FANTASTYKĘ!!!
TomaszObluda Użytkownik
  • Postów: 6879
  • Skąd: Szczecin
Dodane dnia 17-02-2010 17:24
Ja przeglądałem ich stronę i to co wydali do tej pory wygląda to całkiem nieźle. Może to nie jest potentat, ale też nie wydawnictwo e-booków li tylko ;)

http://www.papierowymotyl.pl/

Otrzymałem już drugą korektę wydawcy, zgodziłem sie na wszystko wcześniej, więc nie wiele było kolejnego poprawiania. Oczywiście zgodziłem się kolejny raz, z uwagami wydawcy i właśnie odesłałem. Ja już jestem na czysto. Teraz mi zostało tylko wpłacić kasę.
Do góry
Autor
RE: RATUJMY FANTASTYKĘ!!!
Elwira Użytkownik
  • Postów: 4151
  • Skąd: Rembertów
Dodane dnia 17-02-2010 20:32
Temat, na prośbę Krzysztofa zamykam.
Do góry
Numer GG
  • Skocz do forum:
Polecane
ShoutBox
  • Kazjuno
  • 28/03/2024 08:33
  • Mike 17, zobacz, po twoim wpisie pojawił się tekst! Dysponujesz magiczną mocą. Grtuluję.
  • mike17
  • 26/03/2024 22:20
  • Kaziu, ja kiedyś czekałem 2 tygodnie, ale się udało. Zachowaj zimną krew, bo na pewno Ci się uda. A jak się poczeka na coś dłużej, to bardziej cieszy, czyż nie?
  • Kazjuno
  • 26/03/2024 12:12
  • Czemu długo czekam na publikację ostatniego tekstu, Już minęło 8 dni. Wszak w poczekalni mało nowych utworów(?) Redakcjo! Czyżby ogarnął Was letarg?
  • Redakcja
  • 26/03/2024 11:04
  • Nazwa zdjęcia powinna odpowiadać temu, co jest na zdjęciu ;) A kategorie, do których zalecamy zgłosić, to --> [link]
  • Slavek
  • 22/03/2024 19:46
  • Cześć. Chciałbym dodać zdjęcie tylko nie wiem co wpisać w "Nazwa"(nick czy nazwę fotografii?) i "Album" tu mam wątpliwości bo wyskakują mi nazwy albumów, które mam wrażenie, że mają swoich właścicieli
  • TakaJedna
  • 13/03/2024 23:41
  • To ja dziękuję Darconowi też za dobre słowo
  • Darcon
  • 12/03/2024 19:15
  • Dzisiaj wpadło w prozie kilka nowych tytułów. Wszystkie na górną półkę. Można mieć różne gusta i lubić inne gatunki, ale nie sposób nie docenić ich dobrego poziomu literackiego. Zachęcam do lektury.
  • Zbigniew Szczypek
  • 06/03/2024 00:06
  • OK! Ważne, że zaczęłaś i tej "krwi" nie zmyjesz już z rąk, nie da Ci spać - ja to wiem, jak Lady M.